Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2017., 23:20   #3741
Još bih se samo osvrnula na teoriju da se ribe "nikad ne može imati za sebe" i kad su u vezi. Mislim da ovako nešto može reći samo znak koji ne poznaje psihologiju riba. Oni su često odsutni duhom, zato što većinu dana maštaju i lutaju, pa nekima to izgleda kao da ih nemaju...ali to nije tako, oni su znak koji se mora izraziti na takav način, kroz lutanja, osjećaje koje proživljavaju u toj svojoj mašti i razmišljanjima.

Zaneseni su i idejama ili onim što čuju tijekom dana pa onda lebde na svom oblačiću pola dana, a realnost niti ne registriraju. Kao što vozači voze auto automatizmom, tako ribe šetaju ulicama s glavom u oblacima bez da uopće doživljavaju ljude oko sebe ili se vuku po svom domu, a nemaju pojma što rade i zašto .
Allatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 23:38   #3742
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Riba je u stanju pješačiti do voljene osobe kilometrima, a isto je tako u stanju otpješačiti od društva ako je neka sitnica, samo njoj poznata izbaci iz takta.
Ja, totalno ja. :klap:
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 23:38   #3743
Quote:
Allatus kaže: Pogledaj post
Još bih se samo osvrnula na teoriju da se ribe "nikad ne može imati za sebe" i kad su u vezi. Mislim da ovako nešto može reći samo znak koji ne poznaje psihologiju riba. Oni su često odsutni duhom, zato što većinu dana maštaju i lutaju, pa nekima to izgleda kao da ih nemaju...ali to nije tako, oni su znak koji se mora izraziti na takav način, kroz lutanja, osjećaje koje proživljavaju u toj svojoj mašti i razmišljanjima.

Zaneseni su i idejama ili onim što čuju tijekom dana pa onda lebde na svom oblačiću pola dana, a realnost niti ne registriraju. Kao što vozači voze auto automatizmom, tako ribe šetaju ulicama s glavom u oblacima bez da uopće doživljavaju ljude oko sebe ili se vuku po svom domu, a nemaju pojma što rade i zašto .
Ovo sam točno ja, a nisam riba, često mi se čini da se rodila u krivom znaku,
pogotovo drugi dio, vučem se po kući i ne znam što radim , često zamislim neku glupost ili se sjetim nečega dok šetam ulicom pa se počnem smijati onda se brzo nakašljem i pokušavam se uozbiljiti, primiriti kad vidim zgrožene poglede.
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 10:00   #3744
Kako prepoznati sviđate li se ribi (m)?
dr.hell_no is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 15:12   #3745
Od svih Riba koje znam najvece su jedna rodjena 12.04.75 i druga rodjena 27.03.74. Oooj kako su to njanjava stvorenja.

(ko zna tumaciti kartu - tradicionalno(!) - zna i zasto)
S T E L I U M is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 15:51   #3746
Quote:
S T E L I U M kaže: Pogledaj post
Od svih Riba koje znam najvece su jedna rodjena 12.04.75 i druga rodjena 27.03.74. Oooj kako su to njanjava stvorenja.

(ko zna tumaciti kartu - tradicionalno(!) - zna i zasto)
Po kakvom to tumačenju ti datumi spadaju u period riba?
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 09:31   #3747
ja sam riba s podznakom u djevici i svim ribicama savjetujem klonite se vaga u širokom luku. S ženskim vagama još nekako
izađem na kraj (zanemarim ih), ali muške vage.. bježite
slatkasol is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 12:49   #3748
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Po kakvom to tumačenju ti datumi spadaju u period riba?
Osoba rođena 12. travnja 1975. ima tri planeta u Aries, So, Me, Ju, moguće i Mjesec a vladar je Mars u Pisces. Ako je čitav stelijum u 12.polju imaš pred sobom pravu Ribu.
Druga osoba 27.ožujak 1974. ima Me i Ju u Piscies. Ovdje nije lako tumačiti zašto osoba najveća njanjavica i tipična Riba.Vl. So je Ma u Gemini njegov vl. Ju u Piscies. Sa u Gemini njegvo vl.Me u Piscies.
Kikilliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 23:29   #3749
Ovo je u stvari znak jako izražene seksualnosti zbog vladavine VE i MA tripliciteta. Mislim na egzaltaciju.
oposum is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 08:20   #3750
gdje je riba fish ,da joj se nije nekaj dogodilo
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 14:48   #3751
Quote:
green dalia kaže: Pogledaj post
Koliko je često da je riba kao osoba veoma zla, prgava i radi apsolutno sve u svoju korist. Poznajem ih 4 i sve su žene i mogu reći da su sve jako empatične i općenito emocionalne.

Sad od tih 4 riba, 2 su onako zle (to su i jedine osobe koje znam a da ih mogu opisat kao takve).. ali ipak jedna debelo prednjači u tom zlu.. Ta cura posjeduje iznimno visoku emocionalnu inteligenciju i točno zna gdje treba piknut kad hoce pokazat nadmoć u društvu i koliko ona vrijedi vise od svih nas običnih ljudi.... Nju opcenito nitko osim decka ne voli, ljudi ju izbjegavaju, svela se da ima samo mene u zadnje vrijeme, ali i ja mislim otici od nje.. Konstantno priča protiv roditelja od svojeg decka, puni mu glavu kak su oni protiv njih, na poslu isto svakom radi spačke, čak je nekome i sredila otkaz nekom podmetačinom.. svaka zena je prijetnja koja joj misli uzet decka.. cak se znala i potuc ak se mu se neka obratila u klubu

U zadnje vrijeme me znala jako povrijedit, jer je skuzila da si trazim nekog, a to je njen svet gral, njen smisao zivota, njeno sve – ljubavna veza,, i eto sad ja hocu nesto slicno.. Bira one jace rijeci, broji mi dane i godine koliko sam bez decka, kad ju pitam jel mi hoce nekog frenda od njenog decka sredit onda se odmah ponudi ali brzo krene lagat i muljat naocigled, nikad ne idemo malo van da nekog nebi slucajno upoznala, prica protiv mojih drugih frendica, jako je posesivna i opsesivna... Pokazuje iznimnu empatiju na neciju bolest, fizicku nesrecu ili recimo one izbjeglice, sto ja kao strijelac ne mogu,, Ali opet ne mogu shvatiti zasto stalno radi podmetanja drugim ljudima..tako je bilo od osnovne škole..

Čitala sam da upravo zbog onog simbola dviju riba mogu biti i zle, jer su upravo svijesne tih dubokih emocija i znaju gdje treba pogodit.. Dali je ucestalo da su zle i da gledaju samo svoju korist? Nekako mi se cini da vodeni znakovi prednjace u tome?
Ribe jesu sklone lažima i podmetanjima zbog ME koji je u njihovom znaku dvostruko oštećen: u izgonu je i padu. Pošto su vodeni i dupli znak, radi se o emocionalnim ucjenama, manipulacijama i sl.
One često imaju neku svoju izvrnutu logiku koja se opire logici vanjskog svijeta.
oposum is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 22:19   #3752
Quote:
Kikilliki kaže: Pogledaj post
Osoba rođena 12. travnja 1975. ima tri planeta u Aries, So, Me, Ju, moguće i Mjesec a vladar je Mars u Pisces. Ako je čitav stelijum u 12.polju imaš pred sobom pravu Ribu.
Druga osoba 27.ožujak 1974. ima Me i Ju u Piscies. Ovdje nije lako tumačiti zašto osoba najveća njanjavica i tipična Riba.Vl. So je Ma u Gemini njegov vl. Ju u Piscies. Sa u Gemini njegvo vl.Me u Piscies.
Aha tako. Nisam znala. Još uvijek nisam toliko astrološki obrazovana
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 13:18   #3753
Smile

Pozdrav,
Vidim da je tema i diskusija o ribama pa bih imala pitanje u vezi muških riba.
Nisam do sad imala s njima posla, što se tiče muških riba. Naime sviđa mi se jedna muška riba,ižašli smo jednom na kavu,koja je trajala 3 sata,ugodan razgovor i tako to, kliknuli smo ajmo tako reći, i znam da se i ja njemu sviđam. Nakon toga mi se javljao svaki dan jedno tjedan dana ujutro da dobro jutro i malo popričamo i obavezno navečer prije spavanja. Znači ja se nikad nisam prva javljala, niti sam išta forsirala da se on mora javit ili tako to,mada se on znao ispričavat ili kao opravdavat ako se nije stigao javit u neko vrijeme što mi je bilo malo čudno jer nema potrebe, pa jednom smo se vidili.
I sad situacija postaje drugačija.Odjednom se prestao javljat, ima dva dana već, ni traga ni glasa od njega. S tim da napomenem dok smo se bili čuli stalno je govorio da se moramo naći na drugoj kavi, ali ima posla pa ne zna kad će moći,ali da svakako budemo a i ja sam mu indirektno dala do znanja da ga želim ponovo vidit. I sad je mrtva misa kako se kaže, on se ne javlja a ja ne znam šta da mislim o svemu tome.Mislila sam pričekat do vikenda i ako se ne javi pozvat ga na kavu i vidit šta je, jer mi se ne daju igrat te igre i igrice.
Oprostite na podužem postu
vanessa-lorena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 23:08   #3754
To i mene zanima, u čemu je štos s tim nestajanjem, javljanjem pa nejavljanjem i sl.?
dr.hell_no is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 23:39   #3755
Nestalo kuna na mobitelu, a vi se dame ne znate prve nekad javiti.
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 10:36   #3756
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Nestalo kuna na mobitelu, a vi se dame ne znate prve nekad javiti.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 12:07   #3757
Ja se viđala s jednim koji je uvijek mene prvi zvao.

Mozda mu je to od Mjeseca u Jarcu, pa osjeca odgovornost.
Uvijek je bio pouzdan.

Ali zato sam ja bila ta koja je jednostavno nestala.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 04:04   #3758
Quote:
oposum kaže: Pogledaj post
Ribe jesu sklone lažima i podmetanjima zbog ME koji je u njihovom znaku dvostruko oštećen: u izgonu je i padu. Pošto su vodeni i dupli znak, radi se o emocionalnim ucjenama, manipulacijama i sl.
One često imaju neku svoju izvrnutu logiku koja se opire logici vanjskog svijeta.
Što znači "dupli znak"?

(po ovom što si naveo svi znakovi bi bili dupli ako ne i trodupli)
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 21:34   #3759
Pozdrav Ribe,
Vele da je ovo naša godina, pa i sljedeće nakon. Na nekoj od stranica sam našao ovakav osvrt:

„Kraj stagnacije!
2017. godina u velikoj mjeri postat će presudna za predstavnike ovoga znaka. Prije svega zbog toga što će se u njihovom životu završiti razdoblje stagnacije, koja je trajalo skoro 10 godina. Kao da će izaći iz dugog sna, skinut će sa sebe teret neaktivnosti i osjetit će nevjerojatan priljev energije.“

Kaj ostaka Riba misli o tome. Ako se po ulasku u novu godina poznaje naredna godina onda je meni dobro krenula kaj se para tiče, barem nešto. Zadnje dvije godine su mi bile jedne od gorih u život, a niti one prije nisu nekaj spektakularne Tako da se fkt nadam kraju stagnacije i da bum nam krenulo na bolje, u svim segmentima života.

I da, nismo sve ribe ribice, ima nas i ajkula kak je netko već napisao

Osvrt na curu gore (green dalia) kaj je pisala. Kod mene je slučaj vrlo jednostavan. Ljudi ili me obožavaju ili mrze, nema srednje. Ako mi netko ne sjedne na prvu neće nikada. Imam uzak krug ljudi oko sebe za koje bi dao ruku u vatru kao i oni za mene, bez sumnje. Za ostatak me boli ona stvar, pa možda zbog toga ispadam zao i prgav, možda je tako slučaj i sa tom ženskom ribom. Isto tako mislim da sve ribe posjeduju visoku emcionalnu inteligenciju. Možda nam je to dar/prokletsvo koji smo upijali godinama slušajući i savjetujući druge.

Treća stvar, ja sam Riba u podznaku Lav. Vodeni i vatreni. Miran i divlji. Unutarnji nemiri samo takvi. Sad bi bio doma i slušao muziku za pet min bi skakao sa padobranom. Jedan dan sam tipična riba a drugi tipičan lav. Ako sam u nepoznatom društvu ili ću biti glavni zabavljač ili ću sa strane slušat i biti udaljen u nekom svom filmu.
Ne znam kako su ostali ali ja sam ljubomoran jako. Pokušavam se praviti i držat da me baš briga dok me iznutra izjeda ljubomora, makar ću dati do znanja da me nekaj muči. Ali zbog toga kaj se pravim da mi ne smeta, govore mi da sam jako hladan. I ako sam u pravu, uvijek ću dati do zanja da sam bio u pravu.

Jedan dobar opis forumašice: „Morske ribe se kupaju u moru, a kopnene u alkoholu. „ I kako vele: „Ako ste rođeni u ovom znaku, vjerojatno već znate da ga dijelite s nekim od najpoznatijih ovisnika svih vremena“.
Sve u svemu, prepoznao sam se u jako puno opisa, različitih forumaša riba. Makar sam netipčna riba, kako me nazvao jedan astrolog čtajući mi natalnu kartu.

Najbolje se slažem sa Lavovima, Ovnovima i Vagama. Dok mi je sex najbolji bio sa Djevicama

Zadnje uređivanje Flash1987 : 08.02.2017. at 22:16.
Flash1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 21:57   #3760
Prvi puta to čujem za nas, ali ima istine valjda neke u tome. Naime nakon podosta godina nekog li-la životarenja i pretakanja iz šupljeg u prazno, za nepunih mj dana slavim 31rođendan i zadnjih tj-dva me opako puknulo da promjenim posao koji radim već 8g, danas baš poslao neke molbe za Nemčiju i nadam se da pakiram kofere što prije, i kaj je naj bitnije debelo sam zagrijan za to. Ovih par godina unazad sam imao nekoliko dobrih ponuda za otić van ali sam uvijek nešt odglumio da ne moram ići.
ninđa0201 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.