Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2017., 16:34   #81
Quote:
bob33 kaže: Pogledaj post
slijedi ili abortus (sto ne zelim ni pod razno)
nikad ova država nebu napred išla, nikad
a ko tebe pita tu da odlučuješ?
moš dat mišljenje i odjebat ak ga ona ne prihvaća
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 16:34   #82
bob,
tako ti je to na MK

u svakom slučaju, s obzirom na sve, dobru si odluku donio, a za sve vezano uz sami zahvat, oporavak i ostalo najbolje je da se konzultiraš sa doktorom
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 16:35   #83
Quote:
bob33 kaže: Pogledaj post
Nisi li se zapitao zasto ne bi prezivjela? Zato jer ima zdravstvenih problema i ne moze nista osim koristiti kondome. Kondom sklizne, pukne i eto sranja. Ima i pilula za dan poslije, ali ako ona ne djeluje slijedi ili abortus (sto ne zelim ni pod razno) ili moguca smrt moje zene i djeteta. Hvala vama izuzecima sta ste kulturno i lijepo odgovorili, ali zbog ovih nezrelih pubertetlija koji vjerovatno upropaste svaku mogucu ozbilljnu temu na ovom forumu, nema smisla dalje raspravljati.
vidim da nisi upoznat s MK-om
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 16:36   #84
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Procitala sam. 3 puta jer ne mogu vjerovat da tako nesto postoji. Probaj i ti par puta procitat. Mislim, cula sam da zene muske zadrzavaju djecom ili muski zensku sa djecom, ali ovo... Strahota.

"I cura/zena mu zeli djecu" Vjerojatno si htio napisat da njih dvoje zajedno zele to dijete. Ili nisi. Svejedno mi je.
Da na to sam mislio. Kad se dvoje ljudi obostrano vole, logično je da žele djecu. Mislim da je jako velika rijetkost ako žena pita muškarca da joj samo napravi dijete, a da ga ne voli. Zar se ne slažeš?

"Light is easy to love; show me your darkness
"
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 16:39   #85
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
bob,
tako ti je to na MK
https://youtu.be/_da_zRsTBcQ?t=2s
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 16:39   #86
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
Konjoslave nijeti niko reko dati dragi nemere ostat bremenit
Nauci se najprije pisati da bi mogao komunicirati s ostalima na forumu, a nick si savrseno izabrao jer si tudum definitivno
bob33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 16:40   #87
Quote:
saurs kaže: Pogledaj post
A što je s onima koji ne žele djecu?
Svi želimo djecu, reprodukcija je smisao života, osim pederima. Kad tad se ta osoba zaljubi i onda sazali.

"Light is easy to love; show me your darkness
"
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 16:41   #88
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
Da na to sam mislio. Kad se dvoje ljudi obostrano vole, logično je da žele djecu. Mislim da je jako velika rijetkost ako žena pita muškarca da joj samo napravi dijete, a da ga ne voli. Zar se ne slažeš?

"Light is easy to love; show me your darkness
"
Naravno da nije. Di ti zivis? I naravno da nece pitat, sama ce si ga napravit ako je on dovoljno velika budala da joj vjeruje da je na piluli.

Nisi opce skuzio sta sam rekla, nebitno.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 16:41   #89
Quote:
bob33 kaže: Pogledaj post
Nauci se najprije pisati da bi mogao komunicirati s ostalima na forumu, a nick si savrseno izabrao jer si tudum definitivno
Nauči koristit č, ć, š, ž i kad ide zarez a kad ne ide

Ali boli me kurac kad sam i ja nepsimen
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 16:42   #90
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
Svi želimo djecu, reprodukcija je smisao života, osim pederima. Kad tad se ta osoba zaljubi i onda sazali.

"Light is easy to love; show me your darkness
"
Zanimljiva teorija.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 17:07   #91
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Znaci ima muskih koji rade djecu samo zato jer im cura/zena zeli djecu? Vrh.
Fantazije onih s kojima niti jedna ne želi imati dijete.
One koje mu daju pičke se ionako toliko truju da im spontani pobačaj dođe kao dobar dan.

Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
Svi želimo djecu, reprodukcija je smisao života, osim pederima. Kad tad se ta osoba zaljubi i onda sazali.
Potreba za djecom je primitivan instinkt kojeg su intelektualno zakinuti i neobrazovani ljudi nesposobni kontrolirati, najlakše se kotiti kao parazitarna gamad bez razmišljanja o budućnosti koju ostavljamo svojim potomcima. Plus tu je nimalo razuman pritisak društva. Rađati dijete za djetetom je bilo razumljivo kad medicina nije postojala i većina djece je umiralo pri porodu, netom nakon ili od obične prehlade s 5 godina. Danas apsolutno nema potrebe da svatko ima dijete. Održivi razvoj je mnogima još uvijek nepoznati koncept.

Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ne tiče me se ali me zanima.zašto si to napravio?
Jer logika kaže da imam puno više razloga za nemati dijete nego za imati.

Zadnje uređivanje LongSinceDark : 28.03.2017. at 17:18.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 17:10   #92
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Nauči koristit č, ć, š, ž i kad ide zarez a kad ne ide

Ali boli me kurac kad sam i ja nepsimen
Imam takvu tipkovnicu pa mi se ne trazi kvacice, a zarez koji put zajebem. Odnosilo se na Tuduma koji ni ne razdvaja rijeci. Ovo nije MK nego DK , opet cast izuzecima
bob33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 17:11   #93
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Potreba za djecom je primitivan instinkt kojeg su intelektualno zakinuti i neobrazovani ljudi nesposobni kontrolirati, najlakše se kotiti kao parazitarna gamad bez razmišljanja o budućnosti koju ostavljamo svojim potomcima. Plus tu je nimalo razuman pritisak društva. Rađati dijete za djetetom je bilo razumljivo kad medicina nije postojala i većina djece je umiralo pri porodu, netom nakon ili od obične prehlade s 5 godina. Danas apsolutno nema potrebe da svatko ima dijete. Održivi razvoj je mnogima još uvijek nepoznati koncept.
Amen.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 17:17   #94
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Fantazije onih s kojima niti jedna ne želi imati dijete.
One koje mu daju pičke se ionako toliko truju da im spontani pobačaj dođe kao dobar dan.


Potreba za djecom je primitivan instinkt kojeg su intelektualno zakinuti i neobrazovani ljudi nesposobni kontrolirati, najlakše se kotiti kao parazitarna gamad bez razmišljanja o budućnosti koju ostavljamo svojim potomcima. Plus tu je nimalo razuman pritisak društva. Rađati dijete za djetetom je bilo razumljivo kad medicina nije postojala i većina djece je umiralo pri porodu, netom nakon ili od obične prehlade s 5 godina. Danas apsolutno nema potrebe da svatko ima dijete. Održivi razvoj je mnogima još uvijek nepoznati koncept.
Da je sistem američki gdje svatko sebi sve plaća, taj koncept bi preko noći postao prilično jasan. Ovako kad ti drugi financiraju tvoje noćne zabave, zašto ne?
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 17:21   #95
ok je ne željet imat djecu ali zar ste tako jebeno retardirani da se morate uškopljivat zato
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 17:21   #96
Quote:
bob33 kaže: Pogledaj post
Imam takvu tipkovnicu pa mi se ne trazi kvacice, a zarez koji put zajebem. Odnosilo se na Tuduma koji ni ne razdvaja rijeci. Ovo nije MK nego DK , opet cast izuzecima
to je tudimica služebno pismo MK-a, ako ti se nesviša žali se modu
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 17:21   #97
Quote:
saurs kaže: Pogledaj post
Da je sistem američki gdje svatko sebi sve plaća, taj koncept bi preko noći postao prilično jasan. Ovako kad ti drugi financiraju tvoje noćne zabave, zašto ne?
Ne znam o čemu pričaš, meni nitko nikaj ne financira osim nalogodavca koji me ne mazi nego svoja financijska sredstva pošteno zaradim.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 17:24   #98
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Fantazije onih s kojima niti jedna ne želi imati dijete.
One koje mu daju pičke se ionako toliko truju da im spontani pobačaj dođe kao dobar dan.


Potreba za djecom je primitivan instinkt kojeg su intelektualno zakinuti i neobrazovani ljudi nesposobni kontrolirati, najlakše se kotiti kao parazitarna gamad bez razmišljanja o budućnosti koju ostavljamo svojim potomcima. Plus tu je nimalo razuman pritisak društva. Rađati dijete za djetetom je bilo razumljivo kad medicina nije postojala i većina djece je umiralo pri porodu, netom nakon ili od obične prehlade s 5 godina. Danas apsolutno nema potrebe da svatko ima dijete. Održivi razvoj je mnogima još uvijek nepoznati koncept.



Jer logika kaže da imam puno više razloga za nemati dijete nego za imati.
Koliko sam ja upoznat, ljudi se rađaju/reproduciraju. Pogodi tko se koti?

Bingo jazavac!

Kao što smo već zaključili, tebe je evolucija zaobišla. I još jednom, priroda pokazuje svoju moć. Ti misliš da je bila tvoja odluka o vazektomiji, ali priroda zna točno što radi. :bićedobro:

"Light is easy to love; show me your darkness
"
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 17:52   #99
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
ok je ne željet imat djecu ali zar ste tako jebeno retardirani da se morate uškopljivat zato
Manje nego ti koji pojma nemaš što komentiraš ali eto opet komentiraš.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 18:00   #100
Quote:
saurs kaže: Pogledaj post
Manje nego ti koji pojma nemaš što komentiraš ali eto opet komentiraš.
jebiga, nisam stavio uškopljivanje pod navodnike. sorry

sve je to isto sranje samo drugo pakovanje
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger