Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2003., 00:01   #21
Quote:
Morski vražičko kaže:
a ja se nadam da ce lakersi ispast od minnestote....
iz tvoje tipkovnice u Božje oči
__________________
Tko pod drugim jamu kopa fizicki je radnik
answer-k is offline  
Old 26.04.2003., 00:16   #22
Quote:
Gino kaže:
.... di si vidio da ce u utorak bit Nets-Bucks. Nadam se da ce Giricek veceras odigrati puno bolje nego u prve dvije.
Pogledaj na HTV-ovim stranicama , u noći sa utorka na srijedu (ok , znam srijeda) direktan prijenos , a u srijedu navečer snimka.
Urpanus is offline  
Old 26.04.2003., 00:21   #23
Quote:
answer-k kaže:
iz tvoje tipkovnice u Božje oči
Bog nosi žuti dres s brojem 8
Urpanus is offline  
Old 27.04.2003., 23:25   #24
Quote:
Urpanus kaže:
Bog nosi žuti dres s brojem 8
i tako Bog navija za Split
__________________
Tko pod drugim jamu kopa fizicki je radnik
answer-k is offline  
Old 27.04.2003., 23:58   #25
Ispravak netocnog navodaog nosi zuti dres s brojem 14. 24 skoka mnogo je to i za Pijanu ligu.
Gino is offline  
Old 28.04.2003., 01:04   #26
23 skoka , ali i ovo je bilo za malo. Početkom 4/4 prilično su me zabrinuli. Ali dobro je ...2:2
Urpanus is offline  
Old 28.04.2003., 01:05   #27
Quote:
answer-k kaže:
i tako Bog navija za Split
Pa naravno!
Urpanus is offline  
Old 28.04.2003., 02:30   #28
Minesota popušila od šugavih Lakersa grrrrrrrrrr
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Old 28.04.2003., 23:22   #29
Quote:
answer-k kaže:
iz tvoje tipkovnice u Božje oči
opet su se provukli..i dobili ih doma 5 razlike....
Morski vražičko is offline  
Old 04.05.2003., 19:53   #30
Jel bi mi znao netko odgovorit na pitanje:
Zašto su ekipe sa Zapada toliko jače od onih s Istoka?
Ne pratim baš NBA posljednjih sezona previše, ali očigledna je razlika u kvaliteti na strani Zapada.
Ne vjerujem da je ikada bilo ovako, da možda 5,6 najjačih ekipa dolazi sa Zapada?
Zna li netko koji je uzrok tome, i postoji li uopće neki precizan odgovor. Zanimljiv je to fenomen.
__________________
"Težak rad isplatit će se jednog dana. Lijenčarenje se isplati odmah. "
Ed Wood is offline  
Old 04.05.2003., 21:20   #31
ahhhh popušio oRLando.....koji su to jebani speci......
imaju 3-1 i onda ......mDAj.....

a baš sam mislio gledati Giričeka....a i sad ga je baš opet krenuLo......
da mcgrady ne troši toliko lopti...i da si giriček šutne bar 15 šuteva....bilo bi to drugačije.....
__________________
esta revolution est eterna
kLošar is offline  
Old 05.05.2003., 02:00   #32
Popušili Blazersi od Dallasa, Sabonis je bio odličan ali Van Axel i Novitski su bili urnebes...
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Old 05.05.2003., 02:16   #33
Quote:
Pegaz kaže:
Popušili Blazersi od Dallasa, Sabonis je bio odličan ali Van Axel i Novitski su bili urnebes...
Ma to je očekivano , čudo je bio uopće povratak Blazersa.

Sad neka se Sacramento i Dallas međusobno maltretiraju , pa da onda Lakersi u finalu lagano dovrše posao. A dok čekaju na finale zapada mogu dati San Antoniu redovnu godišnju porciju.
Urpanus is offline  
Old 05.05.2003., 03:09   #34
Lakersi
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Old 05.05.2003., 14:18   #35
Procitah na pocetku da ste svi otpisali Detroit i cinite istu gresku koju su cinili svi sportski analiticari u Americi. Podcjenjujuci Detroit, podcjenjujete najbolju odbranu u NBA, najboljeg odbrambenog igraca lige dvije sezone zaredom i najbolji rekord ove godine na Istoku. Ko imalo prati NBA, zna da playoff utakmice nisu iste kao za vrijeme regularne sezone i da odbrana igra vaznu ulogu. Igra se sedam utakmica, sto je dovoljno da se poprave greske is predhodnuh susreta.

Istina, Orlando je ukrao prvu utakmicu u Detroitu, ali su bili vrlo blizu da izgube prve dvije kod kuce. S druge strane, oni koji su prognozirali prolaz Orlanda, vjerovatno su to cinili zbog simpatija prema Giriceku, ali simpatije ne donose pobjede.

T-Mac je po meni najbolje "all-around" igrac lige, ali je on sam u tom timu i nema efikasne pomoci. Ostatak tima "sucks big time". Govorite kako je McGrady sebican? A sto mu je drugo ostalo kada niko od ostalih igraca ne moze uciniti skoro nista. Citam na Indexu kako je Giricek bio uz Goodena najbolji na terenu? Ko god je napisao takvo sto, nema pojma o kosarci. Giricek ima buducnost, ali se na njega jedan tim, upravo zbog pomanjkanja NBA iskustva, ne moze pouzdati. Za par godina, mozda...
McGrady je nakon 3:1 za Orlando izletio pred rudu izjavivsi da je "lijep osjecaj naci se u drugom kolu"... Sada moze ici igrati golf.

Iako ne volim Boston, drago mi je sto su izbacili Indijanu koja pokusava kroz trenera Thomasa da donese malo "lose krvi" na teren. Ron Artest jeste dobar odbrambeni igrac, ali je takodje igrac koji ce namjerno povrijediti druge... OK, ni igraju balet, nego kosarku, ali kada neko ide da povrijedi drugog igraca i time mu ugrozi karijeru, takav onda ne zasluzuje da bude u lizi.

Lakersi igraju protiv Spursa u polufinalu Zapada i iako se moze svasta desiti, bolje sanse ima San Antonio, koji ih je uostalom tukao cetri puta tokom regularne sezone, ali... u playoffy se nikad ne zna, zato sto "it's not over until the fat lady sings".

Toliko za sada.
Ame®icano is offline  
Old 05.05.2003., 16:59   #36
Quote:
Ame®icano kaže:

Istina, Orlando je ukrao prvu utakmicu u Detroitu, ali su bili vrlo blizu da izgube prve dvije kod kuce. S druge strane, oni koji su prognozirali prolaz Orlanda, vjerovatno su to cinili zbog simpatija prema Giriceku, ali simpatije ne donose pobjede.
Pa ne znam baš. Na žalost nemamo priliku previše gledati NBA pa imamo možda malo "iskrivljenu sliku" , ali ne bih se baš složio da je Orlando bio blizu da izgubi obe kod kuće. Za drugu ne znam , ali prvu sam gledao i bez obzira na dobar početak Detroita sve je poslije išlo u jednom smjeru.

Nikakvo iznenađenje ne bi bilo da Detroit sredi Philadelphiu i ode u finale istoka.
Urpanus is offline  
Old 05.05.2003., 17:28   #37
OK, malo i ja zanosim na stranu Detroita, posto zivim tu, upravo kao sto i vi uzimate stranu Orlanda.

Prve dvije tekme u Orlandu, Detroit je poceo opasno dobro, a oba poraza su trenerove greske. O tome se mnogo pisalo u dnevnom tisku ovdje. Nije mi jasno zasto se coach Carlisle tako tvrdoglavo drzi svoje "rotacije", izvodi Billupsa i Hamiltona koji su prakticno izgradili to vodstvo i uvodi "hladne igrace" sa klupe, dozvolivsi Orlandu da se vrati u igru. Vruci igraci se ne izvode vani, pogotovo u playoffu. Ako mogu McGrady, Marbury ili Marion da igraju po 40-45 minuta, zasto ne mogu Billups i Hamilton? Takodje, zasto Michael Curry mora biti starter i igrati McGradyja. Svi govore o nekoj njegovoj odbrani, a frajer niti grabi skokove, niti blokira, niti pogadja koseve.

Kada je trener uveo Prince-a koji je bolji "match" T-Macu, to se odma pokazalo u igri Detroita. Prince ne samo da igra bolju odbranu od Curry-a, nego je mnogo efikasniji u napadu. To se pokazalo u zadnje tri utakmice.

Uostalom, ovdje ocekuju da Pistonsi mogu doci do finala Istoka. Sve iznad toga je premija. Detroit jos uvijek reorganizira redove od odlaska Grant Hilla, nema ni jedne "superzvijezde" odlizno igraju kao tim i sto je najvaznije, jos su daleko ispod "salary cap" koju cuvaju za dovodjenje nekog super-igraca. Pored svega toga, ove godine imaju tri "first round pick-a" na draftu, tako da imaju cime da manipuliraju ako hoce trgovati igracima.

Zaboravih... zasto bi bilo iznenadjenje da Detroit sredi 76erse? Tokom sezone su igrali 2:2, oba tima imaju po jednu pobjedu na strani, znaci oba tima imaju podjednake sanse, s tim da Detroit ima prednost domaceg terena, koja istina nije pokazala veliko znacenje u playoffu, ali i te kako moze biti od koristi. Volio bih kada bi se odigralo 7 utakmica i da Pistonsi prodju dalje.
Ame®icano is offline  
Old 05.05.2003., 17:56   #38
FINALE: Detroit - Sacramento


pod uslovom da Spursi sjebu zute
__________________
kako TANJUG javlja - volim te
cabon is offline  
Old 05.05.2003., 23:34   #39
Ljudi vi niste normalni Iverson ce pojesti Detroit,jedini koga me
je strah je onaj divljak Wallace ali ako njega uštopaju sto se tiče
skokova zgazit će ih
__________________
Tko pod drugim jamu kopa fizicki je radnik
answer-k is offline  
Old 06.05.2003., 00:39   #40
Upravo protiv Detroita Iverson je imao probleme tokom sezone.

Prva utakmica Igrana u Philadelphiji, Detroit dobio u OT, Iverson postigao 25 koseva. Druga tekma u Detroitu, Philly dobila 92:83, Iverson postigao 21 kos. Treca tekma 76ers izgubili u Detroitu 113:85, I.A postigao 5 (slovima: pet) koseva i zadnja u Philadelphiji, 76ers dobili 91:74, Iverson postigao 37 (Ben nije igrao).

Ako se Philly osloni samo na Iversona, kao sto je Orlando na McGradya, onda ce im biti gutavo. Opet, u playoffy se nikad ne zna, ostaje da cekamo i vidimo.

Inace, nisam uspio kupiti karte za prvu tekmu, ali sam jedva zgrabio dvije karte za drugu tekmu (cetvrtak) i to na gornjem spratu (sto milja daleko od parketa)... Nije vazno, bitno je da se ide.

Go Pistons!
Ame®icano is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:25.