Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2006., 11:57   #41
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 12:00   #42
i opet sam neš krivo procjenila
Ušli smo u razred među zadnjima i vidim jednog klinca koji sidi sam i mislim si ' u jebote ovaj mi baš izgleda ko pravi štreber', namjestim ja ovog mog pokemona kraj štrebera sva zadovoljna jer sam obavila dobar posa', kad ono cazzo , mali štreber je nemirniji od mog, samo zvrlja okolo i koluta i vrti guzicom. Šit.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 13:59   #43
Talking

prezivili smo!!!
Moj mali je onak kul... kao njemu je to sve normalno, a ja se nazivcirala, nisam spavala cijelu noc da ne bi kojim slucajem zaspali...
__________________
.........
sunce,more is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 16:06   #44
Evo, došli smo i mi iz škole. I svi roditelji koje znam (od vrtića) bili su uzbuđeniji nego sami klinci (moram priznat -teška srca- da i ja spadam u takve).
Prvo su prozvale učiteljice svaka svoj razred i sprašile roditelje, onda su se oni upoznavali, neš su crtali i za pol sata smo se svi vratili. Kod nas u školi je 5 prvih razreda pa je bila poprilična strka ispred (cca 140 djece + roditelji).
Knjige dobili + rječnik hrv. jezika kao poklon od grada sa "posebnom porukom gradonačelnika".
Uglavnom, zvala sam frendicu čiji mali ide u jednu školu u centru, uglavnom niti jedna knjiga nam nije ista (samo za vjeronauk).
Fora je što su im klupe spojene u grupice, pa sjede po 6 koji se međusobno gledaju.
I tak prođe prvi dan......
Rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 16:15   #45
i moja necakinja je krenula u skolu danas
ful je uzbudjena ai najvise je u filmu cetvrtka kad ju castim lijepim poklonom

a necak, koji je krenuo u 4 razred, danas popodne je sa 2 prijatelja otisao po prvi puta na trening sam tramvajem. eto, nova stepenica u zivotu
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 17:42   #46
Quote:
Tija kaže:
ne sluti mi na dobro
kakva mama, takav sinek samo bez panike mamac, sve bu dobro, sam da se uhodaju, pa gumicu ste vec kupili

pusa svim coolerskim prvasicima i nervoznim mamama
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 22:33   #47
Izgleda da sam ja najgora od svih.
Kad su ga prozvali i pridružio se u vlakić kojeg je učiteljica "provozala" u razred, a on najmanji, mrvica moja, suze su mi samo kapale.

J...la sam majku onom gadu koji ga nije htio, zbog čijih se udaraca rodio ranije, ne traži ga niti vidja, bila sam presretna što sam ga sama rodila, odgojila. Ajme i tuge i ponosa, pukla san totalno.

A doček prvašića me totalno iznenadio, imali su one-man predstavu o "prvoškolcu" Dadi, krivili su se od smjeha, jako ih je opustio i nasmijao.Na kraju ih je Dado i prozivao.

Jako lijepo organizirano.
Majda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 22:37   #48
Quote:
Majda kaže:
J...la sam majku onom gadu koji ga nije htio, zbog čijih se udaraca rodio ranije, ne traži ga niti vidja, bila sam presretna što sam ga sama rodila, odgojila. Ajme i tuge i ponosa, pukla san totalno.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 22:41   #49
Quote:
magic blue kaže:
pa gumicu ste vec kupili
nije to obična gumica molim lijepo, ova je specijalna, ko pretila puntarica a male gumičice su ko patrone, kad potrošiš jednu staviš drugu.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2006., 10:34   #50
Evo da vas malo ubrzam, moj je 5-taš, i začudilo me da ove godine sve knjige imaju dvd-e sa gradivom (osim vjeronauka). Još su ih nadarili sa kompletom za tehnički (pila, čekič,...), kalkulator, trokuti, par teka.

I imaju knjigu iz likovnog.

Ja bi se vratila u školu.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2006., 13:23   #51
Quote:
Majda kaže:
J...la sam majku onom gadu koji ga nije htio, zbog čijih se udaraca rodio ranije, ne traži ga niti vidja, bila sam presretna što sam ga sama rodila, odgojila. Ajme i tuge i ponosa, pukla san totalno.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2006., 14:03   #52
Quote:
Tija kaže:
nije to obična gumica molim lijepo, ova je specijalna, ko pretila puntarica a male gumičice su ko patrone, kad potrošiš jednu staviš drugu.
Imam i ja takvu :Staraslonica:
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2006., 12:54   #53
Quote:
Majda kaže:
Izgleda da sam ja najgora od svih.
Kad su ga prozvali i pridruzˇio se u vlakic´ kojeg je ucˇiteljica "provozala" u razred, a on najmanji, mrvica moja, suze su mi samo kapale.
A kak bu? tek "ridala" kad diplomira i kad se bude zenio...........

Quote:
Majda kaže:
J...la sam majku onom gadu koji ga nije htio, zbog cˇijih se udaraca rodio ranije, ne trazˇi ga niti vidja, bila sam presretna sˇto sam ga sama rodila, odgojila. Ajme i tuge i ponosa, pukla san totalno.
A tom idiotu........ (kad nema smajlica koji daje sakom u nos)
Rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2006., 19:53   #54
Quote:
Tija kaže:
nije to obična gumica molim lijepo, ova je specijalna, ko pretila puntarica a male gumičice su ko patrone, kad potrošiš jednu staviš drugu.
o pa niste se ni pofalili da ste se istrosili, a neko tamo brezobrazno spominjo sparanje i skrce, sta li?
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2006., 19:55   #55
Quote:
Majda kaže:
J...la sam majku onom gadu koji ga nije htio, zbog čijih se udaraca rodio ranije, ne traži ga niti vidja, bila sam presretna što sam ga sama rodila, odgojila. Ajme i tuge i ponosa, pukla san totalno.
bilo pa proslo! prezivjeli ste i sad vam taj kreten vise ni ne treba
i da meni su takvi najsimpaticniji u razredu, a ove godine nisam vise ne radim u osnovnjaku
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2006., 22:16   #56
Quote:
magic blue kaže:
o pa niste se ni pofalili da ste se istrosili, a neko tamo brezobrazno spominjo sparanje i skrce, sta li?

nema šparanja kad su moja dica u pitanju
Ima da nosa nabolje gumice majkumupoljubim

p.s. samo tri puta je bio u školi i već je izgubio jednu crtanku
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2006., 22:59   #57
I "teta defektologica " je slično proživljvala sinekov prvi razred. Sad je drugi , pa sam se malo skulirala. Dok je bio u predškoli prošla sam s njim jedno 1800 listića za pripremu za prvi razred samo da bi bila sigurna da bu sve štimalo . Klinjo je bio totalno cool. Opće ga nije zahvatila moja groznica .Ja sam brojala dane do početka škole , a pernicu , torbu i olovčice razne kupila sam još u proljeće da budem spremna . Na kraju godine je je prošo s 5 i nije imao nikakvih problema , jedino mu je bilo malo dosadno. Kad sam ga pitala koji predmet najviše voli , veli on meni- vjeronauk. Pa kak vjeronauk začudim se ja. Pa to jedino nisam sve znao , veli moja srećica . Eto ,tako je to mame se više boje od djece. Već njušim da ću biti puno opuštenija druge god. kad bu manji išo. Ili možda NE BUM ?
ANUŠKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2006., 23:31   #58
Joooj, sada ste me vratile u prošlost.... mi smo već pravi profići (idemo u drugi razred )

I ja sam se sva rascmoljila kada smo kretali u prvi razred, a kada su ga prozvali ...mislim mene tada vidjeti bilo je prestrašno....
I isto ko i vaši klinci...pojma nije imao što oni rade u školi (ne samo taj prvi dan, nego do polugodišta ).... imala sam data bazu s brojevima telefona drugih roditelja i svaki dan nekog drugog zvala da pitam što su radili i što trebaju donijeti, napisati, naučiti....

No eto sada se ipak uozbiljio (došao k svjesti), ide sam iz škole (baka servis nam ne radi), sam je doma oko sat vremena ( ja umirem u tom periodu jer živimo na 10-om katu...) no stvari polako sjedaju na svoje mjesto...zapravo on odrasta, zlato mamino
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 00:06   #59
I moj je krenuo u prvi razred...najvaznije mu je uvece da spakuje uzinu

i naravno sve sto mu treba i ne treba za taj dan
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 09:23   #60
Quote:
Tija kaže:
....Ima da nosa nabolje gumice majkumupoljubim

ne mogu si pomoc, na dupe su progovorit evo, da se upristojim: mali ti je prvasic, a ne tinejder, pa jos ni cure u razredu nije uspio upoznat

i jedna crtanka manje-vise, pa tek je pocetak, nije jos ni puno stigo napisat
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:00.