Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2017., 11:51   #941
Nisam bio, ali ovo mi zvuči super: KONOBA KOLINASI
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 20:09   #942
I Kozari isto.
Mi smo u sub htjeli do Kolinasi, ali su imali grupu pa smo skoknuli do Opatije.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 12:55   #943
Quote:
BigDaddy kaže: Pogledaj post
Nisam bio, ali ovo mi zvuči super: KONOBA KOLINASI
E da, i ravioli su bili bez šparoga a cijena ista kako je navedeno u članku.
__________________
Kada nestane sjaja u travi i mirisa cvijeća, nećemo tugovati, smoći ćemo snage za ono što je ostalo ispred nas.
morskikonjić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 13:01   #944
U kolinasima nije baš onako kako je navedeno u članku. Porcije izgledaju drugačije i manje su, ovo je ipak sređeno za medijsku prezentaciju. Bila sam 2 puta u posljednjih 2 mjeseca. Posljednji puta smo jeli domaću maneštru koja bi se trebala zvati "krumpiruša" jer je u njoj sami krumpir, bez okusa i mirisa. Uz krumpir doslovce par zrnca graha i par zrnca kukuruza, jako loše. Tu maneštru ne bi smjeli iznositi pred goste jer svatko zna kako izgleda istarska maneštra i od čega se sastoji. Jaaako mala porcija raviola sa sirom. Domaće kobasice suhe i meni osobno nisu okusom bile nešto. Bolje su mi istarske kobasice koje kupim na placi. Neznam, ljudi ih hvale, možda samo imaju oscilacije u ponudi.


Quote:
morskikonjić kaže: Pogledaj post
E da, i ravioli su bili bez šparoga a cijena ista kako je navedeno u članku.
__________________
Kada nestane sjaja u travi i mirisa cvijeća, nećemo tugovati, smoći ćemo snage za ono što je ostalo ispred nas.
morskikonjić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 15:31   #945
je li bio netko u Mundoaki u Umagu?
ambijent mi se čini lijep i išli bi svakako kad budemo u Istri,
zanima me samo je li hrana slična kao u Zagrebu i Čakovcu.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 23:30   #946
Ako se baš jako ložiš odi, iako je moja preporuka da se u Umagu ne jede dobro. Za dobru ili bar malo iznadprosječnu klopu treba se zaputiti u par kilometara udaljeno zaleđe, gdje se često nađe dobar omjer cijene i kvalitete.

Zapravo je u zaleđu teško naletiti na loše, dok je uz more pravilo da jedeš lošije uz veće cijene.
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 12:25   #947
Meni pred par godina nije bilo dobro u Kolinasima, nismo ih otad ponovili. Autora clanka sam vidjela u lokalima po Istri. Jako trce oko njega a on uziva pa ne znam koliko je mjerodavan za preporuciti normalnom svitu, onom kojeg ne vidaju po teveju.


Opcenito u Istri nije bas za vani jesti ljeti. Predvidam da ce ove godine biti jos i gore jer im fali personala. Znaci zimi jesti ljeti postiti.

Bili u slasticarnici b 052 u Rovinju. Fin sladoled, pristojna kolicina i preskupa cijena, 12 kn za kuglicu. Pa nije Rovinj Dubrovnik. Stoga su bili prilicno prazni, vise osoblja nego kupaca.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 10:16   #948
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Pa nije Rovinj Dubrovnik.
Nije, zato ima više noćenja nego Dubrovnik i općenito ima puno ekonmsko-turističkih parametara ispred Dubrovnika.
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 12:57   #949
Črni, 2016. je Dubrovnik bio broj jedan po broju noćenja u RH. Razlika je mala ali... Rovinj 3.329.703 a Dubrovnik 3.371.075!
shtifke is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 14:17   #950
Istina. U 2016. je Dubrovnik bestis iako me to malo čudi s obzirom na dosta manje smještajne kapacitete. Izgleda da su u Dubrovniku bili ravnomjernije popunjeni tokom godine...ili neka druga meni nepoznata kombinacija uspjeha. Možda sva sila hotela u fazi renoviranja zadnjih godina u RV, npr Lone, Adriatic, Eden, Amarin, Park...jer znam da je Rovinj zadnjih par godina bio prvi po tome.
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 17:24   #951
Za razliku od 2015. u RH je u 2016. ostvareno 4 milijona više noćenja kroz iznajmljivanje soba, apartmana i kuća. Vjerovatno je riječ o valu "obiteljskih" investicija u tu vrstu ponude, što bi moglo biti logično, obzirom da je taj val Istru zahvatio puno prije.
shtifke is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 18:23   #952
Ca ste se cepali za Dubrovnik?

Lipo vi meni povite di jedete kad klatite po Istri???
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 18:50   #953
Muči mare!
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 10:09   #954
Moja preporuka u kolumni za one koji su ovih dana u srcu Istre
http://gastro.24sata.hr/kolumne/zmin...od-paste-19029

I dodatno pitanje... dajte i vi meni preporuku. Koje je najbolji restoran (konoba...stogod) u Pazinu i blizoj okolici? Znam da i obliznji Zminj koji opisujem u linku moze doci u obzir, ali ima li nesto da je The bas u Pazinu?
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 10:27   #955
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Moja preporuka u kolumni za one koji su ovih dana u srcu Istre
http://gastro.24sata.hr/kolumne/zmin...od-paste-19029

I dodatno pitanje... dajte i vi meni preporuku. Koje je najbolji restoran (konoba...stogod) u Pazinu i blizoj okolici? Znam da i obliznji Zminj koji opisujem u linku moze doci u obzir, ali ima li nesto da je The bas u Pazinu?
nije pazin, već par km od pazina. selo se zove beram. kad se krene od pazina prema poreču, nakon onog velikog kružnog toka par km pa se skrene desno gore u brdo.
zove se vela vrata. mmmm njaaaammmmmm
ostalo neću otkrivati, ali dodat ću da sve što sam tamo jela je uvijek bilo jako dobro. i to govorim kao ona koja je probala puno istarskog domaćeg jer sam na toj hrani i othranjena i odrasla, pa mogu sasvim legitimno usporediti i osjećam se sasvim ovlašteno i mjerodavno ocijeniti restoranski nivo s onim kako su radile naše none.
jako, jako fino.


južnije je preporuka restoran vodnjanka u ahem..logično, vodnjanu. u samom centru.
odlična hrana, $$-$$$, torta od badema je toliko jednostavna, a katapultira u djetinjstvo da je to milina.

istočnije, u labinu (iako si već bio), je restoran kvarner ili velo kafe, oboje u starom gradu. cjenovni rang: $$

zapadnije, prema poreču, je u velenikima danijela, jaaako fino, ukusno, prava istarska konoba.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 11:39   #956
Jesjes cuo sam za Beram i za to mjesto. Nisam znao da je tolko blizu... izmaklo mi oku tnx

Vodnjan bih rekao da je ipak izvan dohvata buduci je vremenski poslovno ograniceno sve skupa

Gledam kako na instagram profilu istra...nesto... stavljaju fotku pizze iz Napoli pizzerie u Labinu i drze ju vjeroj. najboljom u Istri. Wtf.
Nije losa. Al bogme je sigurno daleko od najbolje.
Bas nam se taj dan jela pizza... inace bismo isprobali Velo caffe ili nesto izazovnije od oboje.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 12:04   #957
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Jesjes cuo sam za Beram i za to mjesto. Nisam znao da je tolko blizu... izmaklo mi oku tnx

Vodnjan bih rekao da je ipak izvan dohvata buduci je vremenski poslovno ograniceno sve skupa

Gledam kako na instagram profilu istra...nesto... stavljaju fotku pizze iz Napoli pizzerie u Labinu i drze ju vjeroj. najboljom u Istri. Wtf.
Nije losa. Al bogme je sigurno daleko od najbolje.
Bas nam se taj dan jela pizza... inace bismo isprobali Velo caffe ili nesto izazovnije od oboje.
napoli je.. a ono - nema ni konkurenciju neku, osim ferali koji su izvan grada i najbolja je pizza kod njih upravo naziva ferali (calzone s morskim plodovima)...a na pazinštini u pizzeriji rotonda u lindaru (3 i pol minute autom od centra pazina), ne može se fulat. i to pizza s tartufima. mmmljac.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 12:42   #958
Ma cekaj.. ali da je najpizzeria u Istri!?? No way. Srednje dobra i aj cha.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 12:50   #959
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ma cekaj.. ali da je najpizzeria u Istri!?? No way. Srednje dobra i aj cha.
ma kakvi najpizza. to je razbacivanje pojmom.
velim, bolja je ferali na labinštini. a na pazinštini rotonda.
najpizza u istri... hm... bila je fina jupiter u puli. nisam bila odavno. ne znam da li je još uvijek.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 19:32   #960
Na Lindaru je meni najbolja Francese. Vrhnje, panceta, ljubičasta žbula

Drugi peron u Cerovlju, znači, prema Rijeci, isto ima dobru hranu, pizze, tijesto, meso na ognjišću, deserte...

A tko se nađe u gradu i brzinski bi baš u gradu nešto pojeo, može u Pizzeriju Peperone. U malom, ali ugodnom ambijentu, ili vani, može pojest dobru pizzu, domaću (navodno, tako piše, A probala nisam) tjesteninu, tortilje, deserte...
Meni je favorit roštilj - miješano meso, rebrica, pileca prsa ili krilca, uz pečeni krumpir, za niti 50,00 kn.

Na Motelu se isto dobro jede, pogotovo tjestenina, domaća. I palačinke su fine i domaća štrudla od jabuke. Jest da je ambijent, osim sale za fešte, ostao socijalistički, dobar je pogled na grad, Pazinsku jamu

I onda poslije ručka - na Zip line
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:37.