Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2016., 14:39   #1081
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
Tako je. A za ovo gore pitanje odgovor: super slim nije losiji od slima, . Ali super slim se ne moze modificirat (moze hardwerski za 700kn sto se ne isplati), slim se moze ali ne sve verzije. Cijena hmm slim se vise ne prozivodi pa ga jedino mos kupit polovnog, pogledaj malo na njuskalu cijene nisu skupe ali moze dosta jeftinije, posto svi nabiju cijenu a oni koji stave realnu prodaju u roku par sati. NPR bio sam naso slim modificiran 320gb za 1000kn, odma se prodo. Ili jedan mi se lik javio da je kupio slim 120gb+jedna igrica za 700kn..Ako zelis modificirani onda uzmi slim nikako fat on je najlosiji, a ako ne onda ti je sve jedno (slim ili super slim) . I ako se odlucis kupit super slim ja bi kupio preko njuskala ima puuno novih konzola zbog one tele2 akcija mozes bez problema nac novi s garancijom za 1000kn ali 12 gb pa ces morat kupit hardisk ako zelis imat vise igrica.
btw procitaj ovaj clanak :
http://www.hcl.hr/vijest/hcl-special...konzolu-43098/
Ma ne bi modificirani jer s njim nemogu igrat npr. CoD AW online jer cu dobit ban msm... A ne znam koliko su ti rabljeni ps3 pouzdani msm kupujem macka u vreci hhh
Ps. Vidio sam da uz super slim daju i hdd 500gb; znaci ako nemam modifikaciju moze mi sluzit samo za filmove ,slike...!?
RockyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 18:57   #1082
Btw mislio sam kupiti super slim 12gb pa me interesira hoce li tih 12gb utjecati na brzinu ps-a ako cu igre imati samo na cdu
RockyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 19:00   #1083
Ako uzmeš 12 gb onda si moraš još uzeti i dodatni HDD. Pogotovo kad skidaš neke update od igri... neće ti stati na hard.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 14:45   #1084
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Ako uzmeš 12 gb onda si moraš još uzeti i dodatni HDD. Pogotovo kad skidaš neke update od igri... neće ti stati na hard.
Jel komplicirano stavljat na eksterni ?
RockyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 17:19   #1085
msm igre
RockyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 17:30   #1086
Pojma nemam, velim nisam imao ps3 pa ne znam ni kaj da ti velim. A valjda nije, možda je isto ko i na PC-u kad nešto prebacuješ.
Ali velim, rađe uzmi 500GB (ili kolko već 120) pa si miran.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 21:05   #1087
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Pojma nemam, velim nisam imao ps3 pa ne znam ni kaj da ti velim. A valjda nije, možda je isto ko i na PC-u kad nešto prebacuješ.
Ali velim, rađe uzmi 500GB (ili kolko već 120) pa si miran.
Ok, javim ako jos nesto bude trebalo
RockyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 13:43   #1088
Uzmi ti rockyboy za prvu ruku ovaj slim 12 GB. Imaš ga na njuškalu nov po 1000 kn. Za sve ostalo slobodno me pitaj u PM
momakman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 14:13   #1089
A ako mu neće biti dosta tih 12?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 14:17   #1090
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
A ako mu neće biti dosta tih 12?
Pa naravno da neće...al za početak skroz ok ako mu se ne daje velika lova. Tako sam i ja. Kasnije sam ubacio disk od laptopa od 500 GB gdje se automatski sve instalacije i save statusi prebace s tih 12 GB a valjda može se kažu i tera metnuti pa da čovjek ima izbora.
momakman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 14:30   #1091
Je samo ako nema HDD morat će ga kupit... pa opet trosi novce.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 14:38   #1092
Ma nisu ni oni više skupi po 300 kn... al kažem, najviše iz razloga 12 gb jer ih od operatera sad bilo na akciji pa su po oglasima a teško novi od 500 gb nađe ispod 1500 kn. rabljenih ima svakakvih. ja bi novo radije. Plus imam osobno filing da mi brže briše igre i učitava sa HDD neg s flash memorije što ima ugrađen tih 500 gb.
momakman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 17:03   #1093
Quote:
momakman kaže: Pogledaj post
Ma nisu ni oni više skupi po 300 kn... al kažem, najviše iz razloga 12 gb jer ih od operatera sad bilo na akciji pa su po oglasima a teško novi od 500 gb nađe ispod 1500 kn. rabljenih ima svakakvih. ja bi novo radije. Plus imam osobno filing da mi brže briše igre i učitava sa HDD neg s flash memorije što ima ugrađen tih 500 gb.
Iskrsnulo mi je sad par stavir pa tek kupujem za 2 mjeseca. Tada se javim pa cemo se onda dogovorit
RockyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2016., 12:07   #1094
Pozdrav.

Kupio sam od prijatelja PS3 super slim 12 Gb. Znao sam odmah da ću iči na nadogradnju na 500 gb i nabavio sam i odgovarajući disk. Budući da živim u manjem mjestu problem je nabava bracketa. Može se nabaviti i preko ebaya ili aliexpresa, ali sve su za model 400X, a moja konzola je 4304A. Zanima me da li je to kompatibilno? Zaboravio sam reći da se disk umeće sa strane.
Leoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 15:43   #1095
Pozdrav svima,

kupio bih Nintendo Wii klincima, najviše zbog Just Dance i sličnih igrica.

Koliko vidim, Wii više nema za kupiti u dućanima, samo je Wii U (Nabava.net pokazuje 1 ponudu, ali to je za Wii mini).

Da li da onda kupim Wii U, da li s njim isto mogu staviti Just Dance i slične igre? Ako ne budem htio grebati original DVD-e nego igrati sigurnosne kopije, da li to mogu s Wii U?
ukjzakon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 12:00   #1096
Quote:
Leoslav kaže: Pogledaj post
Pozdrav.

Kupio sam od prijatelja PS3 super slim 12 Gb. Znao sam odmah da ću iči na nadogradnju na 500 gb i nabavio sam i odgovarajući disk. Budući da živim u manjem mjestu problem je nabava bracketa. Može se nabaviti i preko ebaya ili aliexpresa, ali sve su za model 400X, a moja konzola je 4304A. Zanima me da li je to kompatibilno? Zaboravio sam reći da se disk umeće sa strane.
Ja nisam dobio odgovor ali možda moje iskustvo pomogne nekom drugom.
Naručio sam bracket sa Aliexpresa i sve savršeno odgovara. Stigao je za 20 dana, a razlika u cijeni je drastična. Najjeftinije što sam vidio kod nas je 50 kn plus dostava 25-30 kn, a ja sam svoj platio 2,1 dolara sa besplatnom dostavom. Pa sad neka mi netko ne kaže da nas naši trgovci "deru" kao ovce.
Leoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 22:56   #1097
U zadnje vrijeme, imao sam PS3, Xbox 360, trenutno mi je Steam najzanimljiviji, a kupio sam i Wii neki dan.
Za osobe koje ne znaju što bi, odmah vam mogu reći da je ovo sve dobro i pristupačno.

PS3 - još uvijek top konzola zbog svojih fenomenalnih ekskluziva. Polovna konzola se može naći dosta povoljno. Gamepad vrlo dobar, pazite da ima dostatan hard disk. Izbjegavajte fat modele jer im rok polako ističe.

Xbox 360 - prvi takmac i alternativa. Meni se osobno više svidio od PS3. Ništa konkretno, malo izgled, malo mi se više sviđa gamepad (bolje leži u rukama). Ima također odličan izbor igara. Može se naći i jeftinije od PS3. Također pazite na hard i ne uzimajte stare modele zbog kvara zvanog rrod (noviji modeli ovo nemaju).

Wii - ovo je nešto sasvim drugačije od prethodne dvije konzole. Više obiteljski orjentirano nego za hardcore gamere. Motion tehnologija pruža jedinstven osjećaj, dobra konzola za rekreaciju. Nešto manji izbor igara, pogodnije za mlađi uzrast. Ima ih dosta na Njuškalu i jeftinije su. Wii mini je noviji model pa je dobar izbor ako vam internet nije važan.

Steam - PC online servis za igranje. Logirate se, kupite igru i igrate. Ogroman izbor igara (najveći) tako da ima sve za svakoga. Na sniženjima, igre su izuzetno jeftine - već od par kuna. Steam odlično surađuje sa Xbox 360 kontrolerima (utakneš i radi). Jedino što nije baš savršeno je da igre ne možete mjenjati jer su u digitalnom obliku instalirane na hard disk. Dakle igra je samo za jedan komp. Možete kupiti za nekoga drugoga kao poklon, ali onda je to samo za njega. Dakle nema posuđivanja i prodaje.

Najbolje vam je kupiti onu platformu gdje su vam najbolje igre ili Wii ako želite nešto malo drugačije. PS3 noviji model možete kupiti za 900 kn. Xbox 360 za 700kn, Wii mini za 500 kn. Za Steam - kontroler i nekoliko odličnih igara možete kupiti za oko 200 kn. Jedino morate imati PC od ranije...
PS4 i Xbox one za sada nisu pokazali ništa što bi opravdalo visoku cijenu. To je za one koji su izgustirali prošlu generaciju i nije im žao potrošiti. Za nekoga tko ne zna što će, ona 4 gore navedena rješenja su dobra...
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 08:00   #1098
Pozdrav svima,

jeli se meni čini ili je praktički nemoguće doći do Playstation Vite u HR? Ne mislim samo po hrvatskim dućanima, jasno mi je da su ih makli iz prodaje, čak i u nekim ostalim europskim zemljama više ne dobavljaju konzolu, ali ni prilikom naručivanja izvana nemam sreće. Stranice koje imaju Vitu na lageru su prerijetke, a kad ih napokon i nađeš ne šalju u HR. Jeli netko nedavno negdje nabavljao Vitu (zanima me Slim verzija), i ako je bio bih neizmjerno zahvalan kad bi podjelio link. Možda sam ja zbilja nesposoban, a možda samo ne šalju na moju adresu (radi se o Splitu), ali to mi nema nikakve logike.
Rigoletto27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 13:20   #1099
Quote:
Rigoletto27 kaže: Pogledaj post
jeli se meni čini ili je praktički nemoguće doći do Playstation Vite u HR?
Jesi gledao na Njuškalu ?
Lasher667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 22:17   #1100
Quote:
Rigoletto27 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

jeli se meni čini ili je praktički nemoguće doći do Playstation Vite u HR? Ne mislim samo po hrvatskim dućanima, jasno mi je da su ih makli iz prodaje, čak i u nekim ostalim europskim zemljama više ne dobavljaju konzolu, ali ni prilikom naručivanja izvana nemam sreće. Stranice koje imaju Vitu na lageru su prerijetke, a kad ih napokon i nađeš ne šalju u HR. Jeli netko nedavno negdje nabavljao Vitu (zanima me Slim verzija), i ako je bio bih neizmjerno zahvalan kad bi podjelio link. Možda sam ja zbilja nesposoban, a možda samo ne šalju na moju adresu (radi se o Splitu), ali to mi nema nikakve logike.
Evo ovi šalju u Split. Dapače, imaju poslovnicu u Splitu :-)
http://www.sancta-domenica.hr/ps-vit...-mem-card.aspx
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:42.