Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2010., 12:35   #201
znali se kad ce izaci patch da popravi ovo
rampage308 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 17:06   #202
Oce od zbog instalirane SKIDROW-ove verzije se nes sjebat sa steamom i original MW2?
__________________
"What manner of men are we then, if we do not have our reason," he said. "We are all no better than beasts in a jungle if that were the case. But we have reason, we can reason with each other and we reason with ourselves. To what purpose would I start all these troubles again, the violence and the turmoil?"
Master TBS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 17:46   #203
Interesuje me jel onaj lag koji svi spominju prisutan i u single player kampanju ili je samo prisutan u multiplayeru .Posto jos nisam probao igru .
__________________
Love forever
selogabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 17:48   #204
Mene interesira dal da je instaliram da ne sjebem steam, ko sta nisi mogo pokrenut piratske igre od ea uz ea download manager.
__________________
"What manner of men are we then, if we do not have our reason," he said. "We are all no better than beasts in a jungle if that were the case. But we have reason, we can reason with each other and we reason with ourselves. To what purpose would I start all these troubles again, the violence and the turmoil?"
Master TBS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 18:55   #205
Quote:
selogabar kaže: Pogledaj post
Interesuje me jel onaj lag koji svi spominju prisutan i u single player kampanju ili je samo prisutan u multiplayeru .Posto jos nisam probao igru .
http://www.hcl.hr/vijesti-call-of-du...u-5032-17.html

Evo i domaće multiplayer video recenzije http://max.tportal.hr/CoD-Black-Ops-...8323_0__0.aspx

Ima puno novih interesantnih modova, al je zbog laga zasad neigrivo
__________________
Don't shoot the messenger

Zadnje uređivanje The New Guy : 12.11.2010. at 19:46.
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 20:36   #206
Posto niko ne odgovara, odlucio sam samo instalirat pa cemo vidjet oce se sta sjebat.
__________________
"What manner of men are we then, if we do not have our reason," he said. "We are all no better than beasts in a jungle if that were the case. But we have reason, we can reason with each other and we reason with ourselves. To what purpose would I start all these troubles again, the violence and the turmoil?"
Master TBS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 21:00   #207
lol, čak mi i uvodni filmić i prikaz loga od gayarcha laga
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 21:09   #208
Quote:
matecro007 kaže: Pogledaj post
Jucer navecer je steam izbacio neki patch ali mislim da nisu nis popravili...
Totalbiscuit
Black Ops is pretty much fixed now after today's patch, no real latency or skipping issues to speak of.
20 hours ago Favorite Retweet Reply

Ako ikog zanima njegov review:
http://www.youtube.com/watch?v=sgloEBugmEs

Po njemu su ti problemi koje je naveo u reviewu popravljeni. Ali naravno on ima opasan PC pa nema problema s FPSom.
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 21:17   #209
Upravo sam si silovo komp. 8600GTS E4500 2GB RAM, sve lagga i filmic i igra i sve, antistropic filtering iskljucen, rezulacija 800x600 a i dalje je neigrivo. Igra ili komp?
__________________
"What manner of men are we then, if we do not have our reason," he said. "We are all no better than beasts in a jungle if that were the case. But we have reason, we can reason with each other and we reason with ourselves. To what purpose would I start all these troubles again, the violence and the turmoil?"
Master TBS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 21:29   #210
moze neko rec kak igrat igru, stalno me nešto na steam izbacije, a hocu samo sp igrat..

Zadnje uređivanje zviko : 12.11.2010. at 22:19.
zviko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 22:02   #211
Quote:
Master TBS kaže: Pogledaj post
Upravo sam si silovo komp. 8600GTS E4500 2GB RAM, sve lagga i filmic i igra i sve, antistropic filtering iskljucen, rezulacija 800x600 a i dalje je neigrivo. Igra ili komp?
trenutno bi reko da je igra jer ni meni ne radi nista bolje.
bass999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 22:26   #212
Sve sam iskljucio i stavio na low i jos malo laga na nekim dijelovima mape...

Neznam dal se vama dogadalo , al kada sam igro sa m16 neki put je zakocilo i moro sam pricekat sekundu da opet pocne pucat...Mozda je bio taj lag (koji je sad navodno sreden...) ili su stvaro zajebali oruzje?
__________________
To nisam ja , to je moja shauma!
matecro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 22:46   #213
Odlicno, sad sam uz svu neigrivost, lagganje i trzanje dobio i neke crne crte koje lete po ekranu, zanimljivo
__________________
"What manner of men are we then, if we do not have our reason," he said. "We are all no better than beasts in a jungle if that were the case. But we have reason, we can reason with each other and we reason with ourselves. To what purpose would I start all these troubles again, the violence and the turmoil?"
Master TBS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 23:29   #214
procita san ako iskljucite steam da nema laga
ja san proba i meni stvarno nema problema nikavih
rampage308 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 23:49   #215
Quote:
rampage308 kaže: Pogledaj post
procita san ako iskljucite steam da nema laga
ja san proba i meni stvarno nema problema nikavih
Isti k****

I da stavis high priority u task manageru i bla bla.. na kraju opce ne pomaze
__________________
"What manner of men are we then, if we do not have our reason," he said. "We are all no better than beasts in a jungle if that were the case. But we have reason, we can reason with each other and we reason with ourselves. To what purpose would I start all these troubles again, the violence and the turmoil?"
Master TBS is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 00:58   #216
igra me pozitivno iznenadila,mislio sam da ce bit jos razvodnjenija od zadnjeg nastavka,,,
al nekontam te vase erore koji vam se javljaju glitcheve i slicne stvari ja imam skidrowowu verziju drogiranu za Zombie mod i nema nikakvih gresaka osim sto nekad zna lebdit u zraku puska od mrtvaca il casa limenka al to sam primjetio par puta svega,,,, igram sve na fuuul postavkama
a vidio sam da se neki zale da nemogu rezumirat igru ima i za to fiks al sam zaboravio jel meni nije potreban ,,da kucnem u drvo sve mi stima osim sto mi kad nekad zelim izac iz igre nece da izadje vec je moram prek task managera zatvorit,,,al sve u svmu da kucnem u drvo sto nemam takva srnja kao vecina jel sam ih naso jos da kukaju po netu
pozdrav
__________________
<Say Hello To My Little Friend>
striker is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 10:27   #217
Popravio sam zvuk

Za one kojima je pokvaren odite u black ops/redist/DirectX i pokrenite DXSETUP.
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 13:52   #218
Opet neki problem...Sada mi se pocelo jako slabo konektati na servere treba mu oko minute , isto tako kada udem u mp pise ono fetching stats isto treba dugo....
__________________
To nisam ja , to je moja shauma!
matecro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 14:11   #219
Jedna rijec: Treyarch... Znalo se da ce nesto bit sj**ano. Nevertheless, igra je srusila rekorde prodaje...
mat3rfak3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 14:18   #220
Quote:
Master TBS kaže: Pogledaj post
Upravo sam si silovo komp. 8600GTS E4500 2GB RAM, sve lagga i filmic i igra i sve, antistropic filtering iskljucen, rezulacija 800x600 a i dalje je neigrivo. Igra ili komp?
Ma igra, iako neigram black ops. Takvih sam sranja ja imao sa njihovom peticom, iako ko je komp dosta iznad minimum zahtjeva bio, pa ovo- pa ono sranje za sranjem, poluproizvod trayarch jednostavno ne zna napravit igru za pc
__________________
Don't shoot the messenger

Zadnje uređivanje The New Guy : 13.11.2010. at 14:27.
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:12.