Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2009., 00:05   #1
Dečko me nagovara da drugome pušim za drogu

Evo, ovako ide moja priča. Znam da je naslov teme zajeban, ali možda i nije sve tako crno.
U vezi sam nekoliko mjeseci s divnim dečkom. Sve štima, volimo se, sex savršen, viđamo se dovoljno često, super se poklapamo karakterno. Ma prva liga. Sve je dobro funkcioniralo do sad. Inače, on je malo ljubomoran, malo više, ali nema neke bolesne ispade ni ništa slično, ne maltretira me, da se razumijemo.
Prije njega imala sam jednu dužu vezu koja je završila prije dvije i pol godine, ali nakon raskida sam se nastavila viđati s tim bivšim i ponekad smo se ševili, a on mi je za to kupovao stvari koje sam željela ili mi dao nešto love. Jer ja ne radim, studiram, a on ima dobru plaću.*
To sam, ne znam ni sama zašto, ispričala sadašnjem dečku. Nije previše pizdio.
Uglavnom, bliži se Nova godina i ja i dečko smo imali u planu uzet nešto droge, ali nema se baš para. Ja sam jedno vrijeme bila dobra s jednim dilerom koji je prilično zateleban u mene. I to je moj dečko saznao. E sad postaje zanimljivo. Neki dan ja i dečko na cugi, radimo neke planove za Novu, malo nas brine nedostatak love ovo ono, i on meni spomene kak, obzirom da sam se jebala s bivšim za lovu, mogla bih tom dileru popušit za par grama bijelog. Ja ostala Prvo sam mislila da me zajebava jer znam da je ljubomoran i voli me pun kurac (bar sam brijala tak do sad; nisam imala razloga mislit drugačije). I pitam ga, koji kurac, zar nisi ljubomoran, kako me to uopće možeš pitati, ali on je ostao totalno cool. Ne smeta mu ako bih za par grama koke to napravila, kao, vrijedilo bi. I takve spike. Uglavnom skužila sam da se ne zajebava. I sad ne znam što napraviti. Naime, ne bih popušila tom dileru za par grama koke, da se razumijemo, ali što misliti o svom dečku. Da li me zaista voli? Koji mu je kurac, ako mu ikoji kurac jest? Sto pitanja visi nad glavom? Mišljenja molim....

* ne jebem se sad s bivšim, to je završilo prije godinu dana
bijela marion is offline  
Old 23.12.2009., 00:07   #2
cekaj tebi je ovo fakat dilema ? xD
Legion90 is offline  
Old 23.12.2009., 00:09   #3
ostavi se svega toga navedenog!
lutalic@ is offline  
Old 23.12.2009., 00:10   #4
a gle ako si mogla bit narkomanska kurva dosad , mozes i sad malo ...
Legion90 is offline  
Old 23.12.2009., 00:10   #5


Ova je tema za kaznenu prijavu. Od konzumiranje droge do iznuđivanje love preko sexa.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 23.12.2009., 00:11   #6
ne mogu da verujem...........

annie25 is offline  
Old 23.12.2009., 00:11   #7
a jesi jadna da ne možeš biti jadnija....moje mišljenje!
seduced01 is offline  
Old 23.12.2009., 00:12   #8
prijavite se oboje u komunu..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Old 23.12.2009., 00:14   #9
Kako romantično..

Napravi to,ali ne za bijelo nego za dop...i kad se budete pucali s istim i ako ti kaže: draga,volim te - dečko te fakat voli.

Real junkie love
Chansomps is offline  
Old 23.12.2009., 00:14   #10
Dobro ljudi, nemojte naglit.

Nego, o koliko se grama radi?
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Old 23.12.2009., 00:15   #11
nitko te nije pitao jesi li to ikad prije radila? jel inace smrcete bijelo? odakle lova tad?
zbunjek is offline  
Old 23.12.2009., 00:15   #12
Baš nam je drago što si to podijelila sa nama
__________________
in slow motion
extasy is offline  
Old 23.12.2009., 00:16   #13
prije nisam bila narkomanska drolja, prije sam se jebala s bivšim kojeg jako dobro poznajem i voljeli smo i samo bi mi kupio nekad neku krpicu ili dao koju kintu. da se razumijemo, jebala bih se tada s njim i besplatno, ali ono...novac je okej stvar.

vale, kaj ja znam, 5-10 grama. jedno pušenje.
bijela marion is offline  
Old 23.12.2009., 00:16   #14
extasy, i meni. u really are my extasy !!!!
bijela marion is offline  
Old 23.12.2009., 00:17   #15
I koliko košta 5-10 grama?
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 23.12.2009., 00:18   #16
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
I koliko košta 5-10 grama?
pun kurac. sperme. u moja usta
bijela marion is offline  
Old 23.12.2009., 00:18   #17
gram je 10eur???
zbunjek is offline  
Old 23.12.2009., 00:18   #18
Quote:
bijela marion kaže: Pogledaj post
prije nisam bila narkomanska drolja, prije sam se jebala s bivšim kojeg jako dobro poznajem i voljeli smo i samo bi mi kupio nekad neku krpicu ili dao koju kintu. da se razumijemo, jebala bih se tada s njim i besplatno, ali ono...novac je okej stvar.

vale, kaj ja znam, 5-10 grama. jedno pušenje.
Ma daće ti kurac toliko za jedno pušenje, jedino ako je roba sranje.
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Old 23.12.2009., 00:19   #19
ostavi decka nadi drugog koji te postuje i ne smatra kurvom kao ovaj
__________________
u izradi....
xAragonx is offline  
Old 23.12.2009., 00:20   #20
a pas ti tetku, to bi trebalo biti jebačko pušenje za 10 grama , ako znamo da je cijena grama oko 500kn....

izgleda da pušiš bolje od dinama i hajduka zajedno?!?!
__________________
Život je kao pijani konobar, uvijek pogrešno donese i duplo naplati...
zuzu24 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger