Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2016., 17:50   #101
Milačićem
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 18:02   #102
Scoonie Penn
marsovacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 19:35   #103
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Milačićem
Ahaaaa, hvala
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 20:05   #104
Tony Maroney
cave troll is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 20:12   #105
Ante Luster: Još čuvam žuti dres, volio bih novo okupljanje

http://www.24sata.hr/sport/ante-lust...pljanje-315225

__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 20:25   #106
Jedna pitalica samo za hard core fanove ABA lige. Da, cave troll, na tebe mislim

Tko je bio MVP ABA lige u sezoni 2009/10?
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 22:47   #107
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Imace ta trica Saleta je Rimac odigrao skroz korektnu obranu..Ne znam,uslo je jbg..
Istanbulsko finale...posljednji krik cjelovite jugo-košarke. To se pamti i to mi je prošlo kroz glavu dok je vodio tu loptu, znao sam da će tako biti i da će ući. Ne bih ga pustio šutirati, ali lako mi je pričati.

Da pojasnim zašto je i ta titula po meni, iako definitivno srpska, dio nasljeđa SFRJ. Taj sastav bio bi takav i da je država ostala, na sami roster nikakav utjecaj nije imao ni rat, ni seljenja igrača, a ni igranje u Fuenlabradi. Ostali su zajedno i uzeli. Oni i jedan Hrvat. Iduće sezone Sale u Milano a Danilović u Bolognu + sankcije i kraj.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 01:40   #108
samo Dževad Alihodžić, istisnka legenda

o atkinsu netreba ni pričat...
__________________
we are the flame at night, the fire in the trash
we are motörhead, born to kick your ass
Živo Blato is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 08:50   #109
Quote:
Živo Blato kaže: Pogledaj post
samo Dževad Alihodžić, istisnka legenda

o atkinsu netreba ni pričat...
njegovih legendarnih 5 cm odraza...
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 09:56   #110
Quote:
KK_Bosna kaže: Pogledaj post
goran grbovic - jedan od najboljih sutera krajem osmdesetih godina i najveca budaletina ikada, barem sto se tice ex-yu

spisak pizdarija koje je napravio je zaista predug
jeli se sičaš utakmice kad su se potukli on i Ivica Dukan iz Jugoplastike.., inače Dukan mi je rođak..to je isto bia budaletina svoje vrste
ravno do dna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 12:48   #111
Sjetimo se utakmice na koju cave trollu i danas dodju suze i sjetno otvori bocu najbolje istarske malvazije..

Zdrijeb je te sezone 96-97 u Euroligi smjestio Partizan i Split u istu skupinu..Partizan je imao potentnu momcad i ocekivala se katastrofa Splita u medjusobnim duelima..

Legenda kaze da poglavar drzave nije htio da napaceni narod gleda katastrofu na drzavnoj dalekovidnici,pa htv po dobrom starom obicaju nije prenosio utakmicu:klap:..

Znajuci da je Vranjo bio iskompleksiran tim stvarima, ne bih se cudio..Ali da ne idem dalje u politiku iako volik zabrazditi..

Tog hladnog sijecnja u Pesaru se naslo i 300tinjak navijaca splitskih zutih,koji su dosli bodriti prakticki splitsku djecu..Vrankovic,Vujcic,Prkacin,Ridl,Jaman,Tvrdic, Grgurevic,Tomeljak..Uz prekaljenog skupljaca faula nba lige Smrek-a i "purgera" Gorana Jay Will-a Kalamizu,koji je odigrao cijelu temu..

Igralo se u Pesaru zbog dobro znanih stvari koju godinu ranije,a grad je vjerovatno odabran jer je Skansi bio trener,a i prekoputa je obale..

Partizanu je na celu bio legendarni Muta Nikolic,sadasnji pomocnik Saleta Djordjevica a roster doista impresivan..Pod kosem nba setaci Drobnjak i Koturovic..Najbolji skakac eurolige i kos masina Tomasevic..Na bekovima Lukovski i Mica Beric,te pokojni Haris Brkic..

Long story short posto snimke nemamo,Split je izvukao na dispet i ludilo utakmicu..Prkacin i Grgurevic su uzimali skokove u napadu..Tvrdic zabijao nemoguce..Kalamiza bio oravi floor general i jos stavio deset sekundi prije kraja bacanja za pobjedu..

Vodka je kazao da ovo nije bio prvi susret hr i srb klubova nakon rata,nego neki vaterpolo..Ali svakako je bio najznacajniji..Izjave nakon utakmice su legendarne..
Nije momcima za zamjeriti "patetiku",ja bi bio deset puta gori s obzirom na vrijeme kad se igralo..Jedino je celnik sa Gripa Bilic otvoreno kritizirao HTV i govorio kako favoriziraju jedna klub..

Uzvrat se igrao mjesec i pol dana kasnije u vrelom Solunu,domacin je bio Paok..Dvorana krcata i neprijateljska atmosfera..Kako je Edo Pezzi odvazno kazao preko radija,dvorana je puna cetnika..

Split je neobjasnjivo opet dobio..Sigurno dvije utakmice za promatranje s obzirom na uloge favorita i psiholoski aspekt sportske strane i svega sto je okruzivalo te utakmice..Koliko je Partizan bio jak,mozda najbolje govori cinjenica da su godinu nakon otisli na F4 preko CSKA i Oly-a..Da stvar bude bolja,opet su te sezone obje izgubili od Cibone,tako da se dominacija nasih klubova iz 80tih nastavila..

Danas je Split tu gdje jest,a nekad su im vlastita djeca pobjedjivala respektabilni protivnike u Euroligi..Tuga,cemer i jad..

Od aseva sjetimo se Gorana Kalamize,doista je igrom i fizickom pojavom bio ko Jay Williams..Jamana,koji je strusio 40 plus u Saporta kupu..Damira Tvrdica koji je imao pogled psiha..Harisa Brkica koji je pljuvao protivnike i tragicno ubijen u naponu karijere ispred Pionira..Mice Berica,nepogresivog snajpera koji je svakoj obrani trpao 20 plus koseva..Te najvece legende ikada,Ante Grgurevica..Koji je krenuo postirati protivnike jos u vlastitom reketu i koji bi pregazio djecu na haklu da uhvati skok..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 13:23   #112
Ma tko kaže da nema snimke. Istina, nije bilo prijenosa, sjećam se da sam slušao prijenos na radiju, ali negdje u malom mozgu mi je ostalo da je bila snimka na HTV-u.

Prvi dio
https://www.youtube.com/watch?v=5YTIPUGZV7E

Drugi dio
https://www.youtube.com/watch?v=rfyegr5afis
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 13:47   #113
u zlatno doba Zaprešićkog hakla, igrao sam s/protiv Jakše Vulića, Mladena Erjavca
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 15:20   #114
Jebem ti mamu uhljebničku nesposobnu, Kristiću
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 10:32   #115
Legenda zadarske košarke - "Sveti " Ante Matulović.....i cijela ekipa Zadra sa sredine 80-tih godina prošlog stoljeća.....
legendarne zadarske Jazine i publika koji ti diše za vratom dok izvodiš aut....
Nova dvorana ima komfor, ima se bolji pregled ali nema duše....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 13:05   #116
ja san uvjeren da su Jazine bile 50% svake pobjede Zadra
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 13:12   #117
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
ja san uvjeren da su Jazine bile 50% svake pobjede Zadra
Čast svim igračima koji su igrali u Zadru u vrijeme Jazina ali bi mnogi rekli da ti je postotak možda i premali....jedinstvena dvorana i jedinstvena publika i atmosfera.....
Quoth the Raven : "NEVERMORE"
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 15:09   #118
Ja se recimo ne sjećam da je Cibona izgubila ijednu bitnu utakmicu u Jazinama
jujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 15:14   #119
Quote:
jujica kaže: Pogledaj post
Ja se recimo ne sjećam da je Cibona izgubila ijednu bitnu utakmicu u Jazinama
Ako misliš na Cibonu sa Draženom, vjerovatno si u pravu..... samo 1986. u finalu prvenstva Zadar je odlučio napraviti nešto u stilu Houdinija i na jedan dan preseliti dvoranu Jazine u zagrebački Dom sportova.....tu se između ostalih ukazao i izvjesni Petar Popović.....i sve nakon toga je ušlo u povijest....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 07:46   #120
Legendarna ekipa Zadra iz 1986. godine koja je u Zagrebu srušila još legendarniju ekipu Cibone s Draženom Petrovićem.....
U to vrijeme je košarka bila drugačija nego sada....

Evo i momčadi koja je ušla u anale kluba: Darko Pahlić, Petar Popović, Milan Mlađan, Ante Matulović, Zdenko Babić, Dražen Blažević, Stojko Vranković, Veljko Petranović, Boris Hrabrov i Ivica Obad, u toku prvenstva su nastupili i Drago Čiklić, Arijan Komazec i Stipe Šarlija, pod vodstvom trenera Vlade Đurovića i pomoćnika "kormilara" Branka Šuljka.

Tu se posebno treba istaknuti odnos Vlade Đurovića i Stojka Vrankovića jer je Đurović "Drniškog orla" znao posebno motivirati za igru raznim uvredama i to se pretvorilo u jedan odnos ljubavi i mržnje koji je jednom prilikom ( znatno kasnije ) kulminirao Stojkovim gušenjem Vlade Đurovića kad je potonji jedva izvukao živu glavu..... Stara dobra vremena....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:35.