Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2017., 12:08   #6281
Rinchi, ako ti je danahan dobar, mislim da bi ti se i flawless linija definitivno svidjela.
flawless essence ti ostavlja onako nekakav divan svileni dojam, slican kao danahan emulzija.
i ta esencija je gusta, nije vodenasta.
ma u svakom slucaju, imas jeftinih flawless poucheva kod topinkgirl pa nije bed uzeti za probu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 04.08.2017., 12:11   #6282
uzet cu si tester ovoga, sastav je super pa me jako mami...
neka prodje jos 2-3 tjedna pa ce valjda zahladiti bar malo da mi posiljke skupa s ambalazom ne dodju u tekucem stanju.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 04.08.2017., 12:24   #6283
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
uzet cu si tester ovoga, sastav je super pa me jako mami...
neka prodje jos 2-3 tjedna pa ce valjda zahladiti bar malo da mi posiljke skupa s ambalazom ne dodju u tekucem stanju.
Izgleda baš osvježavajuće! I sastav je
Frecume is offline  
Old 04.08.2017., 13:46   #6284
Nema veze s azijom.... Bila u dm-u, uzela 5 kom balea aqua maskica i 5 kom balea vital maskica. Sheet maske, made in Korea. Ipak ima veze...
Maria Flores is offline  
Old 04.08.2017., 14:05   #6285
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Nema veze s azijom.... Bila u dm-u, uzela 5 kom balea aqua maskica i 5 kom balea vital maskica. Sheet maske, made in Korea. Ipak ima veze...
mene uvijek vuce ta aqua kad sam u dm-u, ali zbilja nema smisla da ju uzimam.
jos.
moram potrositi sve te zalihe pa cu onda.

sto me nije sprijecilo da nedavno uzmem onu kremastu balea totes meer.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 04.08.2017., 17:33   #6286
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
čini mi se da ti je vrijeme za eksfolijaciju, ali fizičkim, ne kemijskim s obzirom da mi se čini da si trenutno na moru. imaš nešto sa sobom?
to se hoće dogoditi, jednostavno se koža toliko brže "trusi" na nama okom nevidljive dijelove, pa se onda hoće napraviti i taj sloj slijepljen uz kožu. ne znam ovo stručno reći: koža je čista i sve, ali na njoj se jednostavno skori nekakva kora od topline, sunca, jednostavno kao da se sve "zaprži" :zubo.
meni se to dogodilo nekoliko puta ove godine, ali nakon eksfolijacije s nekim od ovih (ili kombinacija ovih) doista puno pomogne:
* skinfood riža
* meishoku detclear peeling jelly
* iope ulje
* benton bha (da, znam, blagi je ful i hidratantan, ali moja je koža osjetljiva pa je i ova količina salicilne meni sasvim dovoljna)

ne volim kad mi to sve samo stoji na licu, ali ovo tu kao da pomakne sve ono što je smetalo slijepljeno na koži i samo prodišem i sve se upije.

dokaz: u večernjoj rutini stavljam barem 8-9 slojeva, koristim ulja sasvim normalno, moisturizere i sleeping packove, dok u jutarnjoj rutini imam nekoliko tonera, serum + emulzija ili j.one ili dr jart cicapair.

no, moj dokaz tome ne mora biti univerzalno važeći za svih, ali eto - prenosim ono kako je meni bilo

edit: sad vidim pitanje oko savršene rutine. ne mislim da je moja rutina savršena, ali svaki put kad sam koristila manje koraka ljeti - jednostavno, ne bi to bilo to. masna, crvena, svrbi... a kad koristim komplet rutinu, jednostavno - lice mi je i nakon mora - hidratizirano i ujednačno bez crvenila, nekako mirno. a ujutro se budim samo malo masnjikava ali najviše od vanjske temperature i pojačanog lučenja znoja (logično, vani je 36 stupnjeva kad se probudim). no, moja je koža izrazito osjetljiva, pa eto - traži i rutinu koja nije možda uobičajena za ovo doba godine. i tako je držim da ostane normalna, a ni blizu dehidirirana, ili masne t-zone ili tako nešto kako je bila prošlih godina.
Znam točno na što misliš, imala sam dosta problema s tim "ostacima" na koži, ali mislim da otkad koristim konjac spužvicu svaki dan i L'Oreal Pure Clay cleanser sa zrncima, to mi je nekako pod kontrolom. Nažalost nemam ništa drugo da probam.

Mislim da mi je to jer se koža skroz znoji. Znojna je cijeli božji dan, i luči se više sebuma, tako da preko toga ništa se ne upija, zbog vlage u zraku i na koži. Možda bi mi trebalo nešto za smanjenje sebuma ili matiranje, nešto na taj đir, ali opet, nemam ni to. Ili klima. Klima bi pomogla haha.

Ipak sam bez obzira na to probala MBD Taipei Mountain Hydrating Firming Mask. Stavila sam je navečer vani u ponoć kad mi napokon nije bilo vruće i kad je pirio vjetrić. Slučajno sam ostavila u zamrzivaču jedno 20 min i malo se već počela smrzavati ali nema veze

Maska nema neki miris, jedva se primijeti možda blago cvjetno. Ima dosta esencije, još sam iscijedila jer sam mislila da će to pomoći pa da se adekvatno upije. Ostavila sam pola sata na licu i još mi je bilo mokro. Nakon toga je još sat vremena lice bilo ljepljivo, no nije to neki problem... Jedino mi je problem jer mi se čini da bi se te sheet maske trebale upiti. Možda moje lice nema kapacitet. Ima još dosta esencije za par puta, rekla bih.

Efekt mi je dobar, naručit ću ponovno za jesen jer mi tada lice treba hidracije. Sad nekako nisam pogodila vrijeme za sada isprobati. Baš mi je ok trenutno što se tog tiče, jedino imam par dijelova na nosu i bradi koji znaju isušiti. To, mi je lijepo maska sanirala. Za firming efekt ne znam, to nisam ništa osjetila niti očekivala nakon jednog korištenja.

Jedino što mi se ne sviđa je veličina maske. Mala mi je, sa višim čelom. Sa strane brade i ispod brade mi nije dovoljno, navikla sam na veće. I fizički mi je smetalo, a i nekako mentalno, imala sam osjećaj kao da mi je glavurina orgomna a i je. To me stvarno iritira, kao da imam nešto na licu što mu ne paše. Al ajd OK, kalupi se razlikuju.
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Old 04.08.2017., 20:20   #6287
Sinoć sam isprobala POLATAM Pure cream hydro radiance sheet mask i baš sam se izguštala. Divna mi je!
Kad sam otvorila pakiranje, iznenadila sam se jer je maska uronjena u emulziju, a ne esenciju kao što su bile sve maskice do sada (nisam baš pozorno čitala ime maske di piše cream.... sheet ).
Maska je od srednje debelog materijala, ali iznimno finog i ugodnog na licu, (cupra fiber sheet).
Mislila sam da će biti previše natopljena i da će curiti nakon što stavim na lice, ali ne!
Miris je divan, puderast i radi mirisa mi se maskiranje bilo još lipše. Koža divno hidratizirana, ujednačena, meka. Maska ima definitivno neki brightening efekt.
Jest da je skuplja, ali ću se sigurno opet počastiti!!
Jutros sam emulziju koristila u rutini i još mi je ostalo.

Na zalihama imam još i ovu.
uppsala is offline  
Old 04.08.2017., 20:39   #6288
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Sinoć sam isprobala POLATAM Pure cream hydro radiance sheet mask i baš sam se izguštala. Divna mi je!
Kad sam otvorila pakiranje, iznenadila sam se jer je maska uronjena u emulziju, a ne esenciju kao što su bile sve maskice do sada (nisam baš pozorno čitala ime maske di piše cream.... sheet ).
Maska je od srednje debelog materijala, ali iznimno finog i ugodnog na licu, (cupra fiber sheet).
Mislila sam da će biti previše natopljena i da će curiti nakon što stavim na lice, ali ne!
Miris je divan, puderast i radi mirisa mi se maskiranje bilo još lipše. Koža divno hidratizirana, ujednačena, meka. Maska ima definitivno neki brightening efekt.
Jest da je skuplja, ali ću se sigurno opet počastiti!!
Jutros sam emulziju koristila u rutini i još mi je ostalo.

Na zalihama imam još i ovu.
znala sam, znala sam!!
uzet cu ih i ja prvom prilikom.

inace, ova recenzija je kao da sam ju ja pisala za Dr. Jart Ceramidin masku:
od rijeci do rijeci.
divna maska za ovaj pakao vani.
isto je vise emulzija nego esencija, deblji sheet, prekrasna hidratacija i hranjivost...ma nemam zamjerke.
nije ostalo bas previse te emulzije unutra, mozda samo za sutra.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 04.08.2017., 23:20   #6289
Vidi vraga, pa ipak na kraju ima dosta zadovoljnih ljetnom rutinom
Pa to mi je bas drago, znaci da ima nade i za mene
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
ne mislim da je moja rutina savršena, ali svaki put kad sam koristila manje koraka ljeti - jednostavno, ne bi to bilo to.
I ja sam primijetila da mi pase dugacka rutina iako je ljeto. Osim kad stavim sheet masku, obicno mi lice poslije bude fino nahranjeno pa trebam manje koraka.

Quote:
BellaMare kaže: Pogledaj post
Kupila od Balee MED gel za umivanje i ovu CV pjenu koja mi je divnaHvala Xena

Presretna sam sto ti je dobra

Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Top ljetna jutarnja rutina mi je:
SU:M37 Flawless Regenerating
1 - Skin
2 - Essence
3 - Lotion
Lioele gold BB krema
Taj sum flawless mi je na wl jos od prosle zime, otkako ga je @frupy hvalila. I planirala sam ga uzeti za ovo ljeto al u medjuvremenu su se pojavili joseoni, belifovi, kikui, meishokui, i ostali -ikui, tako da sam na sum potpuno zaboravila. A cini se da nisam trebala.
No dakle, ostaje na wl za iduce ljeto

Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
JUTRO:
Misha FTE
Muji ili Huxley tonik
Huxley oil essence
BB krema Dr.Jart Premium

VEČER:
Ponekad Misha FTE
Muji tonik
Tosowoong Propolis
Huxley More than Moist krema
Ovo mi se jako svidja jer od neki dan testiram fte (doduse, nije misha al je fte) i muju, te mi se cini da mi pasu. Mozda sam na dobrom putu.

Edit: hej, pa sad kad mi stigne propolis, moci cu napraviti vecernju rutinu slicnu tvojoj Bas me zanima, slutim dobro

Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Moja jutarnja rutina je:
- umivanje vodom + ako imam volje roza konjac spužvica
- Son & Park beauty water na blazinicu pa isperem opet lice
- From Nature FTE
- Mujica ili Innisfree bluberry rebalancing toner
- narančasti Kohaku ili Caudalie vinosource sos
- kad idem samo u ured, onda stavim Monuskin Illuminating primer kremu spf15, a Biore ako idem po terenu
BB kremu ne stavljam ima više od mjesec dana i ne kuži se uopće
I ovo mi se cini kao nesto sto bi mi moglo pasati. Ujutro ne stavljam nista tesko, ali ne mogu samo kremu, moram nesto ispod. Bb si izbacila tijekom ove rutine koju si napisala, odnosno s tom rutinom si dosla do faze kad ne trebas bb?

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 04.08.2017., 23:21   #6290
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
I opet moram pohvalit Sulwhasoo gineseng okoločnu kremu - koristim je oko mjesec dana i zbilja mi koža ispod očiju bolje izgleda, ne u smislu smanjivanja crnih podočnjaka (s tim u principu nemam problema), nego u smislu nahranjenosti i blagooo primjetnog anti-age učinka.
Mislis li na ovu?
http://www.ebay.com/itm/Sulwhasoo-Co...19.m1438.l2649
Ako je to ta, meni je isto bila odlicna, ne znam ni sama zasto odmah nisam narucila jos. Definitivno ide u najskorije narudzbe....

Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Jayjun maska koju imam u neseseru
Obavezno javi kakva je, procitala sam opis sa linka i super zvuci

Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
A što se tiče Drew Barrymore, pratim je na Instagramu i, na žalost, unatoč tim maskama nekako mi ne izgleda dobro . Trebalo bi to lice još nahranit
Malo se zezam, ali sam baš promislila neki dan da se dosta naborala, a nije tako stara.
Ma onda to sigurno nije bila ona sa sheet maskom, inace bi joj lice bilo kao u curice

Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
Ostala još Dr.Jart i Mizon
Je li jos slobodna dr jart? Ako je, mozes pliz staviti link da vidim mislim li na istu kremu?

Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
uzet cu si tester ovoga, sastav je super pa me jako mami...
neka prodje jos 2-3 tjedna pa ce valjda zahladiti bar malo da mi posiljke skupa s ambalazom ne dodju u tekucem stanju.
Uuuuuu, ovo izgleda predobro! Mislis li da bi mogla biti zamjena za propolis effector?


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 04.08.2017., 23:37   #6291
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
znala sam, znala sam!!
uzet cu ih i ja prvom prilikom.

inace, ova recenzija je kao da sam ju ja pisala za Dr. Jart Ceramidin masku:
od rijeci do rijeci.
divna maska za ovaj pakao vani.
isto je vise emulzija nego esencija, deblji sheet, prekrasna hidratacija i hranjivost...ma nemam zamjerke.
nije ostalo bas previse te emulzije unutra, mozda samo za sutra.
Znači još jedna na mojoj WL Naručila sam prošli tjedan s BNK neke Dr Jart maske, ali ove ceramidin verzije nije bilo u ponudi.

Inače, poklekla sam i ja i naručila neke sitnice, a rekla sam da ništa više neću dok sredine 9. miseca. Sad molim Boga da mi ne stigne neka neprepoznatljiva, rastopljena masa nečega.
uppsala is offline  
Old 04.08.2017., 23:47   #6292
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Rinchi, ako ti je danahan dobar, mislim da bi ti se i flawless linija definitivno svidjela.
flawless essence ti ostavlja onako nekakav divan svileni dojam, slican kao danahan emulzija.
i ta esencija je gusta, nije vodenasta.
ma u svakom slucaju, imas jeftinih flawless poucheva kod topinkgirl pa nije bed uzeti za probu.
Još jedan veeeliki razlog da uzmem tu liniju
Hvala ti

Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Mislis li na ovu?
http://www.ebay.com/itm/Sulwhasoo-Co...19.m1438.l2649
Ako je to ta, meni je isto bila odlicna, ne znam ni sama zasto odmah nisam narucila jos. Definitivno ide u najskorije narudzbe....
Da, to je ta. Ja sam bila izbidala 30 komada za 9,50 dolara - vidi i ti ima li možda ko jeftiniji od ovih s linka.
Stavi nešto lagano prije ove kreme i bit ćeš zadovoljna, vidit ćeš edit: već si bila zadovoljna, ali i opet ćeš
Eto, da i ja tebi nešto pomognem
Rinchi Cinchi is offline  
Old 05.08.2017., 10:32   #6293
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Vidi vraga, pa ipak na kraju ima dosta zadovoljnih ljetnom rutinom
Pa to mi je bas drago, znaci da ima nade i za mene

I ovo mi se cini kao nesto sto bi mi moglo pasati. Ujutro ne stavljam nista tesko, ali ne mogu samo kremu, moram nesto ispod. Bb si izbacila tijekom ove rutine koju si napisala, odnosno s tom rutinom si dosla do faze kad ne trebas bb?

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Mislim da je to što ne stavljam bb posljedica toga da sam se općenito skulirala ima nekih 2 i po mjeseca i prestala non-stop nešto mijenjati, ubacivati, isprobavati. Ovi mi proizvodi baš odgovaraju i većinu toga koristim i u večernjim ritualima + sheet maske + efektori LI i propolis i to je to. Razlika mi je naravno i u jutarnjem i večernjem čišćenju lica.

Koji FTE isprobavaš?
uppsala is offline  
Old 05.08.2017., 10:51   #6294
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Mislim da je to što ne stavljam bb posljedica toga da sam se općenito skulirala ima nekih 2 i po mjeseca i prestala non-stop nešto mijenjati, ubacivati, isprobavati. Ovi mi proizvodi baš odgovaraju i većinu toga koristim i u večernjim ritualima + sheet maske + efektori LI i propolis i to je to. Razlika mi je naravno i u jutarnjem i večernjem čišćenju lica.

Koji FTE isprobavaš?
Imam 30 ml secret key rose edition, poslala mi draga @aaatina i mogu ti reci da mi se svidja. Nakon nje stavim tvojeg mujicu i to je izgleda kombinacija koja mi godi.
Jos cu ih neko vrijeme koristiti da utvrdim stanje, ali mislim da vec sad mogu najaviti da cu kupovati fte i muju, pa ako netko ima viska ZA PRODAJU moze racunati na to (osim misshe fte, ona mi nije bas bila nesto nazalost).


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 05.08.2017., 10:57   #6295
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Imam 30 ml secret key rose edition, poslala mi draga @aaatina i mogu ti reci da mi se svidja. Nakon nje stavim tvojeg mujicu i to je izgleda kombinacija koja mi godi.
Jos cu ih neko vrijeme koristiti da utvrdim stanje, ali mislim da vec sad mogu najaviti da cu kupovati fte i muju, pa ako netko ima viska ZA PRODAJU moze racunati na to (osim misshe fte, ona mi nije bas bila nesto nazalost).


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Drago mi je da ti je Mujica dobar
Ja sam probala taj Secret Key FTE i meni nažalost nije ama baš ništa radila, imala sam osjećaj da je obična vodica. Zato mi je ova From Nature FTE koju trenutno imam zakon!
uppsala is offline  
Old 05.08.2017., 11:19   #6296
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Drago mi je da ti je Mujica dobar
Ja sam probala taj Secret Key FTE i meni nažalost nije ama baš ništa radila, imala sam osjećaj da je obična vodica. Zato mi je ova From Nature FTE koju trenutno imam zakon!
Meni je tako bilo s misshinom fte. A ovu from nature imam na wl jer znam da ste ju mnoge hvalile.
Hm....tebi secret key nije dobra a meni je. Znaci li to da, ako ti je dobra from nature, meni nece biti?

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 05.08.2017., 11:27   #6297
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Meni je tako bilo s misshinom fte. A ovu from nature imam na wl jer znam da ste ju mnoge hvalile.
Hm....tebi secret key nije dobra a meni je. Znaci li to da, ako ti je dobra from nature, meni nece biti?

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Ili možda da ja opet probam Misshu pa ako je meni dobra, onda možemo izvući zaključak
Doduše probala sam Misshu u svojim počecima korištenja azijske kozmetike negdi 2015., ali ne mogu se sjetiti je li mi bila odlična, dobra ili loša. A uvik postoji mogućnost da sam je i krivo koristila tada
uppsala is offline  
Old 05.08.2017., 12:15   #6298
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Pa kad ste tako slatke, prekrasne izvana i iznutra
A i nadam se da cete i vi rec koju lijepu rijec za mene, u stilu nikad ne bismo rekle da je najstarija mama u vrticu (nisam najstarija, ali skoro - zato i imam dobar motiv za trazenje anti-age proizvoda)
Ne bi nikad rekla da si najstarija mama u vrtiću ali bome ne mogu vjerovati ni da imaš dijete koje je na fakultetu

Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Edit: hej, pa sad kad mi stigne propolis, moci cu napraviti vecernju rutinu slicnu tvojoj Bas me zanima, slutim dobro
Jedva čekam dojmove
Dalmatinaa is offline  
Old 05.08.2017., 12:31   #6299
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Obavezno javi kakva je, procitala sam opis sa linka i super zvuci
javim, naravno!
mislim da cu sljedece ili nju ili dearpacker...


Quote:
Uuuuuu, ovo izgleda predobro! Mislis li da bi mogla biti zamjena za propolis effector?
pa nemam pojma... nekako cak razmisljam da bi moglo ici u smjeru tosowoong ampule koja mi je preogromna i preskupa na blef, a za ovo postoje testeri pa bi radije to isprobala prije nego se pocnemo dogovarati za narucivanje i dekantiranje tosowoonga.
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Znači još jedna na mojoj WL Naručila sam prošli tjedan s BNK neke Dr Jart maske, ali ove ceramidin verzije nije bilo u ponudi.
jako je dobra ova ceramidin, puno bolja od ostalih dr.jart koje sam probala, a i one su odlicne.
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Još jedan veeeliki razlog da uzmem tu liniju
Hvala ti
nema na cemu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.08.2017., 14:43   #6300
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Meni je tako bilo s misshinom fte. A ovu from nature imam na wl jer znam da ste ju mnoge hvalile.
Hm....tebi secret key nije dobra a meni je. Znaci li to da, ako ti je dobra from nature, meni nece biti?

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
E sto nisi prije rekla, jučer sam poslala paketic. Svejedno cemo se vec dogovoriti nešto, računaj na dekantić from nature od mene
Princez Krafna is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:33.