Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2009., 20:50   #41
Od sljedeceg ponedjeljka pocinju prijenosi zavrsnice Svjetskog prvenstva u Hokeju na ledu.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 13:40   #42
Thumbs down MotoGP na sportklubu.hr

Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Evo da malo osvjezimo temu , dakle nadam se da ste obavijesteni a ako niste ovom prilikom dobra vijest za sve ljubitelje Moto GP-a u Hrvatskoj buduci da je SportKlub dobio prava na prijenose svih utrka do kraja sezone a vec danas ujutro mozete pratiti utrku iz Japana.
Sljedeceg vikenda ocekuje nas final four u kosarkaskoj Euroligi a ubrzo na male ekrane Sportkluba dolazi i Svjetsko prvenstvo u hokeju na ledu iz Svicarske, naime Sportklub ce imati izravne prijenose same zavrsnice ovog vrlo atraktivnog dogadaja.

Slobodno iznesite svoje prijedloge, kritike ili pohvale vezane uz Sportklub i Sportklub plus Hrvatska...

Uzivajte !
Ufff ne mogu reci da sam uzivao dok sam gledao utrku od 250 na sportklubu.hr, jer komentator je totalna katastrofa. Zapravo morao sam ugasiti ton, jer nisam mogao slusati da on blebece apsolutno bez veze dok se vode nevjerojatne bitke izmedju Aoyame, Bautiste i Simoncellia za prvo mjesto. Npr. primjera radi on prica da ce Barbera pomoci pomoci Bautisti da bude prvi jer su obojica spanjolci (kakva pobogu pomoc - sta on prica?), a prvi vec 3 kruga ni nije Bautista nego Aoyama.., pa o tome tko je prvi, drugi, treci, on ima izvjestaje od prije nekoliko krugova.., ali to nije ni bitno.., sve stalno pise na ekranu,... nego njega borbe izmedju njih uopce ne interesiraju, cak se pita sta se oni uopce tu prestizu, zasto ne zadrze pozicije od pocetka da bi on mogao blebetati faktografske cinjenice o temperaturi, broju krugova i kojekave nebuloze. Zaista horor, preko svake mjere. Pa jel ne postoji nitko tamo na sportklubu da barem nesto zna o moto utrkama pa da to moze komentirati. Ako ne.., ja vas molim da jednostavno nema tona iz studija, nego da slusamo samo zvuk motora, jer ja poslje komentara Tobby Moodya i Julian Rydera ovog lika jednostavno ne mogu provariti. Sve mi se cini da je to isti lik koji je na NOVA-i TV svojevremeno komentirao nekoliko utrka koje su prenosili. Isto sam ih zamolio da prestanu prenositi utrke, jer to s tim komentatorm jednostavno nema smisla. Sjecam jos onda njegovih komentara.., prolazi Biaggi ciljno startnom ravninom.., a on cita broj na njegovoj Yamahi.., kaze evo ga, evo ga.., broj 3.., Biaggi.., Biaggi postovani gledatelji.., ha ha.., straaaasnooooo
crxvtec is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 09:42   #43
Prvo hvala za NFL nedjeljom, to je bio jedan od razloga za nabavku MaxTVa. E sad molba, najjače tekme se najčešće igraju ponedjeljkom pa ako je ikako moguće da i njih pustite pa makar na plusu.
Rookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 14:54   #44
hvala za euroligu,hvala za masters turnire.komentator sto stavlja je jebeno retardiran,a daleko od toga nije ni onaj sto wawrinku zove sten
Allen-Iverson is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 15:18   #45
bilo super da se ima recimo neka emisija koja traje oko 1h 1 i pol h vremena s analizama svih americkih sportova(nhl,mlb,nfl,nba) kao sto se prolazi analiza u nogometu maltene sve bolje lige koje imaju pozornosti. Kao sto ameri imaju malo prokomentirati o utakmici analiza, stanje u momcadi ,itd....... to bi mozda po meni bio pun pogodak
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 19:08   #46
fuckas program koji nemogu svi ljudi gledati
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 19:28   #47
momak imas internet malo se pozabavi i gledaj ga preko neta
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 20:29   #48
Danas žešći debilizam: sa prijenosa Ljubičić-Simon prebace na Verdasco-Monaco
KBKK za Verdasca i Monaca
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 22:10   #49
Valjda će ona obveza za prelazak na digitalizaciju (do 2011?) omogućiti da taj kanal postane za par godina nacionalno emitiran.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 00:40   #50
Jel ima ikakve šanse da prenosite NBA?
Nashty is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 19:17   #51
Ta priča s NBA-om me oduvijek zanimala, jel su zbilja ta prava toliko skupa? A i termin je malo nepopularan pa tv kuće možda zato i ne prenose.

Ak se ne varam ima nedjeljom ranijih utakmica, po našem vremenu taman uvečer, to bi bio super termin.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 21:08   #52
Quote:
thesufferingman kaže: Pogledaj post
momak imas internet malo se pozabavi i gledaj ga preko neta
da,pa da placam net 1000 kn

imam 2 gige
kolko to cica,i daj link da probam
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 15:18   #53
motoGP

Quote:
crxvtec kaže: Pogledaj post
Ufff ne mogu reci da sam uzivao dok sam gledao utrku od 250 na sportklubu.hr, jer komentator je totalna katastrofa. Zapravo morao sam ugasiti ton, jer nisam mogao slusati da on blebece apsolutno bez veze dok se vode nevjerojatne bitke izmedju Aoyame, Bautiste i Simoncellia za prvo mjesto. Npr. primjera radi on prica da ce Barbera pomoci pomoci Bautisti da bude prvi jer su obojica spanjolci (kakva pobogu pomoc - sta on prica?), a prvi vec 3 kruga ni nije Bautista nego Aoyama.., pa o tome tko je prvi, drugi, treci, on ima izvjestaje od prije nekoliko krugova.., ali to nije ni bitno.., sve stalno pise na ekranu,... nego njega borbe izmedju njih uopce ne interesiraju, cak se pita sta se oni uopce tu prestizu, zasto ne zadrze pozicije od pocetka da bi on mogao blebetati faktografske cinjenice o temperaturi, broju krugova i kojekave nebuloze. Zaista horor, preko svake mjere. Pa jel ne postoji nitko tamo na sportklubu da barem nesto zna o moto utrkama pa da to moze komentirati. Ako ne.., ja vas molim da jednostavno nema tona iz studija, nego da slusamo samo zvuk motora, jer ja poslje komentara Tobby Moodya i Julian Rydera ovog lika jednostavno ne mogu provariti. Sve mi se cini da je to isti lik koji je na NOVA-i TV svojevremeno komentirao nekoliko utrka koje su prenosili. Isto sam ih zamolio da prestanu prenositi utrke, jer to s tim komentatorm jednostavno nema smisla. Sjecam jos onda njegovih komentara.., prolazi Biaggi ciljno startnom ravninom.., a on cita broj na njegovoj Yamahi.., kaze evo ga, evo ga.., broj 3.., Biaggi.., Biaggi postovani gledatelji.., ha ha.., straaaasnooooo
Samo da izvjestim.., ili se komentator popravio (naucio sve o MotoGP-u) ili je neki drugi lik.., uglavnom danasnje kvalifikacije prenosi fenomenalno...
crxvtec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 20:31   #54
Quote:
rossonero kaže: Pogledaj post
Ta priča s NBA-om me oduvijek zanimala, jel su zbilja ta prava toliko skupa? A i termin je malo nepopularan pa tv kuće možda zato i ne prenose.

Ak se ne varam ima nedjeljom ranijih utakmica, po našem vremenu taman uvečer, to bi bio super termin.
slazem se s ovim zadnjim. taman oko 8-9, ali vjerojatno u racunici ljudi sa sportkluba ne odgovara, jer ljudi koju mogu gledat sportklub imaju i obn.

kolko su skupa prava ne znam, al ako ga moze kupit obn...
stoneisland is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 01:12   #55
Moram pohvalit komentatora koji je danas komentirao (a i inače često komentira) polufinale u Madridu, mislim da je Domagoj Pancirov..
prije svega na objektivnom i primjerenom komentiranju, na atmosferi koju stvori, prenosi jako strastveno i uživljeno ali bez imalo iritantnosti i sličnoga. Vidi se da kuži ono što komentira, jedan od rijetkih komentatora za koje se može reći da su apsolutno kvalitetni. Sve u svemu, moj mali naklon.

e da, s povremenim "uh" i "ah" me podsjeća na Dušanovića.
cola3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 09:35   #56
Nemam MAXTv, nemogu ga ni dobit. Jel ima još koja mogućnost da se dobije program osim DigiTv-a?
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 10:44   #57
B-net, Total Tv i Iskon Tv. (Total Tv ima u ponudi i Sport klub + a ostali nemaju)
Valentino9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 15:32   #58
potrazi neke p2p forume na netu
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 17:21   #59
Quote:
cola3 kaže: Pogledaj post
Moram pohvalit komentatora koji je danas komentirao (a i inače često komentira) polufinale u Madridu, mislim da je Domagoj Pancirov..
prije svega na objektivnom i primjerenom komentiranju, na atmosferi koju stvori, prenosi jako strastveno i uživljeno ali bez imalo iritantnosti i sličnoga. Vidi se da kuži ono što komentira, jedan od rijetkih komentatora za koje se može reći da su apsolutno kvalitetni. Sve u svemu, moj mali naklon.

e da, s povremenim "uh" i "ah" me podsjeća na Dušanovića.
Da . Moram reći da je dobar i ovaj što danas komentira finale Madrida.
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 17:58   #60
Quote:
yay kaže: Pogledaj post
Da . Moram reći da je dobar i ovaj što danas komentira finale Madrida.
Ovo danas je ako se ne varam bio Goran Stojanović, možda ga se stariji sjećaju iz programa Radio Cibone 90-ih godina kad je s Gordanom Gabrovcem, Deanom Bauerom, Ivanom Rotimom, Lulićem i ostalima pokrivao sportske prijenose u tome vrijeme dosta popularnog zg radia

Čovjek bez daljnjega kuži tenis, malo me jedino smetaju njegove melodramatske stanke tokom rečenice
gahan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:30.