Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2009., 17:52   #2021
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
daj mi pomozi sta je to KCS tocno?
ooooooo, jesi imala u trudnoci nekih drugih simptoma ili samo bolne cice??
mijau_mijau is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 18:21   #2022
pa bas nisam neke posebne simptome imala,osim sta mi se opristavilo lice a inace imam cisti ten,i jelo mi se slatko,od kad bi se probudila ujutro sam morala nesto slatko pojest obavezno,a inace nisam neki ljubitelj slatkog.i te bolne sise.to je to... jesi bila kod dr,ja bi na tvom mjestu isla ,cisto da budes na miru...mozda su samo hormoni poremetili se pa ne osjetis vise bol,mozda je sve ok....
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 18:35   #2023
vidim da svi komentirate bolne sise u trudnoći. Ja kad sam ostala trudna ta bol mi je prestala, ne bole me nit malo. A unatrag nekoliko godina boljele su me na svaki dodir. Možda je i tebi jednostavno prestalo. Držim fige da je sve ok
Vurky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 18:42   #2024
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
daj mi pomozi sta je to KCS tocno?
Kucanje Čedinjeg Srca
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 19:18   #2025
Quote:
mijau_mijau kaže: Pogledaj post
trebala bi biti trudna nekih 6 tjedana... sve do sada sam imala bolne i odjednom je prestalo... nista vise.. jeli to znaci da nema vise bebe?? jeli netko imao tako nesto??
a kak to mislis trebala bi biti trudna 6 tjedana? jesi ili nisi?

ja sam imala bolne grudi samo na pocetku trudnoce, kasnije je bol nestala....
__________________
Jura 05.02.1995.
Lea 12.08.2004.
Lutkica Nina stigla 14.07.2009.
moranam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 19:34   #2026
Quote:
moranam kaže: Pogledaj post
a kak to mislis trebala bi biti trudna 6 tjedana? jesi ili nisi?

ja sam imala bolne grudi samo na pocetku trudnoce, kasnije je bol nestala....
pa trebala bi biti, testirala sam 2 testa i oba su pozitivna (a kao trebala bi biti 99% pouzdana, preporucuju se), bolile su me od 10 dana prije nego sto je menga trebala doc (pa nije, nego su testici bili pozitivni) i sve do danas... prestale jednostavno... sad bi po mom racunanju trebala biti 5+1 (5-6 tjedan)....
mijau_mijau is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 19:35   #2027
moranam, pa znaš vjerojatno da se nekad ne poklapaju trudnoća po ZM i po uzv. ako je ovulacija bila kasnija, onda joj đabe što je po zadnjoj M trudna 6 tjedana, neće se vidjeti dovoljno kao npr meni kojoj je ovulacija bila 11. dan ciklusa pa se sa 6+3 već vidjelo titranje srca

tek 5+1 si trudna? onda zbilja neće ništa još vidjeti najnajvjerojatnije. pričekaj bar još tjedan dana za pregled.
__________________
close your eyes and stare into the dark

Zadnje uređivanje Tashi : 28.08.2012. at 17:01.
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 20:17   #2028
Quote:
zaručena kaže: Pogledaj post
moranam, pa znaš vjerojatno da se nekad ne poklapaju trudnoća po ZM i po uzv. ako je ovulacija bila kasnija, onda joj đabe što je po zadnjoj M trudna 6 tjedana, neće se vidjeti dovoljno kao npr meni kojoj je ovulacija bila 11. dan ciklusa pa se sa 6+3 već vidjelo titranje srca
ma je sve okej, samo znam da bi ja otisla jos doktoru pa mi potvrdi i on da sam trudna...pusti ti to! cisto da si ne bi trebala razbijati glavu sa pitanjima kao sto muce mijau mijau...
__________________
Jura 05.02.1995.
Lea 12.08.2004.
Lutkica Nina stigla 14.07.2009.
moranam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 21:50   #2029
ma joj...tak ti zna biti čitavu trudnoću. simptomi dođu i odu.
jedan trenutak si u teškom kaosu i briješ si kak će ti hormoni počet prštat iz nosa, pa te boli ovo pa te boli ono pa ti se povraća pa ti se vrti u glavi pa nja nja nja...drugi trenutak ko da ti ništa nije i u 38om tjednu trudnoće nosiš 3 ogromne prepune vreće iz dm-a i sramiš se hodati po ulici jer te ljudi gledaju ko da si luda.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 21:58   #2030
ja bih rekla da svakako odes na pregled.
u drugoj trudnoci mi se neki simptomi nisu ni pojavili - kao npr. osjetljive grudi. mislila sam da je to zbog dojenja, no ispostavilo se da se plod prestao razvijati u 9.tj..i tu je bio kraj.
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 23:01   #2031
Quote:
EllaH kaže: Pogledaj post
a jesli li prije toga imala KCS na pregledu prije??? zato sto je moguce do 8 ili 9 tjedna da nema otkucaja..

nije se culo,mislio je dr da je jos rano, da ce se sljedeci put cuti kad dodjem ali nije ni tada,stao se razvijat plod i morala sam odmah na kiretazu
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 13:49   #2032
Ma ne brini....
Ja sam imala užasne mučnine od 6.do 8. tjedna trudnoće. Prestale su ko nožem odrezane u 8. tjednu kad bi tek trebale početi. Sjećam se da mi je zadnji puta bilo toliko mučno da sam ležala u krevetu cijelu i plakala. Zaspala sam pred jutro a kad sam se probudila mučnina nije više bilo i nisu se nikad vratile. Sada sam trudna 12+4 a s bebicom sve u redu
minnie158 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 14:41   #2033
Pa za početak odi doktoru, da ti on, a ne test, potvrdi da si zaista trudna
A lako ćeš onda za simptome trudnoće...
mišolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 15:57   #2034
mijau mijau nista se nisi vise javljala,jel sve ok?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 19:19   #2035
Ah...evo mene sa sličnim problemom...prošli tjedan sam objavila +, u petak bila kod doktorice, imala bolne grudi, malo mučnine, a budući da mi je u prvoj T bio missed, a u drugoj blighted ona mi dala utrogestane...
Danas uz sve te hormone, ja pomalo, ali stvarno malo počela krvariti...
Uopće ne znam i ovi simptomi koji nisu izraženi više kao prije jesu li od trudnoće ili od hormona iz tableta ili od umišljanja....
Više mi sve ovo ide na živce...
Ah...
Eh, da, a na UZV nije čak vidjela ni gestacijsku iako je bilo 5+2, samo zadebljanu stijenku i žuto tijelo na jednom jajniku...ne znam što ću...

Nitko mi ništa ne govori...

Zadnje uređivanje Tashi : 28.08.2012. at 17:02.
Trixie chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 12:15   #2036
Quote:
Trixie chick kaže: Pogledaj post
Nitko mi ništa ne govori...
Smiri se, ne znam šta pametno ti napisati. To je vrlo rani stadij i teško je nešto i vidit, ima dosta žena koje krvare, sječam se kolegice, bila nekih 3 mj. trudna, dobila grčeve i krvarenje u noći, vozila je u bolnicu, već se oprostila od bebe i trudnoće kad sve u redu bilo. Malac joj je sad nekih 8-9 godina. Tako da, svaka žena je drugačija.

Ja imala 3 spontane, pa opet drugačije gledam na krv, bolove, meni su 2 puta odjednom povračanja i mučnine prestale, kratko veselje bilo...

Ti se probaj umirit, i šta bude bude, nemožeš protiv toga. Priroda je takva.
Lindy2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 17:03   #2037
Hvala...pokušavam biti mirna i prihvatiti ovo kako je.
Znam da radim sva što sada mogu da sve bude OK i kako mi Bog da.
Trixie chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 21:57   #2038
najbolje odi do dr. opet da se vidi sta dalje,...drzim fige!
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 13:26   #2039
Nikakve,

samo sam u 12 mj. skužila da tijekom 11 mj. nisam dobila mengu.

Napravila 2 testa, (i najjeftiniji je jednako pouzdan ko i najskuplji), oba +

Otišla kod ginice, ona na UZV već vidi bebicu (izgleda da sam ostala trudna krajem 10 mj.)
pericay2k is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 15:38   #2040
iste kao da trebam dobiti M. Ali nije došla pa sam 3 dana nakon izostanka napravila test i odmah dobila drugu crticu
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.