Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2018., 12:10   #41
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post


Vidi se da si jos premlada ...

i da ima ideale, snove i ciljeve?

I tome se treba podsmjehivati?

ja iz onog kaj sam pročitala mogu joj samo reći - to mala, nikad ne pristaj na polovično i nikad se ne odreci sebe!
snove ne razumiju oni koji su prestali sanjati, a ne odrasli, upravo su to oni odrasli, kakve će bit te tvoje drugarice koje te ne prihvataju...

__________________
“When people see good, they expect good. I don't want to have to live up to anyone's expectations.”
WomCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2018., 14:47   #42
Nemam pojma o tajnim slizbama, ali iz onoga sto se indirektno moze vidjeti, a to je da vezano uz njih najcesce iskacu diplomati po ambasadama i informaticari poput Snowdena, mislim da imas malo prevse filmsku sliku o tom poslu.

- Vjerujem da traze ljude razlicitih profila, pa vjerojatno i kriminaliste, ali me ne bi zacudilo da vise sanse imas sa magisterijem informatike ili neke kvantitativne analiticke struke nego sa time. Sakupljanje i obrada podataka su cini se njihov glavni posao, a terenski operativci su samo komadic price u sakupljanju tih informacija koji uz to vjerojatno u vrijeme opce informatizacije gube na vaznosti, a i oni se vjerojatno vise bave papirima nego JamesBodiranjem. Mozda u SAD-u ili nekoj drugoj intervencionistckoj drzavi ima vise "mutikasenja" na terenu po stranim drzavama, no ne znam koliko je kod nas realno ocekivati neki hiperuzbudljivi avanturisticki posao ovih dana.

- U vrijeme jugoslavije i pretpostavljam puno terenski aktivnijih tajnih sluzbi vrbovali su jednu blisku rodicu zbog iznimne inteligencije i vrunskih skolskih rezultata uparenih sa sportskim zaledjem, avanturistickim duhom i partijskim aktivizmom (sada u penziiji, a vrbovanje je bilo u vrijeme faksa, cisto da imas vremenski okvir). Na kraju se, filmski, vbovatelj zatreskao u nju pa ju krenuo odgovarat sa argumentima da je to mozda zabavno i avanturisticko dok si jos mlad, ali kasnije se nadjes zatvoren u sustavu iz kojeg je vise nemoguce potpuno izaci jer izlaskom postajes sigrnosna prijetnja te da joj je bolje da zdrzi svoju slobodu.

- problemi sa autoritetom te skolost ispravljanju krivih drina i utjerivanju pravde vjerojatno bas i nisu osobine lako uklopive u, pretpostavljam, zapovjedno-hijerarhijske sigurnsne sustave. Ili mislis da ces tamo moc nekom solit pamet zato sto ti je nadredjeni budala sa jakim vezama?
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:46.