Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2023., 19:14   #1
Sumnja na spolnu bolest HITNO PROCITAJTE MOLIM VAS

Zdravo svima , jako mi je neprijatno o ovome pisat ali trebam vasu pomoc, savjet , bilo sta . Naime imala sam sa partnerom nezaštićeni oralni sex , sa ejakuacijom (usta). Takodjer sam imala svježu ranu vadjena zuba. Nakon par sati pojavio mi se svrbež po listovima nogu, bez osipa. Narednih dana sam imala grlobolju. Svrez i osjecaj peckanja , zarenja se prosirio na ruke , koljena , ledja . Natekao mi je limfni cvor na pazuhu uz neki cudan osjecaj peckanja i bol se prosirio na lijevu ruku kao da me misic te ruke boli. Bol je bila jaka da me je budila par noci . Sve ovo traje skoro mjesec dana.Trenutno nemam zdravstvo tako da nisam isla doktoru. Za sedmicu dana dobivam zdravstvo ali jako se bojim da je neka spolna bolest i ako jest koja . Jer gdje god sam guglala nigdje nisam vidjela da pise osjecaj peckanja, zarenja i svrbez bez osipa , znaci svrbez unutar koze. Ne znam gdje bih isla testirat i da li je neka spolna bolest ili neka bakterija . Da li je neko ima slicno iskustvo. Jako se bojim da doktori nece znati da ustanove sta mi je. Molim Vas ta savjet na sta da se testiram , gdje da idem . Bilo kakav savjet bi dobro dosao. Da li je ovo neka bakterija koja sam ejakuacijom unijela u svoje tijelo . Jako sam zbunjena . Takodjer sam zaboravila reci ali sam imala i temperaturu par dana.

Zadnje uređivanje Inasstrezorrj : 28.10.2023. at 19:15. Reason: Dopuna ostatka
Inasstrezorrj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2023., 19:17   #2
[QUOTE=Inasstrezorrj;100569097]Zdravo svima , jako mi je neprijatno o ovome pisat ali trebam vasu pomoc, savjet , bilo sta . Naime imala sam sa partnerom nezaštićeni oralni sex , sa ejakuacijom (usta). Takodjer sam imala svježu ranu vadjena zuba. Nakon par sati pojavio mi se svrbež po listovima nogu, bez osipa. Narednih dana sam imala grlobolju. Svrez i osjecaj peckanja , zarenja se prosirio na ruke , koljena , ledja . Natekao mi je limfni cvor na pazuhu uz neki cudan osjecaj peckanja i bol se prosirio na lijevu ruku kao da me misic te ruke boli. Bol je bila jaka da me je budila par noci . Sve ovo traje skoro mjesec dana.Trenutno nemam zdravstvo tako da nisam isla doktoru. Za sedmicu dana dobivam zdravstvo ali jako se bojim da je neka spolna bolest i ako jest koja . Jer gdje god sam guglala nigdje nisam vidjela da pise osjecaj peckanja, zarenja i svrbez bez osipa , znaci svrbez unutar koze. Ne znam gdje bih isla testirat i da li je neka spolna bolest ili neka bakterija . Da li je neko ima slicno iskustvo. Jako se bojim da doktori nece znati da ustanove sta mi je. Molim Vas ta savjet na sta da se testiram , gdje da idem . Bilo kakav savjet bi dobro dosao. Da li je ovo neka bakterija koja sam ejakuacijom unijela u svoje tijelo . Jako sam zbunjena . Takodjer sam zaboravila reci ali sam imala i temperaturu par dana. Jako bi mi znacio bilo kakav odgovor . Trenutno nemam se nikome obratiti osim Vas. Jako sam iscrpljena i malaksala .
Inasstrezorrj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2023., 13:48   #3
Trebate otići u Zaraznu bolnicu, izvaditi krv da se vidi kako tu stvari stoje. Posebice što to traje mjesec dana i ne prolazi.
Ne znam kako vam je samo palo napamet imati oralni seks na friško izvađen zub, ali što je tu je. Ako imate novaca, a nemate još zdravstveno, odite kod privatnog liječnika, opišite simptome da naprave pretrage i provjerite u kakvom stanju vam je rana od vađenja zuba. Sretno.
Dvojba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:42.