Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2014., 17:06   #961
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Uči par mjeseci tehnike meditacije, koncentracije i vizualizacije. Nakon toga potroši par mjeseci na upoznavanje sa načinima evokacije anđela/demona/bogova i sličnih entiteta. Jednom kada izabareš način sam izradi potrebne predmete za to. Nakon toga napravi evokaciju, pričekaj par dana ili par mjeseci i u većini slučajeva eto nje nazad.

Ukratko, računaj da će ti trebato najmanje 5-6 mjeseci predanog rada kako bi ovladao tom vještinom i vratio je nazad.
Hvala. Pokušat ću iako bi volio naći nekog tko se u to dobro razumi i da to on napravi ako tko zna nekoga s kim je radio i da je pouzdan bio bi mu zahvalan da mi javi u pp
krke is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 17:49   #962
Quote:
-Sylvia- kaže: Pogledaj post
Ovo sam jsinoc nasla na nekom sajtu i pitam se da li djeluje. Je li neko probao nesto do ovoga

-Pokopati malo muževe kose pod prag ulaznih vrata i on vas nikada neće ostaviti.
-Ako vas ostavi voljena osoba samo preokrenite njegovu sliku naopako, naglavačke, i on će vam se vratiti.
-Ako žena želi da da bude sigurna da će joj muž biti distanciran od drugih žena treba mu malo svoje krvi dati u kafi.
-Ako želite da se čovjek vrati nazad pljuni mu malo na leđa kad izlazi na vrata.
-Ako imate problema sa ljubavnikom i želite da vam se vrati uzmite njegovu sliku i zakopajte je u zemlju sa licem na dole, on će se vratiti u toku tri dana.
-Ako želiš ljubav određene osobe uzmi komadić sira i malo brašna pa od toga napravi malu lopticu koju ćeš tajno ugurati toj osobi u džep a da to ona ne opazi.
-Ako odvojiš jednu kost od kornjače i staviš je tajno u džep svom ljubavniku on vas neće nikada moći ostaviti, priljepit će se uz vas kao zvakaća guma.
-Ako mislite da će vas dragi ostaviti ukapajte koliko stane u čajnu kašičicu vaše menstruacije i stavi mu u času vina da popije.Nikad vas neće ostaviti.
-Ako želis zadržati muža ili ljubavnika uzmi dvije kapi krvi iz svojih mišica i stavi u njegovu kafu, on će te voljeti zauvijek.
-Ako želiš da te neko voli uzmi njegovu sliku i malo kose i zakopaj to u zemlju.
-Ako je voljeni daleko od doma, stavi malo njegove kose u bocu alkohola a nju stavi u orman, vratit će vam se.
-Ako vam suprug ne daje novca uzmi urina i stavi crvene paprike u njega i posipaj ga po kući, zatim to pomesti u jedan kut sobe i ostaviti tako tri dana i on će vam dati novac.
-Da vam se muž vrati nazad, recimo iz zagrljaja ljubavnice, stavite mu čajnu kašičicu svog urina u kafu i za nekoliko dana on će se vratiti.
-Ako je vas dragi počeo život sa drugom uzmite njegovu sliku i okrenite je naopako na zidu, kada slika izblijedi i on će vam se vratiti.
-Kada nekog voliš i želiš da on tebe zavoli, napiši na papiru svojom menstrualnom krvlju njegovo ime i ostavi na sigurno mjesto i on će vas uskoro zavoljeti.
-Ako se želite rješiti suparnice kuhajte nekoliko vlasi kose svog dragog u svom urinu a zatim to sve zakopati pod kućni prag, on će je ubrzo ostaviti.
-Uzmi devet kapi svoje menstrualne krvi ili mokraće i stavi ih mužu u kafu, nikad vas neće moći ostaviti.
Ovo sa krvi se na žalost meni dogodilo.
Jel ima jos tko iskustva sa time ? Zaista mi nije jasno da ti netko takvo što napravi !'
Sony81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 17:59   #963
ne bi nikad preporucila ovako nesto jer ti se uvijek vrati intenzivnije i na los nacin.
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 09:37   #964
Ne vjerujem u ove stvari (magija i sl.), ali kad u životu doživiš uvijek ista razočaranja, potegneš za svime. Izgubila sam osobu zbog svoje neodlučnosti i odugovlačenja i ta osoba je krenula dalje. Kako da ju vratim? Razgovarati neće, krenula je dalje...
nnss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 10:01   #965
Quote:
nnss kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem u ove stvari (magija i sl.), ali kad u životu doživiš uvijek ista razočaranja, potegneš za svime. Izgubila sam osobu zbog svoje neodlučnosti i odugovlačenja i ta osoba je krenula dalje. Kako da ju vratim? Razgovarati neće, krenula je dalje...
Nikako, pronađi drugu osobu koja će te cijeniti
znaš kako se veli...ako nekog voliš pusti ga da ode, ako se sam vrati ok, a ako se ne vrati nije te vrijedan/na
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 16:13   #966
znam, ali u ovom slučaj sam ja pogriješila i željela bih sve pokušati.
nnss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 16:40   #967
Quote:
nnss kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem u ove stvari (magija i sl.), ali kad u životu doživiš uvijek ista razočaranja, potegneš za svime. Izgubila sam osobu zbog svoje neodlučnosti i odugovlačenja i ta osoba je krenula dalje. Kako da ju vratim? Razgovarati neće, krenula je dalje...
POstuj njezinu odluku. Vodu ispod mosta ne mozes vratiti nazad. Mozes je pokusati zadrzati da ne tece neko vrijeme ali bit ce ustajala, smrljdiva i nista nece dobrog rasti tamo.
Zasto nitko ne krene na uzrok problema, da iscijeli svoje srce, nego silom hoce mijenjati tudji zivot?
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 01:35   #968
Evo jedan dobar ritual. Nalazi se u "Pacts with the Devil" C. S. Hyatt PhD /J. Black, ta knijga je pisana po "The Grimoire of Pope Honorius"-u gdje se isto nalazi taj ritual. "The Grimoire of Pope Honorius" je pisana po "Grand Grimoirea" ili "Red Dragon" čija se kopija iz 1520 čuva u vatikanskoj knjižnici. Još sam ga vidio i u "The Mystic Grimoire Of Mighty Spells and Rituals" Frater Malak.

Ja sam s tim ritualom imao uspjeha, pa ko želi...

https://www.imageupload.co.uk/images...dddddddddd.jpg
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 10:31   #969
Quote:
nnss kaže: Pogledaj post
znam, ali u ovom slučaj sam ja pogriješila i željela bih sve pokušati.
da zaista želiš nešto mijenjati ti bi mijenjala sebe i naučila nešto iz svojih pogrešaka a ne bi posezala za magijskim utjecajem na drugu osobu
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 15:46   #970
Citam Vase komjentare i vidim koliko nezrijelo i neinformisano pristupate temi i upustate se u razne rituale a da prijethodno o tome niste edukovani. Budite oprijezni, ja se ovim bavim prijeko trideset godina i jos uvjek se sa dozom straha upustam u ritual. Oprijez djeco
Aini Elain is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 13:59   #971
Ljudi se bave magijom, koriste hermetičke principe bili oni toga svijesni ili ne. Ja svoje "ljubavne probleme" rješavam stvaranjem viška. Gladni se ne hrane. Isto tako svi bogati ljudi imaju više od jednog izvora prihoda.

Ritual služi kako bi se volja iz svijesti prebacila u podsvijest, koja napravi "feedback loop" sa kolektivnom podsvijesti.

Ne vidim razlog zašto bi netko gubio energiju na "ljubavne probleme" kada ritual to može osloboditi. To su situacije u kojima se ljudi "cjede" i daju tu energiju ženi/muškarcu koji ih crpi.

Pogledati Messaline od Crowleya, sve će biti jasno :-D

https://www.youtube.com/watch?v=wxxu_Ymg_so
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 13:29   #972
Dugo sam vec na forumu pod drugim imenom. Ne trebaju mi moralne prodike o magiji jer san svjesna svega, ali sam uvjerena da ako izvedem ljubavnu magiju nad tom osobom necu napraviti nista lose, znam da netko nece povjerovati u to ali situacija je jako komplicirana. Zato molim nekoga da podijeli ovdje neku ljubavnu magiju koja stvarno djeluje, po mogucnosti sto brze
fantasy117 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 11:27   #973
Evo godinu i nesto sam registrirana i citam. Ceprkala sam po tome, bila prevarena sa svih strana. Ne znam sto rec na sve to. Medjutim sad mi je zapeo za oko komentar Aini Elain. I idem malo traziti tu zenu. Ima li netko iskustva sa njom? Ima jedan post, gdje pise da se bavi time 30 godina. Vjerujem da je nakon tog posta dosta njih nahrlilo njoj. Kao sto rekoh, vec mozda dvije godine trazim "pravu" osobu za pomoc..no tek se ona spominje svugdje od 4.ili 5.mjeseca. Pisem iz razloga, da dobro provjerite osobu kojoj saljete novac. Ja osobno to nisam nikad radila. I jako puno love izgubila. Takodjer nemam protiv te gospodje nista, ali meni tu nesto smrdi.
pcelka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 11:33   #974
Cijeli topic smrdi. Najbolji spell je onaj da okrenes sliku izgubljenog prema zidu, pa kada izblijedi, sve ce biti povoljno rijeseno
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 11:38   #975
Smile

Ma ja bi trebala svojom glavom u zid
pcelka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 12:17   #976
Pa ne znam sto je lakse, porazgovarati sam sa sobom ili jurcati 2 godine za nekim tko ocito nece...
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 12:21   #977
Ma ne radi se kod mene ko me hoce, ko me nece. Nisam u toj situaciji. Al da, apsolutno se slazem s tobom. U vezi svakog problema, treba sjest sam sa sobom. Cak sam i misljenja da je dobro otic psihologu na razgovor. Al mi smo cudna bica..plati, abrakadabra...problem rijesen.
pcelka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 00:14   #978
Quote:
fantasy117 kaže: Pogledaj post
Dugo sam vec na forumu pod drugim imenom. Ne trebaju mi moralne prodike o magiji jer san svjesna svega, ali sam uvjerena da ako izvedem ljubavnu magiju nad tom osobom necu napraviti nista lose, znam da netko nece povjerovati u to ali situacija je jako komplicirana. Zato molim nekoga da podijeli ovdje neku ljubavnu magiju koja stvarno djeluje, po mogucnosti sto brze
Jednostavno, nemaš pravo utjecati na druge želiš li biti svoj čovjek. Hitler isto nije mislio da čini nešto loše kad je krenuo sa holokaustom. Magija ti neće donijeti ljubav, samo će uvesti opsjednutost u vezu.
Ja imam skoro sto kila i poznajem borilačke vještine, upotreba ljubavne magije bila bi isto kao da ja sad krenem kupiti sendvič, naiđem ispred dućana na nekog slabijeg koji već jede svoj i samo mu ga preotmem. Kakav sam ja to čovjek, što sam ja, u tom slučaju.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 11:33   #979
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Kakav sam ja to čovjek, što sam ja, u tom slučaju.
Jako gladan
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 15:13   #980
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Jako gladan
I vjerojatno na propaloj dijeti.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:14.