Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2010., 19:27   #21
Odigro sve COD-ove do sad. Sati i sati na MP-u visio.
Moje misljenje: CoD se pocinje pretvarati u NFS, sa bezbroj nastavaka gdje svaki novi gubi kvalitetu sto se i vidi po nastavcima do sad. Nekad je CoD2 oznacavao revoluciju FPS MP-a, danas te novi nastavci tjeraju da se vratis onome sto je izaslo vise godina unatrag, ali puno je kvalitetniji naslov
Drugo, samo nabrijavaju te konfiguracijske zahtjeve, kao da vecina ima para i ne zeli kvalitetu i igrivost vec samo grafiku.
__________________
"What manner of men are we then, if we do not have our reason," he said. "We are all no better than beasts in a jungle if that were the case. But we have reason, we can reason with each other and we reason with ourselves. To what purpose would I start all these troubles again, the violence and the turmoil?"
Master TBS is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 11:42   #22
Dobra vijest za PC igrace:
Treyarch potvrdio dedicated servere za Call of Duty: Black Ops
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 12:00   #23
Quote:
master-77 kaže: Pogledaj post
Odigro sve COD-ove do sad. Sati i sati na MP-u visio.
Moje misljenje: CoD se pocinje pretvarati u NFS, sa bezbroj nastavaka gdje svaki novi gubi kvalitetu sto se i vidi po nastavcima do sad. Nekad je CoD2 oznacavao revoluciju FPS MP-a, danas te novi nastavci tjeraju da se vratis onome sto je izaslo vise godina unatrag, ali puno je kvalitetniji naslov
Drugo, samo nabrijavaju te konfiguracijske zahtjeve, kao da vecina ima para i ne zeli kvalitetu i igrivost vec samo grafiku.
Imaš pravo. Svi govore: "Nostalgija me hvata" prije nego što se vrate na CoD 2. Ne hvata njih nostalgija, hvata njih što nemaju para da si nadograde komp pa onda smišljaju svakojake izgovore. A to je sve zbog one stoke koji nabijaju te proklete konfiguracijske zahtjeve pa ljudi samo sanjare o igrici koju žele kupiti.
__________________
If you are good at something never do it for free.
joker478 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 09:54   #24
Novi Trailer:

http://www.gametrailers.com/video/de...call-of/100352
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 09:01   #25
onaj prvi celavi lik je bruce willis ne?
sapun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 12:48   #26
CALL OF DUTY BLACK OPS

Ovo bude bilo prejebeno...Ali meni fali ono staro u cod-u...Da napadamo kao team,da nas je puno,a ne kao npr. solo ili u paru sa nekim tipom...Ali ipak,kad igraš solo ili u paru,je zanimljvije i napetije...:
DiegoBuonanotte is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 23:12   #27
CALL OF DUTY: BLACK OPS

zna se dosta već o igrici. ako nekog nešto zanima neka pita, tu možemo raspravljati.
neznam dali postoji već ovakva tema, ako postoji, ispričavam se i ako mi možete dati link do te teme.
fico22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 00:52   #28
Puno ekipe se postavilo negativno u startu jer igru radi Treyarch koji je po meni odradio dobar posao sa COD World at War (je, bila je loše optimizirana za nešto slabije kompove ali daleko od toga da je bila loša). IMHO Infinity Ward se pogubio totalno i njihov novi modern warfare ili što god izađe neću kupiti ni u bunilu iako sam pasionirani call of duty ljubitelj od samih početaka.
__________________
“There is usually nothing wrong with compromise in a situation, but compromising yourself in a situation is another story completely.”
m4rko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 07:57   #29
@m4rko: tocno to sto kazes. ovo sto se moglo procitati o IWu u zadnjih par mjeseci je ne za povjerovati. izgleda da ce treyarch preuzeti tamo gdje su se ovi poceli gubiti na veliko.

Zadnje uređivanje Spectre : 09.07.2010. at 16:57.
bass999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 08:36   #30
Quote:
ONeill kaže: Pogledaj post
oh yea, hvala bogu da se nisu stisli oko IW neta, koji je bio teški fail.
white.banana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 10:36   #31
http://www.youtube.com/watch?v=1rErO...layer_embedded

potvrđeno je
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 12:52   #32
Quote:
Žuribus Šumasti kaže: Pogledaj post
Lol,tip kad čuje dedicated serveri,XD...
DiegoBuonanotte is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 11:14   #33
A kaj su svi nabrijani na servere...

U MW2 su se svi žalili zbog toga, pa koji će ti to uopće qrac?

Ak ti se ne sviđa taj sistem hostova nemoj kupit igru i gotovo..
Disas Ter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 09:45   #34
prve informacije vezane za cijenu, link, 60 usd za PC a za konzole...ma ko ih jebe =)

napomena: ove prestige verzije ili stajaznam je bilo u MW2 i za te pare bio ukljucen pravi NV googles pa je zato cijena visoka.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 17:46   #35
Quote:
matecro007 kaže: Pogledaj post
Ali ako oces igrat online ipak moras , pa gle nebi se slozio jer u posljednje vrijeme prave vise igrica za konzole nego za pc...
nemoze XBOX360 ILI PS3 protiv kompa..napiši u youtube PhillyGamer pa ces vidit..nemoze se nijedna konzola upsoređivat sa kompom...lijepša je grafika i sve..a i kako ces snipat na konzoli kad na joysticku nije tako lako..miš je miš
__________________
| Gigabyte H55M-S2H | Intel Core i3-530 | ATi Radeon HD 5450 | 4 GB Ram DDR3 1333MHz | Corsair 520W | HDD 320GB |
~ Ronhill Rich ~
Drot__Copp is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 20:53   #36
Multiplayer Trailer

Izgleda bezveze, opet te gluposti sa kil strikeovima etc, nadam se da bude dobar mod support
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 21:12   #37
Quote:
Drot__Copp kaže: Pogledaj post
nemoze XBOX360 ILI PS3 protiv kompa..napiši u youtube PhillyGamer pa ces vidit..nemoze se nijedna konzola upsoređivat sa kompom...lijepša je grafika i sve..a i kako ces snipat na konzoli kad na joysticku nije tako lako..miš je miš
Ne mislim ništa loše ali poserem im se na konzole
crack84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 22:10   #38
Quote:
Drot__Copp kaže: Pogledaj post
nemoze XBOX360 ILI PS3 protiv kompa..napiši u youtube PhillyGamer pa ces vidit..nemoze se nijedna konzola upsoređivat sa kompom...lijepša je grafika i sve..a i kako ces snipat na konzoli kad na joysticku nije tako lako..miš je miš
Mis se uvijek da ugradit

Jeste vidjeli na trejleru autic na daljinski? presmijesno!!
__________________
To nisam ja , to je moja shauma!
matecro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 00:43   #39
Danas sam vidio Multiplayer triler i mogu reći da sam se iznenadio
Taj novi Cod Black Ops biti će isti Modern Warfare 2 samo malo više šminke i hvala svim bogovima sa dedicated serverima
Možete vidjeti da kada nekoga ubjete isto iskoči ona slika sa imenom, killstrajkovi pola su isti pola dodani(autić je dodani) i predator missaile je dorađeni ne pada okomito već prvo okomito pa onda vodoravno, tu je i nož na puhanje, jako močno
I dodana je moćna kamera koja služi za snimanje nekakvih frag movia i odmah sluzi kao senzor pokreta ili koga li vraga?
Ah...Živi bili pa vidjeli uživo i MP i Sp verziju
__________________
InQontrol 2008 - Last City On Earth
lolox095 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 22:34   #40
Ign Review
http://www.youtube.com/watch?v=s9Le2...ure=popt00us00

Dosta su fulali stvari.
Npr. ja sam opazio AUG , MPK supressor da su potvrdeni
__________________
To nisam ja , to je moja shauma!
matecro007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:54.