Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2018., 13:00   #1561
Quote:
Orada kaže: Pogledaj post
outlet nije sale, jelda? kaput koji zelim je sad na snizenju ali je na uobičajenoj mango stranici
Outlet se odnosi na narudzbe sa mango outlet stranice. Sale nije outlet.
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 13:04   #1562
Quote:
Orada kaže: Pogledaj post
jel se može naručiti u dućan i platiti pouzećem? isprobati odmah u dućanu, vidjeti jel pase, pa onda platiti odnosno odbiti platiti ukoliko ne paše veličina?
Nisam sigurna, cini mi da ako se naruci uz preuzimanje u ducanu da placanje mora biti pouzecem. Nemoj me drzati za rijec, mozda se javi netko iskusniji po tom pitaju.
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 13:10   #1563
Quote:
credolina kaže: Pogledaj post
Outlet se odnosi na narudzbe sa mango outlet stranice. Sale nije outlet.
ok, hvala!
Orada is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 13:36   #1564
Quote:
credolina kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna, cini mi da ako se naruci uz preuzimanje u ducanu da placanje mora biti pouzecem. Nemoj me drzati za rijec, mozda se javi netko iskusniji po tom pitaju.
Upravo suprotno, moraš platiti unaprijed karticom da bi ti dostava bila u dućan.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 13:49   #1565
Red face

Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Upravo suprotno, moraš platiti unaprijed karticom da bi ti dostava bila u dućan.
Sad tek vidim sta sam napisala mislim jedno pisem drugo...
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 13:54   #1566
Quote:
credolina kaže: Pogledaj post
Ja sam upravo narucila i citam za povrate u ducanu. Al pise da novac vracaju na isti nacin kako je kupljeno, nakon sto podatke za povrat posalju svojem sredisenjem uredu gdje ide na obradu. E sad, ako je placeno karticom jasno da vrate na karticu, a sto ako je placeno pouzecem? Pretpostavljam da se onda mora upisati na onaj papir za povrat ili gdje vec upisati broj racuna gdje ce biti povrat, jesam u pravu?
Ja sam platila pouzećem, traže te onda iban i to pa ti na njega isplate, al nakon dosta vremena, ja još čekam od 12og mjeseca
__________________
"Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop." B.
ivana146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 07:41   #1567
naručila, poslali su mejl da će mi javiti kad pošalju paketić, ali prošlo tri dana još nista.
inače su tako spori ili...?
Orada is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 09:03   #1568
Quote:
Orada kaže: Pogledaj post
naručila, poslali su mejl da će mi javiti kad pošalju paketić, ali prošlo tri dana još nista.
inače su tako spori ili...?
Ozbiljno? Ja narucila prekjucer, jucer dobila mail da je poslano...
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:45   #1569
Quote:
Marija_Kt kaže: Pogledaj post
nadopunjavaju tipa dvaput tjedno (subotom sigurno, i negdje sredinom tjedna) rano ujutro (između 4-6h). bar sam ja u to vrijeme uhvatila stvari koje sam pratila, a bile su rasprodane...
Hvala 🙂
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 07:42   #1570
Quote:
credolina kaže: Pogledaj post
Ozbiljno? Ja narucila prekjucer, jucer dobila mail da je poslano...
noćas (s noći sub na ned su poslali mejl da je paketić poslan
Orada is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 19:14   #1571
Želi li netko možda naručiti nešto sa mango outlet stranice pa da podjelimo poštarinu ako niste iz ZD? Ja bi samo cipele, ali ispada da nemaju dostavu u trgovinu
Moj je iznos 170, dakle još 180kn do besplatne dostave!
zaik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:13   #1572
Kad vršite povrat, vraćate li onako kako oni tamo preporučuju tj. preporučenom poštom sa potvrdom o prijemu?
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 12:24   #1573
Mango Violeta povrat

Prvi put sam sada naručivala sa Mango stranica za mamu, a kako je njezina marka Violeta, nisam znala da se ne može vratiti u dućan. Baš iz razloga što sam pročitala da se može vratiti u dućan tu sa foruma (a taj dan nije radila Mango stranica što se tiče povrata i ostalih informacija ), odlučile smo se naručiti više komada. Sada joj nažalost jedne traperice ne odgovaraju jer su joj prevelike (jer smo naručivale 2 broja) i interesira me da li je tko vraćao paket u Njemačku i kako to ide te koliko košta? Da li uopće ima smisla to vraćati?
Zahvalna sam na svakom odgovoru.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 12:34   #1574
ember zavisi koliko je tesko, otidji do poste nek ti izracunaju. inace, ne moze se vratit ni violeta ni mango sport jer to nemaju ni u ducanu.
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 13:15   #1575
Ember, ja sam vraćala neke sportske stvari u Njemačku. Moje su stale u kovertu s mjehurićima, izašlo me je 62 kune prioritetno slanje. Preporučeno je mislim bilo oko 90, pa sam se ja odlučila za ovo. Zaprimili su i vratili novce (nakon određenog natezanja, ali pisalo se već ovdje o tome, trebalo im je duže nego inače valjda radi praznika...).
nemesiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 11:00   #1576
Jel netko zna ova promocija na Outletu 20 i 30%, jel vrijedi za artikle sa zimskog snizenja ili za sve?
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 11:15   #1577
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Jel netko zna ova promocija na Outletu 20 i 30%, jel vrijedi za artikle sa zimskog snizenja ili za sve?
piše Popust se odnosi na cijene iz Outleta - rekla bi na sve onda.

ono što mene zanima...

hoce li sniziti novu kolekciju na Mango.com? gledam torbu i cipele.
zna li netko hoce li biti (uskoro) koji popust na sve ili nema sanse?

Zadnje uređivanje c.c. : 25.01.2018. at 11:43.
c.c. is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 14:26   #1578
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
piše Popust se odnosi na cijene iz Outleta - rekla bi na sve onda.

ono što mene zanima...

hoce li sniziti novu kolekciju na Mango.com? gledam torbu i cipele.
zna li netko hoce li biti (uskoro) koji popust na sve ili nema sanse?
Bit ce vjerojatno mid season sale na dio nove kolekcije, a snizenje na sve tek pocetkom ljeta.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 11:33   #1579
Bok, curke! Jel možda neka od vas naručivala Mango odjeću za bebe? Zanima me kakve su veličine, realne ili trebam uzeti broj veće

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
MarLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 11:40   #1580
Quote:
MarLu kaže: Pogledaj post
Bok, curke! Jel možda neka od vas naručivala Mango odjeću za bebe? Zanima me kakve su veličine, realne ili trebam uzeti broj veće

Sent from my SM-A310F using Tapatalk


Nisam za bebe, al jesam za djecu od cca godine pa dalje. Ja bih rekla da su manje velicine. Nesto kao Zara


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kalamota is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.