Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2013., 23:00   #2001
Quote:
nana_du kaže: Pogledaj post
U Svijetu knjige je ovo tromjesecje besplatna (nova Lisa) za kupnju preko 200 kn ja je vec kupila u Profilu, knjiga odlicna
Koja je to? A Wallflower Christmas? Jedino mi to pada na um. O bratu Daisy i Lillian?
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 21:28   #2002
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Koja je to? A Wallflower Christmas? Jedino mi to pada na um. O bratu Daisy i Lillian?
Tacno ta Citala na engl. odlicna je kao i prethodne cetiri
Biine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 09:33   #2003
Ponovno čitam Doručak u krevetu i baš me zanima kako vi zamišljate da Colin izgleda,fizički?Meni ovako:
https://www.google.hr/search?q=peter...ld%3B242%3B348
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 12:40   #2004
da li ko prodaje dorucak u krevetu ?
synthroepayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 20:08   #2005
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ponovno čitam Doručak u krevetu i baš me zanima kako vi zamišljate da Colin izgleda,fizički?Meni ovako:
https://www.google.hr/search?q=peter...ld%3B242%3B348
Mene uvijek asocira na Hugh Jackmana...ne znam zašto. I on i Alex (Anđeoska ljubav), mada mi je Hugh baš za Alexa
BettyJean is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 18:45   #2006
Pročitala sam Odbjeglu nevjestu,bolja nego Gospodin Neodoljivi ali malo predugačka i previše sporednih priča i likova po meni potpuno nepotrebno.I bezveze mi je šta do kraja knjige skoro pa ništa nismo znali o Pandi tj njegovu prošlost i onaj dio kad Panda dolazi kod Lucy doma mi je prekopirano iz Prve dame,identično je bilo i tamo.I njeno forsiranje sa hapy endom me je iživciralo,jer prvo je navela čitatelja da misli da je Panda imao vazetkomiju a onda na kraju ipak nije i ona je trudna,ko da žena koja nema ili ne može imati djecu ne postoji na kugli zemaljskoj,pa po tome ne može biti ni sretna ako nema barem tucet klinaca.I prolog mi je bio sladunjav(znam cinik sam) svi zajedno,roštiljaju u kući iz snova,Meg je tamo sa Tedom,naravski i oni imaju perfect famili ,dvoje klinaca,svi se vole blabla bla...Da je moja frendica spavala sa muškarcem sa kojim sam se ja oženila ta meni više ne bi bila best frend to u rl jednostavno ne šljaka.Uglavnom moglo je kraće i bez klišeja,mrzim klišeje i predvidljivost,znala sam da kad je ovaj reko za vazekomiju da će na kraju ispast da je trudna,ali sam više mislila da će biti ko neka greška pri zahvatu a ne igra riječi.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 23:38   #2007
Sad gledam na Halmarku neki film koji je rađen po noveli Lise Klaypas,radi se o knjizi ,kod nas u regiji prevedeno ko Na krilima leptira!Pred neki dan sam pročitala knjigu i odlična mi je bila i malo danas surfam po satelitskoj i vidim poznato mi je.
Radi se o ovome filmu,sad mi žao šta nisam gledala od početka.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 12:42   #2008
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Sad gledam na Halmarku neki film koji je rađen po noveli Lise Klaypas,radi se o knjizi ,kod nas u regiji prevedeno ko Na krilima leptira!Pred neki dan sam pročitala knjigu i odlična mi je bila i malo danas surfam po satelitskoj i vidim poznato mi je.
Radi se o ovome filmu,sad mi žao šta nisam gledala od početka.
Mislim da nisu snimili film po toj knjizi. Bar ne još. Christmas with Holly je ekranizacija Christmas Eve at Friday Harbor. Vjerojatno si taj film vidjela.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 15:44   #2009
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Mislim da nisu snimili film po toj knjizi. Bar ne još. Christmas with Holly je ekranizacija Christmas Eve at Friday Harbor. Vjerojatno si taj film vidjela.
Da ali piše da je prema noveli od Klaypas,i priča kako se upoznao Mark i Megy na onom brodu.
Edit.
Imaš pravo nisu po toj knjizi nego po knjizi kad su se njih dvoje upoznali.Pomislila sam da je Na krilima leptira jer se njihova priča nastavlja u toj knjizi.
__________________
lola

Zadnje uređivanje Lola 27 : 22.11.2013. at 15:52.
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 11:37   #2010
Pročitala sam Coplandovu nevjestu i ne sviđa mi se,glavni lik je agresivni kreten koji ju je dva puta silovao iskoro izudarao sa bičem.Mislim ovi dva su oba bili totalno ludi i onda ona na kraju još ostane sa njime i kaže mu da ga voli.Trebala sam prestat čitat kad ju je silovao prvi put,ali sam mislila možda se popravi.Nije.

Počela sam čitat knjige na engleskome,našla sam par dobrih od Veronice Holt,kad se glavni ženski lik vraća u prošlost u Škotsku,ali našla sam samo uvod i dalje ništa.Zna netko kamo mogu naći cijele romane za čitat?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 22:26   #2011
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
...

Počela sam čitat knjige na engleskome,našla sam par dobrih od Veronice Holt,kad se glavni ženski lik vraća u prošlost u Škotsku,ali našla sam samo uvod i dalje ništa.Zna netko kamo mogu naći cijele romane za čitat?
Za tu Veronicu nisam cula, nema je ni na Goodreads-u.
Da nije Victoria Holt? Njene dvije su prevedene,a ima ih dosta na engl. na dpgroup u svakom slucaju, nije losa
Biine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 14:07   #2012
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Pročitala sam Coplandovu nevjestu i ne sviđa mi se,glavni lik je agresivni kreten koji ju je dva puta silovao iskoro izudarao sa bičem.Mislim ovi dva su oba bili totalno ludi i onda ona na kraju još ostane sa njime i kaže mu da ga voli.Trebala sam prestat čitat kad ju je silovao prvi put,ali sam mislila možda se popravi.Nije.
pa to i nije tako loše. ja sam čitala neku debilnu stvarno. lik se oženi nekom tukom i kad mu ona tijekom proslave spočitne što se u šumarku nateže sa svojom ljubavnicom on se naljuti i odvali joj šamar. a pol sata prije natukao njenog starog jer se usudio da ju malo našamara. prve bračne noći ženska odbije spavati s njime jer se nateže s ljubavnicom, pa ju malo natuče i siluje i onda 5 min kasnije, o oprosti, nisam htio, bla bla i ona odmah voljna da se poseksaju i naravno bilo je predobro. da baš . naravno ona je ludo zaljubljena u svog kretenskog muža koji do zadnje stranice vjeruje da je ludo zaljubljen u svoju lubavnicu (koja je po njegovom mišljenju oličenje anđela) i nitko, pogotovo njegova žena ne smije reći ni po riječi protiv nje, jer ju odmah ide mlatiti
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 14:29   #2013
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
pa to i nije tako loše. ja sam čitala neku debilnu stvarno. lik se oženi nekom tukom i kad mu ona tijekom proslave spočitne što se u šumarku nateže sa svojom ljubavnicom on se naljuti i odvali joj šamar. a pol sata prije natukao njenog starog jer se usudio da ju malo našamara. prve bračne noći ženska odbije spavati s njime jer se nateže s ljubavnicom, pa ju malo natuče i siluje i onda 5 min kasnije, o oprosti, nisam htio, bla bla i ona odmah voljna da se poseksaju i naravno bilo je predobro. da baš . naravno ona je ludo zaljubljena u svog kretenskog muža koji do zadnje stranice vjeruje da je ludo zaljubljen u svoju lubavnicu (koja je po njegovom mišljenju oličenje anđela) i nitko, pogotovo njegova žena ne smije reći ni po riječi protiv nje, jer ju odmah ide mlatiti
Ljubavna priča za pamćenje. Nisam nikad čitala tu, ali radnja mi zvuči poznato, mislim da se radi o nekoj turbo poznatoj knjizi od prije kojih 20-30 godina.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 18:51   #2014
to je ona baršunasto obećanje od jude deveraux. dala mi frendica da pročitam. knjiga je nedavno objavljena kod nas ali napisana je u 70-tima tako da me sadržaj uopće ne čudi
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 21:41   #2015
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
pa to i nije tako loše. ja sam čitala neku debilnu stvarno. lik se oženi nekom tukom i kad mu ona tijekom proslave spočitne što se u šumarku nateže sa svojom ljubavnicom on se naljuti i odvali joj šamar. a pol sata prije natukao njenog starog jer se usudio da ju malo našamara. prve bračne noći ženska odbije spavati s njime jer se nateže s ljubavnicom, pa ju malo natuče i siluje i onda 5 min kasnije, o oprosti, nisam htio, bla bla i ona odmah voljna da se poseksaju i naravno bilo je predobro. da baš . naravno ona je ludo zaljubljena u svog kretenskog muža koji do zadnje stranice vjeruje da je ludo zaljubljen u svoju lubavnicu (koja je po njegovom mišljenju oličenje anđela) i nitko, pogotovo njegova žena ne smije reći ni po riječi protiv nje, jer ju odmah ide mlatiti
i ovo je bilo bolno za čitat, sad sam sigurna da ću knjigu u širokom luku zaobić
__________________
You should be careful what you wish for.
axal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 21:46   #2016
nije tako strašno loša ako zanemarimo te idiotizme. drugi dio je još gori . treći i četvrti još nisam pročitala a vjerojatno ni neću.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 22:15   #2017
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
nije tako strašno loša ako zanemarimo te idiotizme. drugi dio je još gori . treći i četvrti još nisam pročitala a vjerojatno ni neću.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 22:56   #2018
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
nije tako strašno loša ako zanemarimo te idiotizme. drugi dio je još gori . treći i četvrti još nisam pročitala a vjerojatno ni neću.
Koji je drugi dio?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 23:01   #2019
ne znam na hrv., imam ju na engl.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 11:16   #2020
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
ne znam na hrv., imam ju na engl.
Ali to je o onom drugom brat Stephenu koji se oženi za škotsku nasljednicu pa ona potegne nož na njega?
Meni je Jude ok,zapravo i više nego ok,jedino to šta joj je zaljepio šamar i silovao je,ali to kao nije bilo silovanje jer se ona već tad zaljubila u njega pa je kao to zapravo htijela.
Ali ovaj u Coplandovoj nevjesti je prćerao sa svime i još na kraju daju naslutit da se nije baš promjenio,dok ovaj u Obećanju posle vjenčanja ne bude sa ljubavnicom i promjeni se.
Isto tako Withny Ljubavi moja,tip je bio teški kreten isto ju silovao.
Ja sam počela čitat i Sandru Brown, isto nije loša.
Skrivene vatre mi je dobra,dok mi je najlošija do sad Zatočenica Hawka O Toola.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:08.