Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2011., 08:55   #1
Voja Brajović - koja mu je uloga jača?

Našao sam danas u Ekranu, piše neka mlađahna novinarka koja se možda nije ni rodila prije 1990., kako je najpoznatija TV uloga Voje Brajevića uloga prof. Dušana Markovića u Boljem životu.

Meni pamćenje seže u doba Juge i uvijek bih tipovao na ulogu Tihog u Otpisanima. Zanima me vaše mišljenje.

(BTW Iz Boljeg života nisam ga upamtio po imenu Dušan Marković, nego Terminator, kako ga je mladi Bjelogrlić zvao.)
fakincic11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 13:07   #2
Tihi.
I oko toga nema diskusije .
__________________
Tko je lud da bude pametan.
Je suis Charlie!
NitkoPoseban is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 19:41   #3
čuo jesam

Tihi..naravno..
A navedene srpske sapunice se ni ne sjećam, uopće..

Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 19:41   #4
Audiatur et altera pars: meni je (pre)poznat(ljiv)iji po ulozi u seriji Bolji život.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2011., 15:05   #5
Quote:
NitkoPoseban kaže: Pogledaj post
Tihi.
I oko toga nema diskusije .

..amen...

__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:10   #6
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Audiatur et altera pars: meni je (pre)poznat(ljiv)iji po ulozi u seriji Bolji život.
I meni
sandra555 is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 21:59   #7
Tihi...
__________________
XXX
M.Lo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 01:21   #8
Apsurdno je za Voju Brajovića kojeg i danas svi zovu Tihi pisati da je prepoznatljiviji po Boljem životu... Isto kao što mi je apsurdno da ima ljudi koji nisu gledale Otpisane
Doctor Sammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 12:43   #9
Quote:
Doctor Sammy kaže: Pogledaj post
Apsurdno je za Voju Brajovića kojeg i danas svi zovu Tihi pisati da je prepoznatljiviji po Boljem životu... Isto kao što mi je apsurdno da ima ljudi koji nisu gledale Otpisane
Današnji tridesetogodišnjaci, a pogotovo još mlađi od njih, jednostavno nisu bili u situaciji da odrastaju uz Otpisane pa ih samim tim ni danas, u 21. stoljeću nemaju potrebu "otkrivati". To nije apsurd, to je fakat.

Inače, i meni je Brajović jednostavno - Tihi (u nekom starom albumu je još fotka mene i buraza bez prednjih zubi u majicama s likovima Tihija i Prleta).
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
Horsefly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 15:40   #10
Quote:
Horsefly kaže: Pogledaj post
Današnji tridesetogodišnjaci, a pogotovo još mlađi od njih, jednostavno nisu bili u situaciji da odrastaju uz Otpisane pa ih samim tim ni danas, u 21. stoljeću nemaju potrebu "otkrivati". To nije apsurd, to je fakat.
Nisam ni ja imao prilike odrastati uz John Waynea ili James deana, pa sam svejedno bio upoznat s njihovim ulogama... Ili ako ćemo se prebaciti na domaću scenu - nisam se ni rodio kad je išlo Pozorište u kući, ali sam znao tko je Rodoljub
Doctor Sammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 17:09   #11
Quote:
Doctor Sammy kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja imao prilike odrastati uz John Waynea ili James deana, pa sam svejedno bio upoznat s njihovim ulogama... Ili ako ćemo se prebaciti na domaću scenu - nisam se ni rodio kad je išlo Pozorište u kući, ali sam znao tko je Rodoljub
Jasno, ali niti Wayne niti Rodoljub nisu bili tabu tema tijekom našeg odrastanja, nije li tako?!
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
Horsefly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 17:37   #12
Quote:
Horsefly kaže: Pogledaj post
Jasno, ali niti Wayne niti Rodoljub nisu bili tabu tema tijekom našeg odrastanja, nije li tako?!
Ne znam zašto bi Otpisani trebali biti tabu tema? Zato jer je riječ o srpskoj seriji ili zato što se radi o partizanskoj seriji? Pa danas se kod nas bez problema vrte srpki filmovi i serije, a klinci uživaju u cajkama... Samo je problem što njih ništa ne zanima...
Doctor Sammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 13:47   #13
Quote:
Doctor Sammy kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto bi Otpisani trebali biti tabu tema? Zato jer je riječ o srpskoj seriji ili zato što se radi o partizanskoj seriji? Pa danas se kod nas bez problema vrte srpki filmovi i serije, a klinci uživaju u cajkama... Samo je problem što njih ništa ne zanima...
Kaj si ti prespavao 90-e? Populacija između 20 i 30 godina starosti odrastala je upravo u periodu kada je ekavica bila generalno nepoželjna u HR medijima. O njima govorim. Ovim novim klincima je pak sve dostupno pa pretpostavljam da preferiraju Iron Mana i Wolverinea ispred Prleta i Tihija.
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
Horsefly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 14:12   #14
Kako onda objašnjavaš to što danas djeca znaju sve srpske cajke, iako ih nema u našim medijima?
Doctor Sammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 15:57   #15
Quote:
Doctor Sammy kaže: Pogledaj post
Kako onda objašnjavaš to što danas djeca znaju sve srpske cajke, iako ih nema u našim medijima?
Cajke su banalne pa ne traže gotovo nikakav mentalni napor, a još k tome iritiraju starce i učitelje. Savršeno...

A i čuju ih kroz prozore auta kakve bi oni htjeli voziti jednog dana.
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
Horsefly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 20:04   #16
Quote:
Doctor Sammy kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja imao prilike odrastati uz John Waynea ili James deana, pa sam svejedno bio upoznat s njihovim ulogama...
Brajović je dobar glumac i bio je izuzetno popularan u Jugi, ali uspoređivati njega i planetarno poznate glumce je ipak malko pretenciozno, jelte...

Jednako tako, smiješno se zgražati nad time što današnji klinci ne znaju za The Tihog Voju. Nisu oni čuli ni za mnogo bitnije likove (iz prošlosti, a bogme i sadašnjosti... iz raznih, pa i važnijih područja nego što je gluma...), da bi se sad zdvajalo zbog "nepoznavanja opusa Voje Brajovića"... Koja tragedija što klinci ne znaju za Tihog... Zbilja...

Zadnje uređivanje Špranja : 25.01.2012. at 20:11.
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.