Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2003., 03:04   #141
Svabo ne igra ni veceras... Odlican dvoboj, nadam se sedmoj tekmi...
Ame®icano is offline  
Old 30.05.2003., 11:16   #142
Ode Dallas. Steta, Nowitzki mi je bas simpatican.
I SA mi je ok. Neka se Lakersi malo odmore od naslova, to mi je bilo najvaznije. Nisu bas tako epohalni da osvoje 15 titula zaredom.
A Nowitzki je vjerojatno poljskog podrijetla, kao i mnoge najcool Svabe. I Nietzche je bio Poljak...
Woe is offline  
Old 30.05.2003., 17:17   #143
Sjebao se dallas kao SA u nekoliko prijasnjih tekmi. Onaj zuti je sve preokrenul sa svojim tricama. Jezi ga nema mentalne stabilnosti ni u jednoj od ekipa. Nowitzki je inace na pocetku karijere igrao rukomet ko i njegov stari. Dobar je frend s Kretchmarom.
MIslim da ce SA zgaziti Jasona i ekipu. Moja prognoza je 4:1 za SA
kumek is offline  
Old 30.05.2003., 20:47   #144
nowitzki je u Švabiji popularniji čak i od onog šupka Schumachera , al eto ispade Dallas. Šteta, onakvu košarku bih volio da igra više ekipa.

Quote:
MIslim da ce SA zgaziti Jasona i ekipu. Moja prognoza je 4:1 za SA
Hm...ne bih se kladio.
J.K. kicks ass!
bluntman is offline  
Old 30.05.2003., 22:15   #145
"Šteta, onakvu košarku bih volio da igra više ekipa."

Slazem se. U tekmi prije jucerasnje su naguzili SA cistom zonom. Skupili se u reket oko Duncana a ekipica nek puca izvana. Kak su pucali tak su i prosli. Sreca da im je jucer uletio "deda" od 37 kuki i drmnuo 4 trice.
kumek is offline  
Old 31.05.2003., 18:53   #146
bez ikakve sumnje u ovom dvoboju favorit je san antonio.
sto ce drzati ovu seriju manje vise izjednaceno je prednost new jerseya u pozicijama PG, SG i SF......dok san antonio dominira u PF i C.
New Jersey bi mogao dati veliko iznenadenje ako stavi mutomba nek odigra nekih 15-ak minuta po utakmici i neka brani duncana. Osim kidd-a, veliku seriju ce imati martin i jefferson iako mu daju dovoljno minuta i harris.
S druge strane osim duncana najaci aduti su im rose i ginobili.....kako ce ova dvojica igrati zavisi ce u koliko utakmica san antonio bude bio prvak.

Na kraju: San Antonio 4 - New Jersey 2
Finals MVP: Duncan
IceMan - gero is offline  
Old 02.06.2003., 14:47   #147
Vijest iz Detroita. Za nekoliko sati (2PM EST) Detroit ce zvanicno sklopiti petogodisnji ugovor sa Larry Brownom, bivsim trenerom 76ersa.
Ame®icano is offline  
Old 02.06.2003., 15:38   #148
Quote:
Ame®icano kaže:
Vijest iz Detroita. Za nekoliko sati (2PM EST) Detroit ce zvanicno sklopiti petogodisnji ugovor sa Larry Brownom, bivsim trenerom 76ersa.
Pa ne znam koliko je to dobra vijest za Pistonse. Onaj prošli (ne mogu mu se sjetit imena ) je napravio dosta dobar posao.
bluntman is offline  
Old 02.06.2003., 16:52   #149
Rick Carisle jeste napravio dobar posao, ali izgleda da se Davisonu nije posebno dopadao. Ovako, osobno misljenje je da je posluzio svrsi. Takodje mislim da su ga, ako ne svi, onda vecina drugih trenera jednostavno nadigrali. Carisle je forsirao "rotaciju i minutazu" a ne prilagodjavanje igri protivnika. Imao je jos jednu godinu ugovora i da Brown nije postao slobodan, Carisle bi bio trener do isteka ugovora, ali po glasinama sa radija i tiska, ugovor mu nakon toga ne bi bio produzen.

Ono sto mi se dopada kod Carislea je sto nije "screamer". To je u neku ruku i stetilo Pistonsima. Evo primjer... Netsi su potpuno zasluzeno pobijedili Pistonse i prosli u finale. Bili su agresivniji, bolji u skoku... jednostavno bolji. Znaci, ne dovodim u pitanje pobjedu Netsa iako mislim da je sudijska pravda bila mnogo vise na njihovoj strani. Ne, ne prozivam sudije, jer njihovo sudjenje ne bi promijenulo konacni ishod serije. Naprotiv, prozivam Carlislea koji skoro da nije reagirao na "bad calls". Ako sudije jesu zafrkale i na to niko ne reagira, oni nece mijenjati nista u svome sudjenju, ali ako jesu napravili pogresnu procjenu pa trener reagira, oni taj zvizduk nece praviti sljedeci put, bar ne za istu stvar.

Da li je Carlisle napravio dobar posao? Jeste. Da li bio dobar trener? Takodje mislim da jeste. Da li je Brown bolji? Definitivno. Ima iskustvo, dobru filozofiju odbrane, zna igru... Mislim da je Detroit sretne ruke jer su ga prvi ugrabili. Toliko.
Ame®icano is offline  
Old 04.06.2003., 23:23   #150
ZA neka tri sata počinje utakmica Spursi-Netsi
na strani sam netsa jer mi je dosadila dominacija ekipa sa zapada

što se tiče pobjednika realno gledajući pobjednik bi trebao biti san antonio jer duncana nitko ne može zaustaviti,ni martin,ni mutombo ili ko već

ali ipak GO NETS
__________________
Tko pod drugim jamu kopa fizicki je radnik
answer-k is offline  
Old 05.06.2003., 00:14   #151
Još dva i pol sata... kako da ostanem budan... postat ću ovakve besmislene postove...
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Old 05.06.2003., 00:44   #152
Srecom ja sam u US pa mi je navecer he he.
kumek is offline  
Old 05.06.2003., 03:26   #153
ako igraju zonu kao dalas moze nesto ispasti jer spursi nemaju igrac koji bi igrao von reketa kao sto je kid
Quote:
answer-k kaže:
na strani sam netsa jer mi je dosadila dominacija ekipa sa zapada

što se tiče pobjednika realno gledajući pobjednik bi trebao biti san antonio jer duncana nitko ne može zaustaviti,ni martin,ni mutombo ili ko već

ali ipak GO NETS [/B]
 
Old 05.06.2003., 16:27   #154
Quote:
answer-k kaže:

ali ipak GO NETS

Pravo bezveze spušiše sinoć netsi. Imali su prikjlučak cijelu tekmu, i onda treća četvrtina raspad... Parker ubaci dvije trice, Duncan ga je trpo i trpo, a i Robinson konačno nešto odigro...
Više sreće u petak...

Go Nets,do it for Dražen!
Kao što to fino reče neki Igor sinoć u prenosu preko NBA/globala
bluntman is offline  
Old 05.06.2003., 22:54   #155
Ukoliko nekaj doma ne naprave bit ce ovo 4 : 0.
kumek is offline  
Old 07.06.2003., 21:18   #156
molitve su mi uslišane,Netsi su skupili snage i uspjeli izjednačiti pada sad vidimo Spurse u New Jerseyu


GO NETS
__________________
Tko pod drugim jamu kopa fizicki je radnik
answer-k is offline  
Old 11.06.2003., 10:59   #157
Evo moji SPURSI idu do kraja, tocno kako sam naglasio i na pocetku sezone, nitko mi nije vjerovao...

GO SPURS!!!!!!!!!!!!
Nimoy is offline  
Old 11.06.2003., 21:19   #158
Ak dobe veceras mislim da je fajrunt. Ja prognoziro ranije na threadu 4 : 1 za spurse. Morat ce Jason puno bolje nego do sada.
kumek is offline  
Old 11.06.2003., 23:17   #159
ja danas prizeljkujem produzetke.......i naravno da u njima slave netsi...jer cu i ja da slavim.......sa parama iz klade.....

brijem da je vrijeme za jedne produzetk nakon dugo vremena....bez u doigravanju....
__________________
cek sam malo sad bum
Morski vrazičko is offline  
Old 12.06.2003., 15:25   #160
Jučer je bio veliki dan za hrvatski sport! Naši na guzove prošli Estonce i Netsi izjednačili!!
U petak, ko dobije ima prsten 80%.
bluntman is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.