Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2017., 13:50   #941
ustvari nije.
prvo je bio zelen, i taj je bio savršen, puno tanji i precizniji i bolji od onog crnog s plavim/ljubičastim (ovisno od inkarnacije) dlakama. ovaj sad mi nije tako precizan, ne mogu si tako dobro obrve njime iscrtati, kao da mi pri drugom prolasku briše ono što sam pri prvom docrtala. je li to samo ovaj moj primjerak takav, ili sam ubola lošu seriju, ili su sje... dizajn kista, stvarno ne znam
kupi pa probaj pa javi dojmove
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 14:19   #942
slazem se s mad, mislim meni nije ovaj najnoviji tragicno los, al zeleni je bio puno bolji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
raymond is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 16:52   #943
Jel to pričate da ovaj tu više nije toliko dobar ko stari?
https://maquilleo.com/6723-thickbox_...brow-brush.jpg

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:20   #944
ovo je nešto sasvim novo, kist za obrve kakav još nisu imali u ponudi. ja sam opet prilično underwhelmed, nije mi dovoljno precizan. s druge strane, đezminka je oduševljena, ali ona nosi bold brow, moje su tanke i fine i samo dopunjavam bold spots, pa vjerojatno ovisi o tome što radiš s njim.

ja sam o ovome govorila:
https://18165-presscdn-0-1-81385-lae...sh-Review2.jpg

izgleda kao stari, ali se ponaša drugačije...
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 19:30   #945
Cure, imate kakvu preporuku za kist za rumenilo, a da se može nabaviti kod nas u drogerijama? Naručit ću Zoevine kistove, ali treba mi neki pristojan dok ne odradim narudžbu, jer moj stari mi više ništa ne valja. Gledala sam Body and Soul u Mulleru, ali ne znam valja li išta.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 19:34   #946
Ja sam već tu pričala da mi je Body&Soul za rumenilo naj. Taj mi najbolje izblenda rumenilo i nije premekan. Neke žene baš nisu bile zadovoljne, kažu da im je pretvrd, tako da ovisi kakve kistove voliš.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 19:37   #947
Meni je B&S bas to sto kazes, pretvrd. Trenutno koristim Morphe i neki s Ebaya kosi koji su mi oba ok, a za neki kod nas koji se moze kupit stvarno nemam preporuku jer ne znam.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 19:45   #948
To je ovaj najveći sa slike? Njega sam danas gledala (29,90), nisam baš ljubitelj pretvrdih kistova, ali mislim da bi mogao poslužiti za to malo što mi treba, nadam se da nije baš da grebe?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 19:49   #949
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
To je ovaj najveći sa slike? Njega sam danas gledala (29,90), nisam baš ljubitelj pretvrdih kistova, ali mislim da bi mogao poslužiti za to malo što mi treba, nadam se da nije baš da grebe?
Da, to je taj. A ovisi sto volis, nije da grebe, ali je dosta nabijen pa za moj ukus ne rasprsuje lijepo proizvod nego ga groova na mjestu. Ako me kuzis.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 19:54   #950
Da, to je taj sa slike. Ne grebe uopće,baš je jako je mekan. Kad kažem da je tvrđi mislim reći da se dlaćice od kista ne raspljazde onako flat ko neki kistovi, nisu toliko savitljive nego zadržavaju oblik. Nadam se da sam dobro objasnila. Inače ta marka je dobila još dosta novih kistova i baš me privlače i oblikom i izgledaju mi jako mekano i flufasto. Ne znam hoću li im moći odoljeti.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 19:55   #951
meni je taj b&s prije pregust i nabijen nego pretvrd, uglavnom - bolje funkcionira s tvrdim i pečenim rumenilima tipa bourjois ili slabo pigmentiranima.
za ona dobro pigmentirana mi se pokazao boljim bipin iq blush brush, isto koso rezan, vrlo mekan, jako lijepo nanosi rumenilo.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 19:59   #952
Meni je Essenceov za rumenilo odličan, ali onaj stari crno-ciklama boje. Kako je već dosta star kupila sam noviji onaj ružičasti i nije mi ni upola dobar Ne znam zašto su mijenjali nešto što je bilo dobro. Stari je baš mekan i nakon 5 godina nije promijenio oblik uopće, ovaj noviji mi se nakon dva pranja skroz raširio i uopće ga ne koristim više.

Je li netko vidio negdje novu Lorealovu spužvicu? Navodno je dupe za beauty blender i čak i bolja od ecotools pa je željno iščekujem.

I da Zoeva su mi trenutno najdraži u kolekciji, imam 4 za oči i obožavam svaki. Iz BH seta s Pinkpande su mi isto njihova dva za oči jako dobra, a nakon onih silnih bombardiranja popustima na Jessup ipak sam pokleknula i kupila set i ok su jedino za 80 kn. Mekani su, ali pregusti nekako za moj ukus, a ne volim kad su kistovi previše gusti jer imam osjećaj da mi sve što nanesem njima već u drugom potezu skinu (kao da mi "pometu" s face/očiju proizvod ) Ali dobri su mi za blendanje jako pigmentiranih proizvoda (npr Hoola bronzer)
Tigresse is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 09:31   #953
ovaj kist

nije pravi, fake je. (ebay). pojma nemam šta je buffing, koristim ga za tekući puder - i nikad nisam imala tako dobar kist!!
sve češće ga koristim umjesto beauty blendera, a mislila sam da mi ništa nikad neće zamijeniti beauty blender

baš sam zadovoljna...
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 10:04   #954
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
To je ovaj najveći sa slike? Njega sam danas gledala (29,90), nisam baš ljubitelj pretvrdih kistova, ali mislim da bi mogao poslužiti za to malo što mi treba, nadam se da nije baš da grebe?
ako zelis mekan kist koji ce te milovat po licu - RT blush brush onda
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 10:08   #955
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
ako zelis mekan kist koji ce te milovat po licu - RT blush brush onda
Mekan je, ali meni je taj kist prevelik za rumenilo.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 10:27   #956
e jbg, ja sam glavata
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 10:44   #957
i meni je RT prevelik. najcesce koristim za rumenilo aurin kist za konturiranje


Sent from my iPhone using Tapatalk
raymond is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 10:53   #958
taj aurin meni vrlo cesto ne izblenda rumenila kako spada
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 10:57   #959
i meni je RT blush brush ,sviđa mi se što je vrh šiljastiji tako da mogu precizno nanijeti rumenilo, a sam kist je dovoljno velik i mekan da ga mogu dobro izblendati rumenilo ukoliko je potrebno

imam i zoevin kosi kist za rumenilo koji mi nije nešto jer ništa s njim ne mogu izblendati,ali mi je zoevin luxe cheek finish odličan
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 11:40   #960
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
taj aurin meni vrlo cesto ne izblenda rumenila kako spada
Imam i ja taj za konturiranje od Aure i isto mi ne izblenda dobro, a ni za konture mi nije nešto naročito dobar. Uvijek poslije njega još prođem sa B&S kistom, a onda još sa čistim još većim kistom prođem da sjedinim bronzer, highlight i rumenilo. Od kad sam vidjela video od Gossa provodim više vremena kod blendanja svih proizvoda za lice. Anyway, no taj Aurin kist mi je baš lijep pa ga još uvijek koristim. Baš sam sucker

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.