Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2004., 19:50   #41
Cibona ga podojila protiv Budućnosti, Olimpija dobila Zvezdu u Beogradu.
Ako pitate mene (i moj listić ) očekivano.
bluntman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2004., 22:07   #42
Quote:
bluntman kaže:
Cibona ga podojila protiv Budućnosti, Olimpija dobila Zvezdu u Beogradu.
Ako pitate mene (i moj listić ) očekivano.
Ajd da se kladimo da te Hemofarm rastuzio

Zagreb dobio grobare.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2004., 22:33   #43
Bravo Zagreb!!!!!!!!

Btw, što je sa Bosna - Hemofarm. Kolko je to završilo??
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2004., 22:47   #44
Hemofarm u zadnje dvije minute pogodio dvije trojke, zadnju Hukic sto je izazvalo burne reakcije prepune dvorane, mislim da nije bilo tuznijeg covjeka od Hukica veceras

Naravno, Hemofarmu tijesna pobjeda.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2004., 22:50   #45
Quote:
Vanjushka kaže:
Ajd da se kladimo da te Hemofarm rastuzio

Zagreb dobio grobare.
Pa... Vjerovao sam da će Bosna dobiti Hemofarm, ali nisam ga stavio na listić. Trenutno na tom listiću čekam da Rusi izjednače pa da dobijem lovu.

Bravo za Zagreb!
bluntman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2004., 23:17   #46
Tek sad gledam rezultate i čini mi se da ide na bolje. Bravo za Zadar, Šibenku i posebno Zagreb. Bravo
__________________
Nitko me ne tjera da ti ugodim svojim odgovorima.

William Shakespeare
rvn-zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2004., 23:43   #47
Quote:
Torcida_ZG kaže:
Pa jesam vam ja rekao...
Konačan poredak GYL:
1 CIBONA VIP
2 SPLIT CO
3 ZADAR
4 ŠIBENKA
5 ZVEZDA
6 REFLEX
7 OLIMPIJA..
...
8. TRIO GUŠT
9. BARUNI
10. GAZDE
11. TINA I NIKŠA
12. TEENS
13. MAJA ŠUPUT...
bluntman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 00:49   #48
Quote:
Torcida_ZG kaže:
Pa jesam vam ja rekao...
Konačan poredak GYL:
1 CIBONA VIP
2 SPLIT CO
3 ZADAR
4 ŠIBENKA
5 ZVEZDA
6 REFLEX
7 OLIMPIJA..
ti si optimist inače?
-STAnCE- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 00:52   #49
svaka čast zagrebu za pobjedu bit će zajebani svima ... zadar se konačno riješia dječijih bolesti i počea igrati košarku to se traži
-STAnCE- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 09:24   #50
Tablica GYL-a nakon 3 kola:

1. Hemofarm 3-0

2. Reflex 3-0

3. Olimpija 3-0

4. Partizan 2-1

5. Bosna 2-1

6. Cibona 2-1

7. Budućnost 2-1

8. Zadar 1-2

9. Laško 1-2

10. Zvezda 1-2

11. Šibenka 1-2

12. Slovan 1-2

13. Zagreb 1-2

14. Široki 1-2

15. Split 0-3

16. Helios 0-3


Ukupno gledajuci SiCG klubovi imaju skor 11 pobjeda i 4 poraza, BiH 3-3, slovenski 5-7, nasi jos uvijek najlosiji 5-10...

Svaka cast mravcima - Kruno Simon je odigrao k'o zmaj tako da se izostanak ozlijedjenog Ivana Tomasa, barem sinoc - nije ni osjetio.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 12:43   #51
Quote:
Torcida_ZG kaže:
A ti si zadrti optimist. Zašto je na ovom podforumu sve više pesimista??
A zašto bi bio "optimist" i tvrdio da će Split , Šibenka ili Zagreb biti hit Goodyear lige?
Pa te ekipe spadaju u samo dno kvalitete.
Usudio bih se reći, Split je najlošija ekipa ove lige koja svojim igračkim kadrom i rezultatima nije ni zaslužila biti u ovom društvu.
Come on...
Ovo ljeto su se krcale sportske rubrike Ukićem i Rančićem kao predvodnicima novog Spliskog vala.
Predvodnicima kojeg vala?
Vala gubitnika kojima je poraz manji od 15 razlike veliki uspjeh.
Šibenka je nešto malo jača od njih, a Zagreb je ipak bolji od ove dve ekipe pa bi se mogao naći negdje oko 10 mjesta.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2004., 00:11   #52
Quote:
Split je najlošija ekipa ove lige
Bila bi da nepostoji Helios Domžale.......

Dok god on pičketina od igrača zvana Drago Pašalić igra pod košem neće Split puno napravit. Ipak mislim da će bit 8 na kraju, pa makar se Rađa reaktivirao.
Gino is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 00:06   #53
Geoplin Slovan - Zadar 77:68
e moj jugo što se to dešava ??
-STAnCE- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 14:08   #54
Zadar igra toplo-hladno ovu sezonu. Stvarno neznam što na njih igrati u kladionici. Imaju osrednju momčad koja može dosta napraviti ali i zajebati.
__________________
Nitko me ne tjera da ti ugodim svojim odgovorima.

William Shakespeare
rvn-zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 23:52   #55
Quote:
rvn-zd kaže:
Zadar igra toplo-hladno ovu sezonu. Stvarno neznam što na njih igrati u kladionici. Imaju osrednju momčad koja može dosta napraviti ali i zajebati.
živa istina. zato se samo po sebi nameće da trener treba bit najjača karika. a jugo hm ajde vidit ćemo još ali već mi se ne sviđa
igraj zadre volim te...
-STAnCE- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 00:01   #56
Zvezda pokradena u zadnjih par sekundi utakmice. Očigledan faul nad Zvezdinim igračem nakon odbitka lopte od obruča nije sviran. Ko zna, možda ne bi pobedila Zvezda, ali bi ipak došla do produžetka...
pera_detlic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 15:14   #57
Ma sve će bit uredu sa Zadrom proigrat će oni. Sutra igraju protiv Hemofarma koji je prvi mamu im njihovu, al ja se nadam dobrom rezultatu pred punim Jazinama.
__________________
Nitko me ne tjera da ti ugodim svojim odgovorima.

William Shakespeare
rvn-zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 15:58   #58
Quote:
Torcida_ZG kaže:

Split ide u goste Budućnosti, koja je izgubila od Širokog u ovom kolu. Mi optimističniji nadamo se iznenađenju Splićana.
Jedan od junaka pobjede nad Pivovarnom - Damir Rancic (18 poena), imao je veliku obiteljsku tragediju. Njegovom ocu je pozlilo na tribinama Gripa, da bi - kako u SN-u navode - nakon utakmice otisao u bolnicu gdje je preminuo zbog prestanka rada srca. Novopeceni reprezentativac preskace dvoboj u Moraci i bez njega na vanjskim pozicijama, sa "standardno" slabom unutarnjom igrom Splicana - ne vjerujem u neko iznenadjenje...
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 18:04   #59
Quote:
-STAnCE- kaže:
živa istina. zato se samo po sebi nameće da trener treba bit najjača karika. a jugo hm ajde vidit ćemo još ali već mi se ne sviđa
igraj zadre volim te...
Jugo je zapravo i dosao na poziciju trenera kao Giergina marioneta, i kao takav je - kako se prica - poprilicno bez autoriteta medju igracima. Vladovic ni ne trenira redovno, na zadnjoj tekmi Zadrani nisu mogli ni racunati na njega i Spralju... pored toga spomenuta dvojica i Banic, kao starosjedioci se navodno bas i ne slazu najbolje s novopridoslim igracima...
Izgleda da tu mnogo toga nije ponajbolje slozeno, prosto mi je nevjerojatno kako su se olako rijesili Jusupa!

Btw, Zadrani i Splicani imaju sada niz horror tekmi.
Zadrani najprije u utorak cekaju lidera Hemofarm, da bi isli u goste Partizanu.
Split ima tri gostovanja na programu (!!) - prvo Buducnost u Podgorici (sutra, utorak), onda ih ceka Zvezda u Beogradu (vec u cetvrtak), a u subotu su u Ljubljani gdje se susrecu s Zmajcekima. Nadam se da ce Olimpija do tog sudara izgubiti pridjev neporazene momcadi (tj. da ce ih uzeti Vukovi sutra, ali nekako ne vjerujem u to).
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 21:36   #60
Sudija Canovic koji je inace Hrvat a sudio je mec Siroki Brijeg vs. Buducnost mora biti kaznjen dozivotnom zabranom rada u kosarci jer ono je bila ocigledna kradja! Neshvatljivo je da u mecu izmedju Hercegovaca i Crnogoraca sude Hrvati.

Evo jedan dio teksta iz 'Vijesti':

"...Tada je kulminirala sudijska kradja u reziji zemljaka igraca Sirkog -Cankovic prvo nije dosudio ocigledan faul nad Draganom Vukcevicem prilikom suta za tri, potom je svirao namjernu licnu Minicu, da bi njegov kolega Andrej Jelen tolerisao kada je nakon toga na parket usao trener gostiju Ivan Sunara zahtijevajuci jos jednu namjernu licnu Podgoricana. Sunara je tada po ruci udario arbitra, a umjesto da njemu pokaze tehnicku gresku, ovaj mu je samo priprijetio i - dosudio namjeran faul gostima! To,medjutim nije bio sav sou arbitara. Fudbalski klizeci start nad Ivanom Marasem, Cankovic je pretvorio u kontru i lake poene Sirokog,a da je rijesio da na svaki nacin pomogne domacinu, pokazao je jos u prvom poluvremenu-pri rezultatu 16:13 za Buducnost, bez razloga je dosudio 3. licnu Marjanovicu, potom domace prilikom pogotka za 3 castio dodatnim bacanjem, u sljedecem napadu svirao korake Marjanovicu i sve zacinio tehnickom greskom klupi gostiju ... "

Nijesu pomenuli jos par auta koji su bili ocigledni za Buducnost,a svirani su za Siroki...

Nadam se da ova nepravda nece proci nekaznjeno. Buducnost dobije Zvezdu i Cibonu i onda kao fol mora izgubiti od Sirokog, da je Detroit igrao protiv njih u ovakvim uslovima ne bi mogao da dobije.
__________________
"A man gets tired when being born and lives to relax thereafter."

Montenegrin popular saying.
Crnogorski Lav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.