Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2017., 16:10   #261
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Zašto?


Osim toga, to je nešto šta ti treba/olakšava za dalje, ali to nije rad na sebi. Ništa posebno ne naučiš nit ne postigneš time zato šta si završio faks. Ne promjeniš se zbog toga.
Mene je faks baš jako promijenio. Na gore.
Kako dovraga nije rad na sebi? Godine života odu na to.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 16:50   #262
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Mene je faks baš jako promijenio. Na gore.
Kako dovraga nije rad na sebi? Godine života odu na to.
A kako to, na gore? Šta si to naučio životno važno, kakva si iskustva steko, koje osobine si razvio?

Nije to rad na sebi, to je nešto šta se eto mora zbog papira. To je možda ulaganje u sebe, jer će ti taj papir možda utjecat na lakoću nalaženja posla ili na visinu plaće, ali rad na sebi nikako.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 17:20   #263
Bio sam barem malo pozitivnija osoba prije faksa, bar mislim. A možda to nema veze sa samim faksom, nego s nepraćenjem svijeta oko sebe u predfaksno doba. Što čovjek manje zna lakše mu je oko nekih stvari. "Kako je lepo biti glup", jel. Ali morao sam pratiti svijet oko sebe zbog potreba faksa pa je bilo neizbježno. Pod svijet oko sebe mislim na unutarnju politiku, vanjsku politiku, ekonomiju, pravo. Trebao sam odabrati neki tehnički smjer, ovi društveni ubiju čovjeka u pojam.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 17:25   #264
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Bio sam barem malo pozitivnija osoba prije faksa, bar mislim. A možda to nema veze sa samim faksom, nego s nepraćenjem svijeta oko sebe u predfaksno doba. Što čovjek manje zna lakše mu je oko nekih stvari. "Kako je lepo biti glup", jel. Ali morao sam pratiti svijet oko sebe zbog potreba faksa pa je bilo neizbježno. Pod svijet oko sebe mislim na unutarnju politiku, vanjsku politiku, ekonomiju, pravo. Trebao sam odabrati neki tehnički smjer, ovi društveni ubiju čovjeka u pojam.
Zašto? Jel možeš utjecat na išta od toga? Ne možeš. Tvoje polje utjecaja si ti sam i nitko drugi. Možeš jedino bit svjestan kako stvari stoje, ali jebe ti se za sve to. Živiš za sebe a ne za svijet
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 17:40   #265
Pa taj svijet utječe na tvoj život, nemojmo se zavaravati. I država u kojoj živiš i grad u kojem živiš i ulica u kojoj živiš. Sve to utječe na život.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 17:49   #266
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pa taj svijet utječe na tvoj život, nemojmo se zavaravati. I država u kojoj živiš i grad u kojem živiš i ulica u kojoj živiš. Sve to utječe na život.
Izvuci najbolje od faksa. Znanje. I iskoristi ga gdje mozes i kako najbolje mozes.
Barem ides na faks. Cinis nesto za sebe. Zamisli sebe bez faksa i u tom stanju u kojem mislis da ti je bilo bolje. Prije faksa. I zamisli da si ostao na toj razini.
Ovdje imas priliku razviti sebe i shvatiti na koji nacin stvari funkcioniraju u svijetu. Nigdje ne pise da ti se to mora svidati.
Ali biti glup i osjecati se ugodno i nikad se ne pomaknuti s mrtve tocke i prilike koju ti faks pruza da napravis od sebe i zivota...mislim da nemas previse razloga zaliti.
(Pod biti glup ne mislim doslovno, da se rijesim priljepaka u startu...)
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 17:53   #267
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Definiraj privlacnost o kojoj govoris - je li to instant privlacnost i funkcioniras iskljucivo na taj nacin ili dozvoljavas da se privlacnost moze razviti dok upoznajes osobu (koja ti nije bila instant-privlacna)?
Cuj to je vrlo binarno sto se fizickog kriterija tice. Ili je netko nula ili jedinica. Tj. prolazi ili ne. (Mozda sad pozitivna strana ima vise nijansi ali ne je ne.)



~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 21:02   #268
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pa taj svijet utječe na tvoj život, nemojmo se zavaravati. I država u kojoj živiš i grad u kojem živiš i ulica u kojoj živiš. Sve to utječe na život.
Utječe, naravno, ne živimo u vakuumu. To ne znači da trebaš dozvolit da utječe i na tebe. Šta to znači, da ako je država u kurcu da ćeš i ti bit? I da ćeš mislit da to mora bit tako?

Moraš živit po pravilima vanjskog svijeta ali mu ne moraš robovat... Moraš ujutro ić na posao, moraš plaćat glupe poreze; ali oćeš li dozvolit da zbog toga budeš nesretan ovisi samo o TEBI. Nitko te ne može usrećit nit je itko kriv za tvoju nesreću.

Neda mi se dugo i široko jer poučen iskustvom ti uvijek tražiš način kako dokazat (ne znam kome) da si u pravu umjesto da vodiš raspravu. I guess it's a fucking contest
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 21:10   #269
Ako je država i grad u kojoj živim u kurcu ja ne mogu biti sretan.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 21:21   #270
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ako je država i grad u kojoj živim u kurcu ja ne mogu biti sretan.


Zašto bi tvoja sreća ovisila o njima?


Ma uostalom, ne mogu, stvarno, više s tobom. Sijep si i zatvoren.

Ja bi umro da razmišljam kao ti.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 21:24   #271
Kako mogu biti sretan ako ljudi oko mene gladuju i kopaju po kontejnerima?
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 21:47   #272
Gle drum, fakat mi se neda. Uvijek na kraju odgovorim zato jer imam feeling da si korak od razumijevanja, jer pišeš takve nebuloze da pomislim "aha, samo ne razumije [očita činjenica x], to je bar lako riješit".

Pa ajde ti objasni mojoj izbezumljenoj glavi: kakve veze ima njihovo gladovanje s tobom? Jesi ti gladan? Nisi. Jel im možeš pomoć? Ne možeš. Jesi ti kriv za to? Nisi.
Koji krasan klinac onda tebe dovodi u ikakvu povezanost sa time?! Ako oćeš bit u kurcu, mogo si bar bit u kurcu zbog gladne djece u Africi. Oni si ne mogu priuštit ni kontejner.

Majku mu jebem, Ambi
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 21:56   #273
Pa ima veze s mojim osjećajem sreće.
Ti imaš onaj američki odgoj - bitno da je tebi dobro i to je to.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 21:58   #274
Nisi odgovorio ni na jedno pitanje i prekidam svaku daljnju raspravu.
Ako ne znaš na šta mislim, pročitaj moj zadnji post, u njemu su neke rečenice koje završavaju sa ?

Toliko od mene
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 22:19   #275
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Newsflash, velika većina ljudi u vezama ne da su tim osobama second best nego ninth i tenth best.
Ovdje ne govorimo o ljudima koji sami pristaju na tako nešto. Možemo i o njima pričati, ali nije tema. I da, ima ih. Naravno.

Ima i onih kojima to nije prihvatljiva opcija. Newsflash.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 13:28   #276
Zoran Milivojević // Za vezu ljubav nije dovoljna

https://www.youtube.com/watch?v=x03i2uxuT9s
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 10:21   #277
.

Da bi ostvarili vezu sa nekim potrebno je po meni da jedan drugog obogatimo da imamo nešto što će drugome biti korisno i da će se s tobom osjećati puno bolje kao osoba. Osim toga danas puno mladih ne ulažu u sebe jednostavno tko ima problem naći nekog za neku ozbiljniju vezu ima iste navike kao i prije i očekuje da će na takav način sad uspjeti nekog zavesti i osvojiti.
Ljudi ako niste prije krenite u teretanu, upišite tečaj neki jezika, plesa čega god, čitajte sa svim tim postat ćete zanimljivi drugoj osobi i nećete biti vi koji osvoja već će drugi osvajati vas.
dalmatinac91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 23:05   #278
Quote:
Johny100 kaže: Pogledaj post
Znam kako zvuči, sebično, i meni osobno ogavno, a na kraju pameti mi je da nekoga povrijedim.

Da u pravu si, osjete se itekako i izgleda jadno i žalosno, jer se ti koraci, iskustva razvijaju kada imaš npr. 17 g. pa ne znaš šta radiš pa drugoj strani to ispadne čak i simpatično, a ja se sa 28 g. još ponašm kao da imam 17 g. u tome pogledu i nije privlačno.

Možda si ne mogu sam pomoći da razbijem taj krug u kojemu se nalazim, možda bi stvarno trebao potražiti stručnu pomoć. U nekim segmentima socijaliziranja nisam savršen i priznajem to, bio sam uvjeren da mogu to sam riješiti kao sve do sada, ali izgleda da ne mogu.
Za početak, promijeni pristup! Tražiš curu na kojoj ćeš vježbati svoje iskustvo ili što već...to ti je pogrešno. Više ćeš se svidjeti nekoj ako budeš smotan nego proračunat. Takav kakav jesi se nećeš svidjeti svakoj, ali onoj curi koja je baš za tebe hoćeš. Nitko se ne može svidjeti svakome, kužiš? Prihvati to! Ružno je iskorištavati druge bez obzira u kakvoj smo situaciji. Iskrenost i opuštenost, to ti mogu biti najbolji saveznici, a ostavi se igrica i glumatanja onog što nisi jer ti neće donijeti ništa dobro!
Neki muškarac koji je po prirodi frajer može imati puno uspjeha, ali ako netko tko to prirodno nije odluči oponašati na kraju zezne sam sebe jer privuče pogrešne osobe, a to ti je opet gubljenje vremena.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 01:10   #279
Quote:
zekkov kaže: Pogledaj post
Vodka, absint i droga prosiruju okvire zapazanja kod kreativnih osoba. Tesla, Dali, Da Vinci, Picasso... Da ne nabrajam. Danas svi kreativci koriste tehnike koje su stvorili nabrojani, oni koji odluce prosiriti svoja opazanja nadju svoje.

Kreativnost je nista drugo doli sposobnost da radimo greske na sto inovativniji nacin. Umjetnost je sposobnost da odlucimo koje greske cemo u kojim situacijama napraviti. Znaci razumjevanje gresaka koje radimo.

Kreativnost je blagoslov u djelu sto je osoba sposobna stvoriti si problem i baviti se njime dok ga ne rijesi sto daje smisao nasim zivotima, a prokletstvo je sto svaki problem ima svoju cijenu koju placamo. Zove se preuzimanje odgovornosti za svoje odluke, a karma zna biti gadna.

Kao sto rekoh, autoru neka to izbjegava, njemu je dovoljno pivo ili jeger da se malo opusti i razveze jezik a pritom i zabavi i upozna nekog jer i sam kaze da mu je svejedno koga dok god je ta osoba zenskog spola.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
Greska je majka svih uspjeha.
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 01:16   #280
To sto nisi imao curu ne mora nuzno biti lose. Mozda jos nisi naisao na onu pravu sa kojom bi islo sve tako tečno i spontano.
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger