Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2017., 10:29   #6361
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Znaci,sad i ja razmisljam da kupim melano c serum i pokusam jos jednom,ova tema je zlo!

Da li ga svi koristite s vitamni c tonerom ili moze i odvojeno?!
Da li ga koristite svaki dan i da li i za njega vrijedi ono da se vitamin c zadrzava u kozi 2 dana pa je dovoljno koristenje svaki drugi dan?!
Ako mi ne bude odgovarao cini mi se da cu ga lako zamijeniti na temi,ima dosta fanova.

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
Ja nemam toner, a koristim ga svaki drugi dan ako se sjetim, ako ne onda rjeđe. Koliko znam , zadržava se 2 dana pa ga ne treba stavljati svakodnevno.
XenaRatnica is offline  
Old 07.08.2017., 11:29   #6362
Uzela sam pyunkang yul mist toner. Bas me zanima taj brend a ovo je najjeftinije za isprobati. Koristi netko? Mislim da je netko kupio essence toner. Ivie?
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Old 07.08.2017., 13:11   #6363
Bok svima ja sam nova

Čitam vas već nekih tjedan-dva, pročitala sam dosta stvari s početka, važne postove i to ali mi se, naravno, sve pomiješalo i budem si još malo istraživala čim uhvatim vremena.. Htjela bih početi s tom rutinom od više koraka i isprobati neke nove proizvode, samo trebam skužiti što mi je najbolje/najpotrebnije...

Zanima me da li je koja od vas bila u situaciji u kojoj sam ja, gdje sam skužila da mi je koža odjednom (čitaj: preko zime) izgubila vlažnost i elastičnost. Mislila sam da će to proći i da se samo treba malo oporaviti ali niš se ne događa i odjednom si izgledam kao baba! Događa se da recimo ako se namrštim na par sekundi, sve te bore ostanu i po sat-dva na licu - koža se uopće ne vrati u onaj glatki normalni položaj. Usto, obrazi su mi se spustili, kutevi usana isto, jednostavno kao da sam dobila nekoliko godina u par mjeseci.

Za čišćenje lica koristim Bocassy clean&tone ili Eveline pure control sos tonic ili iz Avona nutra effects micelarnu vodu.

Proljetos sam si kupila od Balance wrinkle freeze serum i filler, ne vidim nikakav efekt na koži ali sam tek na pola pakiranja...

Piling imam nekakav iz Avona, masku od Cyclax-a, bila sam si kupila i Mizon aqua gel cream i hyaluronic acid ali sam samo probala par puta da vidim da li ću imati kakvu reakciju. E i jednu masku sleeping pack nešto snail... moram pogledati.

I osim toga koristim dnevne/noćne kremice iz ljekarne, parfumerije, Avona (sestrična prodaje i svako malo mi dođe s katalogom pa kao ajde da nešto kupim), probavam redom kako mi dođe. Trenutno imam jednu masnu baby bademovu od Becutana i Cien dnevnu s pet posto uree.

Jedno godinu dana sam koristila home made ulje od neke ženske, mješavinu jedno 5-6 raznih vrsta ulja koja mi je bila super za kožu ali više ga ne prodaje...

Inače imam mješovitu kožu, brada ima crvene nekakve flekice i izgleda kao da ima male potkožne upale, nos se zamasti nakon pola sata-sat a po čelu mi još uvijek zna izbiti pokoji prištić. Obrazi su bezobrazno suhi.

I tak.. baš sam si nekako jadna i izgubljena, ima tko kakav prijedlog, nešto što je vama oživilo kožu?
Awakening is offline  
Old 07.08.2017., 13:43   #6364
Spominjali su se neki sprejevi / mistevi za osvjezenje tokom dana? Nisam nikad obracala jer mi nije trebalo ali mi sad treba kao poklon za osbu koja ima normalnu kozu. Ne sminka se puno ali joj treba za osvjezenje lica.
rosa_salvaje is offline  
Old 07.08.2017., 13:47   #6365
Apropos sajta cosmetic love.... kopkao me onaj propolis efektor za 0.83$ pa sam ga naručila...i hera cc kremu...i hera vodicu i emulziju.... i još dvije vrste hera emulzije... i sulwhasoo overnight vitalizing masku (nju ste isto hvalile do neba, jelda?).... i tak....
Sve su testeri ili trial pakiranja bdw, osim propolisa. Baš me zanima koji rok će mu biti za cijenu od 5 kuna

Koliko im treba da dostave k nama?
XenaRatnica is offline  
Old 07.08.2017., 13:50   #6366
Quote:
Blue Dreams kaže: Pogledaj post
Uzela sam pyunkang yul mist toner. Bas me zanima taj brend a ovo je najjeftinije za isprobati. Koristi netko? Mislim da je netko kupio essence toner. Ivie?
Je, @Ivie ga ima, javit će se ona

Quote:
Awakening kaže: Pogledaj post
Bok svima ja sam nova

Čitam vas već nekih tjedan-dva, pročitala sam dosta stvari s početka, važne postove i to ali mi se, naravno, sve pomiješalo i budem si još malo istraživala čim uhvatim vremena.. Htjela bih početi s tom rutinom od više koraka i isprobati neke nove proizvode, samo trebam skužiti što mi je najbolje/najpotrebnije...

Zanima me da li je koja od vas bila u situaciji u kojoj sam ja, gdje sam skužila da mi je koža odjednom (čitaj: preko zime) izgubila vlažnost i elastičnost. Mislila sam da će to proći i da se samo treba malo oporaviti ali niš se ne događa i odjednom si izgledam kao baba! Događa se da recimo ako se namrštim na par sekundi, sve te bore ostanu i po sat-dva na licu - koža se uopće ne vrati u onaj glatki normalni položaj. Usto, obrazi su mi se spustili, kutevi usana isto, jednostavno kao da sam dobila nekoliko godina u par mjeseci.

Inače imam mješovitu kožu, brada ima crvene nekakve flekice i izgleda kao da ima male potkožne upale, nos se zamasti nakon pola sata-sat a po čelu mi još uvijek zna izbiti pokoji prištić. Obrazi su bezobrazno suhi.

I tak.. baš sam si nekako jadna i izgubljena, ima tko kakav prijedlog, nešto što je vama oživilo kožu?
Dobro nam došla!
Ja sam isto relativno nova ovdje i ne mogu se sad razbacivat savjetima (još učim i još isprobavam), ali bi na prvu rekla da ti je koža dehidrirana i da je prvo trebaš oporavit, pa onda krenuti dalje. I ja sam bila u sličnoj (možda, ipak, ne tako drastičnoj) situaciji i dugo sam ovdje proučavala što trebam uzet (prvih tjedana me od čitanja foruma bolila glava, majkemi) - uglavnom krenula sam s Meishoku tonerom, koji ima ceramide i koji se pokazao odličnim za oporavak kože (puno cura ovdje ga je uzimalo).
Što dalje, odnosno kako bi ti trebalo složit daljnju rutinu, pričekaj nekog iskusnijeg, javit će ti se sigurno. Samo polako, sigurno ćeš nać neko rješenje

Quote:
menni kaže: Pogledaj post
tako to ide na ovom topicu
Ahahah, znam, na žalost

Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
Ne bi nikad rekla da si najstarija mama u vrtiću ali bome ne mogu vjerovati ni da imaš dijete koje je na fakultetu
E, to sam čekala Hvala
Moram se trudit da tako i ostane - malo me, priznajem, uhvatila bila tuga kad sam vidila da su bore krenule, a dijete bilo tek krenulo u vrtić, mislim se šta će bit dok dođe do srednje. Zato sam sretna šta imam vas ovdje i vaše savjete

Zadnje uređivanje Rinchi Cinchi : 07.08.2017. at 14:36.
Rinchi Cinchi is offline  
Old 07.08.2017., 14:16   #6367
Hoce li mi netko prodati dekant dr.jart cica kreme?

Ili imate neku preporuku kreme koja je nutralna, neutralizira crvenilo a skoro se ne vidi na licu? Ono my skin but better

Curke koje ne stavljate puder ili bb kremu sto vam je zadnji sloj, nesto da onako malo zblura lice?
rosa_salvaje is offline  
Old 07.08.2017., 14:19   #6368
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Apropos sajta cosmetic love.... kopkao me onaj propolis efektor za 0.83$ pa sam ga naručila...i hera cc kremu...i hera vodicu i emulziju.... i još dvije vrste hera emulzije... i sulwhasoo overnight vitalizing masku (nju ste isto hvalile do neba, jelda?).... i tak....
Sve su testeri ili trial pakiranja bdw, osim propolisa. Baš me zanima koji rok će mu biti za cijenu od 5 kuna

Koliko im treba da dostave k nama?
koji soping
daj ti javi kakvo je sve, jel original, rok ok itd...
ako je sve u redu, ovo ce ti biti soping godine.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 07.08.2017., 14:24   #6369
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Apropos sajta cosmetic love.... kopkao me onaj propolis efektor za 0.83$ pa sam ga naručila...i hera cc kremu...i hera vodicu i emulziju.... i još dvije vrste hera emulzije... i sulwhasoo overnight vitalizing masku (nju ste isto hvalile do neba, jelda?).... i tak....
Sve su testeri ili trial pakiranja bdw, osim propolisa. Baš me zanima koji rok će mu biti za cijenu od 5 kuna

Koliko im treba da dostave k nama?
Jesi luda ali super, držim fige da sve bude savršeno Koliko te izašla poštarina?
Frecume is offline  
Old 07.08.2017., 14:35   #6370
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Jesi luda ali super, držim fige da sve bude savršeno Koliko te izašla poštarina?
I ja držim fige Aj, baš nam reci za poštarinu.

Inače, uzela danas na pošti paketić od topinkgirl (opet sam uzela Sum flawless kremu, koja mi je baš bila super - ostatak flawless linije, odlučila sam, uzimam za koji mjesec) - i dobila svašta na dar - ona je, zbilja, ostala jedan od rijetkih sellera koji nakrca testerića
Rinchi Cinchi is offline  
Old 07.08.2017., 14:53   #6371
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post

Dobro nam došla!
Ja sam isto relativno nova ovdje i ne mogu se sad razbacivat savjetima (još učim i još isprobavam), ali bi na prvu rekla da ti je koža dehidrirana i da je prvo trebaš oporavit, pa onda krenuti dalje. I ja sam bila u sličnoj (možda, ipak, ne tako drastičnoj) situaciji i dugo sam ovdje proučavala što trebam uzet (prvih tjedana me od čitanja foruma bolila glava, majkemi) - uglavnom krenula sam s Meishoku tonerom, koji ima ceramide i koji se pokazao odličnim za oporavak kože (puno cura ovdje ga je uzimalo).
Što dalje, odnosno kako bi ti trebalo složit daljnju rutinu, pričekaj nekog iskusnijeg, javit će ti se sigurno. Samo polako, sigurno ćeš nać neko rješenje
Hvala

tako sam i mislila, polako pratiti i upijati znanje!
Awakening is offline  
Old 07.08.2017., 15:14   #6372
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
I ja držim fige Aj, baš nam reci za poštarinu.

Inače, uzela danas na pošti paketić od topinkgirl (opet sam uzela Sum flawless kremu, koja mi je baš bila super - ostatak flawless linije, odlučila sam, uzimam za koji mjesec) - i dobila svašta na dar - ona je, zbilja, ostala jedan od rijetkih sellera koji nakrca testerića
da, ona i ona neka beautyqueenkorea, tako nekako.
ova druga mi je jednom uz sum set stavila petnaestak vecih testera skupljih linija tipa sum, whoo, hera...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 07.08.2017., 15:20   #6373
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Apropos sajta cosmetic love.... kopkao me onaj propolis efektor za 0.83$ pa sam ga naručila...i hera cc kremu...i hera vodicu i emulziju.... i još dvije vrste hera emulzije... i sulwhasoo overnight vitalizing masku (nju ste isto hvalile do neba, jelda?).... i tak....
Sve su testeri ili trial pakiranja bdw, osim propolisa. Baš me zanima koji rok će mu biti za cijenu od 5 kuna
Baš javi kako je sve prošlo i što je s tim propolisom
Jasa is offline  
Old 07.08.2017., 15:29   #6374
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
koji soping
daj ti javi kakvo je sve, jel original, rok ok itd...
ako je sve u redu, ovo ce ti biti soping godine.
Ma neće, velim da su sve osim propolisa sampleovi ili trial sizeovi. Znači cc krema je u vrećicama, vodica i emulzije u onim malim bočicama od par mililitara ali sam uzimala po 2-5 komada , a sulwhasoo maska je u tubi od 30 ml.
Ne znam kako ostale curke, al mene ubije kad vidim takve stvarčice po dolar-dva, nakupi se za čas. Mislim, nisam sad potrošila ne znam koliko, cifra je s poštarinom oko 15 dolara, ali išla sam samo po propolis za 5 kuna
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Jesi luda ali super, držim fige da sve bude savršeno. Koliko te izašla poštarina?
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
I ja držim fige. Aj, baš nam reci za poštarinu.
Cifra je bila malo preko 10 dolara i poštarina nešto manje od 5.
Quote:
Jasa kaže: Pogledaj post
Baš javi kako je sve prošlo i što je s tim propolisom
Joj, to i mene najviše zanima
XenaRatnica is offline  
Old 07.08.2017., 15:56   #6375
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ma neće, velim da su sve osim propolisa sampleovi ili trial sizeovi. Znači cc krema je u vrećicama, vodica i emulzije u onim malim bočicama od par mililitara ali sam uzimala po 2-5 komada , a sulwhasoo maska je u tubi od 30 ml.
Ne znam kako ostale curke, al mene ubije kad vidim takve stvarčice po dolar-dva, nakupi se za čas. Mislim, nisam sad potrošila ne znam koliko, cifra je s poštarinom oko 15 dolara, ali išla sam samo po propolis za 5 kuna
mda... znam kako to ide...jedna stvar vuce drugu i hop..
ali svejedno, dosta toga si uzela za 15 dolara.

i meni je vrijeme za full sizeve LI i propolis efektora. izdrzat cu jos par tjedana, ali onda moram naruciti.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 07.08.2017., 15:57   #6376
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Apropos sajta cosmetic love.... kopkao me onaj propolis efektor za 0.83$ pa sam ga naručila...i hera cc kremu...i hera vodicu i emulziju.... i još dvije vrste hera emulzije... i sulwhasoo overnight vitalizing masku (nju ste isto hvalile do neba, jelda?).... i tak....
Sve su testeri ili trial pakiranja bdw, osim propolisa. Baš me zanima koji rok će mu biti za cijenu od 5 kuna

Koliko im treba da dostave k nama?
Da nije i to onaj propolis kojemu je stekao rok 2015te!
Hoppy is offline  
Old 07.08.2017., 16:02   #6377
Quote:
Hoppy kaže: Pogledaj post
Da nije i to onaj propolis kojemu je stekao rok 2015te!

valjda nije.
mislim da bi takve stvari ozbiljniji shopovi trebali vidljivo istaknuti.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 07.08.2017., 16:08   #6378
Quote:
Hoppy kaže: Pogledaj post
Da nije i to onaj propolis kojemu je stekao rok 2015te!
Haha, nadam se da nije, a ako je, čut će me
Tražila sam info o roku trajanja ali nije nigdje ništa pisalo....
XenaRatnica is offline  
Old 07.08.2017., 17:05   #6379
facethefuture na ovoj stranici imaju po akcijskoj cijeni SkinCeuticals C E Ferulic. Je li tu sigurna kupnja tj originalan proizvod?
Qucijic is offline  
Old 07.08.2017., 22:18   #6380
Jayjun Baby Pure Shining Mask

ima dosta hvalospjevnih recenzija ove maske po netu i mogu reci da su pohvale zasluzene.
to je 3 step maska (esencija, maska, okoloocna krema) - nista drugo ne treba ni ispod ni iznad, koza je savrseno hidratizirana i nahranjena. esencija (1. step) se brzo upije i ostavi mat finis. maska (2. step) je izrazito natopljena rjedjom esencijom nego sto je ova prethodna, a okoloocna je gusta i jako hidratantna, nije masna, iako tako djeluje na prvi pogled.
sve u svemu, meni se jako svidja.
miris je puderast i njezan, a s obzirom da je sheet jako natopljen, nije mi nesto puno ostalo te esencije za sutra.
jedino je sheet dosta cudan - svidja mi se sto je tanak i fleksibilan, ali prorezi su krajnje cudni: uzasno nisko celo, ogromni prorezi za oci su mi bili prakticki na celu, otvor za nos kao da ce ju koristiti cyrano de bergerac.

e, sad... jel bas opravdava visoku cijenu (uglavnom se krece oko 5-7 dolara, ponekad se nadje jeftinije)... to ne znam bas jer sam ja i za 3-4 dolara nailazila na vrlo slicne maske, samo sto nemaju 3 koraka.

sorry na traktatu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:39.