Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2016., 16:13   #2721
Quote:
nelle_tz kaže: Pogledaj post
Gilmore Girls je treca najgledanija Netflixova serija 2016 prema tvrdnjama Symphony Advanced Media.
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Znam ja da svi bacaju te mamce o novim epizodama, ali nadam se da ce glas razuma. I publike to nadjačati pa da će od te ideje odustati.
Misliš?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 16:52   #2722
Ae, brijem da ima jako malo ekipe koja ne želi nastavak.

Ja nemam pojma. Ako bi se serija razlomila u dvije, jedna s Rory, druga s Lorelai, meni bi bilo sasvim ok pratiti Lorelai.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 19:38   #2723
Pa ne znam baš... ja gdjegod sam čitala komentare, nisu bili baš pozitivni. Pogotovo vezani za kraj, a kako bi.nastavci imali direktne veze s tim, ne znam baš tko bi se mučio.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 20:25   #2724
Kad sam pogledala epizode, stvarno mi je prva pomisao bila - čemu?
Upropastili su mi sliku o Rory koja mi je sada bila - , Lorelai i 'Wild' , Sookie i Lane kao da nisu nikad postojale ...na kraju je najbolja Emilyna priča.
Impresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 09:23   #2725
Gilmoreice su serija uz koju sam odrasala pa sam i sentimentalno vezana za nju.Ideja revivala mi se činila super, jer je kraj 7.sezone ostavljen kao cliffhanger.
Ali ovo je loše, stvarno loše. Sad kad gledam iz ove perspektive, sve joj je maltene bilo dano na srebrnom pladnju (bez obzira na cool samohranu mamu). Čim naiđe na neku prepreku, ona se smrzne, ne zna kud bi sa sobom, smak svijeta je..... Isti princip sad i u nastavku.
Meni je i 6.sezona bila grozna, ma koliko god Amy pljuvala po 7.sezoni, nije da je bila toliko loša. Ipak je morala pratiti radnju iz 6. sezone. Ok, kao Mitchum joj kaže da možda nije za novinarku, da nema ono nešto i u pravu je. Ona reagira kao razmaženo derište, umjesto da se isprsi i dokaže mu da nije u pravu, ona ukrade brod i demostrativno odustane od Ivy League fakulteta. Ma daj molim te.....bajka
Ovaj revival je potpuno isforsiran i očajan pokušaj povratka na stare staze slave. Rory opet doživljava raspad sistema zbog banalne stvari i nečega što se događa svaki dan. Mala živi pod staklenim zvonom cijeli život. Cijelu prvu epizodu ju svi hvale zbog jednog članka....wow....ako u 10 godina novinarstva imaš jedan članak koji je vrijedan spomena ...onda je Mitchum bio u pravu. Nisi ti za to.
Priča oko dečka Paula s kojim stalno zaboravlja prekinuti i kojemu se nitko ne može sjetiti imena je neviđena glupost, a i pokazuje još jednom kakvo je Rory sebično razmaženo derište. I naravno ...nakon 10 godina Rory i Logan su prijatelji s povlasticama, njoj ne smeta što je on zaručen, on ili nije toliko zaljubljen u Rory da otpili zaručnicu i suprotstavi se ocu ili ipak više voli tatine pare, scena njihovog oproštaja je ni tu ni tamo, kao voli ju, ali ne misli ništa poduzeti oko toga, pak u zadnjoj sceni bi opet trebali povjerovati da Jess još uvijek vene za njom. Da, Rory je prava femme fatale...
A tek priča s Lorelai i Rory na bazenu gdje su im neki klinci sluge, ismijavanje visokih/mršavih/debelih itd., mjuzikl, Sookie koja je kao dala otkaz i otišla živjet u neku zabit da uzgaja više se ni ne sjećam što, a pritom i ostavila muža i dvoje djece kojima to ne predstavlja nikakav problem, Lane koju jedva vidimo, a bila je Roryina najbolja prijateljica.....
Amy je pretjerala, prošlo je 10 godina, trebala se pomiriti s činjenicom da neki dijelovi priče s kojima je planirala završiti Gilmoreice ne drže više vodu. Isforsirala je pojavljivanje svih likova iz originala i onda da popuni minutažu izmišlja raznorazne šuplje priče tipa mjuzikla da ih ubaci u priču.
Možda sam i preoštra, ali mi je bilo grozno vidjeti kako su uništili jednu od najdražih serija iz teen dana
hyacinthblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 16:30   #2726
Quote:
hyacinthblue kaže: Pogledaj post
Sookie koja je kao dala otkaz i otišla živjet u neku zabit da uzgaja više se ni ne sjećam što, a pritom i ostavila muža i dvoje djece kojima to ne predstavlja nikakav problem
Troje djece. Davie, Martha i mali No Name s kojim je bila trudna u 7. sezoni.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 13:43   #2727
Imala sam velika ocekivanja od nastavka i moram priznati da se nisu ispunila. Uz ovu seriju sam odrasla, vezu me lijepe uspomene i tu i tamo bi pogledala koju epizodu. Ovo novo je tak tak. Ne mogu reci negledljivo, bilo je lijepo vidjeti cijelu ekipu. Ali me Rory kao lik jako razocarala, nisam ju dozivljavala tako nestabilnom i nemoralnom. No cijeli zivot joj je sve islo od ruke pa moguce da se ovo dogodi kad nije sve po njenom. Loreal je takoder dosta drugacija od stare...Ostali likovi se nisu promijenili, osim fizicki . Sve u svemu, prolazno.
__________________
Cause you are my heaven.
malečka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 15:11   #2728
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Troje djece. Davie, Martha i mali No Name s kojim je bila trudna u 7. sezoni.
Mea culpa ne znam kak sam mogla zaboraviti to treće
hyacinthblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 22:24   #2729
napokon pogledano !
kraj znaci planiraju jos love izmusti na GG next generation

ne mogu si pomoci, ali i dalje team krele logan iako ce na kraju biti copy-paste, tj. hepiend sa jessom koji ce preuzeti diner, a rory pansion kad luke i lorelai odu u penziju i presele u emilyinu kucu
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 21:37   #2730
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Fun fact: Lauren Graham je u prvoj sezoni imala 33 godine, a Alexis sada ima 35.
Quote:
nelle_tz kaže: Pogledaj post
Meni je puno ljepse Lorelai izgledala u tim godinama.
to sam i ja pomislila
prije mi nije bila posebna
ali sad kad je vidim, zena je bila toliko hot u ranim tridesetima
pogotovo u prvim epizodama i oskudnoj odjeci
alexis mi nije toliko jebozvna

ja sam ovo tek sad pogledala nekak nisam stigla
predugacke su mi epizode
nekak sam uspjela prve dvije pa tek sada zadnje dvije
kao da film gledas, a nisam pretjerano za filmove, vise volim serije
bolje da su napravili osam epizoda, pogledala bi davnih dana
cak sam neke epizode na dva put gledala
to mi se ne svida


ja sam mislila da je ovo kraj, nisam mislila da ce zavrsiti upitno
sada moraju bar jos jednu sezonu napraviti

sokirana sam sto je rory varalica, opet, tj. uvijek
ja ne mogu vjerovati, ili vara decka ili je druga zena
ne mogu vjerovati da je alexis na to pristala

nadam se da ce sa jess zavrsiti, uvijek je izgledao hot, ali sto je stariji to je bolji
i super su par
logan mi je oduvijek bezveze
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 13:03   #2731
Meni je Lauren oduvijek daleko zgodnija od Alexis, ali njih dvije su skroz različiti tipovi, ne čudi da su i u kasnijim godinama toliko različite. Ali, Lauren nekak loše stari, kaj mi je baš žao... Zato vjerujem da bude Alexis nevjerojatno dobro ostarila, ako joj se ne dogodi baš nešt grozno.

Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
sokirana sam sto je rory varalica, opet, tj. uvijek
ja ne mogu vjerovati, ili vara decka ili je druga zena
ne mogu vjerovati da je alexis na to pristala
Zakaj si šokirana? Nisam očekivala takav razvoj događaja, ali me ne iznenađuje. Ona je oduvijek takva, a rekla bih da Alexis boli briga za lik.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 17:34   #2732
Quote:
beautiful_garbage kaže: Pogledaj post
luke je, na fejsu, rekao nesto kao da bi moglo biti novih epizoda. da mu se nije svidjela surogat ideja ali da bi volio djec s lorelai...zamislite budu nove epizode i obje trudne
prva recenica u novim epizodama me too

Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Sve 5, nije morala u svemu uspjeti, ali da se baš 10 godina ttaži mi ne pije voru. Uostalom, ona je uspjevqla i u poslovnom svijetu. Niti je bila loša dok je rqdila za Mitchuma, niti dok se primila rada u DAR-u, a na kraju je i imala posao na Obqminoj kampanji. Zapravo je već utabala dobar početak u 7.sez, koju Amy nije jelte ni pogledala.
slazem se
nije morala postati zvijezda i poznata osoba
ali bar da nesto ima u zivotu sredeno
ona putuje redovito do ljubavnika
nema stan neki, nema neki posao
kao da je iz hrvatske a ne amerika
bila je totalno sposobna dok se skolovala, i tu ne mislim samo na ucenje i strebanje
malo su pretjerali sa tim nesredenim zivotom, prestara je da netko u americi s tim mogucnostima bude toliko izgubljen u zivotu

a najjadnije mi je sto je opet vralica
ok, moze se svima desiti, pogrijesis, naucis iz gresaka, ali ona kao da bas uziva u takvim stvarima
evo opet gledam winter zato sto sam davno gledala
prica mami kako je ovo vrijeme da bude rootless :klap: sa 32 godine

ok, ako se i sa 30 trazis u zivotu, ali ona je izgubljena totalno i to mi nikako ne pase uz njezin lik

logan mi se nikad nije svidao, dean i jess su uvijek super
nekak ne vjerujem da ce zavrsiti sa jessom, em sto su nekada bili stvarni par, em sto on ima drugu seriju, i nece imati vremena za neku minutazu

nadam se da ce doci neki novi tip


isto mi bzveze sto se luke i loreai nisu prije vjencali i napravili dijete, pa nisu imali 20 godina kad su krenuli... i ona mi je sva pogubljena

i lady, ne vjerujem da je glumcima svejedno za njihove uloge, i da glume nesto s cim se ne slazu i mozda ih je sramota, mislim da ipak imaju pravo rijeci, makar malo ublaziti...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2018., 12:33   #2733
Dižem staru temu jer sam tek sad pogledala sve epizode. Ful sam razočarana 7.sezonom. Na kraju se može doć do zaključka da je Rory visoko letila i nisko pala. Propustila je neke prilike jer je očekivala bolje. Propustila je posao u drugorazrednim novinama jer je ciljala na The New York Times. Propustila je neke ljubavi (Dean) jer je mislila da zaslužuje bolje ili jer je mislila da je tek počela pa da je kasnije čeka još netko kao što je Dean. /.sezona je ful ubrzana i površna, nema razgovora kao u prvih 6.sezona.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2018., 16:44   #2734
pogledaj ove nove epizode
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2018., 21:24   #2735
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
pogledaj ove nove epizode
Pogledala sam i totalno razočarenje. Rory je totalno bezuspješna, Cristopher je prikazan rezerviran što meni nikad nije bio, Emily je odjednom iskrena i krasna, povijest gradića Stars hollow je grozno prikazana u mjuziklu (incest), razgovori su šuplji i površni... Kao da su htjeli uništiti sve što je u dotadašnjim sezonama napravljeno.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2018., 22:15   #2736
pa ja ne vidim cemu nove epizode... serija je zavrsila
iako ih volim vidit, ali opet nije to nikad kao sto je bilo...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2018., 12:05   #2737
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
pa ja ne vidim cemu nove epizode... serija je zavrsila
iako ih volim vidit, ali opet nije to nikad kao sto je bilo...
Ja bih nove epizode jer volim njihove razgovore. A i kraj mi nije ostavio neku satisfakciju, baš suprotno od toga jer se Rory nije ostvarila ni u jednom polju kako je očekivano. Pouka? Nemoj sanjati, učiti i biti vrijedan i ambiciozan jer se ne isplati? Odlična poruka za studente.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2018., 14:39   #2738
Rory je zapravo razmaženo derište i to je dobra pouka što se dogodi kad radimo kult djeteta
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2018., 15:34   #2739
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Ja bih nove epizode jer volim njihove razgovore. A i kraj mi nije ostavio neku satisfakciju, baš suprotno od toga jer se Rory nije ostvarila ni u jednom polju kako je očekivano. Pouka? Nemoj sanjati, učiti i biti vrijedan i ambiciozan jer se ne isplati? Odlična poruka za studente.
Mislim da je pouka da i ako sve to učiniš da te život svejedno može sjebat.
Jer jednostavno nema garancije -nema pravila. Događa se i najboljima da završe loše.

A nekima - i da ponove greške svojih roditelja.

Serija u svojoj Netflix sezoni baš najviše opisuje život određene generacije danas.
Rijetko će tko baš tako iskreno. Mislim - kad pogledam određene serije koje se bave
svojim temama, sve su manje više nerealan - uljepšan prikaz onoga kroz što mladi
danas prolaze. Jednostavno nigdje nitko ne radi scenarij o problemima. A ova bome to radi.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:03.