Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2004., 22:32   #81
Manu je potpiso za SAS...A Turkoglu najvjerojatnije odlazi u Orlando čime je orlando napravio izvrstan Re-build.
Cato, Howard
Howard, Gooden
Turkoglu, Hill
Mobley, Bogans
Francis

A Boozer je zajhebao Cleveland i potpisao za Utah...
Ako Detroit ne produži ugovor Okur-u... Utah če imati izvrsnu playoff momčad...Potpisali su i Giricek i Arroyo!
Boozer je izvrstan...5 skakač lige... 5 igrač po korisnosti...
jedan od 10 u NBA koji su imali double-double statistiku...
Okur, Collins
Boozer, Hump.
AK, Harpring
Giricek, Bell
Arroyo, Lopez
Ova momčad bi za par godina ako ostanu na okupu i kad se uigraju jer su to sve vrlo mladi igrači, mogla biti momčad koja može do naslova...
__________________
When I was born I was so suprised I couldn't talk for almost two years!!
ATM is offline  
Old 10.07.2004., 01:13   #82
Quote:
ATM kaže:
Manu je potpiso za SAS

wooooooooohoooooooo!!!!!!!!!!!!!




GOOO MANU!!!!!!!


Spurs champs!
Nimoy is offline  
Old 11.07.2004., 10:58   #83
WOW!!!!!!!!!
Shaq je trade-an u Miami za Odoma, Carona Butlera i Granta...
Sad su Lakersi ostali bez pravog centra...a dobili su izvrsne Forwarde u Odomu i Butleru a Grant nije pravi centar...
Grant
Odom
Butler
Bryant...(Bryant je u uzbiljnom pregovorima sa Clippersima koji mu nude max. ugovor, tako da bi i bez njega mogli ostati))
Payton

Fisher i Medvedenko najvjerojatnije odlaze... a ako ode i Bryant, Lakersi će postati vrlo slabi...
__________________
When I was born I was so suprised I couldn't talk for almost two years!!
ATM is offline  
Old 11.07.2004., 11:01   #84
izgleda da je Shaq odlucio u Miami u zamjenu za Lamar Odom, Caron Butler i Brian Grant. ne zvuci bas nesto pogotovo poslije pocetnih vijesti gdje se ciljalo na Nowitzkog.
Tomjanovich je prakticki potpisao kao trener. sad treba vidjeti sta ce Kobe. Dvoumica je navodno izmedju Lakersa i Clippersa. Iako mislim da ce ostati (i da nece zavrsiti u zatvor (bio on kriv ili ne)) treba vidjeti na sta ce sta ekipa izgledati bez nekog jakog centra.

cekamo dalje
__________________
Kako oblikovati potpise...
wintermute is offline  
Old 11.07.2004., 15:22   #85
Brent Barry(PG-SG) će potpisati za SAS
McDyess će najvjerojatnije u Detroit
Stephan Jackson je trade-an iz Atlante u Indianu za Ala Harringtona
__________________
When I was born I was so suprised I couldn't talk for almost two years!!
ATM is offline  
Old 11.07.2004., 15:25   #86
Ethan Thomas će najvjerojatnije u Milwauke
Brian Cardinal potpisao za Memphis
Crawford iz Chicaga će najvjerojatnije u NY
__________________
When I was born I was so suprised I couldn't talk for almost two years!!
ATM is offline  
Old 11.07.2004., 19:53   #87
Quote:
wintermute kaže:
izgleda da je Shaq odlucio u Miami u zamjenu za Lamar Odom, Caron Butler i Brian Grant. :
Pljuga "deal" za jednog Shaqa.
Freek is offline  
Old 12.07.2004., 10:50   #88
Pa Bryantu bi sad bilo bolje da ode u Clipperse, koji imaju bolju ekipu.
Deal za Shaqa je zapravo prilična pušiona za obje momčadi, s time da Miami ipak profitira jer dobiva jednog Shaqa, a i igraju na istoku pa time automatski postaju favoriti za finale.
Lakersi će sad imati ekipu sastavljenu samo od krila (Odom, Butler, George, Fox, Walton, Grant). Tomjanovich je poznat kao čudotvorac, ali za naslov nemaju ni trunke šanse.

Miami će imati petorku Udonis Haslem, Rasual Butler, Shaquille O'Neal, Dwyane Wade i Eddie Jones. Nije baš da tjera strah u kosti, ali bi mogli biti dovoljno dobri. Pogotovo ako Wade nastavi igrati kao second coming Isiaha Thomasa...

Osim spomenutih vijesti, sve je vjerojatnije da će Denver pokupiti Kenyona Martina, najvjerojatnije sign-and-trade za Tskitishvilija.

Jamal Crawford i šaka kikirikija (Jerome Williams, Eddie Robinson) idu u New York za vreću umjetnog gnojiva (Shandon Anderson, Frank Williams, Moochie Norris, Cezary Trybanski, Othella Harrington).


Mislim da se Lakersima smiješi lottery...
Staro je pravilo da ako trejdaš superstara, trebaš dobiti superstara natrag. Lakersi neće dobiti čak ni jednog all-stara. Shaq ih je dosta zeznuo svojim prohtjevima, jer bi inače vjerojatno otišao u Indianu.
__________________
Hawkeye: I will not carry a gun, Frank. When I got thrown into this war I had a clear understanding with the Pentagon: no guns. I'll carry your books, I'll carry a torch, I'll carry a tune, I'll carry on, carry over, carry forward, Cary Grant, cash and carry, carry me back to Old Virginia, I'll even 'hari-kari' if you show me how, but I will not carry a gun.

Zadnje uređivanje Lloyd Dobbler : 12.07.2004. at 15:35.
Lloyd Dobbler is offline  
Old 13.07.2004., 20:20   #89
evo jedan zanimljiv clanak o Shaqu i Kobeu. Ah koliko istine...

http://sports.espn.go.com/nba/column...sam&id=1838834
__________________
Kako oblikovati potpise...
wintermute is offline  
Old 13.07.2004., 21:58   #90
Quote:
wintermute kaže:
evo jedan zanimljiv clanak o Shaqu i Kobeu. Ah koliko istine...

http://sports.espn.go.com/nba/column...sam&id=1838834
Istina, da...
Ali ne razumijem cemu toliko plakanja jer Kobe i Shaq nece igrati zajedno...odlicni su igraci, ali LA je ionako prepun skandala i svadja, pa morali su nesto napraviti, ne mogu zauvijek igrati na streakove i ne razgovarati jedni s drugima...
LA treba overhaul, i tek sada je vidljivo koliko.
Nimoy is offline  
Old 14.07.2004., 01:22   #91
ma ja se slazem. ove je godine cijela situacija dostigla kriticnu masu i moralo se nesto napraviti. ako Kobe ostane bit ce dobro. napravit ce dobru ekipu (mozda ne odmah ove godine) i ciljat ce se na prsten. ako ode u Clipperse, bit ce malo tragicnije
u svakom slucaju citajuci onaj clanak uhvatilo me malo nostalgije. sta ces, sentimentalan sam
__________________
Kako oblikovati potpise...
wintermute is offline  
Old 14.07.2004., 02:35   #92
Quote:
wintermute kaže:
ma ja se slazem. ove je godine cijela situacija dostigla kriticnu masu i moralo se nesto napraviti. ako Kobe ostane bit ce dobro. napravit ce dobru ekipu (mozda ne odmah ove godine) i ciljat ce se na prsten. ako ode u Clipperse, bit ce malo tragicnije
u svakom slucaju citajuci onaj clanak uhvatilo me malo nostalgije. sta ces, sentimentalan sam

kao Spurs fan, mogu ti reci : Sretan sam
I sretno Shaqu na Floridi
Nimoy is offline  
Old 14.07.2004., 06:48   #93
Quote:
ATM kaže:
Shaq je trade-an u Miami za Odoma, Carona Butlera i Granta...
Što nisu Lakersi dobili i prvi pick na draftu 2005-6?
BillGatesMustDie is offline  
Old 14.07.2004., 09:32   #94
Nije još gotovo, navodno Lamar Odom ima "trade kicker" u ugovoru, odnosno ako ga se trejda plaća mu raste za 15%. Ali riješit će i to. I da, trebali bi Lakersi dobiti i pik.

Definiran je novi salary cap i iznosi nekih $3 mil. manje nego što se očekivalo, pa su Clippersi odmah uvalili Melvina Elya i Eddiea Housea Charlotti da imaju mjesta Kobeu ponuditi maksimum.

Nuggetsi su Kenyonu Martinu ponudili doslovno "shitload of money", sad još samo on treba pristati, i eto ti druge najbolje ekipe na zapadu!
__________________
Hawkeye: I will not carry a gun, Frank. When I got thrown into this war I had a clear understanding with the Pentagon: no guns. I'll carry your books, I'll carry a torch, I'll carry a tune, I'll carry on, carry over, carry forward, Cary Grant, cash and carry, carry me back to Old Virginia, I'll even 'hari-kari' if you show me how, but I will not carry a gun.
Lloyd Dobbler is offline  
Old 14.07.2004., 11:18   #95
Quote:
ATM kaže:
Brent Barry(PG-SG) će potpisati za SAS
McDyess će najvjerojatnije u Detroit
Stephan Jackson je trade-an iz Atlante u Indianu za Ala Harringtona
spursi trebaju malo jace ime ako misle osvojiti naslov,mislim nije barry los biti ce dobar 6 igrac,ali najvecu gresku su napravili prosle godine mislim rasho nesterovic.. tolike pare dat za nista (8 koseva i skokova to moze i kevin willis sa 40 god),bolje da su ostavili mjesta u salaryu za dogodine nego onu teletinu uzet. Evo sad su mogli fino dovesti boozera (ili dampiera) i imati agresivnijeg igraca pod kosem,to bi tek bio pravi tandem duncan-boozer
__________________
zašto jednostavno kad moze komplicirano
damirp50 is offline  
Old 15.07.2004., 03:12   #96
Quote:
damirp50 kaže:
spursi trebaju malo jace ime ako misle osvojiti naslov,mislim nije barry los biti ce dobar 6 igrac,ali najvecu gresku su napravili prosle godine mislim rasho nesterovic.. tolike pare dat za nista (8 koseva i skokova to moze i kevin willis sa 40 god),bolje da su ostavili mjesta u salaryu za dogodine nego onu teletinu uzet. Evo sad su mogli fino dovesti boozera (ili dampiera) i imati agresivnijeg igraca pod kosem,to bi tek bio pravi tandem duncan-boozer


Nije lose razmisljanje, ali tko je TADA znao da ce danas Boozer biti dobar...
A druga stvar je, koliko god da se to pretjerano ne vidi na statistici, Rasho je napredovao strasno u proteklih par sezona, obrambeno POGOTOVO.
Posto sam na par foruma Spursa i dopisujem se s navijacima Spursa, a i navijam za njih vec duze, pa i h dosta i pratim, mogu ti reci da Popp nema nikakve zamjerke na Nesterovica, cak ga je i hvalio, Nesterovic NIKAKO nije slaba karika Spursa...
Pa sjeti se, u zadnjih par godina nije ni Robinson toliko zabijao,iako je Robinson klasa za sebe...
Ali Duncanu treba centar koji mu cuva ledja, i koji ce preuzeti centre kad se(Duncan) zeli osloboditi na poludistancu, mislim da bi npr . Boozer bio PREZELEN za to.
A uostalom, Boozer nije centar.
Inace, Barry nije igrac na kojeg Spursi racunaju za startnu postavu, nego igrac koji ce uskociti i ubaciti par vaznih poena kad su Parker ili Manu na klupi...
Nije "potez godine", ali nista cudno za Spurse, i osobno, ne znam sto se previse cudis...
Spursi su imali godinama Kerra u momcadi, koji je itekako pomagao krucijalnim tricama u pravim momentima, iako nije bio uopce vazan igrac.
A Spursi su tada, ne zaboravimo, osvojili naslov

Pozdrav.
Nimoy is offline  
Old 15.07.2004., 03:16   #97
Quote:
Lloyd Dobbler kaže:
Nuggetsi su Kenyonu Martinu ponudili doslovno "shitload of money", sad još samo on treba pristati, i eto ti druge najbolje ekipe na zapadu!
Hehe...treba im iskustva...
Inace, Denver ce tesko ponoviti uspjeh od prosle godine, jer danas nitko na njih ne gleda onako kao tada...
Drugo, nitko ne zna kako ce Carmelo reagirati u svojoj sophomore sezoni...
Kako ce se momcad uklopiti...
TESKO da je ovo "druga momcad zapada"....

Iako ih volim, nadam se da ce igrat dobro
Makak Kenyona ne volim...
Nimoy is offline  
Old 15.07.2004., 09:45   #98
Imaš pravo, možda i nisu druga najbolja ekipa, ali ih Martin ipak jako pojačava.

Utah bi mogla biti vrlo jaka, budući da nema šanse da budu underachieveri kraj živog Sloana, a jako su pojačali unutarnju liniju s Boozerom i Okurom, plus Harpring bi trebao više igrati nego prošle sezone kad je bio ozlijeđen. Ne bi me čak šokiralo da dođu do finala zapada!

Spursima Brent Barry sjajno paše, možda čak bude i najbolji 6. igrač. Prošle godine su ih Lakersi stalno izazivali da pucaju izvana i znamo kako je to završilo. S Barryem to ne bi tako išlo. Budući da Dallas nije ćopio Shaqa, Spursi ostaju najveći kandidati za naslov 2005.
__________________
Hawkeye: I will not carry a gun, Frank. When I got thrown into this war I had a clear understanding with the Pentagon: no guns. I'll carry your books, I'll carry a torch, I'll carry a tune, I'll carry on, carry over, carry forward, Cary Grant, cash and carry, carry me back to Old Virginia, I'll even 'hari-kari' if you show me how, but I will not carry a gun.
Lloyd Dobbler is offline  
Old 15.07.2004., 11:00   #99
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
Nije lose razmisljanje, ali tko je TADA znao da ce danas Boozer biti dobar...
A druga stvar je, koliko god da se to pretjerano ne vidi na statistici, Rasho je napredovao strasno u proteklih par sezona, obrambeno POGOTOVO.
Posto sam na par foruma Spursa i dopisujem se s navijacima Spursa, a i navijam za njih vec duze, pa i h dosta i pratim, mogu ti reci da Popp nema nikakve zamjerke na Nesterovica, cak ga je i hvalio, Nesterovic NIKAKO nije slaba karika Spursa...
Pa sjeti se, u zadnjih par godina nije ni Robinson toliko zabijao,iako je Robinson klasa za sebe...
Ali Duncanu treba centar koji mu cuva ledja, i koji ce preuzeti centre kad se(Duncan) zeli osloboditi na poludistancu, mislim da bi npr . Boozer bio PREZELEN za to.
A uostalom, Boozer nije centar.
Inace, Barry nije igrac na kojeg Spursi racunaju za startnu postavu, nego igrac koji ce uskociti i ubaciti par vaznih poena kad su Parker ili Manu na klupi...
Nije "potez godine", ali nista cudno za Spurse, i osobno, ne znam sto se previse cudis...
Spursi su imali godinama Kerra u momcadi, koji je itekako pomagao krucijalnim tricama u pravim momentima, iako nije bio uopce vazan igrac.
A Spursi su tada, ne zaboravimo, osvojili naslov

Pozdrav.
Istina Boozer nije centar ali je zato Duncan osim sta je najbolja cetvorka u nba,druga najbolja petica(iza o'neila) u ligi tako da bi se mogao ovaj dobro uklopiti.Ali dobro sta kazes tko je znao za Boozera lani. Rasho nije los izbor ali malo mu je ugovor..hmhm...preplacen je. Kao i ova ponuda od jazza za okura mislim spominju se cifre od 50 milijuna za 5-6 sezona(ipak je rekorder juwan howard miami mu je prije 4,5 godina dao 108 milja za njegovih 15 koseva i totalnu nezainteresiranost za pobjedjivanje). Evo malo pomalo, skrenuo sam s teme Dobro,rasho nije toliko los izbor ali mora se bitno popravit u nekim stvarima,npr agresivnosti i igrom ledjima prema kosu. On tu sutne neku loptu s poludistance,uhvati neku u napadu i zabije,ali to nije prava prijetnja prema kosu..Plus jos rashi su se brojke u playoffu drasticno smanjile tako da je cijeli teret bio na Duncanu. Ono sta su Duncan i Robinson odlicno radili je mini pick and roll i gdje Duncan navuce dvojicu i baci alley oop Robinsonu. .Mozda ove godine malo poprave tu suradnju pod kosem..Za Barrya se slazem s tobom (mozda i Brown iskoci malo ove godine) ..nadam se da je Barry taj igrac koji ce ubacivati kljucne koseve s klupe, sto je radio kerr u seriji s Dallasom prije 2 godine i Stephen Jackson u finalnoj seriji a ove godine su malo zakazali suteri bar protiv lakersa..I jos ovo, zasto ove godine Malik Rose nije dobio vecu minutazu? A tako koristan igrac i dobar izvodjac slobodnih bacanja
__________________
zašto jednostavno kad moze komplicirano
damirp50 is offline  
Old 15.07.2004., 14:00   #100
Ha, Howardov ugovor je bio sulud, ali se nije činilo tako 1996. Te sezone je imao nekih 22 koša i 9 skokova po utakmici i činilo se da može samo još napredovati. Zapravo je šteta što mu je ugled toliko pao zbog ugovora, jer je cijelo vrijeme bio vrlo solidan igrač sa 17-18 koševa i 7-8 skokova po utakmici. On je bio OK, samo, naravno, nije bio vrijedan tih para, kao što uostalom skoro nitko nije.

A Nesterovicev ugovor od $6 mil. po sezoni se danas zove bagatelom.
Pazi, molim te:

Boston center Mark Blount (UNR) staying with the Celtics for $38 million over six years.

Golden State forward Brian Cardinal (UNR) to Memphis for $37 million over six years.

Golden State center Adonal Foyle (UNR) staying with the Warriors for $42 million over six years.

Detroit forward Mehmet Okur (R) to Utah for $50 million over six years.

Milwaukee forward Brian Skinner (UNR) to Philadelphia for $25 million over five years.

Washington center Etan Thomas (R) to Milwaukee for $37 million over six years.



Rasho nije slabiji ni od jednog. Jednostavno su manageri poludili i počeli davati opscene iznose svakom višem od 2.05...
__________________
Hawkeye: I will not carry a gun, Frank. When I got thrown into this war I had a clear understanding with the Pentagon: no guns. I'll carry your books, I'll carry a torch, I'll carry a tune, I'll carry on, carry over, carry forward, Cary Grant, cash and carry, carry me back to Old Virginia, I'll even 'hari-kari' if you show me how, but I will not carry a gun.

Zadnje uređivanje Lloyd Dobbler : 15.07.2004. at 16:32.
Lloyd Dobbler is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.