Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2004., 17:46   #81
Quote:
testing123 kaže:



nadam se samo da Popa nece ovo igranje u Pamesi unazaditi...u svakom slucaju treba repku graditi na mladim potencijalima, ali sam i misljenja, da se ne treba tako lako odricati usluga i iskusnijih igraca (barem 2-3), pogotovo ako iza sebe imaju dobre sezone
I ja se nadam da ce Pop biti dovoljno mentalno stabilan da se zna prilagoditi situaciji da je iz fakticki "alfe i omege" jedne momcadi postao tek igrac iz nekog drugog plana u drugoj...
Link o Pamesi:
http://www.euroleague.net/stats/stat...&temporada=E03

A i meni je ponekad Zula veoma nejasan lik... zasto mu zadnje minute igra isprepadani Kus koji niti moze proci, niti zabiti... istina je da je i Penn jucer odigrao daleko ispod mogucnosti i da je u igri "covjeka" Naumoski imao suterski trening preko njega (pogotovo dok se spusti u stav)... ali opet ?
A suci stvarno diskreditiraju ovo takmicenje - nakon one farse u Rimu (Olimpijino gostovanje) sada ova epizoda u Istanbulu.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 05.02.2004., 19:34   #82
Quote:
Zemljanin kaže:
A suci stvarno diskreditiraju ovo takmicenje - nakon one farse u Rimu (Olimpijino gostovanje) sada ova epizoda u Istanbulu.
Čini mi se da je to zbog toga što su razdvojeni FIBA i ULEB, pa je tako previše sudaca, koji baš ne zadovoljaaju visoke standarde. Općenito mislim da bi FIBA trebala prestati postojati, jer je postala nevjerojatno smješna institucija.

Daj neka netko otvori topic, Euroliga ili Cibona, na jedno 1 000 000 topica se raspravlja o Ciboni Rimcu, euroligi!
bluntman is offline  
Old 05.02.2004., 19:40   #83
Quote:
bluntman kaže:


Daj neka netko otvori topic, Euroliga ili Cibona, na jedno 1 000 000 topica se raspravlja o Ciboni Rimcu, euroligi!
:klap:

Ili oba topica otvoriti, EL i Cibona + tri o Rimcu... jedan afirmativan, jedan negirajuci i jedan neutralan...
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 06.02.2004., 07:50   #84
Quote:
nadam se samo da Popa nece ovo igranje u Pamesi unazaditi
Nadam se i ja.
Pamesa ga ne bi tako skupo platila da misle na njemu graditi budućnost ekipe.
Riagudeauu su ov zadnji trzaji.
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Old 07.02.2004., 12:31   #85
Izjava Vujosevica na press-ici nakon tekme sa AEK-om koju je Partizam izgubio pred svojom publikom, ili barem pred onim dijelom koji nije napustio dvoranu zbog neslaganja s upravom (navodno su ispalili na zivce jer im nije bilo dopusteno 20m dugacki transparent objesiti iznad semafora?):

- "Ovo je, pre svega, velika pobeda grčkog AEK-a. I mi smo imali greške. Na primer, Krstić. Iako zna da smo na poziciji centra zbog povrede Koste Perovića tanki, bespotrebno je ulazio u žestoke duele sa protivnikom i napravio pet ličnih grešaka. Ali, ovakvo suđenje za celu svoju karijeru nisam doživeo. Mi smo, bre,yebi ga, pokradeni, i to u režiji organizacije Evrolige.

- Njihovom odlukom izabrana su dvojca grčkih sudija, koji su sudili u korist AEK-a. Yebi ga. Hvala jednom delu publike koji je ostao do kraja yebi ga. Da je tokom cele utakmice bila puna hala, oni ne bi smeli tako da sude. Nas, bre, yebi ga, krade kako ko stigne i to bez ikakvih posledica - izjavio je vidno rezignirani i razočarani Dušan Vujošević, posle poraza koji je njegovoj ekipi možda zatvorio vrata drugog kruga elitnog takmičenja."

Covjek je prokomentirao tekmu kao baustelac koji pije pivu s ekipom pred ducanom mjesovite robe u susjedstvu
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 08.02.2004., 00:28   #86
Ma batalite više ovu temu. Počnite priču o danačnjoj tekmi...
ZVEZDA POBEDILA SPLIT...
pera_detlic is offline  
Old 09.02.2004., 09:05   #87
Quote:
pera_detlic kaže:
Ma batalite više ovu temu. Počnite priču o danačnjoj tekmi...
ZVEZDA POBEDILA SPLIT...
... je li bilo kakvog popusta za suvenire na poluvremenu
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 09.02.2004., 22:30   #88
Quote:
Zemljanin kaže:
... je li bilo kakvog popusta za suvenire na poluvremenu
Suvenire? Such as...? Ne znam, na poluvremenu sam čekao u redu ne bih li se olakšao i kupio sokić. Doduše bilo je i suvenira u toku utakmice (iscepan dres hrvatske reprezentacije i spaljena hrvatska zastava)
pera_detlic is offline  
Old 10.02.2004., 07:28   #89
Quote:
pera_detlic kaže:
Suvenire? Such as...? Ne znam, na poluvremenu sam čekao u redu ne bih li se olakšao i kupio sokić. Doduše bilo je i suvenira u toku utakmice (iscepan dres hrvatske reprezentacije i spaljena hrvatska zastava)
Zar nisu bila postavljena 4 standa sa Zvezdinim suvenirima koji su trebali biti jeftiniji za onoliko posto koliko Zvezda bude imala poena prednosti na poluvremenu... Opet platili danak prepotenciji
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 10.02.2004., 10:59   #90
A to se onaj idiot derao... To niko od buke nije mogao da skonta... Pogotovo ne ljudi na B ulazu...
Štandove nisam video, ali očigledno da popusta onda nije ni bilo. Kako je stanje u Srbiji, ne bi me začudilo da su i dignuli cenu zbog tog rezultata...
pera_detlic is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.