Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2017., 17:10   #5501
Pa kaj nikad nisi doma zavodila muža u nečem kaj znaš da ti super stoji, da tvoj muž to voli i pali ga i da s time i s takvim ponašanjem izazoveš reakciju koja završi diranjem, igricama, sexom?

I onda to obučeš sam sa sobom ponekad i osjećaš se seksi.
Ili se obučeš na posao normalno, ali ispod suknje samostojeće čarape i to mužu daš do znanja suptilno da vidi ili opipa rukom dok ga pozdravljaš prije odlaska... i odeš.
I onda si si cijeli dan seksi

Edit: ja radim s mužem. Da ne bi neko nekaj zločesto pomislil

Zadnje uređivanje Hilda : 29.04.2017. at 17:27.
Hilda is offline  
Old 29.04.2017., 17:29   #5502
Pa to s muzem naravno da da, jooooj.
A ovaj drugi dio...onda si nisam ja cijeli dan seksi, nego cekam doc doma, jer znam kaj me ceka.
Hannah 3 is offline  
Old 29.04.2017., 17:30   #5503
E pa to ti je to na neki način
Hilda is offline  
Old 29.04.2017., 17:35   #5504
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
E pa to ti je to na neki način
Ajd ok, al onda ne razmisljam o tome kak sam si ja seksi, nego o seksu koji predstoji.
Hannah 3 is offline  
Old 29.04.2017., 18:19   #5505
Ni ja samu sebe ne doživljavam kroz seksi prizmu.
Ovo nema veze s mojom seksualnošću ni seksipilom.
Seksipil je uvijek u odnosu na nekoga.
Osjećaj da sam seksi je u odnosu na nekoga.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 29.04.2017., 19:01   #5506
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ja pak sad ne kuzim vas, kak ne kuzite da nemrem sama sebi bit seksi.
To bi (meni, jel) znacilo da sam sama sebi privlacna seksualno.
Pa ne mogu sama sebe seksualno privlaciti!
Za drugu zenu mogu iskomentirati da je seksi, ali u biti meni nije privlacna, nego objektivno kuzim da je seksi u ocima suprotnog spola.
Makar, muskima zna svasta bit seksi, tak da...i o tome bi se dalo...

Uglavnom, nis ja vas ne kuzim.
potpis.

Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Znam da ce ovo zvucat neuobicajeno, ali ja fakat pored svog muza uopce ne dozivljavam druge muskarce, jer u mojim ocima mu drugi muskarci nisu ni do koljena, pa ih ni ne dozivim na taj nacin.
Jednostavno ih ne percipiram.
A i prije sam se jako rijetko zaljubljivala ili bivala privucena seksualno.
sad me brineš!
Šališ se???????


nemaš potrebu flertovati? Mislim, ne govorim o varanju ali meni godi kad osjetim da sam nekom meni simpatičnom napeta. Hrani ego!
freckles is offline  
Old 29.04.2017., 19:03   #5507
sve ove "punašne" modeluše su mi prekrasne u faci.

Davno je netko pametan rekao da moramo birati između guzice i lica.



koja ruka; https://www.instagram.com/p/BSOwGMWB...y=tessholliday :O
freckles is offline  
Old 29.04.2017., 19:03   #5508
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Puno mojih prijateljica spava u grudnjacima. I gaćicama.
Njih i preko dana izbjegavam kad mogu, a ekipa spava u njima.
I ja sam do nedavno tak radila. Sad samo spavam u gaćicama.
Afro Dita is offline  
Old 29.04.2017., 21:22   #5509
Spavam u gacicama. Ljeti ponekad u spavacici, a zimi u pidjami.
Grudnjak skidam cim dodjem doma.
Seksi sam si uvijek nakon tusiranja.
Po doma hodam ko beskucnik. Sto razvucenije, to bolje.
Gzena is offline  
Old 29.04.2017., 21:26   #5510
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Ni ja samu sebe ne doživljavam kroz seksi prizmu.
Ovo nema veze s mojom seksualnošću ni seksipilom.
Seksipil je uvijek u odnosu na nekoga.
Osjećaj da sam seksi je u odnosu na nekoga.
Ne znam slažem li se s ovim. Kad sam si seksi, seksi sam sebi, fokusirana sam isključivo na sebe. Moja koža, moja kosa, moj miris.
Ne razmišljam od dečku niti nekoj imaginarnoj osobi.

Ostavljam mogučnost da mislim da bih u tom trenu mogla biti privlačna nekoj nedefiniranoj osobi, ali to nije ni blizu svjesnog. I taj seksipil mi nije povezan s predstojećim ili prethodnim seksom.

Okej, nekad se osjećam seksi dok se nakon seksa gledam u ogledalo raščupana i svakakva.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 29.04.2017., 21:51   #5511
Quote:
freckles kaže: Pogledaj post
potpis.



sad me brineš!
Šališ se???????


nemaš potrebu flertovati? Mislim, ne govorim o varanju ali meni godi kad osjetim da sam nekom meni simpatičnom napeta. Hrani ego!
Ne salim se, fakat.
I prije, dok sam bila mladja, mi je islo na zivce kad bi mi se netko upucavao.

Da se muz i ja nismo od ranije dugo dugo poznavali i da nije nije krenulo tako da smo se odjednom zaljubili ko dva ludjaka, uopce ne znam kak bi ikad prohodali.

Recimo, da se ne poznamo od prije i da mi je doso vani i krenuo se upucavat, pomislila bi si nesto u stilu: Joj, gle ovog, misli ak je zgodan, da cemo sad svi past nicice (nikad nisam gledala zgodne frajere), osim toga, klinac je, kaj hoce!
I odma bi mi iso na totalni ignor, totalni.

Nemam potrebu flertovati ma kakvi.
Mislim da je to jedan od razloga kaj mi se u 20 godina doslovce svega par puta desilo da mi se netko uvaljuje u teretanama.
Ne odajem dojam osobe koja zeli flertovati, kaj ja znam

Nisam ozbiljna ni nadrkana, naprotiv, puno se smijem, ali ne koketiram.
Hannah 3 is offline  
Old 29.04.2017., 22:04   #5512
Quote:
freckles kaže: Pogledaj post
sve ove "punašne" modeluše su mi prekrasne u faci.

Davno je netko pametan rekao da moramo birati između guzice i lica.



koja ruka; https://www.instagram.com/p/BSOwGMWB...y=tessholliday :O
Ma pusti, pa ovo nije biranje izmedju guzice i lica, ova zena je jebeno pretila.

A plus size modeluse moraju imati bar dopadljivo lice, jer je to ono kaj ih "izvlaci".

Ne znam, radje bi bila mrsavija, nego imala 10 kila previse, bez obzira na lice.
Jednostavno mi (na meni) nije lijep visak kila i ne osjecam se fizicki ugodno na taj nacin.
I ovih mojih 4-5 vise od uobicajenog mi nije neki dar s neba.
Hannah 3 is offline  
Old 30.04.2017., 01:00   #5513
Quote:
freckles kaže: Pogledaj post
A pazi komentar na tu sliku: "The amount of food it took to create that body could've fed a thousand starving kids for a year"

Ali da, slažem se, većina tih xl-modela ima jako lijepa lica, valjda su zato i zanimljive. Mršava, debela, svejedno, izgleda da možeš biti ponosna na svoje tijelo samo ako si lijepa u licu.

Što se seksipila tiče i toga da se osjećaš seksi, totalno kužim BBast. Ja sam se prije znala tako osjećati i uopće nije bio u pitanju nikakav muškarac, ni konkretan ni zamišljeni, nego jednostavno taj feeling da si sam sebi seksi. Ne mogu to objasniti. Iako je osjećaj u glavi, otkako sam nezadovoljna svojim izgledom, ne uspijevam ga prizvati natrag.

Danas, za skoro cijeli dan vani - kavu s društvom, šetnju, brzinsku kupovinu i laganu večericu - pletena haljina iz Manga od prije dosta godina (debele tamnosmeđe, konjak i bež pruge), tamnosmeđe grilonke, tamnosmeđe štikle, bež kaput i konjak kožna torba.
zelena truba is offline  
Old 30.04.2017., 01:04   #5514
Ova tvoja kombinacija mi zvuci super.
Hannah 3 is offline  
Old 30.04.2017., 01:14   #5515
Hvala, Hana!

Ma, baš sam razmišljala o toj silnoj odjeći koja čami u ormaru i čeka tko zna što... Pa, rekoh, neka danas bude taj tko zna što dan, barem za ovu haljinu.
zelena truba is offline  
Old 30.04.2017., 08:09   #5516
Mašala!
Ajde da je netko počeo koristiti svoj ormar
Dobro zvuči mango kombinacija.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 30.04.2017., 08:31   #5517
Meni su primjerice s vremenom muškarci počeli biti prilično nezanimljiva bića. Ono, jedan zanimljiv - igla u plastu sijena. I više mi ništa ne čini za ego kad me netko doživljava na seksualan način. Nisam aseksualna, nešto kao Hannah, imam svom muža pa sam njemu seksi a mogu doduše biti i sebi, osjećati se dobro u svom tijelu, vjerojatno onih dana u mjesecu. Onih drugih.
Ja se ponašam friendly prema svima i onda kad skužim da mi se netko upucava mi je razočaravajuće, nekad čak i tužno. Mda, možda su to neke čudne emocije ali želim nastaviti normalnu aseksualnu konverzaciju s nekim tko mi nije napet.
A nije nitko... osim muža jel.
pipi21 is offline  
Old 30.04.2017., 09:46   #5518
Quote:
pipi21 kaže: Pogledaj post

Ja se ponašam friendly prema svima i onda kad skužim da mi se netko upucava mi je razočaravajuće, nekad čak i tužno. Mda, možda su to neke čudne emocije ali želim nastaviti normalnu aseksualnu konverzaciju s nekim tko mi nije napet.

A nije nitko... osim muža jel.



Tocno ovako se ja osjecam kad skuzim da se sviđam nekom kolegi ili polupoznaniku. Ta me osoba razočara i malo rastuži, pogotovo ako mi je draga i zelim nastaviti s odnosom koji mi je do tog trena bio ugodan.
Bas osjetim neki grč u želucu.

Tako sam se osjećala i kad sam bila solo, nema veze s deckom.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 30.04.2017., 10:51   #5519
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post


Tako sam se osjećala i kad sam bila solo, nema veze s deckom.
Tru dat. Nema veze s dečkom. Bila sam solo vrlo dugih perioda u svom životu, nisam neka patnica za vezama. Ali sam jedno vrijeme bila opterećena s imanjem muškog frenda Mislim, neš ti hrvatskih tragedija, ali ono, nekakav ponavljajući obrazac uzastopnih razočaranja u jednom periodu. A nisam nikakva seks bomba. Nemam pojma, s vremenom sam zaključila da su blesavi pa me prestalo to zamarati.
pipi21 is offline  
Old 30.04.2017., 12:37   #5520
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Mašala!
Ajde da je netko počeo koristiti svoj ormar
Dobro zvuči mango kombinacija.
Hvala!

Pa da, baš sam se sjetila tebe, Hilde (i Hane ) dok sam razmišljala što da obučem. Što ti je utjecaj foruma.

Pipi, super si to napisala.
zelena truba is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:45.