Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2003., 02:15   #21
Quote:
answer-k kaže:
ako ima jedan igrac kojeg ne podnosim onda je to on

ma iverson je glavni,evo prije dva-tri tjedna na jednoj je utakmici ima 32 poena i 14 ukradenih lopti,pa ako to nije igrac?
ma da..kaj se na osnovu 10 tekmi od 82 bira mvp.....
Morski vražičko is offline  
Old 06.03.2003., 07:31   #22
kad smo kod Iversona, zalijepio je rampu stojakovicu prije neko vece
__________________
ManU je zivot, ostalo su sitnice..

Sky's the limit... MUFC - THE RELIGION
BadBoy is offline  
Old 06.03.2003., 23:17   #23
e pa jebem mater hrtu......da im mater jebem.....

izgleda da cu si digitalnu satelitsku morat kupit...da gledam neku postenu kosarkasku tekmu....
Morski vražičko is offline  
Old 07.03.2003., 03:08   #24
...a sinoc su odlicnu tekmu odigrali Garnet i Webber
Garnet 27 koseva i 24 skoka, Webber 25 koseva 11 skokova
ali iako su ova dvojica dominirala u svojim ekipama zanimljiv je
opet ucinak europljana
divac, Nesterovic i Peja
ovaj zadnji iako je cijelu utakmicu muku mucio sa sutem ipak je nakupio 20 koseva i 11 skokova
Raso odlican sa 14 koseva i 15 skokova
Divac 16 koseva 10 skokova
sva trojica su ostvarila double-double
uz fenomenalnog Garnetta i odlicnog Webbera ova trojica su odradila sav ostatak posla a kompletan ostatak obje momcadi nije im bio ni blizu
mozda ipak treba imat nesto vise od odraza 120cm
cabon is offline  
Old 07.03.2003., 05:15   #25
Ako ste primijetili Raso igra u mozda i najboljoj formi od svih evropljana u zadnje vrijeme !
BadBoy is offline  
Old 08.03.2003., 01:57   #26
Quote:
BadBoy kaže:
Ako ste primijetili Raso igra u mozda i najboljoj formi od svih evropljana u zadnje vrijeme !
a kaj je sa girom.....u zadnjih 8 tekmi igra odlicno.....plus bija proglasen rookijem tjedna......

to sam ja vec odavno i bio reko...nek mu se da minutaza.....i dat ce on bez frke.-...u prosjeku 16-20 pone...par skokova i asista.....

ista je shema bila i sa kukocem....u chicagu prije a i u svim momcadima u kojima je igrao.....
Morski vražičko is offline  
Old 08.03.2003., 02:06   #27
Quote:
Morski vražičko kaže:
a kaj je sa girom.....u zadnjih 8 tekmi igra odlicno.....plus bija proglasen rookijem tjedna......

to sam ja vec odavno i bio reko...nek mu se da minutaza.....i dat ce on bez frke.-...u prosjeku 16-20 pone...par skokova i asista.....

ista je shema bila i sa kukocem....u chicagu prije a i u svim momcadima u kojima je igrao.....
...momci mozda se bas ne kuzim tako dobro kao neki od vas ali i ja sam to primjetio za rasu ali i za giru a i postao sam negdje da mislim da ce gira uskoro postati najuspjesniji hrvatski igrac u nba
...sto giriceku fali u startu u odnosu na stojakovica ?? fali mu divac
...nadam se da kuzite na sta mislim ...gdje god su dvojica nekako lakse se probija
cabon is offline  
Old 08.03.2003., 20:33   #28
Sljedece ljeto bi mogli dobiti hrvatski dvojac u Orlandu posto se momcad s Floride zanima za Marija Kasuna , dobro s obrzirom kakvu bagru imaju pod kosem(Declercq,Oyedeji i drogirani Kemp) mozda bi dobio minutaza, ali cisto sumnjam.
Gino is offline  
Old 08.03.2003., 21:31   #29
Giricek je odlican, ali je da je sada slucajno u Millwakeeju, bilo bi mu lakse, MNOGO!

Posto igram Virtual GM, lako je primijetiti da Rasho iz noci u noc ima obavezno 15 poena i 10 skokova!
__________________
ManU je zivot, ostalo su sitnice..

Sky's the limit... MUFC - THE RELIGION
BadBoy is offline  
Old 08.03.2003., 23:54   #30
Tesko ce najbolji NBA igraci ikada vise zaigrati za USA tim zato sto bi antidoping kontrole otkrile mnogo toga zanimljivog!!
 
Old 09.03.2003., 00:38   #31
Quote:
Moler kaže:
Tesko ce najbolji NBA igraci ikada vise zaigrati za USA tim zato sto bi antidoping kontrole otkrile mnogo toga zanimljivog!!

ovo su gluposti!!!!ma kakav doping covjece,to je profesionalni sport!!!
hoces reci da su najbolji NBA igraci dopingirani?

ja ti mogu garantirat da bi to bilo nadjeno kao 2 i 2 su 4.u roku od par dana.
Nimoy is offline  
Old 09.03.2003., 10:53   #32
Sta ce ti bolji igraci od Duncana, McGradyja, Kidda...
BadBoy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:55.