Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2003., 16:29   #1
Thumbs up Špancirfest

pa, kad se već niko od varaždinci nije sjetil da se u njihovom gradu održava špancirfest, sjetih se ja... bila sam na otvorenju i svaka čast organizatorima - svake godine je program puno kvalitetniji i zanimljiviji... zanimljive predstave, koncerti... ak je neko gledal prenos, bila je i jedna zanimljiva skupina s kariba... dečki daju ritam i imaju par trubici, a cure plešu ko lude...
jedna zamjerka - na ogromnoj i prepunoj terasi di se toči pivo su postavili samo 2 konobara i to još ne posebno sposobna... al oke... sve u svemu je jako dobro i preporučam da se prošpancirate po varaždinu...
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2003., 20:02   #2
Je bilo je super. Ja sam plesala gore na pozornici I skoro sam se na haljinu popikla i pala niz stepenice
__________________
"Out of the Great Sea to the Middle-earth I am come. In this place will I abide, and my heirs, unto the ending of the world"
Arwen Evenstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2003., 13:58   #3
Quote:
Arwen Evenstar kaže:
Je bilo je super. Ja sam plesala gore na pozornici I skoro sam se na haljinu popikla i pala niz stepenice
je?! a kad si to plesala i kaj si plesala? nekvi folkor ili moderni ples ili kaj već?
ja jučer bila na stefanofskom....... gooomila ljudi se okupila... bilo je odlično..
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2003., 14:05   #4
Aaaaa...sramote li
Evo jedne Varaždinke koja uredno javlja da je svaki dan na Špancirfestu. Moram priznat da se ugodno iznenadih, predstave su dobre (čitaj smješne), bio je Zi(j)ad Sokolović, bile su Stilske vježbe, Aplauz žalosnom varalici, danas nemam pojma ko je.
Od koncerata, jučer Stefanovski, u subotu Kočani orkestar iz Makedonije. Ljudi su u početku bili malo sramežljivi zbog specifičnog zvuka, ali kasnije se raspojasali ( ja među njima, dabome)
Danas bi trebali biti neki Španjolci, sutra su Gustafi, petak Cinkuši, subota Belfast Food.
Toliko sam zapamtila
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2003., 19:23   #5
Moja grupa je plesala renesansni ples, bilo je to u ponedjeljak 1.9. oko 18 h.
__________________
"Out of the Great Sea to the Middle-earth I am come. In this place will I abide, and my heirs, unto the ending of the world"
Arwen Evenstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2003., 10:54   #6
je, nisam bila f pon. u vž... al sam bila na stefanofskom i jučer na belfast food-u... i bilo genijalno... zbilja je super program. a danas već završava... al počnu barokne večeri... arwen,kaj plešeš sam renesansni ples ili i barokni? pitam zato, ak možda plešeš i na baroknim večerima... ja bum valjda tam negde pjevala...
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2003., 17:49   #7
Sad postavljamo barokne plesove, mislim da ćemo i na baroknim večerima nastupati, ali još ne znam dal` ćemo dobiti kostime na vrijeme.
Nadam se da će kostimi doći... one divovske haljine i perike...
__________________
"Out of the Great Sea to the Middle-earth I am come. In this place will I abide, and my heirs, unto the ending of the world"
Arwen Evenstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2003., 17:54   #8
Jao Arwen , pa sta se ne javljas da nastupas , dosla bih te gledati ... Nego , evo jos jedne Varazdinke , ali ova se nije previse spancirala. Ali ono sto sma vidjela je bilo ok , neznam , svake godine mi je isto , vec sam se navikla , osim sto je ove bilo jace hladno i malo vise ljudi.

U svakom slucaju , pohvalno da se nesto u gradu dogadja
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2003., 11:04   #9
Bioi ja

Da, bio i ja na špancir festu i oduševio se. Varaždinci imaju ideje i svaka im čast. Na prodajnim štandovima se nije moglo vidjeti kiča kao kod nas u Zg.

S obzirom da me u Varaždinu nije bilo dvije godine moram reći da me i sam izgled grada oduševio. Varaždinci paze i vole svoj grad koji je iz godine u godinu sve ljepši i uređeniji. Svaka čast!
__________________
Qui bene bibit, bene dormit,
qui bene dormit, non pecat
qui non pecat, venit in coelum
Ergo: qui bene bibit, venit in coelum!
nenek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2003., 21:34   #10
svvake odine idem, ove nismo bili, brat kaže da je bilo super...
Je, Varaždin je predivan, fali mi, nisam puno tamo, još od gimnazijskih dana
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2003., 19:40   #11
e pa i ja sam bio na spancirfestu, bio sam tih dana u hr u berbi grozdja, pa navratili i na spancirfest. odusevili me po ko zna koji put gustafi, nenadjebivi band za feste koje se pamte. a sto je napomenuo jedan gore, premalo standova za nesto popit'....
Seathorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2003., 22:13   #12
malo offtopic pitanjce za arwen...: gledala na tv neku emisiju pa sam vidla da su u velikom taboru bile neke cure koje su plesale... i tebe se sjetila onda... si bila možda među njima? i nabavili barokne haljine? to obično nije neki problem, varaždinsko kazalište bez problema posudi ili iznajmi te haljine...
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2003., 22:51   #13
Je, Arwen je bila tamo... Nevolim se gledati na TV-u...

Barok ćemo plesati tek za dva mjeseca u Đakovu.
__________________
"Out of the Great Sea to the Middle-earth I am come. In this place will I abide, and my heirs, unto the ending of the world"
Arwen Evenstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 20:09   #14
Gdje se mogu besplatno parkirati? Groblje? A kak je sad iza glazbene, plaća se 5kn bez obzira kako dugo ste, kao prošle godine ili kak?
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 07:51   #15
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Gdje se mogu besplatno parkirati? Groblje? A kak je sad iza glazbene, plaća se 5kn bez obzira kako dugo ste, kao prošle godine ili kak?

ha??? bez obzira kak ste dugo?? 5kn po satu, ipak je to najskuplji grad u hr.

Ovo ja najgori Špancir ikada, vidi se i po 40-50% manje posjetitelja. Ja sigurno više nikad neću, nikad više da mi naplate pivo 18kn.nema šanse.

Samo bi krali i varali tamo.
volas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 22:35   #16
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Gdje se mogu besplatno parkirati? Groblje? A kak je sad iza glazbene, plaća se 5kn bez obzira kako dugo ste, kao prošle godine ili kak?
kod groblja je besplatan parking,i sad je opet iza glazbene besplatan,i besplatan je u onoj ulici di je hotel turist,s lijeve strane su označena parkirna mjesta bijelom bojom ona su besplatna.
markec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 14:23   #17
Ja dolazim ove godine, kako je bilo vama ostalima na Španciru?
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 23:49   #18
Ja sam bila prošle subote, gubitak vremena i benzina.

Ali Varaždin je lijep gradić, pa eto prošetali malo da se prisjetimo (nismo bili godinama).
NemremSeSjetit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 23:07   #19
Ove godine je Špancirfest bio koma. Jedino je dobro bilo na Stančiću nakon ponoći, baš super rasplesana atmosfera.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 01:00   #20
Mi smo bili, veselo je bilo. Skromnije je nego prošlih godina, znatno manje ljudi, a bila je i kiša, no ako se opustiš i u dobrom društvu, ne može biti loše.
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.