Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2018., 10:33   #4001
Čitam i poštujem tvoje mišljenje. Ti imaš iskustvo i ja imam. Vidim da je ponestalo argumenata.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 10:34   #4002
Da čitaš znao bi gdje si fulao.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 18:03   #4003
Ovo nije pdf politika, dijaspora...


Držite se teme.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 19:24   #4004
E kada napišeš nešto pozitivno o RH na ovom crvenom forumu, postovi ti se obrišu brzinom munje.. Kada sereš po RH konstantno svaki dan poput gastića sveznajućeg "autohtonog" Švicarca, nitko ti nikada ne obriše post. Jebi ga... Za ovaj gore post sam dobio kaznu.. Što sam krivo napisao neka me netko ispravi!?
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 19:41   #4005
Ajde ovako, ne znam jel problem u meni, jesam li glup, ne znam čitati ili nešto treće.

Henry, vjerujem da znaš čitati kad pišeš, onda te samo mogu lijepo zamoliti da još jednom pročitaš naslov teme, ali sa razumijevanjem.
Ako ti i dalje ne razumiješ zbog čega si dobio karton, onda se bojim da uzalud ovo pišem.

Znači vaš bezobrazlog ide toliko daleko da iako imate na ovom pdf-u temu za off i svašta nešto, vi i dalje na ovoj temi pišete o nekim sasvim drugim stvarima koje stvarno nemaju veze sa temom i usto se onda ti pitaš zbog čega si dobio karton.

Reci mi iskreno, da si ti mod, jel bi po tebi bilo u redu da naslov teme nema veze sa temom i da netko tko dođe čitati o prevarama čita o političkim stvarima i sl???

Neka manja digresija se uvijek može tolerirati, ali većinom se iz te male digresije uvijek ode u nekom sasvim trećem smjeru kao primjerice ovdje sada.
Da ja kao mod na ovom kako ti nazivaš "crvenom" forumu nisam obrisao te postove imaš li pojam na što bi ova tema ličila kroz dan, dva?

Znači iako imaš/te temu za OFF i dalje ti nije jasno zašto si dobio/li karton.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 19:46   #4006
Pa sve je to relativno koliko je ovo off na ovoj temi. Prijevare oko kupnje automobila su usko povezane s mentalitetom ljudi, političkim okolnostima, krizom u državi, migracijama..
Ajde dobro, neću više sraćkati..
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 19:53   #4007
Dečki imate ovu temu za off, troll... i tu možete pisati svašta što vam padne na pamet, raspravljati o svakakvim temama, ukratko prolazi sve osim vrijeđanja.

Tko od vas ima želju nastaviti, može to na gore navedenoj temi.

A sad se ostavite offa na ovoj temi i idemo dalje ontopic
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 22:07   #4008
Evo jedan friški primjer, neću navesti o kojem automobilu se radi i o kojem preprodavaču se radi jer mi nije cilj zvati ekipu provjerenog i slično, nego čisto da ljudi budu još oprezniji kod kupnje.

Znači prodavao sam staru ragu, auto je 98. godište s preko 200 000 kilometara. Stavio sam oglas i doslovno me zove preprodavač za 15 minuta. Pita jel to taj auto, ja rekoh je. Pita jel se može vidjeti, ja rekoh može odmah i tako on dođe, pogleda sa svih strana i kaže kupujem auto odmah ako spustiš cijenu za 200 EUR, ja naravno brže bolje prihvatio.

Kasnije ja vidim auto na Njuškalu s prilično manje km od 200 000 koliko je imao, zatim u opisu navedena oprema koju nema(ESP, ABS ma standard), još šećer na kraju napisao ima nove gume, a gume stare 4 godine i prešle prilično km.

Neću napisati za koliko sam ga prodao, ali zato ću napisati da trenutno traži za isti auto 2500 eurića VIŠE nego što sam ja od njega dobio. Eto tako oni posluju, naravno da auto nije pregledao, nisam mu stigao ni reći što sve na autu nije ispravno...boli njega kuki, on je auto oprao iznutra i izvana, stavio crnila na gume i odmah vrijedi bar 2000 eurića više ako ne i 2500 više.
__________________
This is just my opinion so don't get all butt hurt.
adidasclimacool is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 00:04   #4009
Ne razumijem čemu prikrivanje...
__________________
Što Bog dade i sreća junačka (ban Jelačić)
explorer 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 00:16   #4010
Quote:
explorer 84 kaže: Pogledaj post
Ne razumijem čemu prikrivanje...
Eto to ni meni nije jasno... Pa dajte pomozite ljudima da se ne zahebu i ne financiraju takve likove.
Lucky-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 01:07   #4011
Pa sta vam nije jasno?
Boji se da ako objavi, da ce on dobiti problema sa prepodavacem.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 07:23   #4012
Da vam "sažmem: adidasclimacool je prodavao auto staru ragu, podcjenio jedno 1000-1500€ i sad mu je ža kaj ce netko drugi ubrat vrhnje.

Dal je sadasnji vlasnik napisao da auto ima ABS , ESP ili sonarni radar i strojnicu u zadnjoj tablici to ce buduci kupac najbolje ocjeniti dal ima il nema,i ovisno o tome koliko mu to treba kupiti nekupiti auto.Isto ko i gume dal su nove nakon 4 godina il ne.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 07:35   #4013
Baš tako
jurrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 07:45   #4014
Mene više zanima na kojem to punoljetnom kršu se može dić cijena 2 soma eura.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 07:55   #4015
Audi, BMW, Mercedes krševi... Ima kod nas pacijenata za to.

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 07:56   #4016
Golf
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:38   #4017
adidas reci koji šoderaš je u pitanju...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 14:16   #4018
Ne znam, evo, kak se ide prodavat auto bez da se provjeri kolko on zapravo vrijedi na njuškalu, index oglasima, plavi oglasnik itd. Sad je njemu žao jer je auto dao ispod cijene za 1000-1500 eura a preprodavač je to skužio odma i malo još spustio cijenu da nije preočito da je predobra ponuda i prst u uho.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 17:28   #4019
Ne želim se s rogatima bosti, ako ste pametni kako pišete ovdje onda ćete znati izbjeći takav automobil.

Još jedan od razloga zašto to ne želim napisati je taj što još uvijek stoji oglas na Njuškalu. Izgleda da za sada nema budale koja bi ga kupila.

Međutim, reći ću ovo...taj preprodavač je vidio oglas na Njuškalu "istog" modela gdje također neki preprodavač traži te novce (vidio sam ga i ja), ALI moja raga nema tu opremu plus ima kvar koji iznosi više od 50% vrijednosti automobila (ja sam to napisao u oglasu), međutim to njega nije zanimalo jer auto ovako radi normalno, a nakon nekog vremena... hm...

Taj auto je kupljen bez radija, bez klime, znači gol. Znam kad smo ga kupovali (98. godina). Međutim on je održavan i izvana izgleda super. To što on nije htio pregledati auto je njegova odluka jer on zna da te novce koje je meni dao može vratiti, a svaki euro više mu je profit.

Meni se s tim autom više nije dalo zezati, ali ono što nisam očekivao jest to da će staviti cijenu 2500 EUR veću i da će baš tako lagati u oglasu. Zamisli netko kupi auto za 4000 EUR, vidi ima servisnu, održavan, garažiran, nigdje hrđe, pali na pola ključa, vuče bez problema, a putem kući zaglavi negdje.

Meni je jasno da oni moraju zaraditi, ali što je previše je previše....

P.S. netko od vas je spomenuo o kojem autu se radi, ja nisam rekao ništa.
__________________
This is just my opinion so don't get all butt hurt.
adidasclimacool is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 17:49   #4020
Quote:
adidasclimacool kaže: Pogledaj post
Ne želim se s rogatima bosti, ako ste pametni kako pišete ovdje onda ćete znati izbjeći takav automobil.

Još jedan od razloga zašto to ne želim napisati je taj što još uvijek stoji oglas na Njuškalu. Izgleda da za sada nema budale koja bi ga kupila.

Međutim, reći ću ovo...taj preprodavač je vidio oglas na Njuškalu "istog" modela gdje također neki preprodavač traži te novce (vidio sam ga i ja), ALI moja raga nema tu opremu plus ima kvar koji iznosi više od 50% vrijednosti automobila (ja sam to napisao u oglasu), međutim to njega nije zanimalo jer auto ovako radi normalno, a nakon nekog vremena... hm...

Taj auto je kupljen bez radija, bez klime, znači gol. Znam kad smo ga kupovali (98. godina). Međutim on je održavan i izvana izgleda super. To što on nije htio pregledati auto je njegova odluka jer on zna da te novce koje je meni dao može vratiti, a svaki euro više mu je profit.

Meni se s tim autom više nije dalo zezati, ali ono što nisam očekivao jest to da će staviti cijenu 2500 EUR veću i da će baš tako lagati u oglasu. Zamisli netko kupi auto za 4000 EUR, vidi ima servisnu, održavan, garažiran, nigdje hrđe, pali na pola ključa, vuče bez problema, a putem kući zaglavi negdje.

Meni je jasno da oni moraju zaraditi, ali što je previše je previše....

P.S. netko od vas je spomenuo o kojem autu se radi, ja nisam rekao ništa.
Pa zaboli te koliko če zaradit na tvojem auto,samo na balkanu je moguće naći kupca za krampine stare 20 godina i zaradit k tome 1000 eura čistoga.U svakoj trgovini ima prevare i navlakuše.Najviše se slažem sa komentarima Josipa koji je realan,svi bi jebali a nitko ne bi platio.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.