Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2016., 23:34   #41
Avdija je skupa sa Karadžićem nakon Zvezde igrao u 2. ligi u Gradine Pula, a onda išao u Izrael.
Sjećam se da na početku opće nije htio nazad u obranu, pa mu je cijela dvorana jebavala sve po spiku. Na kraju se unormalio i odigrao OK sezonu.
cave troll is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 23:43   #42
Tog se ne sjećam. Kak su tam došli? Bili su u vojsci?
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 23:54   #43
Vjerojatno su došli preko Žeravice koji je tu živio.
Došli su kad su već bili veterani.
cave troll is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 00:02   #44
Quote:
SusFerox kaže: Pogledaj post
Sjeća li se tkogod Bože Deaka? Adnana Bečića?

SF

Sa Božom sam igrao nekoliko godina. Igrački genijalac. I u poznim godinama mu je rijetko tko mogao išta. Kontrola lopte i riješenja koja je radio na terenu su bila fenomenalna. I privatno je bio osebujan lik i moglo bi se danima pisati o njemu. Vrlo zabavan lik.

Rado se sjetim i Martina Vanjka. Njega je bio užitak gledat. Napali se na svakoj tekmi.
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 01:34   #45
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Kutluay i tri tone gela na kosi,iako je on bas legenda..Ali bio je nepogresiv sa sutem i unakazio Kindera..
Unakazio je taj mene u živo(ko gledatelja) u ciboninim tornju,44 ja brijem,u Europi,tada,baš ruganje životu.....u doba kada jedan Dominique Wilkins,kolko god star nije mogao više od 15-16

Druga ikona Europe,malo manje poznata,Bane Prelević...šuter,PAOK...ne znam kontra koga sam ga gledao ne pamtim kad,samo znam da taj nije mogao stati.

Prije 2-3 godine,Krk,mračan noćni klub opskurnog mjesta,lik 2.16 u mraku,omamljen cugom i dosadom solira pogledom u prazno...ja na 8. promilu....prilazim,jes ti Rašo? Nisam kaže div... samo sam mu odgovorio da ne sere i udaljeio se u svoje osobno pijanstvo...eto mogu reć da sam upozn'o NBA šampiona.

Zadnje uređivanje Havoc123 : 01.10.2016. at 01:44.
Havoc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 01:50   #46
Mislim da Rašo ima kuću na Krku.
cave troll is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 01:51   #47
That explains everything.

Još jedna veličina proed Jure Košira i Alberta Tombe u mom mjestu...
Havoc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 02:41   #48
Baneta Prelevica si gledao u dvojci doma sportova protiv Zagreba ..Trpao je Walter Berry,jos jedan koji je pao sve moguce testove u nba ligi i potencijal za koji all star nastup..Sa njim i Zoran Savic..
Za Zagreb Krunic i Zadravec..Napadnuti G4 tamo iza kosa sa juzne strane..
Jos jedan dobar suter je bio Mica Beric..Sa tim sto ove koji su rano otisli u Grcku mi nismo pratili jer i nasi nisu igrali tamo..Stvarno je more Srba otislo u Grcku i uzimalo drzavljanstva..Znam da su Gurovic,Stojakovic,Tarlac i ekipa morali cekati dvije godine da opet zaigraju za Srbiju..

@nosce te ipsum
Sam pisi frende,sto vise bas starijih i jos aktivnih tada kosarkasa to bolje..ima tu materijala tone vjerujem
Martin Vanjak je udario gene kosarkaske onom Sirokom u stvaranju dobrog aba ligasa..Uf i Frane Colak..Svaki Amer koji je bio na Brigu je bio pogodak..Ko da ga je Aco na zeton dovodio

Nisam znao da je Zeravica zivio u Puli,prvi glas..Kad smo kod njega,gledao sam nedavno na youtube-u Ducija Simonovica..Covjek je otisao na kvasinu skroz,ali skroz
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 09:11   #49
Quote:
Havoc123 kaže: Pogledaj post
Unakazio je taj mene u živo(ko gledatelja) u ciboninim tornju,44 ja brijem,u Europi,tada,baš ruganje životu.....u doba kada jedan Dominique Wilkins,kolko god star nije mogao više od 15-16
a tek ona trica u 1/4 finale eurobasketa u turskoj pred kraj treće što je značilo i povratak turaka u utakmicu...

p.s.

sad sam se sjetio alana gregova jel on vama sliči na pauletića?
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 10:34   #50
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Baneta Prelevica si gledao u dvojci doma sportova protiv Zagreba ..Trpao je Walter Berry,jos jedan koji je pao sve moguce testove u nba ligi i potencijal za koji all star nastup..Sa njim i Zoran Savic..
Za Zagreb Krunic i Zadravec..
Isuse da,preveć godina je prošlo.... Zadravec

Druga tekma koje se sjećam isto kolko mi je u magli je Zrinjevac(generacija Marić,Kelečević,onaj ćelavi kaj je kasnije igral za zadar) Beobanka...u kutiji brijem. Ja i frend,sjedimo pored Chuckya Atkinsa i zobamo mu haribo bombone,frajer se negdje usred tekme diže i vraća za 2 minute sa vrećom od kilu i daje nam

Sjećam se nekog centra Beobanke....brijem da je 180 kila imao. Baš zalutalo strano tjelo u sportu. Kasnije sam vidio da se i taj grčke dokopao. Il tako nešto...u svakom slučaju koliko je klasa tada bilo,toliko je i odrona moglo strpat koji dojč mark u džep
Havoc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 11:19   #51
Jel igrao Zrinjevac ranije sa njima?..Jer generacija i tekma o kojoj mislim da pricamo,sva tri asa su otisla..Inace Air Emilio Havoce..

Tada za Zrinjevac klinci Pepi Dujmovic i Morici..Pepi je danas mislim nesto u Zrinjskom,skupa sa Dzidicem..Uf Mostarci su imali aseva..I centarska linija Dzenan Rahimic i Frane Colak..
Na jednoj domacoj sam bio i bila je isti dan kad je Dinamo igrao sa skakvcima..Stalno se odlazilo gledati na sank kako ide tekma koja je zavrsila 4-4..Ali je kutija bila solidno puna..Danas Cedevita nemre napuniti toliko na abi dvoranu..katastrofa..
A kad si ih vec spomenuo,treba istaknuti u Radulovica koji je zatrpavao kos Cibone u finalu 1995..I sve to uz gore nabrojane velicine..Da su imali samo jos jednog dobrog igraca u rotaciji..
Volio bi vidjeti tebe i Simonovica kako divanite na temu geopolitike i vojske..ajme rasprave

A bilo je vise tih 140 plus kilasa..Kako se zvao onaj sto je za Dubravu igrao,Prskalo nesto..Noge kao dva taburea..

Alan Gregov je isti Pauletic,to smo vec negdje imali usporedbu..
Morat ces doci jednom na cugu da prekopamo sve te tekme i slusamo starije kako je igrao Daneu ..
Meni je draga tekma Zagreb-Zvezda kad smo nadobudno dofurali onaj ogromni stari bad blue boys transparent kojeg naravno nisi imao gdje staviti u Trnskom..Jebate spontano se okupili i otisli,te nas je bilo fajn..Zagreb dobio u zadnjim sekundama tekmu iako se pola toga ne sjecam
A tih godina imam doma negdje kolekciju ulaznica sa tekmi i svih sportova..To je masa ulaznica i islo se na sve..Iako je u usporedbi sa 90-tima opet bilo osjetno manje ljudi..Ali kako je danas,mila majka sa brojkama..Propali smo po posjeti..I ako mi nesto fali to je opustenost pandura i redara po pitanju kontrole sto mozes unesti i tih pizdarija..Udarali su i tada momacki i prasili po ledjima,ali nije bilo ovakvog bolesnog izdrkavanja kao danas..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 12:36   #52
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Morat ces doci jednom na cugu da prekopamo sve te tekme i slusamo starije kako je igrao Daneu ..
Daneua nisam tolko pratio jer sam tad već čuvao unuke.
Ja sam odlazio na tekme na Tuškancu, po kiši, kad su Mirko Novosel i ostali igrali u starkama.

Jebali te stariji i Daneu da te jebali!

ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 12:45   #53
A možda su i prešli tada da. A kontra Morića sam i igral. Šteta kaj nisu svoj talent prenjeli u seniorski dio jedan brat stavi 49 prvo pluvreme pa drugo pusti drugog da stavi 45
Havoc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 13:39   #54
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Daneua nisam tolko pratio jer sam tad već čuvao unuke.
Ja sam odlazio na tekme na Tuškancu, po kiši, kad su Mirko Novosel i ostali igrali u starkama.

Jebali te stariji i Daneu da te jebali!

Gledao si petorku Momčinović, Novosel, Lalić, Kovačić, Petričević?



SF
__________________
"See? All you have to do is lead the Gauls to a Roman patrol, and they forget you. Makes you feel a bit of a swine, but it saves your bacon!"
SusFerox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 13:49   #55
Quote:
Nosce te Ipsum kaže: Pogledaj post
Sa Božom sam igrao nekoliko godina. Igrački genijalac. I u poznim godinama mu je rijetko tko mogao išta. Kontrola lopte i riješenja koja je radio na terenu su bila fenomenalna. I privatno je bio osebujan lik i moglo bi se danima pisati o njemu. Vrlo zabavan lik.

Rado se sjetim i Martina Vanjka. Njega je bio užitak gledat. Napali se na svakoj tekmi.
Igrao sam jednom na haklu u Križanićevoj protiv Bože Deaka. On je tad već bio u poštovanja vrijednim godinama, a ja napaljeni dvadesetogodišnjak.

I stave me da ga čuvam.

Jebote, nisam se toliko manje vrijedno osjećao nikad u životu. Nisam mu mogao doslovno ništa: ako sam mu bio na metar udaljenosti, lola se digne i zabije; ako mu priđem, napravi nešto s koljenima, i dok ja pokušavam shvatiti što se dogodilo, on već veselo polaže loptu; pod košem ga nisam mogao izgurati (nije ni on mene, makar nešto ), nisam ga uspijevao preskočiti (vidi pod guranje), barem mi je tri puta proturio loptu kroz oči, i da stvar bude gora po moj ego, cijelo je vrijeme bio vrlo ljubazan prema meni.



SF
__________________
"See? All you have to do is lead the Gauls to a Roman patrol, and they forget you. Makes you feel a bit of a swine, but it saves your bacon!"
SusFerox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 17:46   #56
Quote:
SusFerox kaže: Pogledaj post
Gledao si petorku Momčinović, Novosel, Lalić, Kovačić, Petričević?



SF
Tak, tak...
Ček da provjerim u monografiji Zorana Kovačevića.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 01:13   #57
Quote:
SusFerox kaže: Pogledaj post
Igrao sam jednom na haklu u Križanićevoj protiv Bože Deaka. On je tad već bio u poštovanja vrijednim godinama, a ja napaljeni dvadesetogodišnjak.

I stave me da ga čuvam.

Jebote, nisam se toliko manje vrijedno osjećao nikad u životu. Nisam mu mogao doslovno ništa: ako sam mu bio na metar udaljenosti, lola se digne i zabije; ako mu priđem, napravi nešto s koljenima, i dok ja pokušavam shvatiti što se dogodilo, on već veselo polaže loptu; pod košem ga nisam mogao izgurati (nije ni on mene, makar nešto ), nisam ga uspijevao preskočiti (vidi pod guranje), barem mi je tri puta proturio loptu kroz oči, i da stvar bude gora po moj ego, cijelo je vrijeme bio vrlo ljubazan prema meni.



SF
Na jednom turniru kad smo igrali uništavali smo ih s bekovskih pozicija i njihov trener zamisli udvojit Božu tamo već na centru. Normalno, ovaj je to odmah skužio i kad su oni krenuli na njega on meni doda loptu iza leđa. I ljudi mašu oko njega, a lopta kod mene na trici s druge strane .

Često je znao u kontri 2 na 1 ili 3 na 1 sam sebi dodat iza leđa od tablu i zabit zicer. Genijalac.
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 23:15   #58
goran grbovic - jedan od najboljih sutera krajem osmdesetih godina i najveca budaletina ikada, barem sto se tice ex-yu

spisak pizdarija koje je napravio je zaista predug
__________________
True story.
KK_Bosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 23:21   #59
Sad si me podsjetio na Arsenija Pešića iz Partizana s njegovim šutem iznad glave.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 23:28   #60
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Sad si me podsjetio na Arsenija Pešića iz Partizana s njegovim šutem iznad glave.
jest, sav je bio nespretan, al ko ga je naucio da tako puca slobodna, mislim da nikad nije rekao
__________________
True story.
KK_Bosna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:03.