Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2004., 18:44   #1
Minesota-San Antonio

veceras dobra utakmica, mislim da ce biti dobra... minesota igra ko zmaj, a i san antonio se vraca...
sigurno ce biti dobro
gator is offline  
Old 22.02.2004., 19:35   #2
Jedva čekam
SilentDriver is offline  
Old 22.02.2004., 22:11   #3
Jedino sto mogu rec je konaco da se neko sjetio da prenosi NBA i kod nas...

SA-Min 33-23 2. min 2.q.

_wes_ is offline  
Old 23.02.2004., 14:26   #4
Napisao sam kratku analizu na bettingadviceu prije ove utakmice, na pobjedu Spursa.
Inace navijam za Spurse od 1995. god, jucer je bila dobra utakmica, konacno je Minnesota izgubila malo vecu utakmicu, u zadnje vrijeme su previse toga vaznog dobili.
Jucer je, kao sto sam i predpostavio, vanjska linija Spursa napravila odlican posao, Turkoglu - Parker su drzali Spurse kad je Duncan bio u maloj krizi.
Ne razumijem samo zasto je sudac sudio shooting foul(3 bacanja) kad je Sprewell falio tricu a Duncan bio ispred njega. Nije ga dotaknuo!
Greska velika, da su se Wolvesi vratili bilo bi itekako nezasluzeno i neposteno.
Sva sreca da se sve vratilo pa su Spursi ipak dobili.
San Antonio igra fantasticnu obranu, jucer je shifting zone + covjek na covjeka kombinacija bila stvarno pravovremena, Minnesota je imala dosta problema.
Mislim da Szczerbiak i Olowokandi jos uvijek nisu spremni za igru 100%, a minutazu imaju vise nego dovoljnu. Hassell je mozda trebao vuci kljucne poteze kad mu je vec islo, ali i ovako je dobro. Sve u svemu, konacno je HRT i za nas NBA enthusiaste nesto napravio.
Jos da NHL pocnu prenosit....

ne, ne....to bi bilo previse
Nimoy is offline  
Old 23.02.2004., 20:39   #5
L.NimoyInvadesMetal~ !! pa gdje si ti čovječe....ispario si i sa nogometa i sa kladare
__________________
"your friends have a high mortality rate" Harmonica

filmovi, nogomet, politika, spletke na dvoru i sva ostala ljevičarenja...
Jesus Quintana is offline  
Old 24.02.2004., 01:57   #6
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
Jos da NHL pocnu prenosit....
Priča se nešto da će dogodine na " nenacionalnoj " televiziji prenosit nekog boga.

Navodno, nije preskupo.

Navodno.
Auron is offline  
Old 24.02.2004., 23:05   #7
Več odbrojavam dane do nove nedelje-Houston i Seattle
Nekad su mi Sonicsi bili zakon dok je igrao CAR zakucavanja SSHHAAWWNN KKEEMMPP!!!!!!!!!!! zajedno sa Paytonom,ali sad se sve to skupa dobrano razvodnilo
__________________
Šokirani korisnik
doondo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:30.