Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2004., 10:18   #41
Da li ćeš biti kritična ako na FF GYL pruži partije kao lani?
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Old 05.03.2004., 10:21   #42
ne. necu ga kritizirati ako bude dobro igrao, jer to znaci da mi je netrpeljivost prema njemu veca od ljubavi prema ciboni, ali nikad necu reci da ga je Cibona trebala kupiti ili da je to bio dobar potez
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 05.03.2004., 10:43   #43
Quote:
kemik kaže:
ali nikad necu reci da ga je Cibona trebala kupiti ili da je to bio dobar potez
Kemik, Cibona je, po meni, imala puno lošijih "pojačanja" ove godine. Bez obzira što Vranković ne igra loše, još uvijek mislim da ga nisu trebali uzet. A reci mi koji qurac Ciboni Poljak služi!
Najgori Cibonin potez je što nije dovela kvalitetnog centra.
Što se tiče Popovića, svatko ima pravo na loš dan...
bluntman is offline  
Old 05.03.2004., 10:57   #44
Gledaj...
I ti i ja imamo isto mišljanje od tome samo sa dijametralno suprotnih strana.
Ja sam protiv dolaska Popovića u Cibonu jer ne volim Cibonu i ti jer je voliš.
No..nije to prvi puta da Cibona uzima igrače koji su se deklaririli kao anti-Cibonaši.
Mirko Miličević koji je prije dolaska u Cibonu lijepio šamare Ciboninim centrima, Nikola Prkačin koji je blatio Cibonu gdje je stigao a onda pobjegao iz Splita pravac Zagreb za čim mu je Miličević pokzaoa par novčanica...a da ne govorimo za Rađu koji samo što nije publici pokazivao tri prsta dok se grlio sa Bodirogom nakon pobjede u Zagrebu.
To govori kakvi su to ljudi ali i kakav je to klub.

Ima više razloga zašto mi taj klub nije drag:
Prvi je:
Od 1991 na jednoj strani su bili: Poljak, Sobin, Radulović, Kovačić, Marcelić, Vranković, Krstić, Marić, Naglić, Šarlija, Sesar, Mance, Kus, Krasić, J.Poljak, Žižić, Prkačin, Golemac, Štimac, T.Ružić, Krunić, Gregov, Žurić, Nicević, Alihodžić, Henjak, Longin, Alanović, Maloča...

Sa druge strane so bili: Giriček, Rimac, Mršić i Mulaomerović

Dakle 4 igrača ponikla u Ciboni (tu računam i Mulu) vrijedna spomena u zadnjih 13 godina.
Sve ove godine Cibonina strategija se bazirala na otimanju stvorenih igrača drugim klubovima i uništavanje vlastitih talenata sve zahvaljujući jadnoj situcaiji u našoj državi.
Rekao bih da je Cibona postala hrvaska Staeua ili Crvena Zvezda a ne Maccabi.

Drugi je:
Neviđena dirigirana krađa u finalu play-offa protiv Zrinjevca.
Toga nije bilo ni na nogometnim ternima bivše SFRJ.
Najsmiješnije mi je bilo gledati igrače Zrinjevca kako divljaju u očaju dok Cibosi izvode gomilu slobodnih bacanja u zadnjim sekundama lagano se smješkajući zajedno sa sudijama.
Još jedan pobjeda Hrvatske košarke i moje definitvno okretanje leđa Ciboni i totalne idiferentnosti prema svim njenim utakmicama.

Treći je:
Kupovina mjesta u Euroligi koje je dovelo do toga da Split održi lekciji Ciboni u finalu play-offa a kao nagradu za to dobije jedno veliko ništa.
Umjesto zasluženog igranja u Euroleague i priljeva novca i pojačanja...ništa.
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Old 05.03.2004., 10:59   #45
ne mislis ti valjda da navijaci Cibone vole, cijene i podrzavaju poslovne poteze Boze Milicevica?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 05.03.2004., 12:35   #46
Pa valjda ga cijene kad skandiraju "legiji stranaca" koja igra za klub.
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Old 05.03.2004., 12:40   #47
Meni nije jasna pojava da Split (kao grad) ima takvu produkciju igraca (u vise sportova) i da svi kubure s novcima...
Ili su tamo dugoprstici najaktivniji, ili su uprave ST klubova nesposobne...

Sto se tice Cibonine kupovine mjesta u EL-u... nije ga ona kupila nego se radi o potpisanom ugovoru, cime je Split osvojio titulu koja mu znaci bas kao neko opcinsko prvenstvo. Ali nesto si ne mogu zamisliti kako bi izgledala tekma CSKA-Split... strah me je misliti i na gostovanje Cibone. A da ne govorim kako je Split izgledao do pred koji mjesec... sve ispod 40 bi bila premija!
Na kraju su se zahvalili Mrsicu i jos mogu biti sretni sto se ukazalo providjenje u vidu Ulker-a jer su malom Veljku ostali duzni 90% (devedeset posto) od ugovorenog... Dokle...
E sada se otvara tematika za novu debatu... je li starija kokos ili jaje... Po meni kokos!
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 05.03.2004., 12:56   #48
Pitanje je s kakvim bi sastavom igrao Split da je ušao u Euroleague.
Prije sezone sam na radiju slušao Rađu kako je pričao da ne bi bilo problema dovesti sponzore i tri-četiri kavlitetna pojačanja da Split igra Euroleague.
Što se tiče hipotetske utakmice Split -CSKA.
Ne bi Split prošao puno lošije od Cibone lani koja je briljirala protiv Rusa.... 59-101...genijalno!!!!

Ako se Prvenstvo Hrvatske tretira kao općinsko natjecanje onda trebalo ukinuti PH do isteka Ciboninog ugovora sa Euroleague i umjesto PH odigravat nekre revijalne turnire jer PH je zahvaljujući Ciboni i njenim biznis ugovorima izgubilo svaku smisao.
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Old 05.03.2004., 13:36   #49
Quote:
subc0mandante m0ris kaže:
Pitanje je s kakvim bi sastavom igrao Split da je ušao u Euroleague.
Prije sezone sam na radiju slušao Rađu kako je pričao da ne bi bilo problema dovesti sponzore i tri-četiri kavlitetna pojačanja da Split igra Euroleague.
Što se tiče hipotetske utakmice Split -CSKA.
Ne bi Split prošao puno lošije od Cibone lani koja je briljirala protiv Rusa.... 59-101...genijalno!!!!

Ako se Prvenstvo Hrvatske tretira kao općinsko natjecanje onda trebalo ukinuti PH do isteka Ciboninog ugovora sa Euroleague i umjesto PH odigravat nekre revijalne turnire jer PH je zahvaljujući Ciboni i njenim biznis ugovorima izgubilo svaku smisao.
Direktore, opet letis na prvu loptu...

Daklem, moja fobija od gostovanja u Moskvi upravo potjece od zadnjeg ogleda Cibone sa CSKA, a dotle su je Splicani produbili gostovanjem na Baltiku...

A sto se tice Radjinih prica...
Na kraju krajeva, treba biti u mogucnosti doci do business ugovora... dotle, sjedi i placi... i btw, najveca je pusiona nastala prepucavanjem na relaciji FIBA - ULEB!
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 05.03.2004., 13:44   #50
Ako ćemo uspoređivati sustete Cibona-CSKA Split-Lietuvos Rytas i Cibona:Split

Može se zaključiti ovo
Split:Cibona +2
CSKA:CIBONA +50
CSKA:Split +48
LietRyt:Split +50
LiteRyt:Cibona +52

Eto...
Ako si odlučio komparirati...
Tako bi završilo...

Ne moram ja sjediti i plakati što se prvenstva tiče.
Samo kažem da bi ga trebalo ukinuti jer nema smisla pošto prvak ne dobija ništa osim jednog pehara i par medalja.
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Old 05.03.2004., 13:47   #51
Quote:
subc0mandante m0ris kaže:
Ako ćemo uspoređivati sustete Cibona-CSKA Split-Lietuvos Rytas i Cibona:Split

Može se zaključiti ovo
Split:Cibona +2
CSKA:CIBONA +50
CSKA:Split +48
LietRyt:Split +50
LiteRyt:Cibona +52

Eto...
Ako si odlučio komparirati...
Tako bi završilo...

Svasta
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 05.03.2004., 13:59   #52
Kad se ti već bojiš kako bi prošao Split protiv Rusa gledajući Cibonu protiv CSKA i Split protiv Litvanaca ja isto tako mogu reći da se bojim kako bi Cibona prošla protiv Litvanaca gledajući kako se Split proveo protiv njih,a znajući kako se Cibona provela protiv Splita.

Eto..je sada jasnije?
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Old 05.03.2004., 14:57   #53
Pokusavas mi objasniti da bi Split bolje prosao od Cibone u EL-u ili...

I Siroki je prosle godine dva puta uzeo mocnu Cibonu, pa ne vjerujem da je u BiH nadosao val odusevljenja da je u ex Listici sazrio klub za FF EL-a...

__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 05.03.2004., 19:44   #54
evo da se i ja javim...
jučer sam bila prvi put na tekmi, bila je ludnica...
i ja kao potpuni laik mogu reći : Marko sucks! barem je jučer imao lošu večer. Nije ni Golemac ništa bolji, o Poljaku neću ni riječi (koja troma trutina!!!). Dobar je bio Žižić, a i Rimac, ali i tu ima puuuuuuno mjesta za napredovanje...
very special is offline  
Old 05.03.2004., 21:34   #55
Bio sam i ja (ne prvi put... ) i nisam tako nezadovoljan viđenim. Ni jedna ni druga momčad nisu imale neki šuterski dan, a Cibona se još dobro i držala s obzirom na efikasnost i -9 dva puta. Na kraju je moglo otići na bilo koju stranu, nažalost oni su svoju tricu pogodili. Da je igrala Cibona sa zdravim Pennom vjerojatno bi pobijedili (nisu ovi iz Ceramice nikakvi vanzemaljci), ali jučer zasluženo nisu uspjeli. Iako su bili u prilici da svejedno nešto iščupaju... Na FF neće, ali mogli bi do kraja ostvariti solidan rezultat.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 10.03.2004., 09:03   #56
Danas Cibona igra u Moskvi...

Hp je postavljen na -13... s obzirom na zdravstvenu situaciju, igracki kadar obje momcadi (i inace), zadnju tekmu izmedju CSKA i Cibone, aspiracije jednih i drugih - trebala bi biti sigurna oklada!
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 10.03.2004., 09:13   #57
Cibona izubit u Moskvi?
Nemoguće.
Za Cibonu igraju svjetske klase.

Sve ispod -20 je uspjeh.
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Old 10.03.2004., 09:30   #58
Quote:
zemljanin:
Pokusavas mi objasniti da bi Split bolje prosao od Cibone u EL-u ili...

I Siroki je prosle godine dva puta uzeo mocnu Cibonu, pa ne vjerujem da je u BiH nadosao val odusevljenja da je u ex Listici sazrio klub za FF EL-a...
Naravno da ne bi u ovakvom sastavu....
Ali objašnjavao sam ti da Split vjerojatno ne bi bio u ovkavom sastavu da mu se dozvolilo igranje u Euroligi.
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Old 10.03.2004., 09:32   #59
A tko mu ga je zabranio?

predlazem postupno seljenje ovakvih postova na novi topik...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 10.03.2004., 09:41   #60
Quote:
subc0mandante m0ris kaže:
Cibona izubit u Moskvi?
Nemoguće.
Za Cibonu igraju svjetske klase.

Sve ispod -20 je uspjeh.


Nemoj se ti zekati... u Cibonu je dosao Veliki gazda iz zmajevog gnijezda Mali Pop Ja Sam Dao Na GYL FF-u 2X30 Komada Sada Su Me Malo Otjerali Iz Pamese Ali Nema Veze Znam Da Vrijedim Popovic koj ce vjerojatno sa Rimcem Vjecitim Deckom Koji Obecava I Nitko Da Prepozna Moj Nesputani Talent, Golemcem i Joskom Mekan Sam K'o Puding Poljakom razvaliti ovu rusku legiju stranaca
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:47.