Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2018., 07:58   #9221
Meni je rečeno (a zna se tko me savjetuje ) da se najbolji rezultati postižu s većim težinama i manje ponavljanja.
Old 19.01.2018., 11:11   #9222
Quote:
Brad7 kaže: Pogledaj post
Je li moguće povećati opseg ručnog zgloba, mislim baš na kost? Čuo sam da se armwrestleri bave tim, da nije sve u genetici nego da kost raste ako se aplicira dovoljno sile pa rade razne vježbe, grip strength, obrnuti curlovi etc.
Istina. Svojevremeno sam išo u džim u Dugom Selu sa onima sada prvacima HR u Armwrestlingu. Uglavnom baš su pričali o tome da neki k.... raste kad opteretiš zglob. Ali imali su onu jendu vježbu gdje uzmeš bučicu i curlaš sa zglobom, i to onak s 40kg...
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 20:24   #9223
Teško da možeš povećat zglob ali ako ti je već tanka podlaktica, peglaj, u najgorem slučaju jači grip, veći mišići podlaktice.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 21:52   #9224
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Meni je rečeno (a zna se tko me savjetuje ) da se najbolji rezultati postižu s većim težinama i manje ponavljanja.
Ne bi trebalo generalizirati. Na početku je bolje tako ali kasnije nakon što se uspostavi baza kreće eksperimentiranje i prilagođavanje novim uvjetima.
Ne postoji jedan idealan program koji će uvijek donositi dobre rezultate.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:47.