Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2017., 12:48   #1
Žalba na zaključak JLS - gdje

Pozdrav,

dobila sam zaključak od strane jedinice lokalne samouprave vezano uz potporu za novorođenčad. Obzirom da se s zaključkom ne slažem, dala bih žalbu. Da li se žalba daje na upravni sud? Treba li osobno ili može mail? Hvala
popeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 09:48   #2
Nitko?
popeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 10:34   #3
obicno ti na dnu rjesenja pise kome se i kako mozes zalit.... pouka o pravnom lijeku, jel....
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 14:32   #4
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
obicno ti na dnu rjesenja pise kome se i kako mozes zalit.... pouka o pravnom lijeku, jel....
Hvala, nije navedeno. Zato i pitam.
popeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 14:51   #5
Na zaključak nema prava žalbe, njime se rješavaju postupovna pitanja (čl. 77. ZUPa). Može se pobijati žalbom kad je konačno odlučeno u upravnoj stvari. Možda su vam zaključkom naložili da dostavite neku dokumentaciju koja nedostaje u spisu?
f@ye is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:46   #6
Quote:
f@ye kaže: Pogledaj post
Na zaključak nema prava žalbe, njime se rješavaju postupovna pitanja (čl. 77. ZUPa). Može se pobijati žalbom kad je konačno odlučeno u upravnoj stvari. Možda su vam zaključkom naložili da dostavite neku dokumentaciju koja nedostaje u spisu?
Hvala, nisu, samo su dostavili zaključak. Poslala sam prigovor JLS jer sam za drugorođeno dijete dobila naknadu kao i za prvorođeno pod obrazloženjem (usmeno) da djeca nemaju istog oca. Uvidom u odluku JLS vidjela sam da se ta (diskriminatorna) odluka odnosi na samohrane majke gdje je otac nepoznat, što kod mene nije slučaj, te sam htjela razjasniti stvar. Zaključkom sam odbijena bez objašnjenja, telefonski također.
popeja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:32.