Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2005., 23:40   #1
festival novog cirkusa u zagrebu

čuo sam da slijedeći tjedan počinje festival novog cirkusa u zagrebu. zna li netko više o tome?
nilivanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 15:15   #2
www.cirkus.hr
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 22:42   #3
Siromašan neki festival... tri live performansa sve skupa. Jedan bi mogao biti zabavan.

Web stranica školski-dizajnerska, šarenila ništa. Ako je s jedne strane Cirque du Soleil, onda je ovo suprotnost
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 09:45   #4
predlažem ti da ponovo pročitaš program jer sam ja u njemu pronašao više od jednog live performancea. možda čitamo različite programe.
A usporedba sa cirque du soleil ukazuje na elementarnu neupućenost u novi cirkus.
Moj upit je tražio informacije o događaju, ne kritički osvrt na dizajn stranica i kvalitetu programa. O tome možemo otvoriti drugi post.
nilivanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 10:10   #5
meni se cini zanimljivo
kad vec zbrajate ima sest predstava (s time da stranci nastupaju po dvaput, dakle 9), jedna filmska projekcija, dvije radionice, jedna izlozba, dva partyja...
matematika mi jaca strana hihi
ALIII
cula sam da ce cijene za ove fince na pocetku biti dosta skupe (tipa i do 100 kuna), navodno vrijedi... ali opet, ok mi je sto su neki programi skroz besplatni (film, radionice, predstave na ulici), pa se to nekako iskompenzira
ja idem na fest.
drugarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 15:27   #6
zvao sam na info brojeve i kažu da su strana gostovanja u pretprodaji 80kn, na dan predstave 100.
nilivanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 16:43   #7
a i ja ću na festival
nilivanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 14:10   #8
a i ja cu na festival hihih
charolastra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 20:22   #9
i ja! baš sam došla na ovaj podforum s namjerom da otovrim ovu temu....jedva čekam! ono malo 'novocirkuskih' stvari koje sam usojela vidjet po eurokazima mi je bilo super!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2005., 13:07   #10
i...kak je bilo?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2005., 01:54   #11
kak je bilo?
pa još uvijek je. tek je počelo. bila na fincima i vrijede svakog penija.
nešto genijalno.
drugarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2005., 14:13   #12
o. mislila sam da to traje svega par dana...jel to nesto slicno onim australcima koji su prije par godina otvorili eurokaz u bocarskom?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2005., 10:33   #13
Jel itko gledao Tri Vezujuće Sile splitskog Hrama prošlu subotu?! Dojmovi?!
Voices is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2005., 10:54   #14
super su bili splicani, iznenadilo me da i kod nas ima neceg tako genijalno fizickog, a opet umjetnicki zanimljivog
bravo za nase... nadam se da ce nastupati i cesce, tijekom godine, te predstavi zelim dugi vijek
drugarica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.