Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 02.07.2007., 00:34   #1
Ljigavac

Sutra je zadnji dan. Selim se i vraćam se u Hrvatsku.

On je pak u 3. zemlji.

Nije najteža stvar na svijetu, al nije ni fuckin lagano!!! Molila sam ga da me nazove jer nemam kredita. Rekla sam mu da ga volim, a on i njegova fucking paranoja - ko sluša razgovor, ko je kraj tebe..??????
Nema nikog oko mene i on to zna. Molila sam ga da mi kaže da me voli, jer mi treba malo podrške.
Nije mi rekao, rekao je da ne može i spustio slušalicu. I poslao sms

Stvarno si najgora, dno dna. A ovamo s podsmjehom "ljubavi kaži da me voliš, nježno me pitaj nešto". Volim s tobom da se čujem dok razgovaram s tobom. Prestani glumiti i budi ono što jesi. Sutra ujutro rano idem. Čujemo se. Laku noć.

Mislim WTF? Nemam energije da se pakujem i opraštam s ljudima i njemu da nešto glumim. Sve što mi treba je malo podrške. I molila sam ga samo da mi kaže da me voli.

Mislim da me s ovim definitivno otjerao od sebe. Ako nije kraj mene (barem podrškom) sad kada mi treba, da li će ikad će biti? Jel očekujem previše od muškarca? I koji k se događa s njegovim egom da je tako sjeb... ?? Znamo se godinu dana, da je htio mogao je u bilo kojem trenutku otići od mene. I dalje je u kontaktu samnom, zašto???? i ne daje mi ono što mi treba..?? minimum....zašto me uopće onda zove?????????????
holly g is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:26.