Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2012., 23:22   #3961
Ne znam kako misliš jeli se sjećam tvog roma? Misliš koji si imao prije? Imao si neki Gingerbread originalni. I nije toliko bitno koji. Ali što se tiče navigacije ne vjerujem da ti je do roma jer isti sam imao i radila je bez ikakvih problema.

Probaj napraviti backup sistema iz recovery-a pa flashaj neki drugi rom (ako želiš original onda JW4) da vidiš hoće li se situacija popraviti, ili backupiraj samo aplikacije Titanium backupom pa napravi samo factory reset. To ti možda pomogne jer sam gotovo siguran da nije do roma nego ili hardwarea ili si nešto sa nekom aplikacijom pošemerio.

Ok je i zadnji Gamerzrom sa XDA.

To je što se tiče Gingerbread-a. Ako ćeš na ICS onda preporučam Slim ICS.
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 00:26   #3962
Znate li možda dali garancija pokriva i burn-in -ove na AMOLED-u?

Danas sam se malo zabuljio i točno se vidi gdje je status (notification) bar ako prelijem ekran plavom, crvenom, a čak i malo na bijelom (iritantno kad browsaš u full screen modu). Ostale boje su okej.

Na plavom je očekivano najgore, a ICS ne pomaže s plavim status bar ikonicama pa je dio gdje se sat nalazi najviše stradao.

Eto topli savjet, ako ste na ICS-u a i na bilo kojem drugom ROM-u izbjegavajte plavo u status baru.
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 00:36   #3963
Quote:
Chome kaže: Pogledaj post
Ne znam kako misliš jeli se sjećam tvog roma? Misliš koji si imao prije? Imao si neki Gingerbread originalni. I nije toliko bitno koji. Ali što se tiče navigacije ne vjerujem da ti je do roma jer isti sam imao i radila je bez ikakvih problema.

Probaj napraviti backup sistema iz recovery-a pa flashaj neki drugi rom (ako želiš original onda JW4) da vidiš hoće li se situacija popraviti, ili backupiraj samo aplikacije Titanium backupom pa napravi samo factory reset. To ti možda pomogne jer sam gotovo siguran da nije do roma nego ili hardwarea ili si nešto sa nekom aplikacijom pošemerio.

Ok je i zadnji Gamerzrom sa XDA.

To je što se tiče Gingerbread-a. Ako ćeš na ICS onda preporučam Slim ICS.

Nisam mislio koji je oeiginal bio, vec koji si mi ti stavio uz GalaxyDroid v.5.0
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 08:23   #3964
Pa stavio sam ti Semaphore kernel 2.5.0
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 19:01   #3965
...ne mogu se spojiti sa kies preko USB-a, šta da napravim ?
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 22:56   #3966
Quote:
nika37 kaže: Pogledaj post
...ne mogu se spojiti sa kies preko USB-a, šta da napravim ?


Ponovit ću još jednom: daj malo više informacija. Što se dogodi kada se spojiš na komp? Je li Kies izbaci neku poruku? Je li se na mobu pojavi slika s porukom "Press home to quit Kies" (ili kako već ide)? Kada pokreneš Kies, uopće ne registrira mob?

To je kao da kažem da mi ne radi komp, šta da radim, šta šta ŠTA!?!?!?!

__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 10:10   #3967
lijepo bih molio ako netko zna kako da isključim opciju "javljanja napunjenosti
baterije". naime u većini slučajeva punim moba preko noći i naravno pored
kreveta i kad napuni bateriju javi jednim vibrirajućim tonom kojim me svaki put
probudi tako da bih to htio isključiti ako se može jer u uputama nemogu to nigdje naći, hvala
cuk-77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 12:39   #3968
Mislim da se to može samo root pristupom (potrebno je modificirati sistemske datoteke).
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 18:33   #3969
Samsung i9000

bok ljudi. znaci imam samsung i9000 nekih 10mj. gore je android 2.1. do prije tri dana je sve savrseno radilo. sada odjednom kada upalim wifi izbaci poruku "nemoguce pretrazivanje mreza" i ugasi wifi. zna neko kak se tog rijesit?
Dosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 19:52   #3970
Quote:
Dosy kaže: Pogledaj post
bok ljudi. znaci imam samsung i9000 nekih 10mj. gore je android 2.1. do prije tri dana je sve savrseno radilo. sada odjednom kada upalim wifi izbaci poruku "nemoguce pretrazivanje mreza" i ugasi wifi. zna neko kak se tog rijesit?
Možda je vrijeme za update
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 01:26   #3971
Pozdrav. Evo danas sam na mobu igrao temple run i odjednom mi je poceo brejkat pa sam izasao iz igre na home button i mob mi se sam ugasio. Ponovno sam ga upalio i opet usao u igru i sav mi se progress izbrisao. Od drugih igara nije. Na najnovijem GamerzRomu sam za GB,ak pomaze. Neznam koje informacije jos da stavim.
Oprostite ak sam temu fulao, nisam znao da li da tu napisem ili pod aplikacije.
aQther is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 01:34   #3972
Kako iskljuciti vibraciju kod dolaznog SMS-a na Android 2.3.6?

Poz svima

Samsung Galaxy S, juce nadogradio na 2.3.6 android i ne mogu iskljuciti vibraciju kada mi dolazi sms i izvjestaj ..

U SMS opcijama pod Notifikacije uopste nema Vibracija.. Prije je bila na prvoj verziji androida i sve je bilo ok.

Pomoc ?

hvala
monster12 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 19.04.2012., 10:32   #3973
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post


Ponovit ću još jednom: daj malo više informacija. Što se dogodi kada se spojiš na komp? Je li Kies izbaci neku poruku? Je li se na mobu pojavi slika s porukom "Press home to quit Kies" (ili kako već ide)? Kada pokreneš Kies, uopće ne registrira mob?

To je kao da kažem da mi ne radi komp, šta da radim, šta šta ŠTA!?!?!?!

...ne mogu se preko moba spojiti na mobilni internet (3 G) nego samo na kućni internet preko WiFi mreže....imam verziju Firmware verziju 2.3.3.
...kada se želim spojiti preko USB-a na komp,Kies mi javlja
pogrešku: (ponovno povežite uređaj u načinu Kies "pc studio ".
Kies ne podržava trenutačni način veze.Please check USB settings.
Setting-applycations-developement-USB debuging (x)

kako da se spojim na Kies da bi mogla instalirati novu verziju firmware i kako da pokrenem mobilni internet (3G) na svom mobu....tnx
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 10:53   #3974
Za mobilni internet treba unijeti APN-ove (nazovi službu za korisnike svog operatora).

Isključi USB debugging: Menu - Settings - Applications - Development - maknuti kvačicu sa USB debugging.

Za Kies: Menu - Settings - Wireless & Network - USB settings - Samsung Kies pa probaj opet.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 20:06   #3975
ovak jel sam ja lud ili nes tu ne stima??!

pred par dana stavio sam ics 4.0.4. MyICS tocnije ovo:

http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1328461

i nakon skoro godinu dana promjenio semaphore kernel (mislim poceo koristiti neki drugi a da nije semaphore) jer devil2 kernel 0.67b je strava. uglavnom ics 4.0.4 na SGS-u radi odlicno i ne vracam se na 2.3.6. e sad ali ima ali . . .nece snimat 720p. probao sve i svasta skinuo sve moguce patcheve sve sve sve reza je i dalje 720*480 ma kaj da ja napravio nece i stalno snima u toj rezoluciji??! u cem je stvar jer zna netko??! .. a nemrme na onoj kameri od ics-a promjenit rezu nikak jer je to s blesavog neusa stavljeno jebem ih ja njih i nexuse ..


jer ima ko ovakav slucaj??!
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 20:23   #3976
A koji to Devil koristiš? Ako je neki bigmem onda je normalno da nema veće reze. A probaj s marketa Camera ICS.
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 20:38   #3977
ma naso sam rjesenje .

http://scottlinux.com/2011/08/14/cya...deo-recording/


slicno ovom gore samo treba pod video profile tam kak pise upisat bitrate i rezu stavit na 1280*720 radi cuda cak ide reza i preko toga??!

i da koristim devil2 0.67b kernel

i jos nesto kod bm kernela se takodjer moze imat 720 recording. trenutno neki bm kerneli prelaze i preko 400 mgb i ima 720p video recording ...ovo je fix za bm kernele na ics:

http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1575485
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 21:36   #3978
jel mi može netko reći koje su bitne razlike između Slim ICS-a i CM9 za Galaxy S?

Trenutno sam na CM9 i razmišljam da frendov mob prebacim na ICS pa bih mogao i svoj flashat.
juretherebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 21:55   #3979
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Za mobilni internet treba unijeti APN-ove (nazovi službu za korisnike svog operatora).

Isključi USB debugging: Menu - Settings - Applications - Development - maknuti kvačicu sa USB debugging.

Za Kies: Menu - Settings - Wireless & Network - USB settings - Samsung Kies pa probaj opet.
...puno hvala,uspijela sam pokrenuti 3G ali kod nadogradnje firmware-a napiše mi da uređaj ne podržava nadogradnju softvera programom Kies...jel se može uopće nadogradit,koja je nova verzija i kako ?
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 23:49   #3980
Quote:
nika37 kaže: Pogledaj post
...puno hvala,uspijela sam pokrenuti 3G ali kod nadogradnje firmware-a napiše mi da uređaj ne podržava nadogradnju softvera programom Kies...jel se može uopće nadogradit,koja je nova verzija i kako ?
To je priča... o kojoj bolje da ne počnemo
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.