Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2018., 19:49   #3961
Dobro i koji je zaključak ove teme? Polovni auto kupovat samo ako imaš nekoga u koga vjeruješ 100% i 100% pouzdanog mehaničara, inače igraš žestoku lutriju? Kako takvih ima u promilima izgleda je bolje kupiti novi auto i vozdra.
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 21:10   #3962
Quote:
explorer 84 kaže: Pogledaj post
Predobro, auto ima stražnji naslon za ruku, ali nema prednji
ništa čudno, masu auta je to imalo ili ima. Neki čak i rupu do gepeka da se skije mogu staviti
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 21:56   #3963
Quote:
Guater kaže: Pogledaj post
I na huo.hr je šasija ista, svaka čast da si se sjetio oglasa iz 2016.
A zguglao malo pa mi se pojavio jedan takav oglas.

Quote:
red_shrike kaže: Pogledaj post
Dobro i koji je zaključak ove teme? Polovni auto kupovat samo ako imaš nekoga u koga vjeruješ 100% i 100% pouzdanog mehaničara, inače igraš žestoku lutriju? Kako takvih ima u promilima izgleda je bolje kupiti novi auto i vozdra.
Imam doma dva auta koja smo kupili preko Njuškala i nikakvi problemi. Čak i novi se tamo mogu naći.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 01:00   #3964
Quote:
wifi kaže: Pogledaj post
to mogu radit samo oni koji vrlo skoro planiraju rijesit se auta pa ne zele niti najmanje troskove. onaj tko misli vozit auto duze vrimena, a takvo nesto prakticira je DEBIL.
Prvi vlasnik.

140.000

"redovno odrzavan"
"Deda ga pazi"
"Nije cesto vozen"

Evolution28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 12:44   #3965
https://www.njuskalo.hr/auti/mercede...oglas-24420305

Citan sa zadnjim krajem od Kangooa
martin222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 12:50   #3966
Ispravka netočnog navoda.
To je Kangoo s prednjim dijelom od Mercedesa.

Ali hej! Promijenili su preko 500 komponenti na tom motoru da zadovolji Mercedesove standarde!
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 13:10   #3967
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
ništa čudno, masu auta je to imalo ili ima. Neki čak i rupu do gepeka da se skije mogu staviti
Nisam znao da je to slučaj, vidim sad da ih ima takvih dosta. Hvala
__________________
Što Bog dade i sreća junačka (ban Jelačić)
explorer 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 13:14   #3968
pitanje jedno, da kupujete rabljeno da li bi vam bilo izuzetno bitno da se vidi cijela povijest servisiranja, kroz radne naloge, račune itd... ili može i bez toga ako mehaničar na pregledu ustanovi da je ok sve i vizualno ste zadovoljni izgledom?
Mike Bro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 13:28   #3969
vjerujem samo svojim ocima.. a otkako sam uhvatio sam sebe da lazem ne vjerujem ni sebi vise =)


uvijek gledam nekakav dojam o vlasniku i prije svega o automobilu..
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 13:31   #3970
Što se tiče vlasnika, istina. Kad smo gledali jednog Avensisa prije skoro 5 godina na lokalnom autosajmu, lik koji je prodavao nije znao prednju haubu otvorit.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 13:31   #3971
Quote:
frenchman kaže: Pogledaj post
Ispravka netočnog navoda.
To je Kangoo s prednjim dijelom od Mercedesa.

Ali hej! Promijenili su preko 500 komponenti na tom motoru da zadovolji Mercedesove standarde!


Iako nije motor problem, nego sama šasija i plastika koju su koristili. Citan nema u ponudi niti LED svjetla, niti komande na volanu, u puno toga je konkurencija bolja, a skup je. Vito je avion, zašto nisu mogli napraviti svoju karoseriju i uzeti Renault motor, prodavao bi se bar duplo bolje.
martin222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 13:39   #3972
To za motor je zajebancija već odavno po forumu.

Pa jednostavno. Uložili su ukupno 1000EUR sa novi kalup maske i po 500EUR za farove. OK, OK...i 20 EUR za znak na volanu. Sve ostalo štanca Renault. Sklapa se na istoj liniji, unutra ide ista oprema, sjedala, sve. I prodaješ po 50% većoj cijeni od Kangooa, a luk nit jeo nit miris'o. Da prodaju jednog godišnje, to je čista lova, jer je razvoj nula.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 13:51   #3973
Da, šteta što time narušavaju ugled, uvijek su im gospodarski bili sa nekom manom, ali dobro, bar to nadoknađuju sa osobnim autima.
martin222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 14:42   #3974
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
pitanje jedno, da kupujete rabljeno da li bi vam bilo izuzetno bitno da se vidi cijela povijest servisiranja, kroz radne naloge, račune itd... ili može i bez toga ako mehaničar na pregledu ustanovi da je ok sve i vizualno ste zadovoljni izgledom?
pa radije bi da mi majstor pregleda sada u kakvom je stanju. čak ne treba bit servisna, nek ima račun ze neke važnije stvari koje kaže da je mijenjo

Quote:
Orlov77 kaže: Pogledaj post
Što se tiče vlasnika, istina. Kad smo gledali jednog Avensisa prije skoro 5 godina na lokalnom autosajmu, lik koji je prodavao nije znao prednju haubu otvorit.
to je samo dodatni plus- takav neće sam prtljarit nego ode u ovlašteni i kaže "ne radi - mijenjaj"
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 14:49   #3975
Quote:
Evolution28 kaže: Pogledaj post
Prvi vlasnik.

140.000

"redovno odrzavan"
"Deda ga pazi"
"Nije cesto vozen"
filter????
wifi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 14:57   #3976
Od zejtina ... ali nevidiš?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 14:58   #3977
Quote:
Orlov77 kaže: Pogledaj post
Što se tiče vlasnika, istina. Kad smo gledali jednog Avensisa prije skoro 5 godina na lokalnom autosajmu, lik koji je prodavao nije znao prednju haubu otvorit.
Nije imao potrebu

Poslano sa mog HummerLE koristeći Tapatalk
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 15:23   #3978
Quote:
martin222 kaže: Pogledaj post
Da, šteta što time narušavaju ugled, uvijek su im gospodarski bili sa nekom manom, ali dobro, bar to nadoknađuju sa osobnim autima.
Za koje im isto motore dela Reno. Do sad manje dizele, uskoro i 1.3 turbobenzin.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 15:25   #3979
Što nije novi 1.3 tb zajednički razvoj RNMA i Daimlera?
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 15:28   #3980
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
Za koje im isto motore dela Reno. Do sad manje dizele, uskoro i 1.3 turbobenzin.
Ali su dobri, bilo bi loše da im je komandna ploča od renola, kao u slučaju Citana...
martin222 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:13.