Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2008., 22:20   #1
lineage2 hrvatski private server pls look !!!!

l2mystery.servgame.org

hrvatski privatni lineage 2 server koji pocinje za par dana ...puno truda je ulozeno svi buggovi popravljeni ...igra prosirena po cijeloj mapi ..eventi ...buff 2 h ..server ce biti x 50 maximalno ....ajmo ljudi ko oce pocet igrati opet lineage probajte kod nas ...doci ce ljudi sa 3 servera na kojem sam igrao ....makedonci ...grci ...filipinci ...nizuzemci ......hrvati ....ajde pa ko oce neka odgovori tu tako da znam ako treba neku pomoc ili nesta ....sve informacije na stranici ...hvala
l2mystery is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 23:44   #2
Ja sam veliki ljubitelj Lineage 2 možda budem došo da baš vidim. Ali neda mi se opet praviti novog lika ,da te nešto pitam jer je na tome vašem serveru moguče subovat npr Necro/PP ili ste samo retail sub server ?
Dado_Bm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 10:45   #3
naravno da se moze ...svaka class moze imati subclass(bilo koju ) ......i nobles takodjer ...oly radi isto ..znaci i hero .... i upravo je nedavno dovrsen da i kamael(nova rasa ) moze imati subclass i nobles (jer je bio zbuggan) ...inace ako ces pocinjati i ako imas prijatelje koje igraju slobodno ih pozovi ali sve informacije mozete vidjeti na nasoj stranici ...
l2mystery is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 12:43   #4
nemogu se spojit na stranicu ,ajde ako ti nije problem postaj Link od stranice.
Dado_Bm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 12:53   #5
http://l2mystery.servegame.org/ ...eto ....ako nece ni tako jednostavno napisi na googlu l2mystery i odma ce ti naci ...link od foruma i od stranice ..(odi na stranicu tamo pise opsirnije) a na forumu su slike i tak to ...
l2mystery is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.