Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2006., 22:12   #41
Quote:
Archangel kaže:
Hey doode, si ti pogledao Farscape?
E pa ako nisi nemoj odmah veličati BG.
Gledala sam ja - i seriju i film.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 15:10   #42
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 20:43   #43
Quote:
Archangel kaže:
Hey doode, si ti pogledao Farscape?
E pa ako nisi nemoj odmah veličati BG.
Gledao sam nešto prve sezona, moguće čak i čitavu prvu sezonu, ne znam sad. Očito mi nije bilo upečatljivo... Možda se varam, ali nije mi izgledalo kao ništa posebno. Evo čitam komentare na imdb i većina ljudi govori kako je serija sve bolja kako odmiču epizode, ali eto, nisam gledao dalje od prve sezone.
Ono što sad znam, jeste da mi je BSG na mjestu broj jedan od sci fi serija koje sam gledao...
 
Odgovori s citatom
Old 15.03.2006., 19:03   #44
Ja sam samo pogledao film i ostao sam bez riječi! Stvarno me oduševio! Sad pokusavam svim silama se fomoći serije, pa vas molim da ako bi netko bio voljan da mi sprži sve serije na dvd pa da mi ih posalje poštom. Znam da je poštarina 5 kn za 1 dvd/cd. Za uzvrat mogu poslati kompletnu prvu sezonu serije Lost i drugu sezonu do 15. nastavka. Imam i Serenity na DVD-u, te jos dosta ostalih filmova. Imam i podosta programa za 3d modeliranje i animaciju. Pa ako ima zainteresiranih za razmjenu, posaljite mi privatnu poruku da se dogovorimo za detalje. Unaprijed zahvaljujem. :-)
berko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2006., 22:12   #45
Quote:
d00de kaže:
Gledao sam nešto prve sezona, moguće čak i čitavu prvu sezonu, ne znam sad. Očito mi nije bilo upečatljivo... Možda se varam, ali nije mi izgledalo kao ništa posebno. Evo čitam komentare na imdb i većina ljudi govori kako je serija sve bolja kako odmiču epizode, ali eto, nisam gledao dalje od prve sezone.
Mozda je u tom problem. Ja isto nisam gledao Farskape al moram priznat da sam odma sumnjicav cim mi neko kaze "Oh, ispocetka serija nije nesto, al u DRUGOJ sezoni." Sa Galaktikom nisam cekao drugu sezonu da mi bude dobra. Sa Fireflyem, Deep Space Nine, Lost, The Next Generation isto. Pogledo sam dvije epizode i bio sam vec ovisan. Al svejedno, kad i ako puste negdje Farskape na telki ja bum ga iso gledat, bez brige.

Inace, nabavil sam danas kraj druge sezone Galaktike: malo duza epizoda (traje kojih sat vremena). Ne da mi je kraj bio cliffhanger, vec mi je zadnjih 20 minuta serije bilo jedan ogromni cliffhanger. Ful me zanima kaj ce se dogadjat u trecoj sezoni. Jedino kaj bum je sad moral cekat do jeseni da ju vidim.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2006., 23:26   #46
serija je odlicna.. jedino mi malo upada u oci, kao, trn u oku, sto neke teme su malo previse pojednostavljene, i onda iz tih tema bi se dale izvuc neke vrlo upitne moralne pouke.. ili barem pretpostavljam tha neki tamo iz target audience grupe bi mogao dobit subliminalni mejl.. hope not
any case to cu drage volje previdit ak toga ne bude puno.. i ak bude puno sezona, at that
uprav zavrsavam sa gledanjem prve sezone, u potrazi za drugom
mihotir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 08:37   #47
ja gledao samo pilot epizode. super mi je! ko mi snimi dvd sa daljnjim epizodama? priti pliz vit šugar on top? inače sam bio veliki fan stare Galactice, ko klinjo gledao sve epizode, do onih zemaljskih koje su bile promašaj.
tolko sam bio u tome da kad sam vidio prvu blinkalicu na biciklu skoro sam je razbio instinktivno
seti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 16:09   #48
Nabavila sam jucer nesto sitno sountracka od nove BSG.... Ljudi glazba je super....
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 16:23   #49
ja sam pogledala prvih par epizoda i bile su super, ali zelim prvo pogledat stargate do kraja pa sam pauzirala.
jedini problem mi je sto sam prije par dana slucajno vidjela kraj epizode od proslog tjedna pa sad znam sta se događa i mogu samo
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 19:01   #50
Quote:
Dustflower kaže:
ja sam pogledala prvih par epizoda i bile su super, ali zelim prvo pogledat stargate do kraja pa sam pauzirala.
jedini problem mi je sto sam prije par dana slucajno vidjela kraj epizode od proslog tjedna pa sad znam sta se događa i mogu samo
Evo danas sam odgledao film 3 sata i mogu reći da nije loš, tj što se više gleda sve je bolji. I nakraju kad bude najzanimljivije tad završi.
Film nije loš iako fali malo više borbe u svemiru itdd.
Sjećam se stare Galactica i ovaj novi serial je malo drugačiji, likovi su drugačiji pogotovo Cylonc-i a žena Cylon me oduševila ja bih pokraj nje pokleknuo .
Jedva cekam da nabavim ostatak.
Topla preporuka za gledanje. Ništa specialno ne očekivati od filma nego pogledati i onda reći.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 17:40   #51
Quote:
FANCY kaže:
Evo danas sam odgledao film 3 sata i mogu reći da nije loš, tj što se više gleda sve je bolji. I nakraju kad bude najzanimljivije tad završi.
Film nije loš iako fali malo više borbe u svemiru itdd.
Sjećam se stare Galactica i ovaj novi serial je malo drugačiji, likovi su drugačiji pogotovo Cylonc-i a žena Cylon me oduševila ja bih pokraj nje pokleknuo .
Jedva cekam da nabavim ostatak.
Topla preporuka za gledanje. Ništa specialno ne očekivati od filma nego pogledati i onda reći.

Eto vidis ja am odusevljena sa serijom.... Ali film mi nikako nije legao.... Barem na pocetku... Zaspala sam par puta prilikom gledanja (uglavnom di se svadjaju Apollo i Adama)... Ostatak mi je bio zanimljiv...
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 08:54   #52
Pogeldala sam prver dvije pilot epizode, odusevljena sam!
Serija je zakon, jedva cekam pogledat cijelu prvu sezonu!

Inace nikad nisam gledala stare, al ove nove izgledaju jako obecavajuce.
Nadam se da ce Live long and prosper
__________________
“Let's put a smile on that face!”
Tiamat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 12:32   #53
Dupli topic!!!

https://www.forum.hr/showthread.php?t=126395

BTW..jučer sam gledao "Preacher" Cylona u filmu Domino Efekt.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 11:02   #54
Quote:
Roose Bolton kaže:
Dupli topic!!!

https://www.forum.hr/showthread.php?t=126395

BTW..jučer sam gledao "Preacher" Cylona u filmu Domino Efekt.
Ah cuj nije da ti paz odlazin na ST podforum pa ne znam.... Ali eto mislim da je na ovome dijelu foruma primjerenije mjeto za Galacticu....

Nego gledala sam ja Baltara prekjucer u Bridget Jones: The Edge of Reason.... I umirala od smijeha svaki put kada bi vidjela njegovu facu....
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 12:04   #55
Quote:
Amidala kaže:
Nego gledala sam ja Baltara prekjucer u Bridget Jones: The Edge of Reason.... I umirala od smijeha svaki put kada bi vidjela njegovu facu....
Ko je bio nevidljiv za ostale? On ili Bridget?
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 19:06   #56
Ljudi, molim vas, da li se mogu sa nekim dogovoriti da mi posalje seriju? Vratim uslugu. Samo recite što vam treba. Molim vas, neka mi se netko javi preko privatnih poruka. Hvala.
berko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 20:05   #57
Quote:
glupinickname kaže:
Ko je bio nevidljiv za ostale? On ili Bridget?

On jer ga je pokrila njezina guzica.....
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2006., 18:21   #58
Pokleknula sam i sad skoro svaki dan kad uhvatim vremena pogledam jednu epizodu . Vidjet cemo kako ce se serija razvijat, a vec zasad je opasno dobra, skoro ko Babylon 5
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 01:02   #59
Znam da sam dosadan, ali FARSCAPE JE BOLJI
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 11:44   #60
Dosadan si do zla boga...
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:53.