Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2011., 14:49   #1
River Island

S obzirom da ovaj brand odnedavno šalje i u HR, odlučila sam otvorit temu za njega, jer smo ga znale spominjat na Asos temi

http://www.riverisland.com/Online/

danas i sutra je free shipping

ja san upravo naručila za 15 funti.
http://www.riverisland.com/Online/wo...l-dress-609770

missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 02:18   #2
i nastavljan ja i dalje pisat, u nadi da će tema oživit..

stiglo danas naručeno, na slici iznad

isto je kao i na slici, samo moglo je bit i duže, ali ok.. poslužit će, ako ne ode u prodaju.

nije loše, boje mi se sviđaju, nisam nešto pretjerano oduševljena, valjda jer sam se nadala da će bit duža.
šta se tiče veličina, trebalo bi naručivat broj veći od uobičajenog, tražila san po netu informacije o veličinama, pa su cure pisale, da je obično River Island roba za broj manja.
Ja sam uzela ovu u UK 16 i volila bi da mi je malo veća. inače variram od UK 14 do UK 16.

sve mi je stiglo u roku 12 dana.

uzela sam još i ove dokoljenke.. one su mi a, za 2 funte san zadovoljna.





pišite svoja iskustva, ne moraju bit direktno sa River Island stranice, znam da ima cura koje naručuju River Island robu sa Asosa..

kako ste zadovoljne?
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 12:40   #3
Ja imam ovaj top/tuniku:
http://www.asos.com//River-Island/Ri...px?iid=1799335

Jako sam zadovoljna, top je prekrasan, materijal fin i djeluje dosta skupo
Lauren is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 17:09   #4
da i ja doprinesem temi :)

htjela sam si naruciti nesto kad je bio free shipping na njihovoj stranici medjutim nije mi htjelo prihvatiti karticu - Master i zao mi je sto ne pisu mjere odjece, makar da napisu mini, midi, cropped isl , ako vec nema centimetraze, pa u tom smislu preferiram river island na asosu, medjutim i ja bi voljela znati kako stvari stoje s velicinom odjece, jel moze jos netko napisati svoje iskustvo?
__________________
°(ñ‗ñ)° to the corrre.... ASOS odjeća
DBys is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 17:24   #5
Ovaj gore top je

Jeli inaces kupujes sa tom karticom on line?
Mislim da moraju imat negdi size guide na stranici. Probat cu ga pronac.

Ja cu eventualno narucivat od njih kad (ako) bude free shipping.
Imaju ok stvari, al' mi se cine malo skupi. Kad san navikla na Asos i njihove cijene





Sent from my iPhone using Tapatalk
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 18:03   #6
ako si mene pitala za karticu, da, s tom karticom kupujem i svuda mi prolazi, bilo je i novaca gore, jer sam kroz neko kratko vrijeme s njom kupila na drugoj stranici nesto

inace evo ga sizeguide, po ovim mjerama, definitivno uzimam broj vece, ali na asosu ili kad opet bude free shipping, jel za godinu dana?
__________________
°(ñ‗ñ)° to the corrre.... ASOS odjeća
DBys is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 18:08   #7
Obisla sam nedavno sve River Island ducane na Oxford streetu u Londonu... Divota od ducana.. Nije bas prejeftino,mozda malo skuplje od Zare npr. ali kakvih sve stvari ima to je cudo.. Gledala sam njihovu robu na netu,ali u ducanu je to nesto sasvim drugo. Cipele su boli glava,a tek torbe.... Inace,ja sam br. 16 ali dosta sam stvari probavala u broju 18 i bilo mi je ok. Hlace mi se cine malo cudne sto se velicina tice. Inace,bila sam 5 dana gore,i moram reci da su svaki dan mijenjali robu na policama,sve bolji od boljeg komada,sve je vrvilo sljokicma u Bozicnom stilu:thumbup:

Sent from my E15i using Tapatalk
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 18:39   #8
Quote:
DBys kaže: Pogledaj post
ako si mene pitala za karticu, da, s tom karticom kupujem i svuda mi prolazi, bilo je i novaca gore, jer sam kroz neko kratko vrijeme s njom kupila na drugoj stranici nesto

inace evo ga sizeguide, po ovim mjerama, definitivno uzimam broj vece, ali na asosu ili kad opet bude free shipping, jel za godinu dana?
Bas cudno za karticu.
Nadan se da ces imat srice, drugom prilikon. Mozda dogodine ma, nadan se da ce bit i prije.
Treba pratit.. Salju mailove, svako malo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 09:32   #9
Danas je free shipping do ponoci. Tj. Po nasem vremenu tocnije do 00:59.
Automatski se obracunava na checkout-u


Sent from my iPhone using Tapatalk
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 09:58   #10
trebala bih hitan odgovor s obzirom da bih danas naručila nešto sa njihove stranice dok još traje free shipping.naimem, još nisam nikada naručivala njihovu robu pa ne znam koji broj da uzmem, inače nosim talijanski broj 44 npr.u Benetonu, pa me zanima da li netko zna koji je to UK broj?
hvala unaprijed

meni je ovaj topić zapeo za oko među ostalim stvarima

http://www.riverisland.com/Online/wo...her-top-613925
marijolina2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 10:38   #11
Cure koje ste naručile ove šuzice i ako su vam stigle..


Kakve su vam? Koji je to materijal u pitanju? i kakva je boja u realnosti, puno tamnija ili su tu negdje?

p.s. koliko često imaju free shipping ili popuste? Ne pratim ih, ali razmisljam da pocnem pratiti
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 11:14   #12
Good evil, ja imam te cipele. Inače sam uk6 tj 39 ali u ove sam jedva uvukla nogu tako da sam na kraju kupila 40. Imam još druga dva para njihovih gležnjača i 39 mi je ok, dakle radi se samo o ovim gore da im je kalup manji.
Boja je vuče na crvenkasto ali nisu crvene.

Inače River Island mi je već godinama poznat, kupujem tamo i stvarno imaju predivnih stvari a i kvalitetne su.
Po tim je dućanima uvijek gužva
Što se tiče veličina, inače sam pravi uk10 tj 38, i imam njihove robe što mi je uk10 taman a i one što mi je priuska. Jučer mi je stigla majica uk12 (povela sam se za onim da je to 36) pa mi je velika.
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 15:24   #13
upravo sam danas dobila od njih paket , naručila sam si neki bijeli plastični sat od 22 funte i još sitnicu od 2 funte, dakle 24 funte zajedno i morala još poštaru platiti 80 kuna carine?
kakva su vaša iskustva? ima neka granica do koje se ne plaća carina ili je to čisto loša sreća, ja sam naišla kao do 200 kuna da se ne plaća, moj je račun bio nekih 226 kuna i eto još 80 kuna.
marijolina2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 16:03   #14
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Cure koje ste naručile ove šuzice i ako su vam stigle..


Kakve su vam? Koji je to materijal u pitanju? i kakva je boja u realnosti, puno tamnija ili su tu negdje?

p.s. koliko često imaju free shipping ili popuste? Ne pratim ih, ali razmisljam da pocnem pratiti
ja ti isto imam te, naručila ih preko asos-a kad je bila ona akcija, prezadovoljna sam s njima obožavam ih,u ovih par dana što ih imam postale su mi najdraže cipele (ravne naravno)
boja je kako je rekla ova cura iznad, neki miks, tamno smeđe - tamno crveno, dakle dosta tamnije nego na slici...
ja sam sebi naručila svoj broj i taman su mi (ja imam dosta dugačku, a jako usku nogu), a mama ima širu nogu, i njoj sam naručila broj veće, i njoj su njezine isto taman...s tim, da kad sam ja svoje prvi put obukla, nosila sam ih cijeli dan (cijeli dan hodanja) i nažuljale su me, ali očito su se onda razgazile, i sad me ne žuljaju ni najmanje...
tako da, nije problem u dužini, nego u širini noge...
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 20:09   #15
Quote:
marijolina2 kaže: Pogledaj post
upravo sam danas dobila od njih paket , naručila sam si neki bijeli plastični sat od 22 funte i još sitnicu od 2 funte, dakle 24 funte zajedno i morala još poštaru platiti 80 kuna carine?
kakva su vaša iskustva? ima neka granica do koje se ne plaća carina ili je to čisto loša sreća, ja sam naišla kao do 200 kuna da se ne plaća, moj je račun bio nekih 226 kuna i eto još 80 kuna.
Do 160 kn sa postarinom se tolerira, iznad toga mogu carinit, a i ne moraju


Sent from my iPhone using Tapatalk
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 13:39   #16
@Jagoda i @fluffy - hvala vam!!
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 20:28   #17
Da oživim temu, free shipping danas do ponoći
Kasiopeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 16:25   #18
glavno da sam ja ovo vidjela danas
__________________
°(ñ‗ñ)° to the corrre.... ASOS odjeća
DBys is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 22:52   #19
ima tko ove? kakve su velicine? jesu mekane?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 00:00   #20
@Lilit: pogledaj si prvu stranicu recenzija, imas ih tamo
__________________
°(ñ‗ñ)° to the corrre.... ASOS odjeća
DBys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:55.