Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2017., 10:33   #6841
Quote:
Amazing Pudding kaže: Pogledaj post
Pola ure kulture je postlalo negledljivo.
Onak - gledaš i ne vjeruješ pa onda jednostavno prestaneš gledati jer je nepodnošljivo koliko su neki ljudi, a bome i žene - nisko pali.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 00:18   #6842
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Pola ure kulture je postlalo negledljivo.
Onak - gledaš i ne vjeruješ pa onda jednostavno prestaneš gledati jer je nepodnošljivo koliko su neki ljudi, a bome i žene - nisko pali.
Nekoć mi je to bila omiljena emisija.

Danas će biti više od godinu dana kako sam cigićima poklonio telku da ne moram gledati apotekarskog štakora iz Kanade i lažljive pederčine iz Mosta.
A taman sam se navikao na HDZ i SDP, kad ono...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 20:23   #6843
HRT je pod potpunom kontrolom liberala i zeleno žutog lobija. Uopće ne prenose bitne događaje iz SAD-a. Npr.jučer je u Washingtonu održan Hod za život sa pola miliona ljudi, na njemu je sudjelovao potpredsjednik SAD-a, a na HRT-u ništa.

Za razliku od toga, danas bombastično prenose "SAD se digao na noge zbog Trumpove uredbe". A kad tamo, prosvjeduje par tisuća ljudi.

Branka Slavica je izvještavajući iz Amerike tek na kraju, spuštenim tonom, jedva prozborila da na neku ključnu funkciiju dolazi poznati pro lifer. Koju funkciju i što točno ne znam, jer je to prozborila na brzinu i ispod glasa.

Manje više ista je stvar sa ostalima. Dakle, mi nemamo medije, imamo opinion makere koju predstavljau stalnu oporbu prevladavajućem mišljenju u društvu.

Sreća je da postoji internet koji preko nezavisnih portala probiija blokadu. Tim više me čudi da na HRT-u misle da mogu skrivati informacije. Mogu se jedino izblamirati.
plasica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 02:17   #6844
Quote:
plasica kaže: Pogledaj post
HRT je pod potpunom kontrolom liberala i zeleno žutog lobija..
Nemoj vrijeđat istinske liberale i zeleno-žute lobije - ono (da, ono ) što sada i uvijek će ordinirat po HRT-u su - oportunisti.
Da Živi zid nekim čudom pobijedi, da vidiš u roku nekoliko mjeseci ateističkih emisija, emisija o chem-trailsima, povratak Na rubu znanosti, dokumentarci o gušterima...
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 10:30   #6845
Znate li tko je Predstojnik Bijele kuće?
To je Chief of Staff .
Nikad ne vidjeh da su kojega dužnosnika tako potpisali. Hateveofci su doista kreativni.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 19:16   #6846
KAKO SE RADI NA HRT-U: „Zašto javna televizija ne želi da saznate kako se živi pod kontrolom sirijske vlade?“
Quote:
Blokada filma kojeg smo snimili nije samo odraz cenzure na Hrvatskoj radioteleviziji, već i pokazatelj krajnje neodgovornosti, nekulture i neznanja rukovodećih kadrova javne televizije. Zbog nepostojanja konkretnog odgovora s HRT-a, snimljenu dokumentarnu reportažu iz Sirije, u trajanju od 45 minuta, prikazat ćemo javno na lokaciji o kojoj ćemo vas naknadno obavijestiti.

Vrijedilo bi na ovom mjestu ukazati i na opis situacije koju smo imali s javnom televizijom, ali i neka prijašnja iskustva, kako bismo shvatili, ili u najmanju ruku postavili pitanje, u čijem to interesu radi HRT, tko su ljudi na glavnim pozicijama i jesu li uopće kompetentni baviti se poslom kojim se bave. Kako ne biste pomislili da se radi o svakidašnjoj jadikovki nekog tko nije prošao na natječaju, podaci koje donosimo govore sami za sebe.

...


Ono što smo uspjeli je HRT-u se javiti s tri reportaže za središnji Dnevnik u trajanju od po dvije minute. Niti to ne bi prošlo bez pomoći prijatelja i novinara s televizije i tadašnje garniture na odlasku, koja je još uvijek imala kakav takav senzibilitet za vanjsku politiku. S tim da smo zbog cenzure jedan tekst morali pročitati ispočetka, sporan je bio termin „oslobađati“. U tekstu naime stoji kako „sirijska vlada oslobađa okupirani teritorij“. To se međutim ne uklapa u službenu politiku koja drži stranu prozapadnoj propagandi i termin je promijenjen u „sirijska vojska zauzima...“. Radilo se, naime, o teritoriju kojeg je okupirala Islamska Država.

Iz pouzdanih izvora saznajemo da su urednici doslovno novinarima govorili kako treba raditi priloge o Siriji, jer se zna na čijoj je Hrvatska strani. Bilo je to dovoljno da se zaključi kako HRT ne želi objaviti istinu o životu na teritoriju pod kontrolom vlade Bashara al Assada, iz jednostavnog razloga - ljudi ne žive kao u paklu, odnosno žive bolje nego u ostalim dijelovima Sirije. Samo u Damask je od početka rata ušlo više od tri milijuna izbjeglica.
...
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 21:39   #6847
SDP nije smio dati HRTu dodatna dva kanala i tako njihov položaj ojačati. Trebao je proraditi na pluralizmu medijske scene.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 23:18   #6848
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
SDP nije smio dati HRTu dodatna dva kanala i tako njihov položaj ojačati. Trebao je proraditi na pluralizmu medijske scene.
2 kanala? kaj HTV 4 netko gleda?

gledanost HTV 3 je 2%
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 20:45   #6849
Ja podupirem tv pristojbu, ali ona je prevelika za tako lošu kvalitetu, da ne spominjemo da postaje sve više i više desničarska. A već odavno služi u interesima HDZa i Crkve.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 22:05   #6850
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
2 kanala? kaj HTV 4 netko gleda?

gledanost HTV 3 je 2%
HRT 1 i HRT 3 su jedini kanali koji valjaju. Ostale kanale treba privatizirati.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 11:57   #6851
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
HRT 1 i HRT 3 su jedini kanali koji valjaju. Ostale kanale treba privatizirati.
ja gledam jedino HTV3.
Jedinica je naprosto užasna.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 16:47   #6852
Na HRT-u se priča da je aktualni v. d. ravnatelja Blago Markota, nakon što je doznao da Most ne namjerava podržati HDZ-ova odabranika Antu Sarjanovića u utrci za mjesto glavnog ravnatelja HRT-a, ovih dana povukao nekoliko ključnih strateških poteza.

Za početak, na Prisavlju se govorka da je Markota, mimo običaja, s Aleksandrom Stankovićem ove nedjelje na HRT-u dočekao Nikolu Grmoju, političkog tajnika Mosta. Nakon emisije “Nedjeljom u 2” Markota i Grmoja navodno su zajedno otišli na gotovo trosatni ručak u obližnji restoran, nakon čega se dobro raspoloženi Markota vratio na Prisavlje i ekipi novopokrenute emisije “#volim nedjelju” priopćio kako se nada da će Saborski odbor za informiranje, informatizaciju i medije u petak ipak njega predložiti Saboru za mjesto čelnog čovjeka javne radiotelevizije.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...imati/5635491/

__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 01:34   #6853
Hloverka Novak Srzić:

“Primiče se kraj ovom mom mrcvarenju. Uvjerena sam da ću se s upravom HRT-a o svemu dogovoriti”

Naravno da se želim vratiti na HRT, s kojeg sam nepravedno otpuštena. Jako sam zadovoljna presudom Županijskog suda kojom je poništena prvostupanjska presuda. Nadam se da se primiče kraj ovom mom mrcvarenju u kafkijanskom procesu. Uvjerena sam da ću se s novom upravom HRT-a, na čijem je čelu v. d. glavnog ravnatelja Blago Markota o svemu moći ljudski dogovoriti - kaže Hloverka Novak-Srzić, bivša urednica i novinarka HRT-a.
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 12:07   #6854
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Hloverka Novak Srzić:

“Primiče se kraj ovom mom mrcvarenju. Uvjerena sam da ću se s upravom HRT-a o svemu dogovoriti”

Naravno da se želim vratiti na HRT, s kojeg sam nepravedno otpuštena. Jako sam zadovoljna presudom Županijskog suda kojom je poništena prvostupanjska presuda. Nadam se da se primiče kraj ovom mom mrcvarenju u kafkijanskom procesu. Uvjerena sam da ću se s novom upravom HRT-a, na čijem je čelu v. d. glavnog ravnatelja Blago Markota o svemu moći ljudski dogovoriti - kaže Hloverka Novak-Srzić, bivša urednica i novinarka HRT-a.
Vidiš kako je to krasno.
mogla bi za povratničku emisiju intervjuirati KGK.
Ili obnoviti stari projekt Jugovina sa Stojedinice kroz koji je širila bratstvo i jedinstvo.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 19:01   #6855
Dujmović i Markićka., uskoro Hlo, Banca nema dugo, baš mi nekako fali. Krenulo HRT-u u pm.
handiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 19:58   #6856
I gledam tako danas o prepucavanju oko ravnatelja, pa koga će Most, koga bi HDZ...pa ovo - pa ono. I sve neka politička prepucavanja u stilu koji ravnatelj je iz kojeg tabora i koliko podoban.

Ništa kvaliteta programa, ništa znanje, nedaj Bože iskustvo.

Šta nam ostaje nego i dalje reprize i program amatera u stilu Dujmovića i njegovih gostiju u stilu povjesničara amatera.

HRT3 je i meni bio najdraži jedno vrijeme ali više nije. Zbog čega da mi bude najdraži? Mirisa baruta po 3-4 put? Bonanze po tko zna koji put? Škotsku već znam napamet.

Budući da su napravili miš-maš svih programa, onda ukinite sve što ne treba. Neka ostanu i 2 programa ali neka budu kvalitetna. Ovo sada je užas.

A sigurna sam da od svih prijavljenih na natječaj za ravnatelja nijedan nije bio sa stvarnim znanjem.

I još uz sve, ako smanje pretplatu ( a navodno hoće) eto razloga svim novim ravnateljima, urednicima da ne moraju ništa raditi, ulagati truda...jer ''ne može se, nema novaca za kvalitetnije''.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 20:08   #6857
Quote:
šafrona kaže: Pogledaj post
A sigurna sam da od svih prijavljenih na natječaj za ravnatelja nijedan nije bio sa stvarnim znanjem.
A ti vjerovatno imaš znanje kad si sigurna, što se nisi prijavila na natječaj.
blesimer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 20:10   #6858
Quote:
blesimer kaže: Pogledaj post
A ti vjerovatno imaš znanje kad si sigurna, što se nisi prijavila na natječaj.
Nisam se prijavila na natječaj jer nisam iz odgovarajuće stranke, odnosno nisam podobna.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 15:42   #6859
Klemma baš krenulo...

Klemm preuzeo sve poslove osiguranja na HRT-u

Quote:
ZAŠTITARSKA tvrtka Josipa Klemma, jednog od vođa šatoraša u Savskoj, je od 1. ožujka preuzela sve poslove osiguranja na HRT-u, neslužbeno doznaje Nacional.
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 17:46   #6860
Sasvim očekivano


http://www.maxportal.hr/premium-sadr...natelja-hrt-a/
__________________
When nothing goes right... go left...
sitnaMalaPlava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.