Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2011., 22:03   #61
I najveće sponzoruše uz talijanke, uzevsi ipak prosjek sponzorusa na broj stanovnika italije i hrvatske, hrvatice number 1
Caesar_Augustus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 22:27   #62
Quote:
Caesar_Augustus kaže: Pogledaj post
I najveće sponzoruše uz talijanke, uzevsi ipak prosjek sponzorusa na broj stanovnika italije i hrvatske, hrvatice number 1
Ja bih mir u svijetu čemu ova prepucavanja
dont ask is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 00:49   #63
Quote:
Caesar_Augustus kaže: Pogledaj post
I najveće sponzoruše uz talijanke, uzevsi ipak prosjek sponzorusa na broj stanovnika italije i hrvatske, hrvatice number 1
Trebali smo poslati Berlusconija da obnovi ergelu,odmah bi nas pogurao u EU

No šalu na stranu,pogledajmo Srpkinju(Crnogorku svejedno) Sorayu, i odanu suprugu Marijanu, po izgledu i stilu oblačenja,za koju bi rekli da će osramotiti svoju državu?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 01:49   #64
Po meni je pogled na otvaranje Olimpijade jedini pravi način za procijeniti čije su žene ljepše.

Tada se u mimohodu vidi par tisuća žena raznih provinijencija.

Ja gledao, i glasam za bjeloruskinje, ruskinje; a naročito moldavke.

Kakve su hrvatice? Meni su obične, svakodnevne; jer ih gledam svaki dan.

A kad mi guzica vidi puta (to je uvijek neki godišnji), gledam velikim očima pa mi se čini da su tuđe bolje.

Pa godišnji je u pitanju, jel tako? Tako i stranci dođu ovdje pa pare oči!

Oduševio sam se u Pragu.
Pariz, ništa posebno.
Amerika, par crnkinja da padneš u nesvijest.
Italija, bezveze.
Njemačka i Austrija također.
__________________
Dalmatinac je na svoju ruku, varljiv ženi a vjeran Hajduku!
trinaest i po is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 07:58   #65
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Trebali smo poslati Berlusconija da obnovi ergelu,odmah bi nas pogurao u EU

No šalu na stranu,pogledajmo Srpkinju(Crnogorku svejedno) Sorayu, i odanu suprugu Marijanu, po izgledu i stilu oblačenja,za koju bi rekli da će osramotiti svoju državu?
A jbt sad ak si fufa ne sramotiš samo sebe već i cijelu naciju Kaj je pi... sa domovnicom područje od posebne državne skrbi?

Quote:
trinaest i po kaže: Pogledaj post
Oduševio sam se u Pragu.
Pariz, ništa posebno.
Amerika, par crnkinja da padneš u nesvijest.
Italija, bezveze.
Njemačka i Austrija također.
Ovo ko da sam ja pisala!
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 09:35   #66
Quote:
Luđak iz hrv kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/xmag/clanak/kata...ki/517365.aspx

ova rospija kaze da su drugim curama hrvati najzgodniji,pa ti budi pametan
Hmmm ne znam jel smijemo vjerovati ženi koja hoda u bundi zato kaj ima gripu haha

Iskreno najljepši muškarci za mene se Skandinavci, onako jača građa, visoki, lijepe plave oči....još ak se radi o recimo Švedskoj ragbi ekipi

A prije dosta godina, došli su navijači New Castla igrati protiv Dinama, ugl ljudi nisu mogli sebi doći, ali doslovno, rekli su da ljepših žena nikad nisu vidjeli
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 09:50   #67
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Hmmm ne znam jel smijemo vjerovati ženi koja hoda u bundi zato kaj ima gripu haha

Iskreno najljepši muškarci za mene se Skandinavci, onako jača građa, visoki, lijepe plave oči....još ak se radi o recimo Švedskoj ragbi ekipi

A prije dosta godina, došli su navijači New Castla igrati protiv Dinama, ugl ljudi nisu mogli sebi doći, ali doslovno, rekli su da ljepših žena nikad nisu vidjeli
ne bitno...i turistice se ne zale na hrvate...pogotovo slovenke i cehinje
navijacima iz engleske su sve zene najljepse sto i nije neko cudo kad uzmes obiz koliko piva su prije toga satrali,tako da oni nisu relevantni
zivio u austriji i nikad od austrijanca nisam cuo da kaze imate najljepse zene...vecinom hvale ljepotu zemlje i cisto more,tako da je to obicni mit...tj. da budem prezican nikad jos nisam cuo od stranca da kaze da imamo najljepse zene
hrvatice su cisti europski prosjek i nista vise od toga...sto se tice bivse juge debelo zaostaju za srpkinjama
Luđak iz hrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:39   #68
Quote:
dont ask kaže: Pogledaj post
Ja bih mir u svijetu čemu ova prepucavanja
Da da... mir u svijetu pa onda na prvog nogometaša ili kretena iza ugla sa BMW-om ili ne daj bože BMW 8-icom koja se zamisli, vise ni ne proizvodi ali zamjenjuje kod 90% hrvatica sve ostale karakteristike onoga tko je vozi
Caesar_Augustus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:42   #69
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Trebali smo poslati Berlusconija da obnovi ergelu,odmah bi nas pogurao u EU

No šalu na stranu,pogledajmo Srpkinju(Crnogorku svejedno) Sorayu, i odanu suprugu Marijanu, po izgledu i stilu oblačenja,za koju bi rekli da će osramotiti svoju državu?
Ma srpkinje su strava ženske, pa ti sad govori što oćeš, znas koja je onako ajmo reć generalna razlika izmedju srpkinje i hrvatice? to što ce srpkinja izgledati ka bomba i pol i u 70% slucajeva zavrsiti sa nekim ko i nema love do krova, dok identicna hrvatica u 70% slucajeva SAMO sa tipom koji ima love na bacanje, mi smo ti takva nacija, posebno je to slucaj u Dalmaciji, ovdje ce ti ljudi grcati u 100 kredita da bi vozili da BMW, spajaju kraj s krajem ali gle, oni voze BMW... dok u Beogradu će tip voziti stojadina ili yugu, izaci vanka i biti maher. Naravno ne govorim ja sad da je tamo sve med i mlijeko glede ovoga ali vidio, prošao.

Srpkinje su drukcijeg mentaliteta, jesu onako malo "seljuckave" ali bome mi više odgovaraju onako generalno nego ove naše, naravno postoje iznimke za obe nacije, to ne govorim da ne postoji.

Danas u Hrvatskoj ako zelis naći lijepu i zgodnu curu a da nisi vlasnik lanca trgovackih ili drugih centara moras je otići potraziti na neko selo gdje ima 5,6 kuća i gdje joj nisu nabili kompleks sponzorstva

Zadnje uređivanje Caesar_Augustus : 07.07.2011. at 10:47.
Caesar_Augustus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:47   #70
Quote:
Caesar_Augustus kaže: Pogledaj post
Ma srpkinje su strava ženske, pa ti sad govori što oćeš, znas koja je onako ajmo reć generalna razlika izmedju srpkinje i hrvatice? to što ce srpkinja izgleda ka bomba i pol i u 70% slucajeva zavrsiti sa nekim ko i nema love do krova, dok identicna hrvatica u 70% slucajeva sa tipom koji ima love na bacanje.

Srpkinje su drukcijeg mentaliteta, jesu onako malo "seljuckave" ali bome mi više odgovaraju onako generalno nego ove naše, naravno postoje iznimke za obe nacije, to ne govorim da ne postoji.
ne bi reka. srpkinje su još gore od naših po tom pitanju
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:49   #71
Quote:
rocco-spalato kaže: Pogledaj post
ne bi reka. srpkinje su još gore od naših po tom pitanju
U najgorem slucaju su identicne ali ih ima više, ima više stanovnika i više izbora, ovo je sponzoraska nacija u kojoj mi živimo. Gle ja sam bio prije dvi godine u Beogradu sa prijateljima, išli đir bacit... pa to je čovječe kod tih ženski mentalni sklop za 100% drukciji nego u Zagrebu, Splitu ili NE DAJ BOŽE ZADRU, kod zadranki u zadru samo Maldiniji prolaze.
Caesar_Augustus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:53   #72
Quote:
Caesar_Augustus kaže: Pogledaj post
U najgorem slucaju su identicne ali ih ima više, ima više stanovnika i više izbora, ovo je sponzoraska nacija u kojoj mi živimo. Gle ja sam bio prije dvi godine u Beogradu sa prijateljima, išli đir bacit... pa to je čovječe kod tih ženski mentalni sklop za 100% drukciji nego u Zagrebu, Splitu ili NE DAJ BOŽE ZADRU...
u zagrebu je mentalni sklop totalno drukčiji nego u splitu, a o beogradu i da ne govorim. kažem ti u beogradu su žene slobodoumnije, spremnije za sex i avanture pa su zato možda pristupačnije, al kurava je kurava i svaka gleda paru.sve je to isto
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 11:54   #73
Quote:
Caesar_Augustus kaže: Pogledaj post
Da da... mir u svijetu pa onda na prvog nogometaša ili kretena iza ugla sa BMW-om ili ne daj bože BMW 8-icom koja se zamisli, vise ni ne proizvodi ali zamjenjuje kod 90% hrvatica sve ostale karakteristike onoga tko je vozi
Nope, ne volim tatine sinove. Ili je to zato što sam sa sela? Ako jee to razlog, hvala Bogu(ili kome već).

Uostalom, obzirom na dosadašnja iskustva, nisam se nikada zaljubljivala u nešto imućne frajere. Alergična sam na frajere koji misle ako imaju dobar auto da su popili svu pamet svijeta i da zaslužuju najbolje. Riga mi se od takvih.....tako da, ne spadam u kategoriju sponzoruša.

Kod frajera mi je bitno da on bude zadovoljan sobom, računajući prave vrijednosti..... Niti volim kvazi frajere. Isto mi se riga.

E da....za što će mi lova? Ono što želim kupiti, uštedim i uvijek si sama mogu priuštiti. Ne težim za nečim što si nisam sama u mogućnosti kupiti. Ne trebam frajera da mi kupuje stvari. Ni roditelje nisam nikada žicala. Za mene je primiti poklon od frajera ponižavajuće. Osim ako nije poklon nekom posebnom prigodom ili ako mi želi nešto od srca onako pokloniti. I tada mi je teško prihvatiti, ali znam kako je to kad želiš obradovat nekog i poklonit nešto. Najdraži mi je poklon vrijeme koje mi posveti i međusobno poštovanje. Zapravo, bez toga neide. A sve materijalno si želim sama priuštiti. Molim lijepo.

Zadnje uređivanje dont ask : 07.07.2011. at 11:59.
dont ask is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 12:31   #74

dount ask: nije bas dobro biti iskren na forumu

eh da..i neko je napisao da cehinje nisu zgodne cini mi se da ta osoba nije bas vidjela karlov most
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 12:48   #75
Zašto se ovdje većina tema o ženskom izgledu uvijek pretvori u to da su sve žene kurve/sponze... i da se pojedinke moraju braniti: ja nisam, časna riječ...ima nas i normalnih cura... bla bla? Uvijek ista priča... dosadni ste već s tim pljuvanjem.

Evo: JA sam sponzoruša, nije mi bitna ni dobrota ni pamet kod muškarca, nego samo da ima puuuno para, da troši na mene, ne želim u životu ništa radit, ni mučit se, želim samo frajera koji će me financirat i kupovat skupe poklone...

Evo Marijaći, i ja sam bila iskrena...
mayablond is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 13:08   #76
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
Kaže se da imamo najbolje sportaše na svijetu, najljepšu obalu, najljepšu državu,najbolju klopu
Imamo najbolje, najpametnije, najljepše ljude, a najgluplji smo narod, najsporije napredujemo, najbrže nazadujemo, lijepe žene rijetko prolaze kroz grad, uspješne sportaše jedino iz ZG i ST (tatine sinove)... ali bitan je patriotizam, moj tata je najbolji tata, moj tata je najjači tata, moj tata je najpametniji tata... Naše žene su najljepše na svijetu
I rusima je Lada bila tehnološko čudo i najbolji auto na svijetu, dok nije pala željezna zavjesa, pa ih je bilo poslije sram
Secret is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 13:30   #77
Quote:
mayablond kaže: Pogledaj post
Zašto se ovdje većina tema o ženskom izgledu uvijek pretvori u to da su sve žene kurve/sponze... i da se pojedinke moraju braniti: ja nisam, časna riječ...ima nas i normalnih cura... bla bla? Uvijek ista priča... dosadni ste već s tim pljuvanjem.

Evo: JA sam sponzoruša, nije mi bitna ni dobrota ni pamet kod muškarca, nego samo da ima puuuno para, da troši na mene, ne želim u životu ništa radit, ni mučit se, želim samo frajera koji će me financirat i kupovat skupe poklone...

Evo Marijaći, i ja sam bila iskrena...
lažeš
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 13:34   #78
Po meni se Hrvatice nemogu uspoređivat sa latino-amerikankama.Kao prvo,latino-amerikanke su uglavnom siromašne što znači da bi bile zadovoljne sa svakim od naših novčanika a kao drugo prelijepe su <3
Cokolada95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 13:46   #79
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post

dount ask: nije bas dobro biti iskren na forumu

eh da..i neko je napisao da cehinje nisu zgodne cini mi se da ta osoba nije bas vidjela karlov most
Why? Meni je to baš ok
dont ask is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 14:02   #80
Ni top 10 hrvatice nisu!

Velika konkurencija!
__________________
Generale čekamo zapovijed! Ljubavnik & Patriot!
Vanya83 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger