Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Domovinski rat

Domovinski rat Domovinski rat bez politike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2013., 15:16   #2441
Quote:
Josic kaže: Pogledaj post
Ako bolje razmislajam, nekako jednako bilo u istocnoj salavoniji, Kopackom Ritu, Uskoplju (G. Vakuf) i Livnu, ali u Odzaku sam imao najvise ranjenike iz grupe, ako je to neko mjerilio, onda nam je najteze u Odzaku bio...
Znas li sta o pogodjenom Tenku na nasoj strani,nije do kraja unisten??Nisam ja bio istocoj slavoniji,samo zapadna.
Jesi li ratovao u krajini na kraju?

Koliko ste vi imali gubitaka u Odzaku,znam da je 1 oklopna tu tukla strasno,licno sam gledao dok sam navodio,u zivotu nisam vidio tako precizne tenkiste.
diverzant72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:57   #2442
Quote:
ajduk a šimić kaže: Pogledaj post
Spominjete Livno i Uskoplje, jesu li to bile akcije protiv Srba ili Bošnjaka? Jeste li uopće ratovali protiv muslimana, a posebno protiv mudžahedinima?
U G. Vakufu (hrvatski dio Uskoplje) ni blizu nisu bili srbi, znaci onda tamo smo protitiv, lijepo receno armije bih smo ratovali... A u Livni ptotiv srpske vojske...
Josic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 16:06   #2443
Quote:
diverzant72 kaže: Pogledaj post
Znas li sta o pogodjenom Tenku na nasoj strani,nije do kraja unisten??Nisam ja bio istocoj slavoniji,samo zapadna.
Jesi li ratovao u krajini na kraju?

Koliko ste vi imali gubitaka u Odzaku,znam da je 1 oklopna tu tukla strasno,licno sam gledao dok sam navodio,u zivotu nisam vidio tako precizne tenkiste.
Ne u oluji nisam ucestvovao, nasa brigada pokrivao linije prema Vukovaru uglavnom Istocne granice hrvatske, da slucajno ne bi doslo do iznenadnog kontra napada od pravca srbije... Ne znam o kojem tenku govorite, jednu smo pogodili majutkom vise puta sa antene ako se dobro sijecam, a taj je bio totalno gotov, kupola mu odljetela... U odzackim gubicima nista ne znam, jer nisam mjestanin bio, ali sigurno ima na forumu ko to zna pa ce odgovoriti...
Josic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 16:38   #2444
Quote:
Josic kaže: Pogledaj post
U G. Vakufu (hrvatski dio Uskoplje) ni blizu nisu bili srbi, znaci onda tamo smo protitiv, lijepo receno armije bih smo ratovali... A u Livni ptotiv srpske vojske...
Niste rekli točno vrijeme ni dio bojišnice, pa sam pomislio da je se radilo o početku rata kad su u igri bili i Srbi.
Znači ABiH? Jesu li se u sastavu armije u to vrijeme borili i mudžahedini, možete li reći više o borbama. Kakvi su bili protivnici?
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 00:11   #2445
Quote:
Josic kaže: Pogledaj post
Ne u oluji nisam ucestvovao, nasa brigada pokrivao linije prema Vukovaru uglavnom Istocne granice hrvatske, da slucajno ne bi doslo do iznenadnog kontra napada od pravca srbije... Ne znam o kojem tenku govorite, jednu smo pogodili majutkom vise puta sa antene ako se dobro sijecam, a taj je bio totalno gotov, kupola mu odljetela... U odzackim gubicima nista ne znam, jer nisam mjestanin bio, ali sigurno ima na forumu ko to zna pa ce odgovoriti...
Kad si bio u Gornjem Vakufu?tamo mi je rodjeni brat ratovao,on je bio u 2 krajiskoj,i njih si upoznao u Posavini.
On je jako iskren covjek,i danas kaze da ste u trenutku pada tih opstina,bili vojnicki jaci,ali da je bilo mucke,da je to predano cudnim okolnostima,on se 24 dana izvalcio kroz vasu teritoriju.
A cuo sam i za taj tenk,samo to je bilo ja mislim malo ranije,izginula sva posada.



P.S odgovor za momka gore:Ne daj boze nikome da osjeti mudzahedini,aj sam osjetio,ali tada nismo znali ko su i sta su.
Ne zbog toga sto su vojnicki dobri,nego zbog toga sta ce ti uraditi ako te uhvate zivog,zamisli kako je porodicama sad gledati kako oni sutaju glave,i srpske i hrvatske.
diverzant72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 00:51   #2446
Quote:
diverzant72 kaže: Pogledaj post
Znas li sta o pogodjenom Tenku na nasoj strani,nije do kraja unisten??Nisam ja bio istocoj slavoniji,samo zapadna.
Jesi li ratovao u krajini na kraju?

Koliko ste vi imali gubitaka u Odzaku,znam da je 1 oklopna tu tukla strasno,licno sam gledao dok sam navodio,u zivotu nisam vidio tako precizne tenkiste.
Diverzant72 jesi li ucestovao u napadima na Pećnik,Dobor kulu,Jakeš ?
Možeš li nam nešto konkretno reći o napadu na Odžak,odakle si navodio, mjesto,kota,lijeva ili desna strana rijeke Bosne ?
Dobor kula is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 01:01   #2447
Quote:
diverzant72 kaže: Pogledaj post
Kad si bio u Gornjem Vakufu?tamo mi je rodjeni brat ratovao,on je bio u 2 krajiskoj,i njih si upoznao u Posavini.
On je jako iskren covjek,i danas kaze da ste u trenutku pada tih opstina,bili vojnicki jaci,ali da je bilo mucke,da je to predano cudnim okolnostima,on se 24 dana izvalcio kroz vasu teritoriju.
A cuo sam i za taj tenk,samo to je bilo ja mislim malo ranije,izginula sva posada.
Vjerovatno si pomijesao Gornji Vakuf-Donji Vakuf.

Zadnje uređivanje rezon@tor : 20.09.2013. at 13:19. Reason: citat
Dobor kula is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 04:53   #2448
Quote:
diverzant72 kaže: Pogledaj post
Kad si bio u Gornjem Vakufu?tamo mi je rodjeni brat ratovao,on je bio u 2 krajiskoj,i njih si upoznao u Posavini.
On je jako iskren covjek,i danas kaze da ste u trenutku pada tih opstina,bili vojnicki jaci,ali da je bilo mucke,da je to predano cudnim okolnostima,on se 24 dana izvalcio kroz vasu teritoriju.
A cuo sam i za taj tenk,samo to je bilo ja mislim malo ranije,izginula sva posada.
Diverzant 72, sigurno mijesa Gornji i Doljnji Vakuf, je u gornjoj nisu bili srbi, a u doljnjoj ako dobro znam bilo vecina muslimana, a hrvata jedva... Sad vec mi je zao za te tenkiste, a i kucu pored tenka smo isto pogodili, e bilo je rat onda, ginulo se na obe strane... A mudzahedini su druga prica, vise krvolocni, zastrasuju, nego vojnicko znanje, jedini problem protiv s, njim, da zbog ubedjenje u svoje vjere ne plase se od smrti...

Zadnje uređivanje rezon@tor : 20.09.2013. at 13:20. Reason: citat
Josic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 05:05   #2449
Quote:
ajduk a šimić kaže: Pogledaj post
Niste rekli točno vrijeme ni dio bojišnice, pa sam pomislio da je se radilo o početku rata kad su u igri bili i Srbi.
Znači ABiH? Jesu li se u sastavu armije u to vrijeme borili i mudžahedini, možete li reći više o borbama. Kakvi su bili protivnici?
Bilo sam u G. Vakufu od 01.08.1993 do 16.08.1993. kad sam izgubio nogu na Ciganckoj Livadi. Ali prije smo digli u zrak Hotel Vakuf, gdije je bio smjesteno muslimansko zapovjednistvo, navodno... Tamo nije bilo mnogo mudzahedina, valjda jednog smo nasli medju poginulima, bio je iz Alzira, ali dosao dosta snajperista iz Zenice, koji su nam otezavali zivot...
Josic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 11:32   #2450
Quote:
Josic kaže: Pogledaj post
Ne u oluji nisam ucestvovao, nasa brigada pokrivao linije prema Vukovaru uglavnom Istocne granice hrvatske, da slucajno ne bi doslo do iznenadnog kontra napada od pravca srbije... Ne znam o kojem tenku govorite, jednu smo pogodili majutkom vise puta sa antene ako se dobro sijecam, a taj je bio totalno gotov, kupola mu odljetela... U odzackim gubicima nista ne znam, jer nisam mjestanin bio, ali sigurno ima na forumu ko to zna pa ce odgovoriti...
Josic , nisam dobro razumio da li se ovaj tenk nalazio na Anteni ili ste ga vi gađali sa Antene ?
__________________
Nije vrhunac vještine odnijeti stotinu pobjeda u stotinu bitki. Vrhunac vještine je pobijediti neprijatelja bez borbe. (Sun Tzu)
gorand20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 12:22   #2451
Quote:
Josic kaže: Pogledaj post
Diverzant 72, sigurno mijesa Gornji i Doljnji Vakuf, je u gornjoj nisu bili srbi, a u doljnjoj ako dobro znam bilo vecina muslimana, a hrvata jedva... Sad vec mi je zao za te tenkiste, a i kucu pored tenka smo isto pogodili, e bilo je rat onda, ginulo se na obe strane... A mudzahedini su druga prica, vise krvolocni, zastrasuju, nego vojnicko znanje, jedini problem protiv s, njim, da zbog ubedjenje u svoje vjere ne plase se od smrti...
da,u pravU si,pomijesao sam.Izvinajvam se.
Ma tako i meni sad zao kad se sjetim onih mrtvih,i kontam,boze koga od njih sam ja ubio.

Zadnje uređivanje rezon@tor : 20.09.2013. at 13:21. Reason: citat
diverzant72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 13:21   #2452
Quote:
gorand20 kaže: Pogledaj post
Josic , nisam dobro razumio da li se ovaj tenk nalazio na Anteni ili ste ga vi gađali sa Antene ?
Pozdrav Gorand...
Vec ne znam bas tacno objasniti odakle smo pucali, ali sa tog brda odakle smo pokrenuli napad na Munjacu, ako se dobro sjecam antena se zvao (ali Kula ce me ispraviti ako grijesim). A pucali smo na metu preko reke Bosne, selo mozda se zvao Tarevac ili selo do njega, nikad nisam provjerio na karti. Tenk se spustao nekako nizbrdo ulicom kad smo pogodili, tacno ispod kupole, koja je odljetila, mada skoro bilo van dometa maljutke... Sacekali smo malo i kad su iz obliznje kuce istricali vojnici do tenka, da vidu situaciju, poslali smo jos jednu raketu na njih i jednu zadnju preko prozora odakle su iztricali... Bili smo strasno surovi u borbi, sad vec i to mi je zao... A posle i neprijatelj nas dobro poklopio minobacacima...
Poz... hijena....
Josic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 18:22   #2453
Quote:
Josic kaže: Pogledaj post
Pozdrav Gorand...
Quote:
Vec ne znam bas tacno objasniti odakle smo pucali, ali sa tog brda odakle smo pokrenuli napad na Munjacu, ako se dobro sjecam antena se zvao (ali Kula ce me ispraviti ako grijesim). A pucali smo na metu preko reke Bosne, selo mozda se zvao Tarevac ili selo do njega, nikad nisam provjerio na karti. Tenk se spustao nekako nizbrdo ulicom kad smo pogodili, tacno ispod kupole, koja je odljetila, mada skoro bilo van dometa maljutke... Sacekali smo malo i kad su iz obliznje kuce istricali vojnici do tenka, da vidu situaciju, poslali smo jos jednu raketu na njih i jednu zadnju preko prozora odakle su iztricali... Bili smo strasno surovi u borbi, sad vec i to mi je zao... A posle i neprijatelj nas dobro poklopio minobacacima...
Poz... hijena....
Nemogu se tacno sjetiti datuma ali mislim 3-4.07.1992 u jeku zestokih napada sa suprotne strane uradena je jedna kontra gdje smo zauzeli Krcevine.Nisam siguran da li je ko učestovao od tvojih u toj akciji.Dva,tri dana poslije odatle je krenula akcija kada smo zajedno sa tvojim ljudima zauzeli Munjacu i otislo se prilicno daleko,ako se nevaram bilo je i dejstava i sa strane Pecnika .Doslo je se do ispod Antene koja je bila u neprijateljskim rukama.
Krcevine su inace bile na spoju Jakesa i Pecnika i tu je liniju drzao Pecnik,medutim morali su je napustiti da pojacaju liniju iznad sela.Znam da su prenijeli mojima u zapovjednistvu da mi to pokrpimo tj.da dodemo da ih smjenimo.Medutim prosao je citav dan dok smo se mi dogovarali ko ce zauzeti tih par zemunica koje su bile prazne, tesko je bilo pokrenuti ljude iz rova i u meduvremenu neprijatelj je usetao i zauzeo rovove bez borbe.(vjerovatno dobro izvidanje).
E onda su nas sa te kote drzali prikovane u rovovima, upravo moju liniju crte,bilo je 2-3 rova gdje se moglo samo nocu mijenjati al i tada nisu mirovali jedan prijatelj je dobio metak u obraz i to srecom samo kroz nije pogodilo vilicu.Najgore je bilo sacuvat se od snajpera radio je stalno,beztrzajni top i praga su zadavale glavobolju.I onda smo odradili akciju i zauzeli brdo-Krcevinu(koliko se sjecam samo jedan teze ranjen) a poslije je dosla i akcija Munjaca.

Josic selo preko rijeke Bosne jesu Tarevci,gledajuci sa nasih linija(krcevine) bili smo na malo vecoj n.visini a u to vrijeme su oni drzali desnu stranu r.Bosne.

Gorane neznam dali si saznao gdje su Krcevine?
Dobor kula is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 19:45   #2454
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
@ Josiću! Ti si vjerojatno najiskusniji ratnik na ovoj temi... Cijelo vrijeme, od 92. muči me pitanje, da li se Posavina ako ne obraniti, onda daleko duže opirati mogla. Zatim, da li je ABIH mogla otvoriti frontu prema Doboju od Tuzlanske i zeničke strane. Koliko bi to rasteretilo Posavinu? Pozdrav!
Pozdrav Dominik 01....
Kako bi moglo, sta bi smo trebali poduzeti, sad je vec kasno za tu raspravu, dogodilo kako se dogodilo, menjati na tome nista ne mozemo... A u ustroj i organizaciju muslimanske strane nisam upucen, ali opet mislim u tom razdoblju sto pitas, bili su previse okupirani Sarajevom i deblokadom tog grada nego Posavinom, Tuzlom ili nekim drugim gradom...
Josic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 20:31   #2455
Quote:
diverzant72 kaže: Pogledaj post
Kad si bio u Gornjem Vakufu?tamo mi je rodjeni brat ratovao,on je bio u 2 krajiskoj,i njih si upoznao u Posavini.
On je jako iskren covjek,i danas kaze da ste u trenutku pada tih opstina,bili vojnicki jaci,ali da je bilo mucke,da je to predano cudnim okolnostima,on se 24 dana izvalcio kroz vasu teritoriju.
A cuo sam i za taj tenk,samo to je bilo ja mislim malo ranije,izginula sva posada.
P.S odgovor za momka gore:Ne daj boze nikome da osjeti mudzahedini,aj sam osjetio,ali tada nismo znali ko su i sta su.
Ne zbog toga sto su vojnicki dobri,nego zbog toga sta ce ti uraditi ako te uhvate zivog,zamisli kako je porodicama sad gledati kako oni sutaju glave,i srpske i hrvatske.
Quote:
Josic kaže: Pogledaj post
Diverzant 72, sigurno mijesa Gornji i Doljnji Vakuf, je u gornjoj nisu bili srbi, a u doljnjoj ako dobro znam bilo vecina muslimana, a hrvata jedva... Sad vec mi je zao za te tenkiste, a i kucu pored tenka smo isto pogodili, e bilo je rat onda, ginulo se na obe strane... A mudzahedini su druga prica, vise krvolocni, zastrasuju, nego vojnicko znanje, jedini problem protiv s, njim, da zbog ubedjenje u svoje vjere ne plase se od smrti...
To isto za mudžehide su i rekli neki drugi ljudi.
Vojnički neznalice, ali krvoločni i nisu se plašili smrti. Ulijevali su strah u kosti amaterima i onim koji se s njima nisu susretali, a u sukobima sa iskusnijim vojnicima su dosta često pušili.

Što se tiče šutanja glava bilo je toga i još svačega goreg.
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 12:45   #2456
Quote:
ajduk a šimić kaže: Pogledaj post
To isto za mudžehide su i rekli neki drugi ljudi.
Vojnički neznalice, ali krvoločni i nisu se plašili smrti. Ulijevali su strah u kosti amaterima i onim koji se s njima nisu susretali, a u sukobima sa iskusnijim vojnicima su dosta često pušili.

Što se tiče šutanja glava bilo je toga i još svačega goreg.
Pa to ti kazem,nas nikada nisu probili,a i na Vozuci su se mucili 2 godine,izgubili su vise ljudi nego mi ukupno,ne smao oni nego citava ARBIH,ali opet se to racuna kao njihova pobjeda,njima je bilo vazno brdo a ne zivot ljudi.Istina imali smo mi vise od 400 za dan,ali i oni su blizu 200 isti.A da ne govorim kakve su gubitke trpili prije toga.

Jako dobro znam sta su radili,urpavo oni su mi zarobili kuma na Vozuci,samo on je boga pitaj kako ostao ziv,4 mjeseca mucenja je prezivio.
diverzant72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 12:52   #2457
Quote:
Dobor kula kaže: Pogledaj post
Nemogu se tacno sjetiti datuma ali mislim 3-4.07.1992 u jeku zestokih napada sa suprotne strane uradena je jedna kontra gdje smo zauzeli Krcevine.Nisam siguran da li je ko učestovao od tvojih u toj akciji.Dva,tri dana poslije odatle je krenula akcija kada smo zajedno sa tvojim ljudima zauzeli Munjacu i otislo se prilicno daleko,ako se nevaram bilo je i dejstava i sa strane Pecnika .Doslo je se do ispod Antene koja je bila u neprijateljskim rukama.
Krcevine su inace bile na spoju Jakesa i Pecnika i tu je liniju drzao Pecnik,medutim morali su je napustiti da pojacaju liniju iznad sela.Znam da su prenijeli mojima u zapovjednistvu da mi to pokrpimo tj.da dodemo da ih smjenimo.Medutim prosao je citav dan dok smo se mi dogovarali ko ce zauzeti tih par zemunica koje su bile prazne, tesko je bilo pokrenuti ljude iz rova i u meduvremenu neprijatelj je usetao i zauzeo rovove bez borbe.(vjerovatno dobro izvidanje).
E onda su nas sa te kote drzali prikovane u rovovima, upravo moju liniju crte,bilo je 2-3 rova gdje se moglo samo nocu mijenjati al i tada nisu mirovali jedan prijatelj je dobio metak u obraz i to srecom samo kroz nije pogodilo vilicu.Najgore je bilo sacuvat se od snajpera radio je stalno,beztrzajni top i praga su zadavale glavobolju.I onda smo odradili akciju i zauzeli brdo-Krcevinu(koliko se sjecam samo jedan teze ranjen) a poslije je dosla i akcija Munjaca.

Josic selo preko rijeke Bosne jesu Tarevci,gledajuci sa nasih linija(krcevine) bili smo na malo vecoj n.visini a u to vrijeme su oni drzali desnu stranu r.Bosne.

Gorane neznam dali si saznao gdje su Krcevine?

E ta munjaca,pre nego sto su nas povukli tu smo navodili artiljeriju,znam da je bilo par nekih kuca,ako se moze reci da su kuce,a pored neka tresnja.Odatle je djelovao vas snajper pa su nasi "uzorali" kompletan teren.Dalje je bila neka kuca od cigle,malo veca,e tu je nas tenk ubacio granatu kroz prozor,da li je neko bio unutra je ne znam
A Krcevinu su tukli minobacaci 120 mm stalno, ako sam dobro povezao koje je to mjesto,odnosno "brdo",sjecam se da je jedan plotun pogodio zemunicu ili sta vec,ufatio se strasan jauk na vasoj strani,valjda je ranjen neko bio.
Rekao sam ti,ja sam dosao u Odzak samim zauzimanjem,vec u ovi bili ispred,nekakav zaseok ne mogu da se sjetim imena,msm da je kao neko prezime,ako se sjecas pomozi mi,to je bio glavni pravac napada ako se sjecam.
diverzant72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 13:42   #2458
Quote:
diverzant72 kaže: Pogledaj post
E ta munjaca,pre nego sto su nas povukli tu smo navodili artiljeriju,znam da je bilo par nekih kuca,ako se moze reci da su kuce,a pored neka tresnja.Odatle je djelovao vas snajper pa su nasi "uzorali" kompletan teren.Dalje je bila neka kuca od cigle,malo veca,e tu je nas tenk ubacio granatu kroz prozor,da li je neko bio unutra je ne znam
A Krcevinu su tukli minobacaci 120 mm stalno, ako sam dobro povezao koje je to mjesto,odnosno "brdo",sjecam se da je jedan plotun pogodio zemunicu ili sta vec,ufatio se strasan jauk na vasoj strani,valjda je ranjen neko bio.
Rekao sam ti,ja sam dosao u Odzak samim zauzimanjem,vec u ovi bili ispred,nekakav zaseok ne mogu da se sjetim imena,msm da je kao neko prezime,ako se sjecas pomozi mi,to je bio glavni pravac napada ako se sjecam.
Činimi se da te dobro uhvatila amnezija,to sto pises nema blage veze.Ako si bio na Odzaku a neznas za Pecnik,Dobor kulu,Jakes e jebiga a jos "diverzant".
Ti si vjerovatno bio u Odzaku(ako si bio) kad smo mi bili preko u Hrvatskoj.

Zadnje uređivanje rezon@tor : 23.09.2013. at 11:08. Reason: citat
Dobor kula is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 15:57   #2459
Quote:
Dobor kula kaže: Pogledaj post
Činimi se da te dobro uhvatila amnezija,to sto pises nema blage veze.Ako si bio na Odzaku a neznas za Pecnik,Dobor kulu,Jakes e jebiga a jos "diverzant".
Ti si vjerovatno bio u Odzaku(ako si bio) kad smo mi bili preko u Hrvatskoj.
Znam ja za sve ta mjesta samo tamo nisam bio,tamo je bila 5 kozarska i Vukovi sa Vucijaka,,,oni su to zauzeli,cuo sam pricu da su uzeli Jakes na neki cudan nacin"noz na pusku" sad da li je tacno,ali tako se ovde vjeruje.
P.S 16 vam je dosla s boka,znaci sa Svilaja.

I rekao sam ti da nisam ucestovao u svim borbama,nakon pada Odzaka,gdje sam ispucao svega 2/3 okvira ucestvovali smo u ciscenju,tako da je nasa grupa bukvalno usetala u Dubicu,sad koja ne znam[ugl nije bosanska],pa sjecam se je jedan covjek iz 16 poginuo u nekakvim Potocarima ili tako nesto?

Zadnje uređivanje rezon@tor : 23.09.2013. at 11:08. Reason: citat
diverzant72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 22:49   #2460
Quote:
diverzant72 kaže: Pogledaj post
Znas li sta o pogodjenom Tenku na nasoj strani,nije do kraja unisten??Nisam ja bio istocoj slavoniji,samo zapadna.
Jesi li ratovao u krajini na kraju?

Koliko ste vi imali gubitaka u Odzaku,znam da je 1 oklopna tu tukla strasno,licno sam gledao dok sam navodio,u zivotu nisam vidio tako precizne tenkiste.
Možeš li malo ovo pojasniti da u životu nisi vidio tako precizne pogodtke dok si ih ti navodio.
Što su ciljevi bili tim tenkovima ili u što su to oni pogađali?
ledenobrzi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:11.