Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2017., 19:28   #1
Odbijen zahtjev za toplice

Pozdrav!

Mojoj mami je odbijen zahtjev za odlazak u toplice, iako smatramo da bi ga po nalazu a i mišljenju neurokirurga trebala dobiti.
Neurokirurg je čak rekao da ide svake godine u toplice da bi stanje bilo puno bolje i uputio je prijedlog za to, no HZZO ju je odbio.
Bila je samo jednom u toplicama, svaki ostali put je odbijena.
Dobila je neki dan ocjenu liječničkog povjerenstva po kojem je opet odbijena , pa ćemo tražiti rješenje da se možemo žaliti na njega no pitanje koliko će to pomoći

Ima li netko od vas kakav savjet što napraviti, kako žalba treba izgledati?
Svaki savjet je i više nego dobrodošao
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 14:23   #2
nitko ništa a toliko pregleda
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 11:57   #3
Quote:
Dadushka kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Mojoj mami je odbijen zahtjev za odlazak u toplice, iako smatramo da bi ga po nalazu a i mišljenju neurokirurga trebala dobiti.
Neurokirurg je čak rekao da ide svake godine u toplice da bi stanje bilo puno bolje i uputio je prijedlog za to, no HZZO ju je odbio.
Bila je samo jednom u toplicama, svaki ostali put je odbijena.
Dobila je neki dan ocjenu liječničkog povjerenstva po kojem je opet odbijena , pa ćemo tražiti rješenje da se možemo žaliti na njega no pitanje koliko će to pomoći

Ima li netko od vas kakav savjet što napraviti, kako žalba treba izgledati?
Svaki savjet je i više nego dobrodošao
na žalost nekome moraju odbiti da bi oni s vezom mogli ići.
jbg. moja mama je imala dva mozdana, i dobila je poziv u tplice nakon 8 mjeseci. a nakon moždanog treba toplice i rad na mozgu nakon 2 ili 3 tjedna, što prije da bi imalo efekta.
jbg, kolegica ima starog, koji je u puno bolijm uvjetima, imaju love i veze, dobio je odmah toplice.
moja stara je radila puni radni staž, uplačivala u zajedničku nam blagajnu da bi ju koristili neki drugi, sa boljim vezama.
živila domovina
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:22.