Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2004., 11:21   #1
O Popoviću, Rimcu, prolaznosti života...

Quote:
kemik kaže:
e, blunt, daj spoji topike o euroligi i gyl jel i ovako tu i tamo serkamo o istim stvarima...
Quote:
ups, zajeb, ti nisi mod...
Da nisam mod, ali mogu ovo. Evo fini topic gdje možemo svi fino kenjati o Popovm pokazivanju prsta, Rimčevoj "uspješnoj" karijeri, Poljakovj inteligenciji... Bez da masakriramo ostale topice.
Samo izovlite!
bluntman is offline  
Old 10.03.2004., 08:31   #2
Morris, daj da se malo presaltamo

Citam jucer u Vecernjaku - gradonacelnik Splita kaze kako je prosle godine (?? - ne znam je li se odnosi na kalendarsku godinu ili sezonu, ili pocetak ove sezone!?) Grad u KK Split ulozio 1,54 mil. Kn... Radja je to na primanju kod gradonacelnika negirao, a ovaj je odgovorio da sve ima "crno na bijelo"... opet taj fenomen imanja-nemanja novaca u Splitu
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 10.03.2004., 08:55   #3
Mislim da je u ovoj našoj državi, u kojoj je u devedestima, svakome tko je to mogao, osnovni cilj bio što više love strpati u svoj džep, sasvim normalna pojava bila uletiti u sport i pokušati zaraditi lovu nauštrb sporta.
Zato su mi jasni svi ovi Splitski dugovi.
No..sada je situacija još gora.
U KK Split su došli ljudi koji su financijski zbrinuti ali je neisplativo svao ulaganje u klub...jer tko je toliko lud da ide ulagati milijune eura u klub koji se takmiči u ULEB kupu?
Upravo u tome ja vidim svu odgovornost Cibone i svojih marioneta u HKS. Nacionalno prvenstvo je svedeno na jednu običnu farsu koja završava stavljanjem zlatnih medalja oko vrata igrača.
Inače..čini mi se da su se Splitski dugovi počeli gomilati nakon one generacije Suprolige kad su imali dosta jak i skup sastav i trenera.
Nakon toga je sve krenulo nizbrdo.
A sa ovakvim odnosom snaga u našoj košarci ne vidim nikakvo rješenje.
Ako je dug oko 16 milijuna kuna (ili Eura) ni 1, 5 mil kuna gradskog novca neće puno pomoći.
Ali činjenica je da kojim slučajem nije uleti Rađa, klub bi prestao postojati.
Uz jedan realan projekt vraćanja kluba na stare staze, svi dugovi se mogu reprogramirati, ali tek kada ostvareni rezlultat bude nagrađen onako kako se to radi u svim košakaškim zemljama....igranjem u Euroligi.
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Old 10.03.2004., 09:00   #4
Tek toliko da se i ja malo javim na novonastali topik, uz komentar:

zivot je prolazan
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 10.03.2004., 09:10   #5
Quote:
subc0mandante m0ris kaže:

U KK Split su došli ljudi koji su financijski zbrinuti ali je neisplativo svao ulaganje u klub...jer tko je toliko lud da ide ulagati milijune eura u klub koji se takmiči u ULEB kupu?
Opet smo na prici o kokosi i jajetu...

Tako i ja mogu traziti sponzore za pojest', popit'...

Btw, odakle im onda ideja dovoditi i placati (valjda) Sporara, Zdovca, Smith-a, Morica, McCants-a (po kuloarima se prica da je bio skuplji od Penn-a), Mrsica...
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 10.03.2004., 09:52   #6
Ja znam da se po kuloarima priča da je McCants bio puno jeftiniji od Penna.
Ne znam koliko plaćaju Morića, ali znajući da tog igrača nitko nigdje nije htio, ne vjerujem da ih puno košta.
Smith...ne znam koliko ga plaćaju, ali ne vjerujem da mu je visoka cijena.
Kao što ne znam ni za Šporara.
E sad...Zdovc?
Čisto sumnjajm da je Zdovc skuplji od npr. Kruščića a čitajući intervju s njim kad je došao ne vjerujem da je on u Splitu za bilo kakav veliki novac....što ne znači da jednog dana neće postati skupi trener.
Na kraju Mršić...
Jop šrije sam tvrdio da je Mccants bolji od Mršića a ono malo što je Mršić odigrao bilo je dovoljno da se vidi da je potpuno van forme jer čovjek ni bacanja nije mogao pogoditi a kamoli neke suvisle trice.
Osim nekakvih savjeta koje davao klincima na parketu nije se vidjela bilo kakav korist od njega.
Zato bolje za klub da je otišao u Ulker...iako ne vjerujem da će tamo igrati više od 5 minuta po utakmici.
Mršić je gotov kao igrač.
Što se tiče McCantsa.
Može mu se prigovarati na neprofesionalnost i nikakav pristup prema treninzima ali ne može se reći da je ono što je odigrao bilo loše.
Prigovaralo mu se da je previše solirao....ali brate mili, ako znaš da si najskuplji na parketu i da suigrači ne mogu pogoditi ništa i da bezeveze bauljaju po parketu, normalno je da uzmeš loptu i pokušaš nešto napraviti. Zar ne?
Uz sve te kritike, McCants je zabijao skoro 20 koševa po utakmici i imao skro 5 assista.
Igrače slične statistike, pa one lošije statistike neki dižu u nebesa.


Odakle im ideja o dovođenju igrača?
Pa mislim da bez tih igrača Split ne bi bio siguran ni za 4 mjesto u ligi Ožujsko.
Neka netko makne Smitha iz ekipe prstaje postojati obrana.
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Old 10.03.2004., 09:57   #7
Inače. na početku sezone je Rađa govorio o ciljevima kao što su FF goodyear lige i plasman u 2. krug ULEB kupa.
I onda je time pravdao ulaganje u pojačanja.
Kad se uvidjelo da je to bila iluzija krenulo se u rezove...
Zato je i otišao McCants...a sa njime je vjerojatno smanjem budžet za igrače za 50%.
Ako popuše GYL vjerojatno će prodati Ukića i Oršulića i krenuti sa nule...
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Old 18.03.2004., 07:19   #8
Jucer se u Vecernjaku pojavio nicime izazvan demanti o eventualnom dolasku Zmage u Cibonu:

http://www.vecernji-list.hr/2004/03/...es/nedovo.html

Mozda pod tim dojmom, jucer je Zula opet dao svoj obol pobjedi protivnika... uopce mi nije jasna njegova odluka da na 8:0 Cibone i nakon tako odigrane obrane gdje Olympiacos nije imao priliku uputiti loptu na kos - zatrazi time-out!?
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 19.03.2004., 07:56   #9
zemljanin...

Nema Zula veze s porazom.
Olymipiakos je igrau užasno i nisu mogli pogoditi ništa, ali Cibona se ionako već zadovoljila ulaskom u drugi krug i ja nisam vidio bilo kakvu želju za pobjedom ni ua parketu ni na tribinama.
Kazališna igra u kazališnoj atmosferi.
Ako netko neometan fula perko 10 zicera na utakmici nemamo što pričati.
Pitam se samo da li se u Ciboni uopće trenira?
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Old 20.03.2004., 07:19   #10
Dan nakon tekme je Zula na radiju izjavio da su ga neki igraci (!?) zamolili da zatrazi time-out jer nisu mogli stajati na nogama...
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.