Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2017., 10:53   #101
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
To će vlasnik odraditi pri proizvođaču.
Bez računa se ne računa


...


Daj dosta, nisi normalan
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 11:25   #102
E jebi ga sad, s kim ću se sad prepucavati?

Usput, komplimenti "vlasniku", nije loše biral.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 12:10   #103
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Reklamacija?
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
To će vlasnik odraditi pri proizvođaču.
za polovnu robu nema reklamacije
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 13:14   #104
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
E jebi ga sad, s kim ću se sad prepucavati?

Usput, komplimenti "vlasniku", nije loše biral.
Ne znaš ti s kim imaš posla
Kad me krene, mogu ja tako do bezdana, makar vidim da i ti imaš tu vrlinu

Hvala lijepa!! NAPOKON!
Pao je (suptilni) kompliment od uvaženog forumaša MK!
Želim da se ovo zabilježi!


Vitezi Hoggarman i Čukolino se sad bore za prvo mjesto simpatičnosti kod Vitaline :klap:


Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
za polovnu robu nema reklamacije
Nemoj me tjerati da ponovo počnem priču o automobilima.
Nije ista kategorija Audi, Mercedes kao i npr Dacia
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 13:56   #105
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ždrebice su krotile tebe?
Nego.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 13:58   #106
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Nego.
pokušavale barem
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 14:04   #107
Legende kažu da su neke i uspjele.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 14:31   #108
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
evo ti savjet za takve situacije:

"Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway"


ovo potpisujem! trebalo mi je 4 godine da poslušam starije
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 19:05   #109
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Ne znaš ti s kim imaš posla
Kad me krene, mogu ja tako do bezdana, makar vidim da i ti imaš tu vrlinu

Hvala lijepa!! NAPOKON!
Pao je (suptilni) kompliment od uvaženog forumaša MK!
Želim da se ovo zabilježi!


Vitezi Hoggarman i Čukolino se sad bore za prvo mjesto simpatičnosti kod Vitaline :klap:




Nemoj me tjerati da ponovo počnem priču o automobilima.
Nije ista kategorija Audi, Mercedes kao i npr Dacia
Sve je zabilježeno u tekicu
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 13:19   #110
Pazi ovo, kako sam maher za percepciju i kako imam pomalo fotografsko pamćenje, sastavljanje i rastavljanje bilo čega nikad mi nije zadavalo neke probleme, kupila neki komad namješataja i krenem ja to sastavljat i eto ti nje u jednom trenutku. Jede jabuku i stoji iza mene. Ne ide ti to tako. Ja se malo stilto, ali uopće ne sumnjam u svoje sposobnosti i dalje. Čuješ ti, ne ide to tako. Jel ti mene zajebavaš, pitam je. Ne, to ne ide tako. Pa daj onda ti složi. Neću ja slagat. ajde reci onda kako ide, ako ne ide ovako. I sad ona sere nešto rukama svojim i pokaže kako ide i velim ja; ne to ne ide tako. E znaš šta, to ne ide tako, ide onako kao sam ja rekla, jer vidiš ove rupice su..ne te rupice su radi ovog ovdje, slično je ali nije isto rafdi ovog tu..ne, nemoj ti meni govorit ja sam kupila to i ne želim da mi krivo složiš. Jel ti mene zajebavaš, pitam je. Ne, kaže. Složio ja to, više nismo skupa, ali tako mi je drago što taj dio, koji je vidljiv, a nije kantiran, sada, nadam se još uvijek vidljiv s pročelja te komode. Kada me molila da rastavim i ponovo sastavim, naljućena mi nije htjela dat pičke tu večer. A ja ni kriv ni dužan.

Ima vozačku, ali ne vozi baš. Ja skoncentriran na vožnju, a moja nepogrešiva percepcija prostora ne odaje nikakve znakove popuštanja, u razgovoru s njom o nekoj banalnosti, a nalazili smo se u Selskoj i išli prema jugu grada, u jednom trenutku kaže meni glupača, skreni tu desno i ja skrenem u Baruna Filipovića koja je jednosmjerna. Sva sreća da je bila noć i nije bilo previše auta na cesti. Reagirao sam nakon par sekundi, ali već sam skrenuo. Zaustavio sam auto i gledao u nju, ostatark razgovora svodio se na moje objašnjavanje njoj da mi više ne govori šta i kako da radim. Iako razgovor nije urodio plodom, danas nismo više skupa pa, nekako mi je drago što ne vozi i nema koga da jevozi da mu govori kako da vozi.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 13:28   #111
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Pazi ovo, kako sam maher za percepciju i kako imam pomalo fotografsko pamćenje, sastavljanje i rastavljanje bilo čega nikad mi nije zadavalo neke probleme, kupila neki komad namješataja i krenem ja to sastavljat i eto ti nje u jednom trenutku. Jede jabuku i stoji iza mene. Ne ide ti to tako. Ja se malo stilto, ali uopće ne sumnjam u svoje sposobnosti i dalje. Čuješ ti, ne ide to tako. Jel ti mene zajebavaš, pitam je. Ne, to ne ide tako. Pa daj onda ti složi. Neću ja slagat. ajde reci onda kako ide, ako ne ide ovako. I sad ona sere nešto rukama svojim i pokaže kako ide i velim ja; ne to ne ide tako. E znaš šta, to ne ide tako, ide onako kao sam ja rekla, jer vidiš ove rupice su..ne te rupice su radi ovog ovdje, slično je ali nije isto rafdi ovog tu..ne, nemoj ti meni govorit ja sam kupila to i ne želim da mi krivo složiš. Jel ti mene zajebavaš, pitam je. Ne, kaže. Složio ja to, više nismo skupa, ali tako mi je drago što taj dio, koji je vidljiv, a nije kantiran, sada, nadam se još uvijek vidljiv s pročelja te komode. Kada me molila da rastavim i ponovo sastavim, naljućena mi nije htjela dat pičke tu večer. A ja ni kriv ni dužan.

Ima vozačku, ali ne vozi baš. Ja skoncentriran na vožnju, a moja nepogrešiva percepcija prostora ne odaje nikakve znakove popuštanja, u razgovoru s njom o nekoj banalnosti, a nalazili smo se u Selskoj i išli prema jugu grada, u jednom trenutku kaže meni glupača, skreni tu desno i ja skrenem u Baruna Filipovića koja je jednosmjerna. Sva sreća da je bila noć i nije bilo previše auta na cesti. Reagirao sam nakon par sekundi, ali već sam skrenuo. Zaustavio sam auto i gledao u nju, ostatark razgovora svodio se na moje objašnjavanje njoj da mi više ne govori šta i kako da radim. Iako razgovor nije urodio plodom, danas nismo više skupa pa, nekako mi je drago što ne vozi i nema koga da jevozi da mu govori kako da vozi.



zamišljam si scenu...
jede jabuku i kaže to neide tako punih usta
unak još ima ručnik na glavi

issss brijem da bi podivljo samo tako
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 13:29   #112
Quote:
mesojed kaže: Pogledaj post
zamišljam si scenu...
jede jabuku i kaže to neide tako punih usta
unak još ima ručnik na glavi

issss brijem da bi podivljo samo tako

tako sam si i ja zamislila
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 13:35   #113
Al moram priznat, zapravo - da mi malo fali.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger