Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2017., 23:37   #6161
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Prekrasno, jelda?
A reci.... sto je maša?


Dekant mujice
A lijevo secret key fte i dekant secret key milk tonika

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
MAŠA bi bilo previše!
Sve to odjednom :klap:. Jadna ništa novog nisam isprobala pitaj Boga od kad. Da nije onih dobrica od Svizca i Rinchhi ko zna bi li i tad. A tek kad sam vidila ovu Papa oči mi ispadoše
Hoppy is offline  
Old 29.07.2017., 08:24   #6162
Quote:
Hoppy kaže: Pogledaj post
MAŠA bi bilo previše!
Sve to odjednom :klap:. Jadna ništa novog nisam isprobala pitaj Boga od kad. Da nije onih dobrica od Svizca i Rinchhi ko zna bi li i tad. A tek kad sam vidila ovu Papa oči mi ispadoše
Aha, sad kuzim!
Gle, znas da kozmetike nikad ne moze biti previse

P.s. kakvu kozu ono imas?

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 29.07.2017., 08:51   #6163
@XenaRatnica, wow!

Sad ću čitati unazad šta ste pisale dok se ošišam i obojam.
Volim svoju frizerku, toliko je spora da se kod nje najviše načitam zaostataka.

P. S. Jeste vi ženske šta pocrnile u licu? Pogotovo me zanima za ove Dalmatinke koje žive uz more.
Ja sam sebi smiješna, lice mi je bijelo a ostatak tijela preplanuo. Niacinamid me ubija u pojam. Ne znam u kojoj količini bih trebala natrljati bronzer da to malo izjednači.
Ivie is offline  
Old 29.07.2017., 08:54   #6164
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Aha, sad kuzim!
Gle, znas da kozmetike nikad ne moze biti previse

P.s. kakvu kozu ono imas?

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Cini mi se da smo tu i po kozi i po godinama . Mjesovita,40.
Hoppy is offline  
Old 29.07.2017., 09:10   #6165
Quote:
Hoppy kaže: Pogledaj post
Cini mi se da smo tu i po kozi i po godinama . Mjesovita,40.
Salji onda pp s popisom isprobanog, mozda imam i ja nesto za tebe

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 29.07.2017., 09:27   #6166
Cure kako vi izvadite emulzije iz bocice?
Meni jako puno ostane na stjenkama ambalze,pokusala sam vaditi stapicem za uši,ali opet sam dojma da puno toga bacim

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Old 29.07.2017., 09:49   #6167
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
ISUSE BOZE

ISUSE BOZE

ISUSE BOZE

Umrla sam i stigla u raj.
divno ti je sve
ali me posebno zanimaju recenzije maski u gornjem redu.

Ivie, nazalost, dobila sam boju u licu u paketu s alergijom i to boravkom u hladu u rano jutro i kasno popodne.
ali ja ne koristim azijsku spf kremu. krenula sam sa kiss my face spf 30 i ocito mi ne valja pa sam zadnja dva stavljala djecju badger koja mi je i inace vrh po sastojcima i sad je stvar malo bolja.
u svakom slucaju, ne svidja mi se promjena i mislim da ce doma u pogon nadeshiko maske koje, nadam se, izbjeljuju.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 29.07.2017., 10:50   #6168
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Cure kako vi izvadite emulzije iz bocice?
Meni jako puno ostane na stjenkama ambalze,pokusala sam vaditi stapicem za uši,ali opet sam dojma da puno toga bacim
Kombinacijom držanja na čepu, lupkanja po dlanu, a na kraju, kad više ne pomaže lupkanje ni štapić, ulijem malo istovrsnog skina unutra.
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Old 29.07.2017., 13:51   #6169
Cure koje imate salux, moze preporuka koji da kupim? Nasla sam 2, razlika u cijeni je povelika a ni ambalaza nije ista pa sad nisam sigurna koji je pravi:
http://www.ebay.com/itm/201991125751

http://www.ebay.com/itm/172070679462?var=470919667931
Maria Flores is offline  
Old 29.07.2017., 14:10   #6170
Imam ovaj s donjeg linka.


Mene isto živciraju emulzije u onim malim bočicama
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 29.07.2017., 16:30   #6171
Di ste moje lepe ženske?
Prvo Xena, pitala si me zašto mi je sum tako super.. Pa eto, već sam pisala-kremasta, luksuzna pjena koju stvara, malo ga treba pa će potrajati dugo, praktičan za putovanja i što je najbitnije očisti bez da isušuje.. Znači skužim da mi je lice čisto ali nema nikakvog zatezanja. Zlatnu medalju je dobio sad na moru kada sam ga koristila dva puta dnevno za skidanje spf kreme. Inače sam koristila svakakve zapadnjačke umivalice, od drogerijskih tipa Nivea do skupljih npr Alpha h(imala sam osjećaj da ne očisti dobro). Od Azijskih sam imala npr Shiseido perfect whip (super čisti ali isušuje) i sad u rezervi imam Cosrx low pH (ok ali niš posebno). Testere ne ubrajam..
P.S. Krasne si stvarčice dobila, mene je tako draga Ivie razveselila..

Frupy, suosjećam, od ove godine tako loše podnosim vrućinu (ne sunce, nego baš vrućinu), vjerojatno zbog štitnjače.. A šta ću, moram ići van i na plažu zbog malog, isto biram vrijeme-rano ujutro i kasno popodne..
Ali vidim ljude na plaži u 12h sa bebom od par mj, bez šeširića..
Još kad vidim kakvo nas vrijeme sljedi, dođe mi da počnem pjevati onu od Bijelog dugmeta..

Nego, jel mi treba ta Salux krpica..? (Mislim jel vrijedi toliko?)
Svizac15 is offline  
Old 29.07.2017., 16:46   #6172
Meni je salux postala nezamjenjiva. Stvarno mi napravi toliko pjene (obožavam pjenu) i ostavi kožu toliko mekanu da je to milina.
Ok, namažem se ja poslije, ali mazala sam se i prije ali nikad ovakav efekt.
Mene nije dobro pitati da li ti nešto treba ili ne.
Toliko sam nezamjenjivih stvarica nasla na Aziji da je to milina.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 29.07.2017., 17:15   #6173
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Frupy, suosjećam, od ove godine tako loše podnosim vrućinu (ne sunce, nego baš vrućinu), vjerojatno zbog štitnjače.. A šta ću, moram ići van i na plažu zbog malog, isto biram vrijeme-rano ujutro i kasno popodne..
Ali vidim ljude na plaži u 12h sa bebom od par mj, bez šeširića..
Još kad vidim kakvo nas vrijeme sljedi, dođe mi da počnem pjevati onu od Bijelog dugmeta..
da, uvijek je vise onih koji (s djecom ili bez) oko 11 idu prema plazi i vracaju se u 17-18.
mi smo dolje negdje od pol 9 do 10 i od 18 do 20:30, tako da nam je plaza totalno prazna
ali eto, alergija i crvenilo me svake godine sve vise napadaju, bez obzira na to sto zbilja bjezim od sunca kao vrag od tamjana.
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Meni je salux postala nezamjenjiva. Stvarno mi napravi toliko pjene (obožavam pjenu) i ostavi kožu toliko mekanu da je to milina.
Ok, namažem se ja poslije, ali mazala sam se i prije ali nikad ovakav efekt.
Mene nije dobro pitati da li ti nešto treba ili ne.
Toliko sam nezamjenjivih stvarica nasla na Aziji da je to milina.
menni, ne isprobavas nista novo? trosis zalihe ili otkrivas nesto novo revolucionarno?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 29.07.2017., 17:28   #6174
Ništa novo u potrošnji. Nekako ni ne gledam, trošim zalihe.
Imam dojam da je hladnije vrijeme zahvalnije za eksperimentiranje nego sad ljeti.
Probala sam Guerisson Essence sto mi je draga @Dalmatinaa slala, nisam baš spremna za full review jer sam morala stati zbog reakcije na Huxley antigravity kremicu.
No, možda večeras krenem ponovo. Jaaako mi se svidjela!
I općenito - navečer imam desetak koraka (uključuje double cleanse, okoloočnu, ulje, sleeping pack, kremu, lotion, tonere...).
Meni baš odgovara ljeti full package. Probala sam manje koraka ali me ujutro sve zatezalo. Ne znam, ujutro bi se probudila kao grožđica samo s večernjim tonerom i/ili maskicom.
Danas poslije mora yeju water, ona moja žuta maska whitening, odlično hidratantna.

Apropos plaže. Ja idem s plaže oko 11 max, a oni s dječicom na rukama NA plažu. Pa sunce im njihovo - kako???
Ili:
Ja NA plažu oko 17, oni S PLAŽE s dječicom jer eto večera u hotelu počinje u 18 pa da se stignu spremit...

Pa ne kužim. Naravno, svi fino roza-fuksija nijanse po tijelu i licu, uključujući djecu.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 29.07.2017., 17:47   #6175
strasno.
nikad to necu shvatiti, ali dobro, ni ne pokusavam vise.
evo, mi se jos ni ne spremamo za popodnevnu plazu jer przi nemilice.

a sto koristis od spf krema?
aziju ili ne-aziju?
sjecam se da si nesto spominjala jos prije nekog vremena, ali tko bi se toga svega sjetio..?
jesi potamnila koju nijansu ili ne?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 29.07.2017., 17:53   #6176
Od spf imam:

* canmake mermaid ali to je više za commuting, nije dugotrajna zaštita

* lrp anthelios fluid xl i pokazao se jako dobar ispod bb koja isto ima spf

* dr jart cicapair re-cover koju stavim umjesto bb kad idem na more, a iznad lrp

* na plaži se popravljam po licu s catrin spf u prahu i stvarno mi se pokazalo jako dobro

* za tijelo imam neutrogena spf 70 spray

Uglavnom, cim dođem doma, skidam sve s lica i barem tonere stavim do maske.
Danas sam stavila sve korake do maske.
Ali navečer ću svejedno odraditi sve korake jer me baš pita trackanje.
Kod nas je sad plus 34, a ujutro bude 11 do max 14. Noći su svježe, dani su vreli.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 29.07.2017., 18:00   #6177
ali ovu canmake ne stavljas za na plazu, ili...?
ja sam o njoj i o biore razmisljala pa odustala. mozda sam ipak trebala uzeti jednu ili drugu...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 29.07.2017., 18:07   #6178
Ma kakvi za na plažu. Ona je dobra ali nije waterproof, a time ni sweatproof.
Mislim ionako ću popravit, ali meni je ona ispala kao 'pojačivač' spfa iz bb kreme. Ne bih rekla da je dovoljna za samostalno korištenje.
Dobra je, ali nije dugotrajna. Mislim, i ovu lrp popravljam, ali evo barem da izdrži ono idem zaroniti, osušit se, pa dok se saberem popravim si spf s nečim od ovog što sam rekla.
Ovo mi je više primerasto velim u kombinaciji s bb.

Nijednom nisam izgorjela niti pocrvenila, to je uspjeh nad uspjesima.

Nego, primijetila sam okoloocno bočno dvije hiperpigmentacijske mrlje.
Zadnji put sam ih imala kad sam koristila neku nivea okoloocnu, a oporavak odnosno nestanak je trajalo nekih 3 do 4 godine i nisu se pojavile do sad kad imam arsenal svega za njegu lica.
Zbog čega bi mi to moglo doći? Ne izlazim bez spf, uvijek sam namazana i premazana nečime, a na suncu boravim valjda manje nego ikad do sad zbog zdravlja.
Možda zato jer pijem lijekove?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 29.07.2017., 18:33   #6179
@menni, neznam šta piješ ali neki ljekovi u kombinaciji sa suncem znaju to izazvati evo ti tu da ne bljezgarim https://www.farmacia.hr/farmacia-sav...ne-vole-sunce/
Svizac15 is offline  
Old 29.07.2017., 19:27   #6180
Hvala na prijedlozima" Već imam nešto što bi mi moglo pomoći u zarastanju, onda od naših zapadnjačkih. A centellu bih ovako i onako htjela probati. CosRX uvijek, a još me mami i Elizavecca 100% Centella Asiatica extract, a i Scinic Centella 100 AIO.

Usput, je li netko probao Scinic ampule, ove najnovije tri sa pumpicom? Centella, Ceramide i Vitamin C. Ako ne, jel bi netko htjeo probat/podijelit neku od njih? Jedna ima 300 ml, u rangu 25 dolara. Trenutno 21,58 na Jolse. (imaju alkohol though)

Cermaide
Ingredients: Water, Glycerin, Glycereth-26, Dipropylene Glycol, Niacinamide, Adansonia Digitata Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Argania Spinosa Kernel Oil, Betaine, Carbomer, Ceramide NP, Allantoin, Adenosine, Sodium Hyaluronate, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Decylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Butylene Glycol, Totarol, Zea Mays (Corn) Starch, Mannitol, Microcrystalline Cellulose, Sucrose, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Cyclopentasiloxane, Trideceth-6, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Ethanol,Dimethicone, Triethanolamine , CI 19140, Yellow Iron Oxides, Parfum (/tom_sca)

Centella
Ingredients: Water, glycerin, Alcohol, Xylitol, Glycereth-26, Niacinamide, Centella asiatica extract, Aloe Leaf Extract, Portulaca Oleracea Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit extract, Pulsatilla Koreana Exract, Lichen extract, Rosmarinus Officinalis lef oil, Citru lemon (peel) oil, Melaleuca Alternifolia (tea Tree) Leaf Oil, Sclerotium Gum, betaine, Allantoin, Sodium hyaluronate, Carbomer, PPG-26-Buteth-26, PEG 40 hydrogenated Castor oil, Phenoyethanl, Decylene Glycol, Ethylhexylgycerin, Hexylene Glycol, butylene glycol, Totarol, Triethanolamine, Zea mays, Microcrystalline cellulose, Mannitol, Sucrose, Chromium Oxide greens, Tocopheryl Acetate, Adenosine, Colourings (/emperorpenguineyes)

VitaminC
Ingredients: Water, Alcohol, Glycerin, Glycereth-26, Niacinamide, Betaine, Xylitol, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Malt Extract, Lilium Tigrinum Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate (1000PPM), Ascorbic Acid, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Carbomer, Polypropylene Glycol, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol Decylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Butylene Glycol, Totarol, Triethanolamine, Microcrystalline Cellulose, Mannitol, Zea Mays (Corn) Starch, Sucrose, Tocopheryl Acetate, CI 77491, CI 77492, Adenosine, 힝료 (/tom_sca)
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:11.